Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
[B6 TDI] Zacinająca się zmienna geometria - czyszczenie środkiem do paliwa
pogorszyć to się zawsze może, zacinanie turbiny będzie po prostu występować coraz częściej
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
ciężko będzie Ci kupić taką wiązkę w dobrym stanie, bo to przypadłość większej ilości B6. Najlepiej to wyciągnąć wiązkę na stół i polutować kable, tylko nie w miejscu gdzie są urwane bo luty też zaraz pójdą, tylko poobcinać kable z jednej strony bliżej gniazda, a z drugiej strony gdzieś w drzwiach i dopiero posztukować kable i to lutować. Ja jak robiłem to u siebie to kupiłem dwie wiązki i w sumie z trzech (jedna moja + 2 kupione) złożyłem jedną.
-
Pilot nie lapie
w dziele warsztat chyba gdzieś jest opis co i jak wykonać, żeby było ok. Problem leży w odbiorniku sygnału.
-
Wypalony FIS
jak będziesz robił to wszystko delikatnie i z głową to ryzyka nie ma żadnego.
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
a jak włączasz/wyłączasz blokade to ikonka na przycisku zmienia podświetlenie??
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
a nie masz przypadkiem włączonej opcji blokady szyb przyciskiem na panelu kierowcy
-
[B6 AVF/AWX] Ukręcony wałek rozrządu Autlog
nie wiedziałem, że Autolog to firma wałka (nie znam takiej, choć pewnie dużo firm jest mi obcych), a co do tego kiedy się ukręcił to nie chodzi mi po jakim przebiegu tylko po jakim czasie. Od razu wyprzedzając odpowiedź, to pytając o czas kiedy był zakładany wałek to chodzi mi o to, czy właściciel felernego wałka będzie go jeszcze reklamował, czy jest już po ptakach (wygooglowałe, że - producent Autolog - informuje na swojej stronie, że jego wałki objęte są 24-miesiączną gwarancją). "Gwarancja Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i zapewniamy 24 miesięczną gwarancję. Jeśli zdarzyłby się jednak jakiś przypadek gwarancyjny, pomagamy naszym klientom szybko i bez zbędnych komplikacji!"
-
[B6 AVF/AWX] Ukręcony wałek rozrządu Autlog
kolego w ile czasu od montażu ukręcił Ci się ten wałek i jaki wałek konkretnie założyłeś??
-
Nie otwiera się szyba po stronie pasażera w Audi A4 B7
było już wiele takich przypadków na forum, sprawdź wiązki idące w harmonijkach między drzwiami a budą - zarówno kierowcy jak i pasażera. Najlepiej było by je wyjąć na stół, bo kable się najczęściej łamią w miejscach, które po ściśnięciu harmonijek są zasłonięte/niewidoczne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Było mi głupio, że uraziłem Łukasza Mam nadzieję, że mi wybaczy jak na następnego spota przywieziesz czteropak to się nie będę długo gniewał za***iste: Pozdrawiam, Łukasz
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
mam zawsze taki problem po przeinstalowywaniu systemu ze swoim asusem który ma na pokładzie kartę intela oraz GeForce'a. Sterowniki zainstalowane razem z winodws 8 powodują właśnie takie problemy. Po ściągnięciu sterowników ze strony producenta wszystko wraca do normy. Nie wiem czemu masz problem ze ściągnięciem narzędzi Intel Drv....., ale u mnie ściągnął się bez problemu więc jak chcesz to mogę ci go mailem przesłać. Choć u mnie problem występuje ze sterownikami GF, a nie intela. poza tym ziomek ze sklepu za bardzo nie miał co Ci poustawiać w W10, biorąc pod uwagę że windowsa masz pewnie w wersji Home. A wracając do windows 10 to ja na moim dość leciwym sprzęcie zauważyłem znaczny skok wydajności w stosunku do windows 7 czy 8. Mam w domu 3 komputery na którym były zainstalowane windowsy 7, a obecnie jest windows 10 i na każdym z nich wydajność się poprawiła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak tylko jeszcze za tvp2, tvpinfo, tvp polonia i tego typu narodowe media, w których dzieje się to samo co w tvp1. Stacje komercyjne chyba nie mają z niego nic. Zresztą nieważne, ciach temat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czerwony guzik na pilocie do TV tak tylko czerwony guzik nie zwalnia cię z płacenia abonamentu RTV, który zaraz będzie automatem doliczany do rachunków za prąd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP?? Bo chętnie bym takie odwołanie wysłał. Generalnie w TVP oglądałem tylko teleexpres bo to był jedyny program informacyjny, który można było oglądać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k..wa, słyszeliście, że Orłosia wyrzucili z teleexpresu - chłop był w TVP1 ponad 25 lat. Normalnie koniec świata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz
-
[ALL TDI PD] Regulacja obrotów biegu jałowego za pomocą VCDS
Jak wejść w tą adaptację? Kanał 002? u mnie wywala Not Available kolego a w jakim celu chcesz to zrobić?? Jeśli obecnie przy ustawieniach nazwijmy je "domyślnymi" coś jest nie tak, to może lepiej szukać przyczyny, a nie iść na skróty.
-
AUDI A4 B6 2.0fsi Kraków
kolego zacznij od podpięcia vag'a - wpadnij na spota to ktoś pomoże. Pierw lepiej samemu szukać usterki, a później wozić auto po mechanikach "magikach", być może to jakaś błaha sprawa. Ewentualnie zadzwoń tu: http://www.serwismonster.pl/- ja u nich się serwisuje i chłopaki dają rade.
-
Lakierowanie samochodu
taniej będzie kupić poszczególne elementy w kolorze niż to wszystko malować. Generalnie za malowanie trzeba by zapłacić pewnie co najmniej 400zł za element
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje na już konektor oczkowy na śrubę m8 sztuk 3. Byłem dziś w sklepie gdzie zawsze coś takiego kupuję i akurat im się skończyły, a w castoramie ani w praktikkerze nie mają tego. Jak by ktoś coś, to chętnie odkupie na dzisiejszym spocie. Coś takiego potrzebuje: Pozdrawiam, Łukasz to z tego co widzę to teraz kradną w pakietach, u znajomego z garażu pod blokiem przy Chełmońskiego w zeszłym tygodniu jednej nocy zginęły dwa BMW 1 i 3. Nic tylko łapy odcinać
-
[Kraków] Drobne modyfikacje elektroniczne.
a w jakim samochodzie chcesz to zrobić bo jeśli w B6 lub w B7 to samym kodowaniem (bez dodatkowych modułów) się tego nie da zrobić. o kurde ale zrobiłem odkop
-
System operacyjny Android
no OK, ale jeśli np. ekran się zbije to nie ma jak odebrać połączenia??
-
System operacyjny Android
via Nexus6@Tapatalk czy przypadkiem nie trzeba tego przestawić na ON, a nie OFF. OFF chyba wyłącza tą funkcję??
-
Zabawa z Kolejką
te zdjęcia na twojej stronie FB to twoje zabawki??? Trochę się nakręciłem i przeczytałem parę stron w sieci i z tego co widzę to moja kolejka jest jeden poziom technologiczny w plecy - mam jeszcze analogową kolejkę, a z tego co widać to i nawet w takie zabawki wchodzą komputery