Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Cały czas świecą swiatla
kolego a masz lusterko fotochromatyczne wew. z czujnikiem zmierzchu?? Bo tylko w takiej kombinacji był włącznik z funkcją auto. Jeśli masz zwykłe lusterko to przełącznik z funkcją auto musisz wymienić na taki bez auto. Funkcja auto działa w połączeniu z czujnikiem zmierzchu.
-
Wymiana czujnikow parkowania, czy trzeba kasowac blad w komputerze?
jak wymienisz czujniki na sprawne to wszystko będzie działać, ale błąd zostanie, jednak nie będzie miał wpływu na działanie systemu.
-
ASSISTANCE Czyli pomoc w razie awarii Gdzie i czy w ogole wykupować ?
już kiedyś był podobny temat - trzeba tylko trochę poszukać. Jeśli chodzi o doświadczenie to ja raz korzystałem z takiego ubezpieczenia wykupionego w PZU (trzeba patrzeć na warianty bo każdy ma inny dystans w razie holowania) - auto przyjechało na lawecie z pod niemieckiej granicy do Krakowa. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Wykonałem jeden telefon, laweta przyjechała dosłownie za parę minut i przywiozła auto pod wskazany prze zemnie adres.
-
Z cyklu co to jest?
Jest to coś do telefonu, ale napewno nie jest to fabryczne wyposażenie audi. Wypadało by zczytać jakaś nazwę z tego, musisz szukać jakiejś naklejki z modelem na tym czymś. Pozdrawiam, Łukasz
-
Uszkodzenie fotela-prośba o ocenę
Fotele nie mają podgrzewania, ale jak masz podgrzewanie u siebie to bez problemu je przełożysz Pozdrawiam, Łukasz
-
Uszkodzenie fotela-prośba o ocenę
jak jest to zwykły "naleśnik", a nie "sport" i bywasz czasem w Krakowie to oddał bym Ci taki fotel za sześciopak browara
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
Szukam np. Wiązek do el. Szyb Pozdrawiam, Łukasz
-
Doświetlanie zakrętów
w B6 nie ma takiej opcji, są za to dostępne moduły na allegro które załatwiają takie sprawy. Trzeba tylko zwracać uwagę na opisy tych urządzeń, bo niektóre są naprawdę do niczego np. włączają halogen przez włączenie kierunkowskazu (czyli każdorazowo mrugając kierunkiem włącza się halogen, a to nie o to chodzi), a nie jak to powinno działać tzn. urządzenie powinno odczytywać sygnał z czujnika skrętu po CAN. Nawet chyba ktoś na forum robił takie moduły.do B6
-
Złomowanie czy firmy skupujące Auta
Jakie wyposażenie masz w tej audi, bo może by mi się coś przydało. Pozdrawiam, Łukasz
-
System operacyjny Android
Ja używam na s3lte, ale u mnie działa bez zarzutów Pozdrawiam, Łukasz
-
Lewy bi-xenon nie podnosi sie
a jakie błędy pokazuje VAG??? Diagnoza vagiem to raczej podstawa przy takich usterkach, zwłaszcza jak piszesz, że oba silniczki mechanicznie są sprawne.
-
Chorus & Parrot
Komplet do bt skompletujesz w tydzień bo są to ogólno dostępne części. A zabierając parrota z auta zostaną dziury w desce. Pozdrawiam, Łukasz
-
Chorus & Parrot
kolego nie lepiej zainstalować oryginalny moduł BT. Za 500zł napewno to ogarniesz i nie będziesz miał w aucie żadnego "super wyświetlacza" zamontowanego poprzez robienie dziur w desce. Dodatkowo oryginalny BT będzie prezentował numery dzwoniących na wyświetlaczu FIS, a parrot tego nie ogarnie. Do instalacji oryginalnego BT potrzebujesz: moduł z anteną i puszką za ok 350zł mikrofon za ok 50zł trochę przewodów Jeżeli np. obecnie masz zestaw cullmana pod jakąś starą nokie to w ogóle bajka - wiem bo robiłem to u siebie
-
Problem z tylną wycieraczką.
wymieniłeś silnik na nowy czy używany?? handlarze czasami nie wiedzą co sprzedają (tzn wiedzą, ale myślą że akurat im sie uda i u klienta będzie działał dobrze) i piszą że jest 100% sprawny, a w rzeczywistości po jego rozkręceniu można z niego wylać wodę. Wiem co piszę bo też się już raz przejechałem na "super sprawnym używanym silniku".
