Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
głuche uderzenie podczas gaszenie
kolego jak już wymienisz tą poduszkę to daj znać czy pomogło.
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
- Strefa Śmiechu
posikałem się ze śmiechu: "BIAŁE SZALEŃSTWO" Nasz drogi prezes, w ostatni wtorek, z samego rana ruszył do Tworek. Bo skierowanie tamże otrzymał, gdyż niebezpiecznie sobie poczynał. Miast braciszkowi stawiać pomniki, wmieszał kiboli do polityki. Dostał tam ręcznik i białe lacie, białą czapeczkę i białe gacie. Dostał szlafroczek, białe porteczki, biały kaftanik, białe majteczki, Białe buciki, białe sznurówki, a do pisania białe ołówki. Wokół prezesa białe są ściany, na obiad zjada barszcz zabielany, Z białym przed tivi siedzi pilotem i wrogów swoich obrzuca błotem. O referendum teraz wódz marzy, choć nieudacznik ledwo kojarzy, Co to internet, co to loginy, więc znowu prezes urządza kpiny! Z aktami jemu myli się ACTA, lecz on z szatanem zawarłby pakta, Byle ponownie zostać premierem, bo jak na razie jest tylko zerem! Miota się w Tworkach prezes bez przerwy, personelowi działa na nerwy, Co się odezwie - to się ośmiesza. Ciężkie jest w Tworkach życie prezesa! Choć kaftan ruchy jemu krępuje, lecz prezio w nim się najlepiej czuje. Łapkami merda, jak na rowerze. Dokąd pan jedzie, panie premierze? Może kółeczka z boku doprawić, by prezio mógł się bezpiecznie bawić? Bo gdy ciemięga gdzieś się wywali, znowu na Tuska przyczynę zwali, Że Ruskie wspólnie z premierem Tuskiem znów posadzili na ścieżce brzózkę, Mgłę rozpuścili, brzózkę zakryli i na stracenie prezia puścili. Wtem z sali obok głos go dobiega - to Macierewicz, drugi lebiega. Panie prezesie ! - Antoni drze się. Kto pana posłał na jazdę w lesie?! Pan przecież jeździć wcale nie umie! Czy nawet tego pan nie rozumie? To jest tak samo, jak loty "tutkiem"! Chcesz pan, jak Lechu, okryć nas smutkiem? Choć wprawdzie jestem przy panu blisko, nie mogę dostrzec gdzie tu lotnisko, Na którym mógłby pan jazdę ćwiczyć. Może pomoże panu leśniczy - Znajomy Bronek, co tu poluje, choć ja do niego awersję czuję, Bo on z Putinem i z Tuskiem trzyma, a nie tak dawno też nas "wydymał", Boć to pan miałeś mieszkać w pałacu, lecz to on mieszka - taki ladaco! Może mu powiedz : "Mój przyjacielu, ja nie chcę krypty mieć na Wawelu. Ja chcę z Leninem być pochowany, Jak to załatwisz – będziesz kochany! Tam, w mauzoleum, przy mym patronie, będę jak księżyc na nieboskłonie. On w pełnej krasie, ja jak zaćmiony, na pewno będzie zadowolony!" - Lecz co poczniemy, gdy się nie zgodzi? - Spokojna główka – nam o to chodzi !!! Żądać wciąż tego, co nam nie dadzą, a choćby chcieli - to nie poradzą! Wtedy krzykniemy, w marszu, w pochodzie : "Znowu nas gnębią! Zobacz narodzie"! Na Pałac ruszym, jak ten - Zimowy! Popatrz prezesie - planik gotowy! Wtem sanitariusz zjawił się w sali i obaj na sen środki dostali. Kiedy już zasną w białej pościeli, pewnie nad Smoleńsk będą lecieli, gdzie sami sprawdzą, czy Putin z Tuskiem, nie sadzą czasem tam dla nich brzózkę. Gdy zaś się rano obaj obudzą, może rojenia swoje ostudzą I dotrze do ich chorych umysłów, że dość już mamy kaczych pomysłów. Jeśli zaś nadal zechcą sPiSkować - obu na stałe tam zameldować !!!- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Masz może telefon z androidem? Nie aktualizowałeś przypadkiem ostatnio androida do wersji 4.3?? Bo z tego co wiem to z nim występują podobne problemy. Choć ja np. mam SG III z andkiem 4.3 i BT w wersji D (czyli podstawowa funkcjonalność) i u mnie jest wszystko OK.- głuche uderzenie podczas gaszenie
Nie mam pojęcia- głuche uderzenie podczas gaszenie
Kupiłem tą z czujnikiem- Problemy z komputerem !
