Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Problem w tym że nie dostałem od nich żadnej wyceny ani kosztorysu tylko od razu dostałem ugodę. Jeśli chodzi o wycenę jaką ja sobie zrobiłem, to koszt naprawy to kwota ok. 6000zł. A TU w ugodzie proponuje 3000zł. Co do samej winy to TU prócz ugody nie napisało mi nic, ale w moim odczuciu chcąc podpisać ugodę to to samo co przyznanie się do winy. Teraz nie wiem co robić dalej. Pozdrawiam, Łukasz
  2. Witam, jak co niektórzy wiedzą od 28 maja dochodzę się z TU Hestia o wypłatę odszkodowania z polisy OC działalności gosp. warsztatu, który naprawiał mój samochód (wymiana wałka rozrządu, który po krótkim czasie się rozleciał - co spowodowało konieczność remontu silnika). Po paru odwołaniach i godzinach spędzonych na infolinii w końcu udało się coś załatwić, a mianowicie Hestia przysłała mi ugodę. Ugoda ta jest dla mnie bardzo krzywdząca, mianowicie kwota jaką proponują w ugodzie jest kwotą, którą w żaden sposób nie pozwoli mi na naprawę auta, a w gruncie rzeczy jest to kwota, którą zostawiłem u mechanika za samą naprawę. Po otrzymaniu ów ugody zadzwoniłem na infolinie spytać skąd tak niska kwota, a w odpowiedzi uzyskałem informację, że jest to kwota którą TU może mi wypłacić i nic więcej nie wskóram, bo jest to ich ostateczne zdanie. Dodam jeszcze, że od czasu zgłoszenia szkody do dnia dzisiejszego nie przedstawiono mi żadnego kosztorysu z powstałej szkody. I teraz pytanie, czy jak nie podpiszę ugody to TU będzie miał prawo nie wypłacić mi nic z uwagi na moją złą wole nie godzenia się. Idąc dalej czy zostaje mi tylko sąd??
  3. tu macie również transmisje video: www.sportcategory.com/c-11.html przed meczem pojawiają się linki do meczu. Niestety jakość nie jest powalająca, ale można coś zobaczyć. Czasami się krzaczy, ale w takich wypadkach należy zamknąć okno z transmisją lub przeładować. Zawsze jest parę linków do meczu więc można coś znaleźć. w sobotę Niemcy godz. 20.25
  4. z jakim przebiegiem jest ten silnik?? sprawdzałeś w jakim stanie jest wałek??
  5. kolego a gdzie udało Ci się znaleźć AVF w takiej cenie i to ze wszystkimi gratami (myśle że chodzi Ci o PD i turbo)??
  6. witam, oczywiście, że mecze można oglądnąć w necie np. tu: http://sportcategory.com/c-11.html między innymi dlatego mnie wczoraj na spocie nie było - mecz był za***isty. Kolejny już jutro
  7. poszły dwa głosy. powodzenia
  8. KC: Art. 817 [Termin spełnienia świadczenia] § 1. Ubezpieczyciel obowiązany jest spełnić świadczenie w terminie trzydziestu dni, licząc od daty otrzymania zawiadomienia o wypadku. § 2. Gdyby wyjaśnienie w powyższym terminie okoliczności koniecznych do ustalenia odpowiedzialności ubezpieczyciela albo wysokości świadczenia okazało się niemożliwe, świadczenie powinno być spełnione w ciągu 14 dni od dnia, w którym przy zachowaniu należytej staranności wyjaśnienie tych okoliczności było możliwe. Jednakże bezsporną część świadczenia ubezpieczyciel powinien spełnić w terminie przewidzianym w § 1. § 3. Umowa ubezpieczenia lub ogólne warunki ubezpieczenia mogą zawierać postanowienia korzystniejsze dla uprawnionego niż określone w paragrafach poprzedzających. Czyli biorąc powyższe pod uwagę to od 28 czerwca mogę już liczyć odsetki od ewentualnej wpłaty? Pozdrawiam, Łukasz
  9. Arialka a możesz mi powiedzieć jakie są terminy jeśli chodzi o sprawy zgłaszane z OC działalności gospodarczej, bo moja sprawa (OC mechanika) ciągnie się od 28 maja a ja dalej jestem w d.pie. Nawet nie jest stwierdzona wina. Jeśli są takie terminy to które przepisy o tym mówią.
  10. Kolego czy sprawa się coś ruszyła do przodu, czy tak samo jak ja jesteś dalej w ciemnej d*p.e??
  11. Panowie i Panie szykuje się ktoś na wyjazd do Chorwacji w okolice Splitu (lub gdzieś przy wybrzeżu) w październiku, z planowanym powrotem do kraju 13 października?? Jak by ktoś coś to proszę o PW, bo mam prośbę
  12. kolego jak byś sobie nie poradził z tym licznikiem to ja polecam http://aceef.pl/ - wysyłałem do nich mój licznik z kolorowym fisem i zaleczyli problem. Firma udziela rocznej gwarancję na swoje usługi. Ja miałem przypadek, że licznik popsuł mi się ponownie po roku i ~2miesiącach, zadzwoniłem do nich i chłop chwycił się za głowę i mówił, że nigdy nie zdarzyła im się taka sytuacja i po paru telefonach naprawdę w przyjaznej atmosferze firma zaproponowała mi ponowną naprawę licznika na ich koszt - od tej pory czyli chyba koło 2 lat licznik działa OK.
