Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. To strasznie odważny był ten chłop jak sam to zaproponował
  2. Kolego nie wiem jak daleko chcesz ten samochód holować, ale laweta kosztuje koło 100zł jak odległość nie jest duża. Holowanie z ubezpieczenia auta żony raczej nie przejdzie bo laweciarz na pewno musi spisać jakiś protokół i nie będzie się podkładał pod takie coś bo ma za dużo do stracenia.
  3. kolego a to czytałeś: Diagnostyka czujników G62, G266 w silniku AVB (Błędy: 17664, 00562 oraz 18062) post #9
  4. A więc Panowie i Panie wracając do mojej sprawy - hurtownia negatywnie zaopiniowała reklamacje pękniętego wałka, pisząc, iż nie stwierdzili wady wytwórczej wałka Na razie nic więcej nie pisze zobaczymy co i jak się dalej potoczy:hi:. A potoczy się pewnie dopiero gdzieś za kolejne 2 tygodnie bo tak wszystko można sprawnie załatwiać . Na pismo z hurtowni czekałem bagatela prawie 1-mc od daty zgłoszenia.
  5. Jak byś się brał za wymianę czujnika hamulca to tu masz opis co i jak - wprawdzie to golf 4, ale w audi jest to samo Sam Naprawiam - [elektryka] Wymiana czujnika świateł stopu w Golf mk4 Pozdrawiam
  6. nieprawda na problemy z hasłami w TC pomaga mi Windows (Total) Commander FTP Password Ripper Jeśli Ci nie szkoda utraty danych to zawsze jakaś alternatywa. Generalnie większość tych dodatków posiada w sobie trojana więc lepiej uważać co się instaluje w systemie. Te które opisaliście w postach również nigdy nie miałem problemu z trojanami, zwłaszcza, że programy te ściągam ze stron na których widnieje informacja o "czystości" ściąganych programów (są to raczej znane serwisy) i mam zainstalowane zawsze aktualne programy anty-wirusowe
  7. nieprawda na problemy z hasłami w TC pomaga mi Windows (Total) Commander FTP Password Ripper
  8. podejdą tylko silniczki o numerach: silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki i pisze o tym jak BYK w pierwszym poście
  9. jakby "B" obsługiwały składanie lusterek to ja bym swoich nie wymieniał - z tych wszystkich postów które są w tym temacie można by usunąć połowę bo non stop pytania dotyczą tego samego
  10. pozdrawiam, to moja skoda a raczej mojej żony, ze względu na nieszczęście jakie spotkało moje audi czasem użytkuję skodę. Najgorsze, że sprawa z moim audi strasznie się przeciąga i nie wiem kiedy ją odzyskam całkowicie sprawną, a raczej kiedy ubezpieczyciel wypłaci mi kasę na jej naprawę, zwłaszcza że naprawa ma się odbyć z OC działalności gospodarczej a nie OC komunikacyjnego
  11. Student zdaje egzamin na wydziale weterynarii. Profesor zwraca się mówiąc do niego: - Młody człowieku, jestem bardzo zmęczony, zadam ci tylko jedno pytanie, jeżeli odpowiesz, to zaliczę ci semestr! Czy u krowy można przeprowadzić aborcję? Student myśli, myśli, ale nie ma zielonego pojęcia, no i oblał! Wraca, po drodze wstępuje do pubu i wychyla kilka głębszych. Barman przypatruje się studentowi i pyta: - Słuchaj, powiedz mi, co cię tak dręczy? Może będę ci mógł w czymś pomóc? Student na to: - Jaaakżeeś taaki mąąądryy, too poowiedz mi czy u krowy moożna przeprowadzić aaborcjee? Barman (wycierając szklanice) patrzy na delikwenta i ściszonym, współczującym głosem odpowiada: - Ale żeś się kolego wpier*olił.
  12. jaki termostat kupiłeś, jakie czujniki??? Bo ja u siebie wymieniałem dwa razy termostat na taki zwykły zamiennik ze sklepu motoryzacyjnego, aż w końcu kupiłem ori z ASO i ten dopiero spełniał swoją funkcję.
  13. Dzięki feniks za potwierdzenie moich słów
  14. Kolego jak na mój gust to te ubezpieczenie jest drogie i nic nie oferuje ponieważ: 1. Oddadzą ci za rower tylko jak go ukradną przy okazji włamania, a najczęściej rowery giną pod sklepami i w ogólno postrzeganej przestrzeni publicznej 2. Oddadzą ci tylko 1000 zł a rower na którym można sprawnie podróżować kosztuje więcej 3. "Holowanie"roweru ?? Do 50km - po co to komu? ?
  15. U mnie nie ma, ale wiem ze występowała w tdi zobacz np tu: http://www.a4club.pl/index.php?topic=23085.0 ostatni post chłop ma 1.9 tdi b6
  16. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Sherlock temat w 1.9TDI
    kolego jaki masz kod silnika i za ile udało Ci się wyrwać słupek??
  17. W tdi też były
  18. check nie występował w początkowych rocznikach b6 - przełom był chyba w 2003r. - dokładnie już nie pamiętam, ale było już o tym pisane na forum - szukaj
  19. Wałek był firmy ROUVILLE - miał 3 m-ce i jakieś 5tys km przebiegu (opisywałem to w poprzednich postach), a jeśli chodzi o moment kiedy to się stało to - tak, stało się to podczas jazdy, a raczej toczenia się na biegu jałowym. Co do strat to na razie czekam na rozebranie całości
  20. Mechanik wydaje się naprawdę w porządku więc myślę, że chyba na razie nie ma co "gdybać", póki z nim nie porozmawiam ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- a więc tak wygląda sprawa:
  21. mam f-rę od mechanika z wyszczególnieniem wszystkich części osobno tzn wałek, śruby, uszczelki, robota itp.
  22. Kurcze tylko ja nie będę się brał za naprawę(więc nie sprawdzę momentu dokręcenia śrub) tylko odstawie go do mechanika, który mi go zmieniał, bo nie chce iść znowu w dość spore koszty związane z wymianą - chce to zrobić na gwarancji. Non stop się tylko zastanawiam, że jeżeli wałek faktycznie pękł sam od siebie i narobił mi "bigosu" w silniku to należy mi się też naprawa tego "bigosu" czy tylko nowy wałek - bo koszty na pewno nie będą małe??
  23. elmer czy możesz napisać o błędach jakie mogą wyniknąć podczas wymiany wałka. Może podczas wymiany wałka u mnie coś poszło nie tak i dlatego ta cała sytuacja się u mnie wydarzyła (choć z tego co mówił 2-gi mechanik u którego obecnie stoi auto to wszytko wygląda ok i ja też raczej ufam mechanikowi który tą operacje wymiany wałka wykonywał).
  24. U mnie trochę pozytywnych rzeczy wyszło np. przestało telepać budą, co do spalania to mi na jałowym paliła 0,6l/h. Ale też miałem pewne przypuszczenie że spalanie mi trochę wzrosło, tzn. w mieście paliła mi ostatnio 7,8l/100km, a z pomiarów, które robiłem przed wymiana wychodziło mi kolo 7l/100km, tłumaczyłem sobie to błędem pomiaru, ale teraz to już sam nie wiem co o tym myśleć
  25. jak doprowadzę auto do stanu użyteczności to opisze co i jak i dlaczego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.