Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. ja jak zakładałem el. lusterka to poniosłem następujące koszty: Niezbędne części oraz koszta: 2 x lusterka z el. składaniem – ceny od 150zł/szt. – 300zł/szt. 1 x silniczek szyby obsługujące el. skł. Lusterka strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł 1 x silniczek szyby obsługujące el.skł. Lusterka strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 E, F, G lub bez literki – ceny 50zł – 200zł 1 x moduł komfortu obsługujący skł. Lusterka – w moim przypadku 8E0 959 433 AJ – 200zł – rozpiska modułów na forum 1 x manetka z obsługą El. Skł. Lusterek nr 8E0 959 565A – ~50zł 12 x spinka do tapicerki 8E0 868 243 – duże 6 szt. na drzwi 4 x spinka do tapicerki 8E0 867 276 - małe 2 szt. na drzwi koszt wszystkich spinek ~25zł ASO 1 x obudowa klamki z opcją składanych lusterek (jak zwał tak zwał) – 75zł ASO – cena niezależnie od koloru i ilości El. Szyb tzn. sam przód lub przód i tył Łączny koszt w moim przypadku to ~750zł + ok. 100zł za przesyłki gdyż większość gratów zakupiłem na allegro.
  2. wkładam do zmieniarki nagrywane CD ponieważ oryginalne trzymam w domu - mam taką zasadę, że jak kupuje CD to je kopiuje i odtwarzam tylko z kopii. A nawyku takiego nabrałem po tym jak parę krążków przestało mi działać po ciągłym ich wkładaniu/wyjęciu i przenoszeniu z miejsca na miejsce.
  3. Kolego a możesz powiedzieć co trzeba odkręcać, aby zrzucić zderzak bo ja poległem zaraz na początku, z tego co kojarzę to podczas demontażu boczków bądź wykłądziny trzeba zdemontować kanapę bo to wszystko wchodzi pod nią, ale może za bardzo się za to zabrałem. Zresztą kiedyś opisywałem swój problem z demontażem zderzaka, a co za tym idzie problem z kanapą.
  4. Panowie czyścił ktoś kiedyś oryginalną zmieniarkę "czyszczącymi CD", pytam bo na niektórych forach (np. elektroda.pl) piszą że te płyty moga tylko pogorszyć sprawę. Mam u siebie podobny problem co kolega wyżej tzn. czasami wyskakuje mi błąd CD Err. Problem jest dziwny bo od jakiegoś roku mam załadowane 6cd w zmieniarce i czasem czyta wszystkie normalnie a czasem ma problemy z niektórymi z nich i nie wiem jak to rozwiązać/naprawić. Za rozkręcanie zmieniarki nie chce się brać bo się na tym nie znam.
  5. podpina się to pod + świateł cofania, a masę to z bądź kąd.
  6. w b6 po wewnętrznej stronie zderzaka masz zaznaczone miejsca gdzie trzeba wiercić pod czujniki. Ja jakiś czas temu też kupiłem uniwersalne czujniki, ale odpuściłem montaż bo w avancie, aby ściągnąć zderzak trzeba demontować wszystkie plastiki z bagażnik oraz tylną kanapę i jakoś mi się nie chciało tego robić.
  7. w dziale warsztat jest opisany problem regeneracji włącznika świateł - pisze tam też o problemie z nieświecącymi diodami - poszukaj tam i nie pisz boldem bo to nic nie zmienia w temacie tu masz napisane co i jak http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/
  8. ten pakiet office to chyba 30-dniowa wersja a klucz to dostaniesz jak sobie go kupisz
  9. nie stracisz niczego ja też robiłem update'a z win7 do win8. Co do problemów kolegi gizmus2006 to kwestie ciągłej aktualizacji były spowodowane starą kompilacją wersji instalacyjnej.
  10. całkiem źle to nie wygląda, myślałem że to co większego jest. Co do tej centralki to wiem, że można ją tak zaprogramować, ale bardzie mi chodzi czy można podłączyć drugą centralkę w innym miejscu tak aby aktywować alarm z jednej lub drugiej.
  11. panowie mam kilka pytań: 1. Czujki na okna - jeżeli przy obecnej instalacji nie są one zamontowane to można to teraz zrobić nie wymieniając okien?? 2. Obecnie w domu jest jedna centralka i dwa obwody (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na parter i piętro. Czy można jakoś założyć drugą centralkę (klawiaturę) do alarmu na piętrze - jest tylko na parterze)?? Jeśli jest to możliwe to jakie są orientacyjne koszta tego przedsięwzięcia?? Obecnie czujki są w każdym z pomieszczeń domu.
  12. ja używam w8 od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że jestem z niego zadowolony. Różnica w szybkości uruchomianie systemu między windows 7 a windows 8 jest kolosalna. Poza tym w8 jest "dostępny" zaraz po uruchomieniu, a nie jak to było wcześniej - niby pulpit i ikonki są a jeszcze coś mieli na dysku. Co do kompatybilności programów to się za dużo nie wypowiem, bo nie mam ich wiele zainstalowanych, ale ogólnie te co są mi potrzebne działają bez zarzutu. System mam zainstalowany na laptopie ASUS X57N - procesor dwurdzeniowy 2,26ghz, ram 4gb DDR2, nvidia geforce 1gb pamięci. Co do vag-com to nie wiem jak z nim jest, bo na tym samym laptopie mam XP na którym działam z vagiem. Ogólnie ja jestem zadowolony. Cieszy mnie też fakt, że windowsa mam za free (tak jak kolega wyżej opisywał) z uczelni aha. Jeśli chodzi o sterowniki to sprzęt który nie ma jeszcze sterowników dedykowanych pod w8 działa na sterownikach z W7 bez problemu. Jak by to kogoś interesowało to mogę nagrać filmik podczas uruchamiania systemu - choć sporo można tego znaleźć na necie.
