Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Kolego jeśli chcesz kupić B6 to raczej nie patrz na przebiegi tylko na stan - auta te już mają trochę za sobą. Nie wierz ludziom (handlarzą), że B6 z 2004r. ma przebiegu poniżej 200kkm, zwłaszcza auta ściągane z zagranicy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje diesla, aby stał na podwórku i ładnie wyglądał - tymi autami po prostu się jeździ. Jeżeli auto ma ponad 10 lat to musi mieć nastukane ponad 200kkm. Dzwoniąc też po handlarzach i opisując swoje preferencje, sądzę, że nie jeden Ci powie, że obecnie ma auto na placu które ma 260kkm, ale jak Ci taki przebieg nie odpowiada to znajdzie coś z niższym przebiegiem, po czym skręci licznik. Osobiście uważam, że auta z przebiegiem 250 - 300kkm za cenę jaką obecnie trzeba za nie zapłacić (ok. 10% - 15% wartości nowego auta) to przebieg do zaakceptowania. Trzeba się tylko modlić by ten przebieg nie był rzędu 600kkm - a wchodząc np. na mobile.de to znaleźć taką B6 to żadne problem i ludzie tez ich za darmo nie dają. Musisz brać pod uwagę, że kupując takie auto będzie trzeba coś do niego dołożyć, ale jak się nie kupuje auta w salonie to trzeba iść na jakieś ustępstwa.
  2. O naprawie liczników już jest parę tematów i wszyscy polecają http://www.aceef.pl/ . Sam naprawiałem u nich kolorowy wyświetlacz i póki co działa parę lat. Pozdrawiam, Łukasz
  3. Głośniki tylne podłączone są przez wzmacniacz który siedzi w bagażniku Pozdrawiam, Łukasz
  4. Przeglądałeś tą stronie: http://www.carberry.it/en/p/347/Carberry/?? jest tam nawet forum i z tego co widzę to ludzie sobie nawzajem pomagają, więc pewnie i tobie pomogą, do pobrania jest nawet parę gotowych rozwiązań - niestety nikt nic nie pisze o fisie ;( Generalnie jest to fajna rzecz, więc działaj i jeszcze to: http://www.janssuuh.nl/en/
  5. Tomek tel. 502269994 https://www.google.pl/maps/place/MAX+Auto+Naprawa+Mechanik/@50.096538,20.0383047,66m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!2sZapusta,+Kraków!3b1!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047!3m4!1s0x0000000000000000:0x296bdda39e7da6a0!8m2!3d50.0965474!4d20.0386219 Pzdr. dzięki, mam do niego rzut beretem więc podjadę i spytam co i jak
  6. Witek - 609 370 005 ul. Zapusta ale nr dokładnie nie pamiętam, w każdym razie do końca ulicy i po lewej stronie będzie warsztat. Robiłem różne rzeczy od tłumików po hamulce, oleje itp i zawsze byłem zadowolony, ceny konkurencyjne to tu: https://www.google.pl/maps/place/Zapusta,+Kraków/@50.0596213,20.0369998,3a,75y,312.68h,79.64t/data=!3m7!1e1!3m5!1sNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DNv0bU7gKBtrDXW9Q8yHKGg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D35.330864%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x471644fd60258443:0xd78aacecaa562f70!8m2!3d50.0601072!4d20.0362047 ??
  7. Panowie potrzebuje jakiegoś sprawdzonego gościa od tłumików, co by mi w skodzie załatał nieszczelność - najlepiej w okolicach nowej huty.
  8. Panowie, czy ze względu na jutrzejszy mecz będzie ktoś na spocie czy frekwencja raczej zerowa??
  9. możesz mnie bardziej naprowadzić na ten kontakt, bo ja jestem ślepy i nie mogę tego znaleźć
  10. a jest gdzieś możliwy jakiś kontakt z supportem facebooka - interesuje mnie nawet kontakt w wersji angielskiej??
  11. Witam, mam niemały problem. Kumpel poprosił mnie o pomoc, a mi się już pomysły skończyły. Sprawa wygląda tak: kumple ma konto na facebooku od 100 lat i zawsze z niego korzystał na telefonie w którym ma zapisane hasło w aplikacji i wszystko jest ok. Teraz kupił sobie nowy telefon i chce też mieć na nim swojego facebooka, ale nie pamięta hasła. I teraz pojawia się problem, bo w jednej z zakładek w jego profilu gdzie jest miejsce na powiązane konta e-mail nie ma żadnego adresu (nie mam pojęcia jak to jest możliwe), ani też nr telefonu - nie wiem jak jest możliwe założenie konta bez adresu e-mail, czy też nr telefonu, ale widocznie jest lub kiedyś było. Podczas próby odzyskania hasła czy też nazwy użytkownika przez "Nie pamiętasz nazwy konta?" na stronie facebooka wychodzi mi coś takiego: podczas gdy np. na koncie w którym jest e-mail oraz nr telefonu wychodzi coś takiego: Ja nie posiadam konta na facebook'u, więc zabordzo nie wiem co w tym momencie zrobić. Szukałem na stronie facebooka gdzieś jakiegoś kontaktu z pomocą techniczną, ale tam chyba coś takiego nie występuje, jest tylko jakieś głupie FAQ, które w niczym mi nie pomoże. Ktoś ma pojęcie jak to ugryźć oraz ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że profil kumpla nie ma powiązanego żadnego e-maila, czy też nr telefonu - jak on założył te konto? Od razu dodam od siebie, że przy próbie dodania adresu e-mail na telefonie, z którego ma obecnie dostęp do swojego profilu wymagane jest hasło którego kumpel nie zna.
