Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. pogorszyć to się zawsze może, zacinanie turbiny będzie po prostu występować coraz częściej
  2. ciężko będzie Ci kupić taką wiązkę w dobrym stanie, bo to przypadłość większej ilości B6. Najlepiej to wyciągnąć wiązkę na stół i polutować kable, tylko nie w miejscu gdzie są urwane bo luty też zaraz pójdą, tylko poobcinać kable z jednej strony bliżej gniazda, a z drugiej strony gdzieś w drzwiach i dopiero posztukować kable i to lutować. Ja jak robiłem to u siebie to kupiłem dwie wiązki i w sumie z trzech (jedna moja + 2 kupione) złożyłem jedną.
  3. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    w dziele warsztat chyba gdzieś jest opis co i jak wykonać, żeby było ok. Problem leży w odbiorniku sygnału.
  4. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    jak będziesz robił to wszystko delikatnie i z głową to ryzyka nie ma żadnego.
  5. a jak włączasz/wyłączasz blokade to ikonka na przycisku zmienia podświetlenie??
  6. a nie masz przypadkiem włączonej opcji blokady szyb przyciskiem na panelu kierowcy
  7. nie wiedziałem, że Autolog to firma wałka (nie znam takiej, choć pewnie dużo firm jest mi obcych), a co do tego kiedy się ukręcił to nie chodzi mi po jakim przebiegu tylko po jakim czasie. Od razu wyprzedzając odpowiedź, to pytając o czas kiedy był zakładany wałek to chodzi mi o to, czy właściciel felernego wałka będzie go jeszcze reklamował, czy jest już po ptakach (wygooglowałe, że - producent Autolog - informuje na swojej stronie, że jego wałki objęte są 24-miesiączną gwarancją). "Gwarancja Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów i zapewniamy 24 miesięczną gwarancję. Jeśli zdarzyłby się jednak jakiś przypadek gwarancyjny, pomagamy naszym klientom szybko i bez zbędnych komplikacji!"
  8. kolego w ile czasu od montażu ukręcił Ci się ten wałek i jaki wałek konkretnie założyłeś??
  9. było już wiele takich przypadków na forum, sprawdź wiązki idące w harmonijkach między drzwiami a budą - zarówno kierowcy jak i pasażera. Najlepiej było by je wyjąć na stół, bo kable się najczęściej łamią w miejscach, które po ściśnięciu harmonijek są zasłonięte/niewidoczne.
  10. Było mi głupio, że uraziłem Łukasza Mam nadzieję, że mi wybaczy jak na następnego spota przywieziesz czteropak to się nie będę długo gniewał za***iste: Pozdrawiam, Łukasz
  11. mam zawsze taki problem po przeinstalowywaniu systemu ze swoim asusem który ma na pokładzie kartę intela oraz GeForce'a. Sterowniki zainstalowane razem z winodws 8 powodują właśnie takie problemy. Po ściągnięciu sterowników ze strony producenta wszystko wraca do normy. Nie wiem czemu masz problem ze ściągnięciem narzędzi Intel Drv....., ale u mnie ściągnął się bez problemu więc jak chcesz to mogę ci go mailem przesłać. Choć u mnie problem występuje ze sterownikami GF, a nie intela. poza tym ziomek ze sklepu za bardzo nie miał co Ci poustawiać w W10, biorąc pod uwagę że windowsa masz pewnie w wersji Home. A wracając do windows 10 to ja na moim dość leciwym sprzęcie zauważyłem znaczny skok wydajności w stosunku do windows 7 czy 8. Mam w domu 3 komputery na którym były zainstalowane windowsy 7, a obecnie jest windows 10 i na każdym z nich wydajność się poprawiła.
  12. gdzie lecisz bo zdjęcie małe i biletu nie widać??
  13. tak tylko jeszcze za tvp2, tvpinfo, tvp polonia i tego typu narodowe media, w których dzieje się to samo co w tvp1. Stacje komercyjne chyba nie mają z niego nic. Zresztą nieważne, ciach temat.
  14. czerwony guzik na pilocie do TV tak tylko czerwony guzik nie zwalnia cię z płacenia abonamentu RTV, który zaraz będzie automatem doliczany do rachunków za prąd
  15. gdzie można składać podania o rezygnacji z odbioru TVP?? Bo chętnie bym takie odwołanie wysłał. Generalnie w TVP oglądałem tylko teleexpres bo to był jedyny program informacyjny, który można było oglądać.
  16. k..wa, słyszeliście, że Orłosia wyrzucili z teleexpresu - chłop był w TVP1 ponad 25 lat. Normalnie koniec świata
  17. a jak mu idzie, kiedy będzie wszystko gotowe?? Piszesz tylko, że wozisz graty i że coś robi, a terminu nie podajesz
  18. Jak wejść w tą adaptację? Kanał 002? u mnie wywala Not Available kolego a w jakim celu chcesz to zrobić?? Jeśli obecnie przy ustawieniach nazwijmy je "domyślnymi" coś jest nie tak, to może lepiej szukać przyczyny, a nie iść na skróty.
  19. kolego zacznij od podpięcia vag'a - wpadnij na spota to ktoś pomoże. Pierw lepiej samemu szukać usterki, a później wozić auto po mechanikach "magikach", być może to jakaś błaha sprawa. Ewentualnie zadzwoń tu: http://www.serwismonster.pl/- ja u nich się serwisuje i chłopaki dają rade.
  20. taniej będzie kupić poszczególne elementy w kolorze niż to wszystko malować. Generalnie za malowanie trzeba by zapłacić pewnie co najmniej 400zł za element
  21. Panowie potrzebuje na już konektor oczkowy na śrubę m8 sztuk 3. Byłem dziś w sklepie gdzie zawsze coś takiego kupuję i akurat im się skończyły, a w castoramie ani w praktikkerze nie mają tego. Jak by ktoś coś, to chętnie odkupie na dzisiejszym spocie. Coś takiego potrzebuje: Pozdrawiam, Łukasz to z tego co widzę to teraz kradną w pakietach, u znajomego z garażu pod blokiem przy Chełmońskiego w zeszłym tygodniu jednej nocy zginęły dwa BMW 1 i 3. Nic tylko łapy odcinać
  22. a w jakim samochodzie chcesz to zrobić bo jeśli w B6 lub w B7 to samym kodowaniem (bez dodatkowych modułów) się tego nie da zrobić. o kurde ale zrobiłem odkop
  23. no OK, ale jeśli np. ekran się zbije to nie ma jak odebrać połączenia??
  24. via Nexus6@Tapatalk czy przypadkiem nie trzeba tego przestawić na ON, a nie OFF. OFF chyba wyłącza tą funkcję??
  25. te zdjęcia na twojej stronie FB to twoje zabawki??? Trochę się nakręciłem i przeczytałem parę stron w sieci i z tego co widzę to moja kolejka jest jeden poziom technologiczny w plecy - mam jeszcze analogową kolejkę, a z tego co widać to i nawet w takie zabawki wchodzą komputery

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.