Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Panowie znajomy kupił sobie audi z '95 roku i ma z nim denerwujący problem, a mianowicie podczas zamykania drzwi kluczykiem od strony kierowcy zamykają się tylko te drzwi, natomiast jak zamyka auto od strony pasażera lub klapę to zamykają się wszystkie drzwi. W czym może być problem. Po rozebraniu drzwi "od środka" wygląda wszystko ok. Dodam, że centralny jest oryginalny audi, a nie dokładany. Druga sprawa mniej istotna to taka, że tapicerki drzwi ma od lifta (chyba) bo na drzwiach kierowcy ma przycisk od zamykania auta, ale nie jest on podłączony - czy jest jakaś możliwość jego podłączenia, czy może szkoda zachodu. Generalnie niech nikt nie pisze, że kupił paścia bo on o tym wie, poza tym kwota za jaką ją kupił była na tyle niska, że można było by za to kupić co najwyżej czapkę gruszek - generalnie auto ma tylko jakość jeździć do przodu do tyłu i czasami skręcać
  2. A co tam chcesz naprawiać? Tak ma być. Po prostu jak odpalasz auto klapy się otwierają, a jak gasisz to się zamykają.
  3. tak właśnie zrobię, dziś jadę z rowerem żony na serwis gwarancyjny to od razu coś sobie kupie Do szczęścia brakuje mi jeszcze jakiejś lampki na przód bo ostatnio swoje przygody rowerowe zaczynam od 21 bo w dzień nie mam czasu i teraz nie wiem co wybrać, myślę nad czymś takim: NAJMOCNIEJSZA latarka rowerowa na allegro 20W !!!! (3415718810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Generalnie jeżdżę w całkowitych ciemnościach po puszczy i muszę mieć coś mocnego w granicy do 100zł, może ktoś coś może polecić?
  4. jak nie ma jak jest: ale chyba zrobię jak mówisz przejdę na 2,1 i będzie git
  5. na stronie producenta nie ma już mojego modelu, ale znalazłem coś takiego: Alexrims - cycling wheels na mojej obręczy też jest napisane 559x18 - co by oznaczało, że rafka ma szerokość wewnętrzną 18mm - może ktoś z was ma też taki wymiar wewnętrzny i wie jakie u niego wchodzą opony, bo na stronie producenta nie ma żadnych dodatkowych informacji w sprawie opon znalazłem jeszcze coś takiego: [opony] Kompatybilność opon z obręczami - Koła rowerowe - Forum Rowerowe - Największe w Polsce i patrząc na tabelkę (nie wiem czemu tylko szerokości wew. są tylko nieparzyste, a ja mam parzystą - 18mm), widać że nie wejdą mi chyba szersze opony jak 2" (2"=50,8mm), no chyba że ktoś ma jakąś inną interpretację dla zamieszczonej tam tabelki
  6. a jak mam sprawdzić jaka najgrubsza opona mi wejdzie? Bo na rawce mam tylko takie coś: Remik-A4 możesz napisać jakich specyfików używasz do mycia roweru??
  7. Panowie mam pytanie. Mianowicie potrzebuje zmienić opony w sowich dwóch kółkach, obecnie jeżdżę na takich: Generalnie wszystko mi w nich pasuje, ale mają już chyba swoje lata (4 sezony) i dość łatwo się przebijają - przez ostatni tydzień jeżdżę troche po lasach i już złapałem kapcia dwa razy. Niestety nie mogę znaleźć dokładnie takich samych opon (pewnie już zmienili model) Co radzicie kupić tak mniej więcej do 100zł/opona?? a tak w ogóle to taki mam sprzęt:
  8. ja miałem u siebie w B6 podobny problem z kolorowym FIS'em, okazało się że problem leży po stronie taśmy między fisem a płytą licznika. Udało mi się to naprawić w firmie ACEFF z Zielonej Góry, ale raczej nie sądze, że w tak nowym aucie jakim jest B8 wystąpił by ten problem. Podłącz licznik pod vaga tak jak radzi Grzegorz.
  9. dzięki za spota Panowie
  10. generalnie to kiedyś natknąłem się na te ściągacze w komplecie 24szt. za chyba 80zł, ale teraz ich nie widze
  11. a czy nie lepiej kupić to u nas??? np: ZESTAW ŚCIĄGACZY DO TAPICERKI 6SZT YT-0837 YATO (3356987833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - są różne rodzaje, ja wkleliłem aukcje pierwszą z brzegu
  12. czy mogę ten wiatrak tak normalnie przytrzymać ręką?? Nie urwie mi jej ???
  13. Witam, mam następujący problem, obecnie przy wielkich upałach klima działa na max'a a wraz z nią słychać jakiś dziwny odgłos jakby jakieś łożysko szumiało. Wydaje mi się że dźwięk wydobywa się ze sprężarki, ale byłem wczoraj u mechanika i on raczej stawia na wiatrak, proponował wykonać test wiatraków VAG'iem, ale że nie miał czasu kazał przyjechać kiedy indziej. Czy może ktoś mi powiedzieć jak przeprowadzić taki test VAG'iem??
  14. tak jak mówiłem ja to robiłem w tej firmie aceef.pl ale teraz znowu się popsuł
  15. szukałeś zamiennika tego silniczka na allegro? U mnie też mam podobny problem i znalazłem nowy silniczek firmy tarpan za 160zł z roczną gwarancją. Myśle że będzie to lepsze rozwiązanie niż używka, zwłaszcza, że nie ocenisz stanu używki jak jej nie rozbierzesz bo z wierzchu to mój też był nówka sztuka, a w środku dramat.
  16. Mam tak u siebie też, raz już naprawialem licznik w Aceedf(chyba jakoś tak to się pisze) ale podzialal ok. roku i dalej to samo Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. ja obecnie mam 200 minut do wszystkich i bez limitu w orange i gdyby nie te "bez limitu do orange" to bym się w abonamencie nie mieścił - większość znajomych jest w orange. Czasem i tak się zdarzy że płace ponad abonament.
  18. co masz na myśli pisząc usługi dodatkowe???
  19. Panowie właśnie kończy mi się umowa w orange i nie wiem czy ją przedłużać czy nie, czy jest już ktoś posiadaczem oferty NJU i może coś powiedzieć na jej temat. Dodam że posaidam telefon S3 i nie będę zainteresowany nowym aparatem, a chciałbym jak najbardziej ograniczyć wydatki na telefon. To co piszą na stronie to bajka ale jak to działa?? Swojgo czasu dużo znajomych połasiło się na Play'a a potem od nich odeszli bo mieli sporo problemów z siecią (tzn. z połączeniami), a ja chciał bym tego uniknąć. aha. Interesuje mnie wersja na abonament nie pre-paid
  20. te postojówki, które pokazałeś nie mają canbusa czyli będzie wywalać błąd spalonej żarówki (jeśli masz tą opcje). A co do tych hidów to po co Ci 100w?? w ogóle po co ten hid??? dla wyglądu??
  21. w FAQ chyba ktoś opisał sposób montażu zmieniarki w schowku, a jak nie w FAQ to w tym dziale na pewno to znajdziesz
  22. kabel od zmieniarki idzie do radia, jak nie masz zmieniarki to nie masz też żadnego kabla - kabel kupuje się ze zmieniarką
  23. a tu patrzyłeś: http://radiohelp.pl/
  24. Panowie mam pytanie czy można vagiem przeprogramować radio symphony III z USA na EU. Znalazłem coś takiego: How to convert Audi radio from US to EU? | Audi Forum czy może ktoś to potwierdzić, czy będzie to działać w Symphony III??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.