Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Ustawienia lusterek audi a4 b6
z tego co udało mi się ustalić, a nie zabardzo czytam schematy to regulacja lusterek odbywa się po can'ie (poprzez silniczek szyb w drzwiach kierowcy), ale proszę kogoś mądrzejszego, aby mnie poprawił lub potwierdził moje przypuszczenia:
-
Felga stalowa na heble 320mm
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337761-jakie-najwieksze-tarcze-do-16-calowych-alufelg/
-
Zamek centralny nie otwiera jednych drzwi
Aby wypiąć tą wtyczkę musisz to fioletowe ustrojstwo przesunąć w bok(równolegle do słupa ), a potem scisnąç wtyczke z dwóch boków i wtedy wyjdzie. Co do kabli to ja je miałem uszkodzone mniej więcej w miejscu w którym na twoim zdjęciu jest harmonijka. Bez wyciągnięcia wiązki na stół nie byłem w stanie jej porządnie "zlepić" Pozdrawiam, Łukasz
-
Jakie największe tarcze do 16-calowych alufelg ?
co do tych felg z aukcji to nie mam pojęcia czy wejdą na 320mm, niech ktoś się inny w tym temacie wypowie
-
Jakie największe tarcze do 16-calowych alufelg ?
16' pasują do tarcz 320mm, ale wszystko zależy od konkretnej felgi (oczywiście chodzi o alu, bo o stalówkach można zapomnieć). Oryginalne biedronki audi 16' wchodzą napewno na 320mm. Nie sądzę abyś tam miał większe tarcze niż 320mm, więc lepiej pokaż jakie felgi 16' na nie nie wchodzą. Po co zakładasz dwa takie same tematy???
-
Pierścionek dla osoby uczulonej
Jeżeli sprawdzony to wyjazd do Krakowa nie jest problemem (często ostatnimi czasy bywam w Krakowie w sprawach służbowych, i godzinkę mogę urwać). Chłop nie ma strony internetowej, ale jak podasz maila to wyślę Ci zdjęcie jego wizytówki. Pozdrawiam, Łukasz
-
Pierścionek dla osoby uczulonej
Kolego jak byś był z Krakowa to bym Ci mógł kogoś polecić, ale chyba nie będziesz jechał przez pół Polski po obrączki. Z resztą już jednemu koledze z forum poleciłem jubilera i był bardzo zadowolony. Pozdrawiam, Łukasz
-
[A4 B6] Symphony II, AUX
Najlepiej jak wyciągniesz radio i porównasz kość w radiu ze schematem na stronie którą ci podałem. Wtedy będziesz wszystko wiedział. Pozdrawiam, Łukasz
-
Pierścionek dla osoby uczulonej
Też polecam omijać aparta oraz wszelkiej maści sieciówki. Lepiej znajdź sobie jubilera, a napewno zrobi ci pierścionek taniej i z "lepszego" kruścu. Ja jak zamawiałem obrączki oraz pierścionek zaręczynowy to znalazłem jubilera u którego wszystko było tańsze prawie o połowę niż w aparcie i było wykonane z lepszego rodzaju (lepsza próba) kruścu, a kamień był prawie dwa razy większy (w pierścionku zaręczynowym). W zasadzie każdy jubiler zrobi ci co tylko będziesz chciał jak mu tylko przyniesiesz obrazek bądź zdjęcie interesującej Cię "błyskotki". Pozdrawiam, Łukasz
-
Nie działają elek szyby
w takim wypadku wypadało by zaglądnąć pod wykładzinę i sprawdzić czy moduł komfortu nie pływa w wodzie. Aby się do niego dostać najlepiej wyjąć, albo przynajmniej odkręcić fotel kierowcy i rzucić go na kanapę, zdemontować listwę progową i odgiąć wykładzinę do góry. MK będzie w takiej czarnej obudowie. aha i jeszcze jedno ten błąd występuje w module 46 (moduł komfortu), a nie np w 17?? - choć to i tak wszystko skupia się na MK
-
[A4 B6] Symphony II, AUX
wg schematu na tej stronie: http://elsegra.com/Car%20pinouts/Audi.htm (radio AUDI SYMPHONY HE303 - to chyba to bez +) musisz chyba podłączyć się do in-L i in-R i GND, ale niech to jeszcze ktoś potwierdzi
-
Wypadek z drogi
kolego pokaż te foty
-
Wypadek z drogi
Jak auto jak w profilu to chyba kasacja - pokaż zdjęcia może tylko z opisu tak kiepsko to wygląda. Pozdrawiam, Łukasz
-
Telefon
Każde oryginalne radio audi działa z bt nie ważne czy to jest chorus, concert, rns-d czt też rns-e. Jedynie co rns daje troche więcej możliwości. Pozdrawiam, Łukasz
-
Zestaw głośnowiący
tu masz rozpiske radia rns-d: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/20275-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth/page-96#entry3950246 a tu masz sposób połącznia BT + zestaw cullman (cullman to jest ten uchwyt z prawej strony tunelu) + radio chorus II http://www.fotosik.pl/zdjecie/5e3ec88ec03102e3 porównaj sobie tylko piny rns-d z chorusem i będziesz wszystko wiedział
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
