Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. wymiana modułu to żaden problem i koszta też znikome. U mnie też wcześniej siedział moduł z podstawową funkcjonalnością tzn. obsługujący tylko centralny zamek i korby z tyłu, czyli moduł z końcówką AD. Wymieniłem go na moduł AJ. Nowy moduł kupiłem za tyle co sprzedałem stary (stary sprzedałem w jeden dzień na allegro), więc myślę że mógł byś się z tym pobawić.
  2. jeżeli twoje fotele nie miały podświetlenia nóg to brakuje Ci czerwonej kostki w "podłodze". Obecnie przerabiam ten temat, ponieważ montuje akurat podświetlenie pod fotelami i pod deską. Jak chcesz mieś wszystko git to niestety trochę roboty z tym jest. Zapewne jak chcesz mieć podświetlenie nóg z tyłu (z pod foteli) to wypadało by założyć też podświetlenie pod deską - w dziale FAQ jest opis jak to zrobić, roboty trochę jest, bo trzeba wszystkie masy podciągnąć do modułu komfortu i zasilanie do bezpieczników. Jednak aby to wszystko działało jak fabryka, wypadało by sprawdź czy twój moduł komfortu obsługuje opcję podświetlenie nóg i do dzieła. Ja z przeciągnięciem kabli z prawej strony na lewą bawiłem się 4h, z lewą będę bawił się jutro. Ale dla chcącego nic trudnego - wszystko jest ładnie opisane na forum
  3. wymieniałeś rozrząd w ASO?? Ile zapłaciłeś za wszystko??
  4. pewnie tak zrobię, dzięki za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam
  5. mam narazie zwykłe 1BA ale myśle nad zmianą na 1BE lub 1BV (choć to już chyba będzie za twarde na Krakowskie dziury)
  6. ale jak koło będzie równo z karoserią to opona nie będzie tarła o ranty??
  7. a jaki dystans by trzeba założyć żeby to wyglądało?? 10mm?? Bo jak większy to bym się chyba obawiał.
  8. Panowie mam pytanie czy takie felgi pasują do A4 B6 (nie pytam się o wygląd, a o kwestie techniczne)?? Jakie są wogóle parametry tej felgi (rozmiar i et)?? Jeżdżąc do pracy w jednym z komisów przy drodze stoi A4 na takich właśnie felgach ale jakoś tak wygląda jak by te kółka były małe do niej (widać to na pierwszej fotce zwłaszcza z przodu) i ogólnie nie pasowały. Niestety zawsze jak tamtędy przejeżdżam to komis jest zamknięty (przejeżdżam rano przed otwarciem, a wracam już po zamknięciu), dlatego foty robiłem z za ogrodzenia. ---------- Post dopisany 06-07-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 23:07 ---------- oki znam parametry tych felg: 6Jx17; ET 48 R17 czy to dobry rozmiar do B6?? ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- na allegro można jeszcze je znaleźć w takich rozmiarach: ROZSTAW 5x112, ROZMIAR: 7,5Jx17H2, ET 56 ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Panowie pomoże ktoś??
  9. czy mógł by ktoś potwierdzić czy aby na pewno te spryski nie są inne na lewą stronę i na prawą?? Przecież w VW raczej muszą psikać dobrze skorą je montują.
  10. od elektryki jest czerwona o ile się nie mylę (ale raczej nie )
  11. podepnij VAG'a i sprawdź czy nie wywala żadnych błędów
  12. napisz może skąd jesteś lub uzupełnij profil, będzie łatwiej kogoś znaleźć
  13. skater69 za sygnalizację otwierania/zamykania auta odpowiada kodowanie MK trzeba sprawdzić jakie jest obecnie i ewentualnie przekodować na odpowiednie
  14. przerabiałem to u siebie. Na stronie peb.pl jest obszerny temat o mapach i polskim menu. Nagrałem chyba ze 20 płyt i ani jedna nie działała. Podobno problem leży w nagrywarkach oraz samych płytach CD. udało mi się to wkońcu zrobić w inny sposób (poszedł PW).
