Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. no ale jak jest klucz to ściągam windowsa i mam wszystko niby legalnie??(po dokonaniu płatności dostajesz klucz oraz link do ściągnięcia windowsa)
  2. Witam, Panowie na jakiej zasadzie to działa: http://allegro.pl/windows-8-1-pro-pewniak-najtniej-i5188452607.html w zwykłym sklepie windows kosztuje koło 400zł. Na allegro jest pełno takich aukcji w podobnych cenach. Gdzie jest haczyk??
  3. to chyba o te błędy chodzi: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01336 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01315 00466 nie znalazłem na wiki, ale tu chłop ma podobny problem: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2526284.html
  4. wydaje mi się że zasilanie najlepiej puścić za schowkiem, radiem, a następnie za półką nad nogami kierowcy. Jak montowałem podświetlenie nóg to instalację puściłem tak samo i połapałem trytkami do istniejących kabli.
  5. Panowie, czy piny w przelotce między drzwiami, a słupkiem, dokładnie chodzi mi o duży pin męski w którym należy dołożyć zasilanie występują także w audi a4 B5. Niestety w okolicy nie mam żadnych szrotów z A4 B6, stoją same B5 lub passaty.
  6. jak kolega będzie szukał silniczków na allegro, a sprzedającemu nie będzie się chciało sprawdzać pinów tylko poda sam numer, to w tym temacie (pierwszy post) pisze jakie dokładnie numery mogą pasować http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy/
  7. podłącze się do pytania kolegi, mam identyczne objawy. Auto "szarpałem" u kilku speców i nic w zawieszeniu nie wyszło - zero luzów na wahaczach. Jak sprawdzić luzy na kolumnie?? Jak mniemam chodzi o gumy przy górnym mocowaniu amortyzatorów??
  8. czy kolega ma elektrycznie składane lusterka?? jeśli nie to można kupić obojętnie jaki byle nie z anglika (oczywiście każda strona jest inne, więc pasuje tylko silniczek lewy przód - nie anglik). Natomiast jeśli el. składanie lusterek występuje, to trzeba zwrócić uwagę, czy miejsce w którą wkłada się 16-pinową kostkę ma wszystkie 16-cie pinów.
  9. nie musi być zasilania aby go przekręcić
  10. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na lukasz321 temat w 1.9TDI
    sprawdzałeś poduszki pod silnikiem i skrzynią?? Ja bym od tego zaczął.
  11. Panowie mam pytanie, zakładałem ostatnie elektryczne lędźwia u siebie (fotele miałem zwykłe naleśniki bez żadnego prądu), a wcześniej zakładałem pakiet podświetlenia nóg i dokładałem czerwone kostki pod fotele. Po założeniu lędźwi przestały mi świecić lampki pod fotelami. Mam pytanie, bo piny które instalowałem w kostce przy MK były z kostki ISO i były trochę luźne, nie wiem czy to jest zbieg okoliczności, że np. piny od masy do lampek, które są podpięte do MK nie łączą przy wtyczce, czy może MK padł (napięcie do lampek czyli "+" dochodzi pod fotele, bo sprawdzałem miernikiem, przejście w kostce w podłodze między wtyczką a gniazdem w pinach "-" też jest). Lampki pod deską świecą normalnie. Czy "-" w MK są ze sobą jakoś powiązane??Czy np. jest możliwość, że padły tylko piny od podświetlenia pod fotelami (kostka 16-pinowa przy MK)?? Dodam, że przy montażu lędźwi trochę szarpałem wiązkami przy MK, bo jak wiadomo po odchyleniu wykładziny jest mało miejsca na manewry(demontowałem tylko plastyki przy słupki A oraz przy progach. Ze słupków B nie ruszałem plastików). Zdaje sobie sprawę, że będę tam musiał jeszcze raz zaglądnąć, ale może ktoś miał podobny przypadek i będę miał jakiś punkt zaczepienia.