W panelu sterowania w System sprawdziłem własnie jaki mam dokładnie teraz system jest to Windows 10 Home i typ systemu : 64-bitowy system operacyjny, procesor x 64czyli biorę ta wersję 64 bitową wind 10 home pobieram a powiedz czy mam zapisywać sobie identyfikator produktu który jest tam na dole czy win 10 sam sie uaktywni bo do 8 nie miałem żadnego klucza bo win był już wgrany a i co mam wybrać w tym mediacreation jak pojawia sie uaktualnij ten komputer teraz czy to drugie utwórz nosnik instalacyjny dla innego komputera Najlepiej to pobierz sobie windowsa i nagraj go na dvd, następnie zrób uaktualnienie starego windowsa do 10 i go aktywuj. Następnie zainstaluj windowsa 10 z dvd, którego wcześniej nagrałeś ale podczas instalacji zrób format dysku, a podczas gdy instalator poprosi cie o klucz to pomiń ten krok i przy pierwszym podłączenie z netem wykonaj aktywację systemu.Co do szybkości działania gier na windowsie 7 czy też 8 w stosunku do 10 to się nie wypowiem bo nie gram w żadne gry prócz fify '14, która dobrze mi chodzi na 10 jak i wcześniej na 7 czy 8. Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
pobierasz windows 10 media creation tool (ten link który podałeś jest poprawny), nie musisz mieć od razu usb ani płyty, jest możliwość pobrania pliku ISO na dysk. Potem ten plik (obraz płyty) wypalasz na dvd, sprawdzasz w biosie czy komputer jest obecnie ustawiony na start z dvd czy hdd. Jeśli w pierwszej kolejności startuje z hdd to go przestawiasz na dvd i instalujesz. Jeszcze co do właściwego windowsa to oprócz wyboru wersji (32 czy też 64bit) trzeba jeszcze wybrać wersję home lub pro - w zależności od tego co masz na kompie obecnie. w liście rozwijalnej z wyborem wersji windowsa będzie też coś takiego jak np. "Windows 10 pro N", czy też "Windows 10 home N" - te wersje z "N" są podobno na rynek gdzie mają ślaczki zamiast literek, więc ty masz wybrać tą wersję bez "N"
-
Problem ze wskaźnikiem temperatury.
w jaki sposób mogło być wszystko dobrze jak jest źle??? Jak byłeś u mechanika to auto było zagrzane i wskazanie na liczniku też było prawidłowe?? Taki test vagiem trzeba wykonać jak silnik jest ciepły, a wskazówka leży. No chyba, że poprostu mechanik sprawdził same błędy, a Vag nie wskaże błędu termostatu ani błędu czujnika (jeśli wiązka jest cała). w swoim profilu masz wpisane B5, a piszesz w dziale B6/B7? Ale jeżeli masz 1.9 B6/B7 to termostat w ASO kosztuje coś lekko ponad 100zł, więc nie wiem co oni CI wcisnęli w sklepie za ponad 200zł.
-
Problem ze wskaźnikiem temperatury.
robiłeś test zegarów vagiem?? Porównywałeś odczyt temp. czujnika vagiem w blokach 17 (zegary) oraz 01 (silnik)??
-
Zestaw głośnowiący
fabryczny moduł BT nie ma nic wspólnego z RNS i z kierownicą MF. Działa on z każdym radiem audi i nie wymaga kierownicy "z przyciskami" - po prostu odbierasz i wybierasz połączenia z poziomu telefonu a rozmówcę słyszysz w głośnikach auta. najlepiej uruchom BT w telefonie i spróbuj wyszukać urządzenia BT
-
Problem z temperaturą i z wskaznikiem temperatury
uruchamiasz vcds, wchodzisz w Instruments i tam masz coś takiego jak output test. Wciskając "next" licznik zaczyna "pokazywać" co potrafi - sprawdza działanie kontrolek, wskazówek itp.
-
Nie działają elek szyby
kolego a sprawdziłeś kable między drzwiami a budą (w czarnej harmonijce)?? Jeden z kolegów już o tym pisał. W harmonijce jest kilka przewodów w tym jeden gruby czerwony i gruby brązowy - to są kable od masy i 12V, bardzo często ulegają złamaniu, a w konsekwencji pękają (za samo podświetlenie odpowiada inna para kabli).
-
Nie działają elek szyby
Mam 2 zielone,oby dwa maja przejscie oraz prad dochodzi bo zarowka pali sie. A takie pytanie czy zalóżmy pekniety kabel miedzy dzwiami od np kierowcy ma wplyw na niedzialanie szyby od pasarzera i odwrotnie??? chyba ma, bo jak montowałem el. szyby z tyłu, to szyby mi nie działały (żadne) dopóki nie podłączyłem wszystkich 4 silniczków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema, na ostatnim spocie rozmawiałem z jednym z kolegów o biedronkach 16', był bym wdzięczny jak by się do mnie odezwał na PW, bo zapomniałem jego nicka
-
Problem z zegarami B6
fis do naprawy, ja swojego naprawiałem tu: http://www.aceef.pl/. Można to z nimi załatwić wysyłkowo i dają gwarancję. Możesz też poszukać kogoś w swojej okolicy.