Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
wyłączenie "auto zamykania" auta - VW SHARAN '03
auto nie jest moje, ale z tego co znajomy opisywał przez telefon to sytuacja ma się tak: otworzy auto z pilota otworzy drzwi - zamknie drzwi i centralny po paru/parunastu sekundach rygluje zamki Jak by od razu zapalił auto (wsadził kluczyki do stacyjki i włączył zapłon) to drzwi się same nie zaryglują
-
wyłączenie "auto zamykania" auta - VW SHARAN '03
Witam, pacjent to VW Sharan 2003r., fabryczny centralny zamek - auto po otwarciu z pilota zamyka się automatycznie po paru (parunastu) sekundach - prosta sprawa, pewnie uszkodzona jest krańcówka w drzwiach, ale tym nie chciał bym się zajmować, mam zatem prośbę czy jest możliwość wyłączenia tej opcji VAG'iem?? Jeśli tak to gdzie i jak??
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
a to nie jest dostępne w każdej opcji MK??? Pamiętać trzeba tylko, że np po odpięciu akumulatora i po ponownym jego podpięciu należy "zaprogramować" (choć to duże słowo) silniczki od szyb. Tzn. trzymać przycisk do opuszczenia szyby do momentu, aż szyba się opuści i będzie słychać delikatne kliknięcie silniczka (coś w stylu dźwięku przekaźnika), a następnie zrobić to samo w drugą stronę tzn do góry - czynności powtórzyć z każdą szybą. aha. i jeszcze jedna uwaga - szyby zamykają się/otwierają podczas trzymania na pilocie przycisku zamykania/otwierania auta, a nie tylko po jego jednokrotnym "szybkim" naciśnięciu
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
poczytaj w temacie było to już pisane, nawet sam osobiście opisałem przejście z zestawu nokii na BT - bo miałem taką samą sytuację
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
drugi mikrofon występował w autach z nagłośnieniem Bose, ale co robi dokładnie to nie wiem
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
przeczytałem cały temat i muszę powiedzieć, że auto miażdży Gratulacje za spełnione marzenia. Wiem, że to może głupio zabrzmi i może być pytaniem nie na miejscu, ale ile takie auto pali w cyklu miejskim??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota, ale koledzy czy macie jakies fotki ze ślizgania pod decatlonem??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to loox - wpadne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dziś spot normalnie o 20-tej czy coś się zmienia ze względu na warunki atmosferyczne
-
Instalacja modemu z biedronki D-LINK GO-RT-N150 z internetem NETIA ?
jeżeli masz teraz zwykły kablowy ruter z neti (bez wifi) i od tego nowego modemu oczekiwałeś tylko wifi to bez problemu można to zrobić, po prostu kabel z rutera netii pchasz do rutera z biedronki i tyle - masz wprawdzie dwa routery, ale funkcjonalność masz taką jak chciałeś. No chyba, że chciałeś całkowicie wywalić router z netii no to wtedy tak jak kolega wyżej to opisał.
-
nie świecą kratki, kubek, wizytownik, włącznik świateł, ledy z sufitu.
Elektromechanika samochodowa. Warsztat samochodowy | Kraków - Ci są podobno dobrzy, ale nie wiem jak u nich z cenami. Kiedyś u nich byłem jeszcze jak mieli siedzibę w innym miejscu. Elektryk jest też na centralnej (zaraz za stacją lotos po prawej stronie - koło sklepu motoryzacyjnego). ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Auto Serwis Sklep Styła, Kraków - Mapa Polski w Zumi.pl - przypadkiem nie jedź do niech bo są drodzy i ich nie polecam, miałem z nimi styczność już jakiś czas temu jak miałem golfa, zdarli z mnie 400zł i zero poprawy, jak pojechał gdzie indziej to naprawili mi auto za 30zł
-
nie świecą kratki, kubek, wizytownik, włącznik świateł, ledy z sufitu.
nie wiem jak jest w oryginale, bo ja u siebie kratki i szufladki mam podłączone do włącznika świateł, ale może w oryginale wszystko podłączone jest pod moduł komfortu (tak jak lampki pod deską i fotelami) i może warto by było sprawdzić jego błędy na vag'u - a nóż coś wjdzie
-
nie świecą kratki, kubek, wizytownik, włącznik świateł, ledy z sufitu.
co się dzieje z kratkami, kubkiem i resztą to nie mam pojęcia, ale co do włącznika świateł to tak ma być, że po zapłonie świeci się ta mała kropka, a po włączeniu świateł reszta włącznika.
