Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
[B6 AWX] Pompa wysokiego ciśnienia cieknie
mam takie pytanie czemu etka wypluwa coś takiego "038 145 209 n wolno stosować tylko w audi a2, dla pozostały samochodów jest zablokowany. we wszystkich samochodach oprócz audi a2 należy stosować 038 145 209 q" A wszyscy tu polecają pompę z końcówką N - czym te pompy się różnią??
-
Zabawa z Kolejką
ja w sumie mam obecnie cały strych do zagospodarowania, ale jakoś tak się nie mogę zebrać do tego, A na forum na pewno zaglądnę..
-
Gniazdo zapalniczki w schowku - piny z uchwytu na telefon
w temacie o instalacji BT w dziale warsztat znajdziesz rozpiskę pinów - nawet sam robiłem taki schemat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/page-42#entry2509413
-
Zabawa z Kolejką
też mam taką kolejkę TT (nie H0), niestety nie mam czasu, aby rozłożyć makietę i ułożyć tory. A taką mam lokomotywę: http://gamahobby.eu/pl/p/Lokomotywa-spalinowa-V180,-DR-1120-TT-Piko-47291/11334
-
Centralny zamek w tylnych lewych drzwiach - problem
A przerwanych kabli w przelotce nie szukałeś? 95% takich awarii to właśnie kable, 5% to mikrostyk Pozdrawiam, Łukasz
-
Nie działa zamek, szyby i lusterka
z tego co się orientuje to nie ma takich zestawów. Ze swojej strony dodam, że jeżeli masz połamane kable to radził bym wyjąć wiązkę na stół i jakoś tak ją lutować, aby miejsce lutowania było gdzieś głęboko w drzwiach, a nie tam gdzie te kable się zginają w harmonijce. Ja poszedłem na szrot wytargałem parę takich wiązek i w sumie z trzech złożyłem do kupy jedną.
-
Najtańszy salon audi w Europie
chodziło mi o warunki leasingu (wysokość leasingu) a nie o warunki zakupu auta z zagranicy czy też krajowego
-
Ktora siatka do bagaznika pasuje z innych AUDI ?
kolego siatka ta jest od A3, więc pewnie do A4 nie pasuje. Gdyby pasowała, to by nie robili różnych siatek do A3 i A4.
-
Światła postojowe
rada: wyczyścić styki w gnieździe żarówki
-
Nie działa dolna prawa strona oswietlenia wewnetrznego
czyli pewnie wina leży w zamku. Zrzuć boczek i jak masz otwarte drzwi to spróbuj "powyginać" wtyczkę wchodzącą do zamka - jeśli to pomoże to trzeba wyciągnąć zamek i sprawdzić ścieżki na płytce. Jeśli nie będzie się nic działo to trzeba sprawdzić sam mikrostyk. U mnie mikrostyk był sprawny, ale ścieżki musiałem poprawić. Wszystko jest opisane w dziale warsztat - zrób to sam : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/
-
Najtańszy salon audi w Europie
chyba warunki leasingu zależą od wielu czynników m.in. od wysokości pierwszej wpłaty oraz późniejszego wykupu auta. My w firmie mamy leasing na 102% w pkeao sa
-
Nie działa zamek, szyby i lusterka
sprawdź tą przelotkę między drzwiami, podnośniki w drzwiach działają w parach (jak nie działa jeden to z drugim też jest problem). Szkoda, że tego nie sprawdziłeś jak miałeś wszystko na wierzchu, bo kable w przelotkach lubią się łamać w takich miejscach, że bez ich wyjęcia nie da rady ich dobrze naprawić.
-
Podgrzewanie Foteli .