kolego Matek problem polega na błędzie podczas komunikacji z kontrolerem SATA, wejdź w bios i zmień jego tryb - obecnie jest pewnie AHCI, a ma być ATA ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- kolego grippen mażesz jeszcze raz napisać o co Ci chodzi bo zbytnio nie czaje?- głuche uderzenie podczas gaszenie
Kolego niestety nie znam takiej metody która by się sprawdziła na sto procent, jak wymieniałem poduszkę u siebie to zdałem się na zdanie mechanika- głuche uderzenie podczas gaszenie
Też tyle płaciłem i raczej nie szukaj żadnych zamienników tylko kup oryginał- głuche uderzenie podczas gaszenie
Raczej nie- głuche uderzenie podczas gaszenie
wibrowała mi buda, gałka nie. Po wymianie wibracje znaczącą zmalały.- głuche uderzenie podczas gaszenie
miałem podobny przypadek i też winna była poduszka, najlepiej wejdź pod auto (najlepiej podnieś auto na podnośniku, albo wjedź na kanał) i obserwuj poduszki od silnika i skrzyni co się z nimi dzieje jak gasisz silnik i gdzie "wali"- Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
A wiec u mnie sprawa się rozwiązała, zmieniłem pióra miejscami i wychodzi na to ze to one są winne. Znalazłem firmę, która sprzedaje zamienniki aero i je wypróbuję - firma jest z Gdyni a ja wierzę w to co polskie opinie mają nieźle a kosztują połowę z tego co pióra z ASO, które się u mnie nie sprawdziły- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
mi AWX pali od strzała musi się tylko "przekręcić" ze dwa razy. Świece grzeje raz ale nie pale odrazu po zgaszeniu ikonki od świec tylko czekam jeszcze koło 2sek. Bo mimo tego że kontrolka gaśnie to świece się grzeją do puki nie "cyknie" przekaźnik- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
u mnie jak padł dwumas to autem telepało cały czas, aż przyszedł taki moment (na szczęście jak już dojechałem do mechanika), że autem nie byłem w stanie prawie jechać.- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
kontrolka świeciła się jak kupiłeś auto, czy w czasie twojej eksploatacji się zapalił bez żadnej przyczyny??- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
kolego a jaki masz przebieg w tym samochodzie, że wymieniałeś już głowice, pompę i maglownice i czemu wymieniałeś czujniki airbag?? Takich rzeczy jak felgi, opony itp. to ja nie liczę bo coś takiego do każdego auta trzeba kupować.- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
kolego co ty zrobiłeś z tą audi za 18kzł, tosz to powinien być nowy wóz?? Ja też już dość długo jeżdzę audi i wymieniłem w nim tylko dwumas + sprzęgło za ok 2k.zł (nie licząc tu wymiany oleju i klocków ham. itp.)- dużo problemów z elektryka
co do drzwi to pewnie padł mikrostyk w zamku, w dziale warsztat jest opis jak to naprawić, co do czujnika skrętu to trzeba było by go skalibrować za pomocą Vag-coma bądź VCDS'a - wszystko jest w dziale warsztat (np. w temacie o zakładaniu tempomatu lub kierownicy multifunkcyjnej) tu masz dokładniejszy opis błędu 01826: 01826 - Ross-Tech Wiki- Problem z wycieraczkami-FILMIK!!
Dołączam się do prośby kolegi, czy może to ktoś sprawdzić?- [B6 AWX] Różne pompowtryskiwacze w silniku
no nic i tak u siebie to muszę zrobić, więc zobaczymy co wyjdzie w praniu- [B6 AWX] Różne pompowtryskiwacze w silniku
przecież w linku który podałem pisze że dają 24m-ce gwarancji i koszt regeneracji 299zł/szt- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
bo pewnie nie było innego pod ręką, a w AWX na pewno ma być 4-pinowy i tylko taki, wymień go i napisz jaki uzyskałeś rezultat. aha podczas wymiany uważaj na oring, żeby gdzieś nie poleciał- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
kolego kqba tym vagiem sprawdzisz ten czujnik, w dziale FAQ gdzieś pisze jak go sprawdzić- Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
to zależy ja nie spuszczałem płynu, ale trzeba to szybko zrobić, tzn. wyjmujesz stary i wkładasz nowy. Ja robiłem to tak 1. wyciągam zawleczkę (czujnik sam nie wyskoczy bo trzyma go oring) 2. trzymasz w jednej ręce nowy czujnik z założonym na niego oringiem 3. jedną ręką wyjmujesz stary i drugą wkładasz nowy (robisz to szybko aby jak najmniej płynu wyleciało) 4. zakładasz zawleczkę a co do tego gdzie znajdziesz kogoś z vagiem u siebie to szukasz w odpowiednim dziale tu: Zlociki i Spociki aha i uzupełnij porządnie profil bo jest to duże ułatwienie przy uzyskaniu odpowiedzi od innych (silnik, rocznik) - Strefa Śmiechu