Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Co to znaczy czyszczenie LM Diesel? Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL za pomocą Tapatalk 2
  2. To chyba idę na piwo, a co do mojego walka to niestety dziś byłem u mechanika, a on wczoraj robił porządki i wyrzucił tez mój wałek, więc nie dam rady zrobić już zdjęć
  3. z pompkami kombinuje dlatego, że te dawki na dwóch cylindrach wahają się w okolicy +2.0, co do jazdy autem to nie mam raczej żadnych zastrzeżeń. Wcześniej miałem tylko zastrzeżenia do drgawek na biegu jałowym, ale wymieniłem wałek i jest teraz wszystko git. ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ---------- może faktycznie szukam dziury w całym
  4. No i właśnie tego fachowca się obawiam, mechanik mówił ze gość od pompek coś go ostatnio zawodzi. Podobno dwie pompki są ok, a w dwóch pompkach jest coś nie tak i nie można ich już naprawić, ale jak się dowiadywałem to, aby wystąpiła taka sytuacja to pompki musiały by być fizycznie uszkodzone, a tak nie jest. I teraz nie wiem co o tym sądzić. Mechanik niestety niemiał pompek na podmianę i założył stare (ja niestety nie mogę sobie pozwolić aby auto stało, dopóki znajdą się pompki na podmianę, a kupować od razu "nowe" trochę mija się z celem) Chyba faktycznie będzie trzeba do gładyska podjechać. Co do samego mechanika to myślę że jest ok, puki co wszystkie naprawy idą mu sprawnie, a naprawiam u niego nie tylko moje audi.
  5. Do gładyska mam rzut beretem, ale sprawdzę może jeszcze te bipy, chciał bym zrobić jak najwięcej samemu, bo juz na rozrząd i wałek poszło trochę kasy w tym miesiącu
  6. nie byłem jeszcze u mechanika, aby porobić zdjęcia wałka, ale nagrałem film jak zachowuje się auto na wolnych obrotach po jego wymianie (dźwięk w filmie jest tragiczny, ale to wina telefonu, którym nagrywałem film oraz wiatru). W ostatnich sekundach filmu widać w jak tragicznym stanie mam pompki, a mimo to autem nie telepie na jałowym wcale, tylko czasem puści chmurę czarnego dymu podczas mocnego depnięcia w gaz np. podczas wyprzedzania. (choć i tak z tymi pompkami trzeba coś zrobić )
  7. nie da się tego zrobić bez dodatkowych domykaczy, jest o tym obszerny temat na forum - szukaj
  8. z paleniem nie miałem raczej większego problemu, co do odgłosu z dolotu to chyba faktycznie coś było słychać, a co do wałka to musiał bym po niego podjechać do mechanika i go zabrać. Ja się za bardzo na tym nie znam ale na moje niewprawione oko było widać że wałek był zeszlifowany delikatnie. A co do szklanek to w zasadzie żadna nie miała idealnie płaskiej powierzchni.
  9. ja tyle się męczyłem z tym telepaniem, że teraz na skrzyżowaniach będę stał chyba przez dwie zmiany świateł tak mnie to rajcuje jak wibracje silnika na luzie są praktycznie nie wyczuwalne
  10. a więc odebrałem auto od mechanika i puki co (nie chce jeszcze zapeszać, bo przejechałem tylko kilkanaście kilometrów) jestem mile zaskoczony. Praktycznie można powiedzieć, że drgania ustały całkowicie:banan:
  11. to mnie pocieszyliście czekam z niecierpliwością na telefon od mechanika (ma zadzwonić, gdy już poskłada wszystko do kupy)
  12. zmieniam wałek, szklanki i uszczelniacze
  13. u mnie telepanie troszkę się zmniejszyło po wymianie podkładek pod PD, wałek wymieniam przy okazji robienia rozrządu. Jak tylko u mnie drgawki zmniejszą się o 80% to będę bardziej niż zadowolony - czas pokaże (oczywiście mówimy tu non stop o drgawkach na biegu jałowym)
  14. a u znajomych, którzy wymieniali wałki też występowało odczucie "padaczki" na rozgrzanym silniku??
  15. to mnie pocieszyłeś bo w ostatnim okresie moje fundusze na auto się kończą, a moja żona każe mi sprzedać audi i kupić cokolwiek tylko nowego. ( w ostatnich dwóch tygodniach wymieniłem uszczelnienie pompek, wymieniam obecnie rozrząd wraz z wałkiem i szklankami, a do tego skończyły mi się klocki ham. z przodu i z tyłu i trzeba było je wymienić )
  16. mówisz że drgawki na ciepłym ustały po wymianie wałka??? bo u mnie mam podobny przypadek z drgawkami na ciepłym - było by to bardzo pociesząjące
  17. z góry przepraszam za odkop ale mam podobny problem co kolega wymieniłem kompletne sprzęgło i problem nadal istnieje (tylko na rozgrzanym silniku), co może być tego przyczyną?? Mogę dodać że sprzęgło bierze prawie na samej górze
  18. Panowie też obecnie mam wymieniany wałek ze szkalankami (auto obecnie u mechanika) i też jak niektórzy jeżdżę na castrolu edge, czy to naprawę wina oleju i należy go zmienić na inny??
  19. a więc dokręciłem troszkę bardziej te ramiona i jest tak jakby lepiej
  20. dzięki kolego za zdjęcia, jak tylko odbiorę auto od mechanika to sprawdzę jak ta sprawa wygląda u mnie
  21. Jasne. Jutro zrobię i dodam fotkę Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  22. A możesz zrobić zdjęcie w taki sposób żebym mógł zobaczyć ile gwintu powinno wystawać po nakręcenia nakrętki po trzpień - był bym wdzięczny
  23. A jak można źle ustawić ramiona? Ps. Link do zamienników http://e-wycieraczki.pl/audi-a4-2003-2008-plaskie-wycieraczki-audi-a4-2003-2008-aero/p,227334
  24. a jaki masz z tym problem?? ładujesz strone przez ftp i po sprawie ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- jak by co to wal na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.