-
PDC - ori czy inne?
takie coś znalazłem: 4L0054630 AUDI Q7 CZUJNIKI PARKOWANIA ZESTAW TYŁ (2934484181) - motoAllegro wprawdzie do Q7 ale może do a4 też by się znalazły. W aukcji nic nie piszą o konieczności zmiany zderzaka I jeszcze zderzak od a4 z wersji z czujnikami - widać tam że jednak w zderzaku są odpowiednie miejsca na te czujniki, których w zwykłym pewnie nie będzie Zderzak tył Audi A4 B6 (pod czujniki parkowania) (2981567635) - motoAllegro
-
Nie działa ręczna regulacja świateł - A3 ksenon polift
kolego, ale nie sądzę, abyś kupował lampy w ASO do auta z 2000r. więc podałem link do zamienników, a poza tym jak chcesz oryginały to kupisz używane na jakimś szrocie bądź allegro w bardzo dobrym stanie w cenie zamienników
-
Problem po czyszczeniu turbiny
sprawdzałeś wszystko co tu piszą:
-
Nie działa ręczna regulacja świateł - A3 ksenon polift
Czegoś tu nie rozumiem, w temacie piszesz o ksenonach, potem piszesz, że masz zwykłe żarówki oraz że lampy kosztują tyle co cała pensja diagnosty. Tzn. myślisz że diagnosta zarabia 329zł (Audi A3 00-03 reflektory lampy DEPO lewy + prawy (2934739516) - motoAllegro)?? Zrób zdjęcia lampy z każdej strony i może coś poradzimy, bo w tej chwili dyskusja jest bezprzedmiotowa bo nikt nie wie WTF ??
-
Nie działa ręczna regulacja świateł - A3 ksenon polift
kolego jeżeli to twój wóz to nie masz chyba oryginalnych ksenonów tylko zwykłe hid'y, ponieważ nie widzę sprysków w zderzaku, a jest to nieodzowne wyposażenie auta z ksenonami. Co bym radził to: wyrzucił hid'y i zainstalował zwykłe żarówki oraz regulację lamp na byle jakiej stacji diagnostycznej (robią to za 10 - 15zł) Tylko nie daje mi do myślenia to, że diagnosta nie mógł ich wyregulować, zrób lepiej zdjęcie swoich lamp od góry tak, aby było widać czy masz coś tam połamane czy nie (oczywiście przy otwartej masce).
-
Nie działa ręczna regulacja świateł - A3 ksenon polift
przecież jak masz ksenony to nie ma możliwości ręcznej regulacji wysokości świateł, no chyba, że chodzi Ci o śruby które się wkręca/wykręca przy samej lampie, ale nie wiem co by tam się mogło zepsuć, ewentualnie jest coś połamane i wtedy albo kleić (jak jest co) albo wymiana lamp.
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
ja jestem świeżo po zmianie termostatu i czujnika g2/g62, do pracy mam 3km i np. dzisiaj przy temp. -1*C pod pracą miałem już ponad 50*C, więc radze sprawdzić czujnik (jak zepsuty to tylko ASO, przerabiałem zamienniki i mogę stwierdzić, że one się chyba psują od leżakowania na półkach sklepowych ), a po ewentualnym wyeliminowaniu błędu z czujnikiem wymienić termostat na nowy z ASO. Ja z problemem nagrzewania borykałem się chyba od początku zimy, a teraz, aż mi się micha cieszy jak widzę wskazówkę od temp. stojącą w pionie. aha. Silnik jak w profilu 1.9 AWX
-
jaki ekspres do kawy wybrać??
Panowie, zachciało mi się ekspresu do kawy, niestety po zwiedzeniu kilku sklepów mam mętlik w głowi. Moje wymagania to: młynek (niekoniecznie musi mieć możliwość wsypywania już zmielonej kawy), spieniacz do mleka, regulacja wysokości dysz (np. pod małą filiżankę lub zwykły kubek) możliwość robienia dwóch kaw jednocześnie, fajnie by było gdyby filiżankę można podgrzać, ale to chyba nie ta półka cenowa. Co do ceny to ok. 1500zł. Chciał bym poznać opinię ludzi co już mają jakieś ekspresy i mogą opisać ich wady i zalety. Pozdrawiam
-
Prośba o potwierdzenie moich domysłów w sprawie czujnika temp. - zrobione pomiary
Dzięki za podpowiedź, wymieniłem ten czujnik wczoraj i póki co na zegarach jest równo 90 stopni. Niestety nie udało mi się podpiąć vaga bo mi wczoraj odmówił posłuszeństwa, ale myślę że będzie juz dobrze Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mi nie chodzi o to by jakoś wybierać kontakty podczas dzwonienia, bo wybieram numery z telefonu. Chodzi mi bardziej o to, że jak ktoś dzwoni do mnie to żeby wyświetlała się nazwa kontaktu a nie numer na FIS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DeXteR_NH lepiej używki, w golfie skusiłem się na bieżniki bo były 30zł droższe od używanych i po jednym sezonie obiecałem sobie, że już nigdy więcej bieżników nie kupie - na suchym strasznie piszczą, na mokrym hamowanie to jedna wielka porażka. Brat też kiedyś kupił bieżniki do mazdy 323f (innej firmy niż moje) i było dokładnie to samo co u mnie.
-
Prośba o potwierdzenie moich domysłów w sprawie czujnika temp. - zrobione pomiary
poniżej logi: 01-Silnik: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Odrazu po zamknięciu grupy 007, przeszłem na 17-licznik i widać tu dużą różnicę między pomiarem z licznika (oczywiście chodzi mi o ostatnie wyniki z silnika) - prawie 8*C Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Do wszystkiego mogę jeszcze dodać że auto prawie w ogóle dziś nie jeździło (przed pomiarem przejechało 3km koło godz. 9 rano, a pomiar wykonany ok. godzi. 16), więc temperatura w grupie 3 też chyba za wysoka - 40*C