  13. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem co oznaczają pozostałe jedynki, ale sądzę że po wymianie tego czujnika tempomat zacznie znowu działać. Jak byś sam wymieniał ten czynnik to przed jego montażem przeczytaj instrukcje montażu dołączoną do czujnika, bo podobno są dwa typy tych czynników i oba mają inne rozwiązanie montażu. A montaż można wykonać tylko raz bo w czujnikach są zapadki które przy montażu się łamią dostosowując się do pozycji pedału. Pozdrawiam, Łukasz
  14. Za takie zachowanie na miejscu tego policjanta bym na miejscu znalazł jakiś paragrafy żeby debila na ziemi postawić. Pozdrawiam, Łukasz
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    tak, kontrolka pali się tylko jak tempomat jest włączony, a problem z którymś z czujników uniemożliwia jego włączenie
  16. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Brdm temat w Audi A4 B6/B7
    kontrolka się świeci jak tempomat działa. Radził bym sprawdzić czujniki stopu i sprzęgła vag'iem, bo to zazwyczaj w nich jest problem, czasem lecz chyba rzadziej problem leży w samej manetce, ale to też można sprawdzić vag'iem. Wszystko w tym temacie opisane jest w dziale FAQ - montaż tempomatu. Z tego co się orientuje to samo sprawdzenie błędów nie wyłapie problemu z czujnikami - trzeba je sprawdzać w poszczególnych blokach.
  17. nie wiem co to jest program VIber, ale identyfikacja lokalizacji po wifi już dawno działa, a dokładnie działa to na podstawie ip routera z którym się łączysz. Weź np. zajrzyj na mapy google na komputerze w domu i każ określić swoją lokalizację - generalnie jest to już dość dokładne choć wszystko zależy od dostawcy netu.
  18. Ja posiadam zegarek Timex'a juz koło 4 lat i ogólnie polecam. Jedyna awaria jaką miałem to podświetlenie indiglo, ale było to jakieś 3 lata temu i bez problemu naprawili mi to na gwarancji. Ogólnie polecam. Z tym ze ja mam trochę tańszy model bo kosztował coś koło 450zł Pozdrawiam, Łukasz
  19. kolego to życzę powodzenia oraz cierpliwości - bo na pewno się przyda. Przede wszystkim nie odpuszczaj i pisz odwołania do upadłęgo
  20. a to kolega czytał?? http://www.gerritspeek.nl/vag-com_dtc-02023.html
  21. o tym jak działają (powinny działać) zakłady ubezpieczeniowe można poczytać w "Zasadach Dobrych Praktyk Ubezpieczeniowych" i tak, w pkt nr 9: "9. Zakłady ubezpieczeń skargi na swoją działalność rozpoznają bez zbędnej zwłoki, rzetelnie i w dobrej wierze, odpowiadając na stawiane im zarzuty. Zakłady ubezpieczeń zmierzają do tego, by termin udzielenia odpowiedzi na skargę nie był dłuższy niż jeden miesiąc." i tylko w tym miejscu pisze coś o terminach. Co do Rzecznika Praw Ubezpieczonych to też jestem z nimi w kontakcie, jak również z Rzecznikiem Praw Konsumenta. a, że u kolegi sprawa już ruszyła bo Allianz zajął już stanowisko i wycenił szkode, a ty się z nim nie zgadzasz to już podchodzi pod 9 pkt w/w regulaminu i teraz tylko trzeba pisać i czytać bzdurne odwołania. W mojej sprawie napisałem już 3 odwołania od decyzji ubezpieczalni. Najlepsze w tym jest to, że każda odpowiedź zakładu jest tak bzdurna, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać - a czas goni.
  22. niestety kolego nigdzie nie jest napisane ile ubezpieczyciel ma na likwidacje szkody - mają to zrobić maksymalnie szybko i bez zbędnej zwłoki. Przyjmuje się tylko, że ma być to 30dni ale w razie wystąpienia różnych okoliczności termin ten może ulec przedłużeniu. Nie pisze tego bo sobie tak wymyśliłem, po prostu wiem z autopsji, bo moja sprawa ciągnie się już od 28 maja br., a do tej pory nawet nie zrobiono porządnych oględzin auta.
  23. ty nie gadaj z babą z plus'a tylko z babą z play'a. Jak już będzie po fakcie to nic nie zrobisz. A baba z play powie ci - sory taki mamy klimat.
  24. Z tym rozwiązaniem umowy to się wstrzymaj i poczytaj dobrze umowę, bo ja tak chciałem zrobić z telefonem firmowym który jest w plusie. Wszystko niby ok, płace karę i git, ale okazało się że po zerwaniu umowy plus wyłącza numer i nie można go przenieść do innej sieci, ba nawet nie można zostać u nich z innym abonamentem i starym numerem. No chyba że nie interesuje Cię stary numer. Pozdrawiam, Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.