-
Laptop 13-14''
tu masz coś fajnego, wprawdzie trochę droższy, ale z lepszą grafiką i procesorem: http://www.morele.net/laptop-lenovo-yoga-3-80jh00cbpb-780399/
-
Pytanie o zawiasy PP&LP
tu masz fajny opis regulacji drzwi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289918-regulacja-drzwi-a4-b6/
-
problem z oświetleniem
Kolego podłącz auto pod vaga i podaj błędy jakie występują, z tego co piszesz to wszystko wskazuje na moduł komfort lub mce. Generalnie to trzeba szukać wody w aucie. Pozdrawiam, Łukasz
-
Zamek centralny nie otwiera jednych drzwi
Wydaje mi się że musiałeś źle trafić, bo z tego co wiem to te moduły mają raczej małą awaryjność Pozdrawiam, Łukasz
-
Zamek centralny nie otwiera jednych drzwi
jeśli masz el. składane lusterka zewnętrzne to montujesz 8E1959801 E, F, G lub bez literki, jeśli nie masz to bez znaczenia jaka literka na końcu. Ale jak już musisz go wymienić to lepiej już kupić taki co obsługuje el. składane lusterka i zawsze będziesz już miał trochę mniej gratów do kupienia przy kolejnym modzie Jak dobrze poszukasz na allegro to można takie silniczki/moduły kupić za około 50zł, niektórzy chcą je sprzedać nawet za 200zł, więc warto szukać. Co do innych silniczków np. montowanych w B7, czy w Exeo to się nie wypowiem bo nie mam pojęcia czy będą działać.
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
chodzi mi o lusterko z 3 zdjecia (pelen fotochrom) - z lewej strony pali sie na nim zielona lampa, przycisk na czerwono a z prawej strony nie swieci sie nic :/ tak ma byc czy u mnie cos nie dziala??Tak ma być, to co Ci się nie pali to czujnik, w którego jak zaświecisz np. Latarką oraz zasłonisz np. Palcem podobny czujnik znajdujący się od strony szyby to powinien z powodować że lusterko się ściemni.Pozdrawiam, Łukasz
-
lewy bi-xenon nie swieci
a przetwornice jakoś sprawdziłeś? Jak palnik poprostu zgasł to wina będzie raczej po stronie przetwornicy.
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
Ja mam yatura. Co do tempomat i fisa to wszystko jest na forum dość prosto opisane. Pozdrawiam, Łukasz
-
Ma ktos zmieniarke mp3 z Krakow- Olkusz?
Ja mam taką zmieniarke. A co potrzebujesz sprawdzić? Pozdrawiam, Łukasz
-
Ustawienia lusterek audi a4 b6
dzięki za sprostowanie, tak jak pisałem na schematach się znam tyle o ile.
-
Ustawienia lusterek audi a4 b6
jeżeli faktycznie moje przypuszczenia co do tego, że sterowanie luster odbywa się po can to we wiązce nie ma czego szukać, bo nie znajdziemy tam żadnych kabli związanych z poszczególnymi lusterkami (L lub P) i nie ma co w niej (wiązce) zmieniać. Myślę, że najlepiej byłoby podmienić "dżojstik" na jakiś inny 100% sprawny. Ewentualnie, choć tego nie jestem też pewien, ale należało by sprawdzić czy silniczki od szyb nie są przypadkiem od anglika i z tego powodu są takie cuda.