Nie miałem nigdy grzanych foteli, ale nie raz siedziałem na grzanych kubełkach. - materiałowych oraz skórzanych. Skóra nagrzewała się dużo wolniej niż materiał. Pozdrawiam, Łukasz
-
Wakacje w Chorwacji
Dzięki [emoji106] Pozdrawiam, Łukasz
-
Wakacje w Chorwacji
Kolego możesz bardziej rozwinąć temat. Mam sygica na androida, zainstalowałem ITN Converter na komputerze - udało mi się utworzyć na nim trasę na podstawie map google, wyeksportowałem trasę niby w formacie sygica (mam najnowszego 16 - *.itf ), plik zgrałem na telefon, ale nie mam pojęcia jak go otworzyć. W aplikacji nie ma czegoś takiego jak np. "wczytaj trasę", a klikając w plik w menadżerze plików (na telefonie) nie mam możliwości skojarzenia go z sygic.
-
Podnosnik ciezko chodzi
kolego możesz to jeszcze raz opisać. Pierw piszesz, że ci podnośnik ciężko chodzi (mniemam, że chodzi o silniczek), a później że linka się zerwała. Generalnie jak szyba ma opory to ramka musi być krzywo ustawiona, bądź np. silniczek się kończy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podjedz do Solvay park sklep modelarski koło media market maja duży wybór akumulatorków ja tam kupowałem do dwóch modeli o coś takiego warto też zapytać tu: http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?d=info Kraków 31-532, ul. Grzegórzecka 45 tel.: (12) 431-05-47 tel. kom.: 602 418 718 (Sieć PLAY)[email protected] Godziny otwarcia: pon. - pt.: 11:00 - 19:00 sobota: 09:00 - 15:00
-
Elektryczne fotele S line - brak regulacji elektrycznej
Jakie kostki wychodzą z pod fotela? Żółta to airbag, czerwona to elektryka foteli, Zielona to podgrzewanie Pozdrawiam, Łukasz
-
błądy 01826, 00778 - kontrolka esp
Panowie mam mały problem. Niedawno zakładałem w swoim B6 kierownice multi i w tym celu wymieniałem również czujnik skrętu i "podkowę". Wszystko zakodowałem i przez pewien okres (ok. 2 m-ce) wszystko było ok. Niestety od jakiegoś czasu zapala mi się kontrolka esp, która czasem gaśnie (częściej gaśnie niż się pali). Bywają nawet takie sytuacje, że jadę w trasę i na początku podróży jest ok, po czym w trakcie jazdy zapala się kontrolka esp, która po pewnym czasie sama gaśnie (gaśnie i zapala się podczas jazdy - bez wyłączanie silnika/zapłonu). Po podłączeniu vcds'a wyskakują takie błędy: w internetach czytałem, że ludzie którzy mają dokładnie takie same błędy, czyszczą styki i niby wszystko jest OK. Teraz moje pytanie, czy nie zaszkodzę sobie spryskując wszystkie styki przy czujniku skrętu jak i gniazda w "podkowie" jakimś "kontakt sprayem". Czy zalanie tego takim typem specyfiku może przynieść więcej szkód niż korzyści?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma za co. Wszystkiego najlepszego !
-
mokra Podsufitka
raczej nie, ale z tego co widać na zdjęciu, to ten przeciek nie jest przypadkiem zaraz pod środkowym mocowaniem relingu??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To moja żona [emoji1] Pierwsze były włosy potem auto Pozdrawiam, Łukasz
-
Nie działa dolna prawa strona oswietlenia wewnetrznego
Generalnie kable w harmonijce łamią się tuż przy drzwiach, ale na początek ją ściągnij i zobacz jak to wygląda z "zewnątrz". U mnie musiałem ściągnąć boczek i wytargać całą wiązke by ją dobrze naprawić. Pozdrawiam, Łukasz
-
Nie działa dolna prawa strona oswietlenia wewnetrznego
Zapewne twój problem leży w połamanych kablach między drzwiami a budą (harmonijka). Na forum temat ten pojawia się średnio raz na tydzień, więc poszukaj bo jest wszystko łanie opisane. Jeśli kable są OK to problem leży w zamku, a raczej w mikrostyku - w dziale warsztat, też ten problem jest ładnie opisany.
-
Oryginalny lakier a lakiernik
po dwóch latach schodzi klar??? Tak "świerze" auto chyba ma jeszcze gwarancję na powłokę lakierniczą - nie lepiej oddać na gwarancji??