  12. właśnie znalazłem po 18zł/szt
  13. Kolego w silniczku jest ze 20 pinów Pozdrawiam, Łukasz
  14. Jeśli chodzi o lusterko to sprawdź kable w gumowej przelotce miedzi drzwiami a karoserią - lubią się tam łamać i wychodzą taki cyrki jak u ciebie Pozdrawiam, Łukasz
  15. Witam, Panowie zbieram graty do montażu elektrycznych szyb z tyłu i natknąłem się na silniczki w bardzo okazyjnej cenie, chce je kupić, ale montaż zapewne będę przeprowadzał koło końca marca, początek kwietnia. I mam pytanie jak podpiąć silniczki " na stole" celem ich sprawdzenia?? Do których pinów podać + i - ?? Jak okażą się padnięte to je odeśle, ale sądzę że jak sprawdził bym je dopiero koło kwietnia to gość mi nie zwróci kasy.
  16. a jaki masz model tv??
  17. tv zaktualizowałem z usb 15 min temu i nic to nie dało, ale firmware na stronie samsunga do mojego tv była z 27.11.2014 a po tej dacie net miałem czyli aktualizacja nic nie wnosi
  18. orange nie ma chyba nic do tego, bo w domu mam 4 kompy i na wszystkich net śmiga, zarówno przez wifi jak i na kablu którym podłączony jest tv. czyli samsung coś kombinuje
  19. może ktoś to jeszcze potwierdzić?? choć kolega szafa mnie już trochę uspokoił
  20. Witam, od ponad dwóch lat mam tv samsung smart tv UE40ES6340 i nigdy nie było problemu z netem, a od wczoraj tv "pluje komunikatem" - "Połączono z siecią, ale nie z Internetem". Ma ktoś może podobny problem?? Neta mam z TP (livebox), nie zmianiałem nic w jego ustawieniach, tak samo jak nic nie zmieniałem w ustawieniach TV. Wczoraj od kąd występują problemy próbowałem już chyba wszystkiego, tzn.: tv połączony przez kabel/ przez wifi. adresy ip/dns/brama itp. pobierane automatycznie/wpisywane ręcznie i dalej nic. W routerze przydzielałem ip po adresie mac TV, a także automatycznie - zero poprawy. Ma ktoś jakiś pomysł?? oha. router jak i tv przywracane do ustawień fabrycznych - również bez rezultatu.
  21. te błędy są błędami sporadycznymi, czyli wystąpiły kiedyś i się po prostu zapisały w sterownikach - wygląda to jak by zabrakło zasilania, może po odłączeniu aku. Sprawdź jeszcze raz i napisz jakie wyszły ponownie.
  22. jak przed oddaniem licznika było wszystko ok z resztą podświetlenia, a po jego naprawie jest nie tak to chyba w nim trzeba by szukać przyczyny. Podłącz vag'a i "zbadaj" licznik oraz pozostałe moduły - może pokażą się jakieś błędy A tak poza tym skąd w liczniku woda - chyba nie ma fizycznej możliwości, aby się tam woda dostała?? sprawdź może profilaktycznie czy nie masz mokro koło MCE
  23. musisz sprawdzić czy moduły w miejscu gdzie wpina się kostkę 16 pinową mają obsadzone wszystkie piny, jak mają to będzie OK. W dziale warsztat pokazywałem zdjęcia modułów oraz opisywałem które złącze jest ważne dla lusterek. Patrząc po twojej lokalizacji to zakładasz lustra do anglika i dlatego pytasz o moduły angielskie?? Bo jeśli się mylę i chcesz założyć moduły angielskie do europejczyka to to nie zadziała, ale mam nadzieje, że czytałeś mój temat w FAQ i tam to napisałem DUŻYMI LITERAMI.
  24. nie lepiej kupić za pare zł oryginalny moduł BT i będzie spokój??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.