  13. do tworzenia pdf polecam Bullzip printer
  14. najlepszym zabezpieczeniem to ubezpieczenie, niestety na sqrwysynów nie ma 100% zabezpieczeń, ale można np założyć monitoring lub alarm. Co do psa to żaden sposób u rodziców mojej żony było włamanie jakieś pare lat temu - dom po włamaniu wyglądał jak pobojowisko, wszystko wywalone z szaf i półek na środek pokojów, weszli do domu przez antywłamaniowe drzwi balkonowe, psa próbowali otruć, na szczęście udało się go uratować (duży wyżeł - dla obcych wydaje się groźny). Po tej akcji założyli alarm, na szczęście jeszcze się nie przydał, ale w czasie minionych świąt cztery domu obok nich okradli dom, który miał założony alarm. Obydwie kradzieże były w biały dzień w czasie jakiś 2 godzin nieobecności właścicieli (wyjazd do sklepu)
  15. dziękuje za odpowiedzi - dziś trochę cieplej, to może sobie z tym powalczę, po robocie opisze rezultaty pracy
  16. Witam, mam mały problem, a mianowicie gdy włączam tylną wycieraczkę to ona zaczyna chodzić normalnie po czym w końcowej fazie pracy się zatrzymuje - tak mniej więcej w 2/3 szyby staje, po czym idzie dalej po jakiś 3 sekundach. Czy to wina problemu z mechanizmem czy raczej z jakimś modułem. Obecnie jest zimno, a ja nie mam możliwości tam zajrzeć (brak garażu), więc jej po prostu nie używam z obawy, że coś się bardziej zepsuje niż jest obecnie. Macie jakieś pomysły??
  17. najprostszym rozwiązaniem było by "puścić film" na TV i z TV zgrywać np. przez tuner tv na dysk komputera. Rodzice mają nagrywarkę UPC i też się zastanawiałem nad zgraniem czegoś z nagrywarki, ale pani na infolini mi powiedziała, że się tego nie da zrobić
  18. przy kupnie używanych elementów można sprawdzić grubość powłoki lakieru - żaden lakiernik nie położy tak równio powłoki na całej powierzchni jak fabryka
  19. są takie zakłady kiedyś jak wkradli mi się do golfa to właśnie dorabiałem nową stacyjkę pod stary kluczyk, ale czy w audi to się uda to nie wiem bo w audi stacyjka oraz kluczyk jest trochę innego typu.
  20. tyle, że oprócz stacyjki wypadało by wtedy wymienić wkładki w zamkach i liczyć jeszcze na to, że ten co Ci sprzedał stacyjkę z kluczykiem nie przyjdzie po to co Ci sprzedał jak już to zamontujesz Ja bym się chyba nie odważył się kupować stacyjek z kluczykami.
  21. jak w temacie proszę o numer łapy/mocowania podłokietnika, ewentualnie cenę w ASO
  22. verus my byliśmy od 16 października w tym hotelu i płaciłem za dwie osoby ze śniadaniem i obiado-kolacją(w formie bufetu - było wszystko) za 6 nocy coś koło 3tyś zł, a warunki naprawdę super. W cenie oczywiście pełny room serwis (codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników itp.), net w pokoju i inne cuda na kiju (nie korzystaliśmy tylko z napojów w lodówce bo były drogie ), baseny (kryty i otwarty) przy hotelu oraz sauna też w cenie pokoju. Aha i na ceny na ich stronie oraz na stojaku przy recepcji nie patrz bo przyprawiają o ból głowy - o konkrety pytaj na recepcji (gadają po angielsku, rosyjsku i niemiecku) sądzę, że przez telefon bądź e-mail też się jakoś z cenami dogadasz. Szczerze mówiąc jak podjechaliśmy pod hotel to też bałem się wysiąść, ale moje lepsza połowa nalegała i jakoś udało się dogadać - zwłaszcza, że była to podróż poślubna, więc raz na całe życie.
  23. Ja jednak polecał bym Chorwacje, sam osobiście z moją Małżonką byliśmy w podróży poślubnej w tym hotelu Hotel Miramar - Adria-Relax-Resort in Opatija/Kroatien - Explore the Miramar i mogę go polecić, co do cen to my pojechaliśmy na chorwację w ciemno i udało nam się wynegocjować w tym hotelu spoko cenę, a byliśmy tam dwa miesiące temu (w październiku.) Temperatura była w okolicach 23 stopni
  24. vartman3 kolego przecież to normalne że z niemieckiej mapy nic nie będzie, pewnie masz informacje że jesteś poza mapą i dlatego nic nie działa. Musisz mieć mapę PL i wtedy będzie ok.A tak woli ścisłości to w bagażniku nie ma zmieniarki tylko zwykły napęd Audi Navigation. Wiem bo też mam i działa
  25. oki. wielkie dzięki. W weekend zaczyna działać mikołaj - zobaczymy jak mu pójdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.