Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. nie wiem ile masz tej "sałaty", ale mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że aby dołożyć xenon do b6 i żeby miało to ręce i nogi to 2tys zł może być mało. A co do tego co można jeszcze dołożyć to pierw napisz co już masz. Z fajnych gadżetów to np. el. szyby na tył , el. składane lusterka zew, wew. i zew. fotochrom, pakiet światło, pakiet schowki ... jest tego masa.
  2. a czy do b6\b7 wejdą felgi 7,5J ET43 + dystans 15mm??
  3. kodowanie kluczyka do MK musisz wykonać vagiem: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T_c9ZqVvvg4
  4. a po co Ci ta osłona?? ona jest zbędna
  5. wymieniłeś MK na taki jaki siedział w aucie wcześniej?? W nowym zmieniłeś kodowanie na takie jakie było w starym MK?? Jak próbowałeś kodować kluczyki??
  6. W b7 też chyba nie ma takiej możliwości, w b5 była Pozdrawiam, Łukasz
  7. do podświetlenia rejestracji polecam takie (polecam lampki, sklepu nie znam bo nic u nich nie kupowałem): http://www.getem.pl/index.php?action=towar&id=1557 mam je u siebie już dość długo i są ok. Ja swoje kupiłem na allegro, a znalazłem po numerze OE:4H0943021 (lewa) oraz 4H0943022 (prawa)
  8. wizyta w urzędzie: https://www.facebook.com/ubawpl/videos/198903830536941/
  9. Panowie, może mi ktoś podać zamienne numery dla TRW i ATE klocków i tarcz (chodzi mi o zestaw 320mm do a4 b6, pod zaciski z a6): tarcze ferodo DDF 1705, klocki ferodo FDB 1629 Pozdrawiam, Łukasz
  10. Tak wygląda mój czujnik g85, który raz działał a raz nie Pozdrawiam, Łukasz
  11. Miałem te same błędy u siebie. A problem leżał właśnie w czujniku skrętu zamontowanym na zwijaku - taśmie (nie wiem jak to się dokładnie nazywa). Generalnie problem zaczął się jak zmieniałem graty pod Multi kierownice. Kolega od którego kupiłem taśmę mówił mi o tym problemie, ale ja to olałem i zamontowałem kompletną taśmę (która właśnie ma w sobie ten czujnik G85) i po jakimś czasie zaczęły się problemy z ikonką esp. Na początku problem występował sporadycznie, aż później nie było dnia by błąd nie wystąpił, więc wziąłem się za to i przełożyłem ten czujnik ze swojej starej taśmy i teraz jest wszystko ok. Jak będę w domu to mogę cyknąć zdjęcie o co dokładnie chodzi. Faktycznie są tam styki, które w moim wadliwym module wyglądały kiepsko - myślę, że po ich przeczyszczeniu było by ok, ale dla pewności przełożyłem czujnik ze starej taśmy. Dla pocieszenia powiem, że czujnik G85 najczęściej jest w komplecie z taśmą, którą dla wersji bez Multi można kupić za grosze na znanym portalu aukcyjnym.
  12. Ale kogo tu oglądać i po co ? Ja jestem
  13. Witam, Panowie, jak dziś z frekwencją na spocie?? Będzie ktoś, czy wszyscy raczej oglądają kopaczy??
  14. Nie wiem jak jest z 1/2 fis'em, ale przy pełnym fisie, przyciskiem pod manetką można go wyłączyć, więc może Ty go też przez przypadek wyłączyłeś. Pozdrawiam, Łukasz
  15. temp. można sprawdzić Vagiem, w B6 nie sprawdzisz jej na klimatroniku. Twój silnik to chyba nie awx, bo awx to 1.9 TDi 130KM
  16. jak by ktoś załatwił antene do odbioru TV DVB-T (taką pokojową) to ja mogę przywieźć lapka z tunerem TV - ja będę
  17. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    3 sekundy szukania w googlu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/222145-zasieg-pilota-problem-rozwiazany/ a tu masz kodowanie kluczyków w MK (choć to Ci się chyba nie przyda): http://a4-klub.pl/index.php?/topic/231992-kodowanie-przyuczenie-pilota-od-b7-w-b6/
  18. kolego możesz napisać co to znaczy "mora" i jak chcesz się z tym uporać??