  12. Też czekam na 1070 ma kosztować gdzieś koło 2kzł, patrząc na cenę 1080 nie wiem czy nie szkoda pieniędzy. Nie wiem do czego ci ta karta potrzebna ( mi akurat do renderingu), ale myślę że w grach to 1070 pociągnie wszystko z rozdzielczością 4K, a różnica w cenie jest spora. Pozdrawiam, Łukasz
  13. jak to nie daje?? u mnie dało i u kumpla w a3 też to robiliśmy i wszystko było ok. Jeszcze można spróbować podczas rozmowy przyciskiem VOL+ na telefonie - tak podgłaśniam rozmowy w Kia Soul
  14. kolego napisz jaki masz konkretnie problem to może ktoś pomoże
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    Z tego co wiem to w aceef naprawiają wyświetlacze tylko wtedy jak się nadają do naprawy. W innym wypadku wymieniają na inny - nie wiem czy nowy czy nie, ale dają na niego gwarancję, więc powinno być ok
  16. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Angelina Kołkowska temat w 1.9TDI
    Korekcje pd nie mówią tylko o ich stanie, ale też o stanie zużycia całego silnika. Zresztą koleżanka nie napisała czy korekcje są + czy -. Biorąc pod uwagę roczniki b6 to auto już trochę ma za sobą i takie korekcje mogą być ok. Ważne by suma wartości korekcji wynosiła 0 ( zero). Pozatym 1300km to żaden dystans, więc śmiało można jechać w trase. Jeżeli mechanik na podstawie korekcji chce wymieniać wtryski to lepiej go zmienić, zanim naciągi nas na większe koszty. Wrclaguna, dobrze prawi - podjedź na zlota,a koledzy napewno lepiej ocenią stan silnika. Pozdrawiam, Łukasz
  17. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    też polecam poczekać na opinie z ACEEF. Robiłem u nich chyba już z cztery lata temu swój kolorowy fis. Po upłynięciu gwarancji licznik znowu zaczął szwankować, zadzwoniłem do ACEEF i chłop mówił, że to jest niemożliwe i że nie mieli nigdy reklamacji - kazali wysłać licznik i naprawili mi go za darmo (pokryłem tylko koszty wysyłki) mimo już braku gwarancji. od tej pory licznik działa już ok
  18. kolega u nich chciał kupić a3 i generalnie od razu chłop mu całą historię auta pokazał, auto okazało się po gradobiciu, ale wszystko był ładnie wyciągnięte (auto sprawdzane miernikiem i było ok) - do wglądu komis udostępnił zdjęcia przed wyciąganiem wgniotek, przebieg też był sprawdzany przez nas w ASO i wszystko się zgadzało (260kkm, auto z '07r). Gdyby nie to, że znaleźliśmy inne audi (z niższym przebiegiem) to by kolega się zdecydował. Podsumowując, odwiedzając naprawdę dużą ilość komisów w okolicy Krakowa ten wydawał się OK.
  19. najlepiej by było podmienić z kimś przepływkę - to jest tanie rozwiązanie i da 100% pewności można by też sprawdzić tylko to rozwiązanie i będzie dobrze: Check Wiring and/or Connections from/to Mass Air Flow Sensor (G70) może jakaś kuna Ci się w kable wmieszała
  20. tu masz podobny problem: http://www.touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4532 choć jego rozwiązanie jest dziwne - gość ma problem (tak jak ty) niby z ABS, a po wymianie przepływki wszystko wraca do normy. Co dziwne, ross-tech na swojej stronie też przy opisie błędu 00257 wskazuje na problem z przepływką: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16485/P0101/000257 a co jest najlepsze twoje symptomy są takie właśnie jak ross-tech to opisuje, tzn: Possible Symptoms Loss of Power Erratic Idle wygląda na to, że program diagnostyczny coś "misza" z opisami błędów
  21. Jest to typowa usterka w b6, niestety trzeba wymienić silniczek wycieraczki. Pewnie jest zalany. Możesz też rozebrać i sprawdzić co słychać w środku, ale np. U mnie nic nie dało jego suszenie i trzeba było kupić nowy. Pozdrawiam, Łukasz
  22. Kolego przeglądnij sobie w dziale warsztat temat o montażu pakietu oświetlenie. Tam znajdziesz informacje na temat właściwych pinów, z tego co kojarzę to chyba jest tam nawet fajny rysunek na ten temat. Pozdrawiam, Łukasz
  23. moim zdaniem to na 95% kable między drzwiami a budą. Najgorsze w tym jest to (przeżyłem to u siebie), że kable łamią się w takim miejscu, że bez wyciągania całej wiązki nie będziesz w stanie ich naprawić. Tzn. łamią się tuż przy drzwiach i harmonijka nie pozwoli ci na ich poprawne zlutowanie. Ja zrobiłem to tak, że wyciągnąłem całą wiązkę na stół i dopiero zacząłem to łatać, a raczej wymieniać kable. Kupiłem "nową" (używaną) wiązkę z niepołamanymi kablami uciąłem w miejscu gdzie kable są już w drzwiach i lutowałem do starej wiązki. Lutowanie w miejscu łamania kabli jest bez sensu bo jest to tylko kwestia czasu, aż kable złamią się ponownie. Najczęściej łamią się najgrubsze kable więc raczej nie będzie potrzeby wymiany każdego przewodu.
  24. Widzieli coś takiego ( dotyczy ŚDM): Pozdrawiam, Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.