  15. tak myślę (nie jestem tego pewien), ale można by zrobić test w innym B7. tzn sprawdzić czy inny moduł widzi te piloty. Jak w innym aucie było by je "widać" w module to już wiadomo co siadło. To by było chyba najtańsze rozwiązanie i nie powodowało by dodatkowych kosztów.
  16. komunikaty oznaczone żółtym kółkiem oznaczają przekroczenie ustalonej prędkości. Tzn. np można sobie ustalić że przy przekroczeniu np 50km/h będzie piszczał licznik (a liczby 1 i 2 sygnalizują który ustalony limit został przekroczony - jest możliwość ustawienia dwóch progów). W B6 limity te ustala się poprzez wciśnięcie klawisza check przy żądanej prędkości. W B5 pewnie jest podobnie choć nie jestem tego pewien bo nie miałem styczności akurat z B5.
  17. A czym w tej chwili różni się kablówka od oferty TP. TP oferuje to samo co UPC, czyli telefon internet i TV, więc nie widze różnicy.
  18. 90zł za 10mb to jest KOSMOS!! w UPC obecnie mam 50mb + TV pełny pakiet + tel nielimitowane rozmowy Polska i świat za 154zł. Jak tylko przeglądasz strony to może warto by zainteresować się internetem mobilnym(nie mam doświadczenia z tym, więc nie napisze nic o konkretnej ofercie operatorów). Co do rozwiązanie umowy to sądzę, że na Błękitnej linii TP dowiesz się wszystkiego.
  19. jeździłem chwile na nalewkach mając poprzednie auto. Powiem tak, jeśli chodzi o jazdę po mieście do ok 70km/h (po suchym) to było OK. ale przy wyższych prędkościach nawet przy lekkim skręcie piszczały okropnie głośno. Na mokrym była tragedia czasami wydawało mi się, że mam kapcia tak rzucało tyłem (nawet przy prędkościach rzędu 60km/h). Ogólnie nie polecam. Ja byłem chytry i za nalewki w rozmiarze 185/65 R14 zapłaciłem coś koło 130zł/szt, gdzie nowe dębice kosztowały coś koło 180zł/szt. (to było parę lat temu). Po pierwszym sezonie zmieniłem je na używane opony i odczułem WIELKĄ różnicę na + dla używek.
  20. można sprawdzić czy moduł komfortu "widzi" pilota(y), można to zrobić wg tego filmiku http://www.youtube.com/watch?feature...&v=T_c9ZqVvvg4 Masz dwa kluczyki i ani jeden nie działa???
  21. kolego brzuzio twój wpis napewno wniósł więcej niż mój. a tak pozatym to nie miałem do czynienia z licznikami do B5, ale myślę, że każda wskazówka może być pomocna jeśli tylko uchroni przed wywaleniem kasy na nowe zegary. Rozbierałem za to swoje zegary (B6), w których po złożeniu też miałem problem ze wskazywaniem prędkości (wskazówka drgała), a powodem tego było właśnie jej złe założenie - po poprawieniu wskazówka działa do dziś. koniec OT
  22. Góral65 dzięki wielki za zdjęcia dzięki nim wiem, że wkładałem lampki odwrotnie i dlatego nie chciały wejść Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze tylko pociągnięcie instalacji od strony kierowcy i będzie świeciło , bo póki co to męczyłem się pół dnia z prawą stroną
  23. Panowie, mam prośbę męczę się aktualnie z montażem oświetlenia nóg w mojej A4, zakupiłem uchwyty na lampki pod fotele w ASO, ale niestety nie mam pojęcia jak je założyć pod fotelem - prosił bym o zdjęcie spodu fotela z zamontowaną lampką (jeśli to ma jakieś znaczenie to mam zwykłe fotele a4 b6)
  24. a czy przypadkiem do zmiany żarówek w tym liczniku nie trzeba było zdejmować wskazówek?? Może kolega je źle założył?? Nie sądzę, że po wymianie żarówek licznik by padł.
  25. i jak tam wycieczka się udała??? kolega już wrócił??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.