  19. toś się chłopie napracował, można by to gdzieś podkleić
  20. tu masz wszystko napisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-montaz-systemu-naglosnienia-bose/ wystarczy tylko poszukać
  21. Wiesz za bardzo się na tym nie znam, a pewnie ktoś za to zabierze kupe kasy za naprawę, mam elektrycznie regulowane fotele ale one działają a chodzi mi po to, czy jak odepnę tak jak mówisz, to potem bedę mógł spowrotem to przypiąć? Oraz czy to pęknięcie to wymaga kupna nowego tego całego plastiku czy jak ? kupe kasy to nikt za to nie weźmie, bo to raczej trzeba zrobić samemu. Co do plastiku to i tak masz już pewnie złamane dolne uchwyty i plastik wypadało by kupić "nowy" lub używany tylko z całymi mocowaniami. Jak drut jest pęknięty to też wypadło by kupić nowy albo stary jakość naprawić. Ja u siebie miałem podobnie i naprawiłem to sam. U mnie drut złamał się w taki sposób, że udało mi się go naprawić tulejką, tzn. trzeba znaleźć tulejkę która ma taką samą średnicę wewnętrzną jak drut i ją jakoś do tego druta przymocować. Nie wiem za bardzo z czego zrobiony jest ten drut, być może można by go pospawać, albo zamiast niego zastosować drut spawalniczy (drut musi być bardzo sztywny) i trzeba go wyprofilować jak ten z fotela. Co do plastiku to już samemu musisz coś podziałać lub kupić nowy. Jak zdejmiesz plastik (już bardziej go nie popsujesz) zwłaszcza, że jak go chwycisz górą i pociągniesz do siebie to zaczepy po prostu puszczą (te zaczepy są wielorazowe) to wrzuć zdjęcie dolnych mocowań, być może pękły w taki sam sposób jak u mnie i będzie można coś jeszcze z nimi zrobić (są też podobno zestawy naprawcze do tych zaczepów) bez kosztowo.
  22. ok obrazek już widać, ale dalej nie napisałeś czy masz elektryczne regulowane lędźwia. Na zdjęciu widać, że wyłamały się dolne zaczepy, a najczęściej jest to spowodowane właśnie złamaniem "drutu" od elektrycznych lędźwi. Obecnie plastik trzyma się tylko na górnych mocowaniach. Trzeba ściągnąć całkiem plastik - górne mocowania są "na wcisk", trzeba mocno szarpnąć za górną część plastiku i go zdemontować. Po jego demontażu zobaczysz "drut" który odpowiada za regulację lędźwi i pewnie będzie pęknięty.
  23. Zdjęcia nie widać. Twoje fotele mają regulację elektryczną odcinka lędźwowego? Bo jeśli tak to pewnie "drut" od tej regulacji pękł i wypchało plastik. Trzeba ściągnąć plastik i zobaczyć czy to to i ewentualnie wymienić oraz szukać nowego plastika z całymi zaczepami. Pozdrawiam, Łukasz
  24. tu masz opis błędu razem z możliwymi rozwiązaniami tego problemu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18107/P1699/005785 Generalnie to trzeba sprawdzić manetkę tempomatu vag'iem, nie wiem dokładnie w której grupie się to sprawdza, ale na pewno ktoś się zaraz znajdzie mądrzejszy ode mnie i podpowie co jak i gdzie --- tu coś jest:
  25. jak ściąga Cię tylko przy hamowaniu oraz zawieszenie masz nowe to nie ma co szukać przyczyn w nie wiadomo czym. Zrób tak jak napisał kolega Cpt.Ryan podjedź na ścieżkę diagnostyczną, zapewne któryś z zacisków dohamowuje bardziej niż ten po przeciwnej stronie osi. Jeśli ściąga Cię w lewo to pewno lewy mocniej hamuje niż prawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.