Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Kolego a czemu wygasła ci licencja na Windowsa 7? Ja już jestem parę ładnych lat po studiach i mam zainstalowanego Windowsa 7 na 2 komputerach i nic mi nie wygasło do tej pory.Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Kolego a w jakim celu M$ miało by to robić i nic o tym nie mówić w chwili obecnej. To byłby chyba tylko strzał w kolano z ich strony. Nie mogę sobie wyobrazić reakcji milionów ludzi którzy zaktualizowali system do win 10, a po roku przestał by on działać i M$ kazał za niego płacić, zwłaszcza, że mają ostrą kampanie nakłaniającą do upgrade'u za free.
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
a co Ci nie odpowiada w 10?? Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
To po takich informacjach chyba się zdecyduje na instalację win 10. Co do czasu ważności licencji to mi się wydaje, że rok to jest okres darmowej aktualizacji a nie działania systemu. Po prostu za rok nie będzie możliwości darmowej aktualizacji z Windowsa 7 lub 8, ale systemy wcześniej zainstalowane będą działać Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Witam, Sprawa wygląda tak, na swoim lapku mam zainstalowanego winodowsa 8.1 pobranego z MSDN AA, studia już dawno skończyłem i nie mam już dostępu do nowych kluczy. Mam pytanie, bo na stronie M$ jest napisane, że jeżeli instaluję windowsa 10 na czysty dysk (formatowany przed instalacją) to muszę zgłosić się na uczelnie po nowy klucz, a jak jest podczas aktualizacji windows 8.1 do 10 (nic nie piszą o tym na stronie M$) - też będzie się rzucał o podanie nowego klucza?? Ktoś może przerabiał taki temat? Wczoraj robiłem uaktualnienie windowsa 7 (system był kupiony w sklepie razem z lapkiem) do winodowsa 10 na innym lapku i na żadnym etapie instalacji nie prosiło o podanie klucza , tylko pytanie jest takie czy podczas tej aktualizacji nie sprawdzał poprawności klucza w starym systemie, np. podczas aktywacji systemu??
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
kolego jak masz 4el szyby to pewnie masz też MK, który obsłuży ci podświetlenie nóg - przeglądnij dział warsztat tam jest wszystko opisane co i jak podpiąć.
-
[BMN] 2.0 TDi chwilowy brak mocy
no fajnie, ale jaka jest tego przyczyna??
-
[BMN] 2.0 TDi chwilowy brak mocy
Witam, pacjent to audi a3 8p. Auto podczas jazdy pod górkę straciło na mocy i zaczęła mrugać kontrolka świec żarowych. Po zgaszeniu auta i ponownym zapaleniu auto odzyskało moc, ale kontrolka świec chwile jeszcze mrugała po czym zgasła. Od tamtej pory (stało się to wczoraj) auto jeździ normalnie. Po podpięciu pod vaga wyszło takie coś: Sunday,05,July,2015,20:27:59:37412 VCDS Version: Release 11.11.0 Address 01: Engine Labels: 03G-906-018-BMN.clb Control Module Part Number: 03G 906 018 DH HW: 03G 906 018 DH Component and/or Version: R4 2.0l PPD1.2 1185 Software Coding: 0000172 Work Shop Code: WSC 06314 000 00000 VCID: 6ED9BF1C798C1AE 1 Fault Found: 000665 - Boost Pressure Regulation P0299 - 006 - Control Range Not Reached - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 37 Mileage: 253679 km Time Indication: 0 Date: 2015.07.04 Time: 15:52:26 Freeze Frame: RPM: 2112 /min Torque: 312.0 Nm Speed: 105.0 km/h 99.45 % Voltage: 14.01 V Pressure: 2492.1 mbar Pressure: 1959.6 mbar Readiness: N/A niestety na wiki ross-tech nie znalazłem opisu tego błędu, więc proszę o pomoc pozdrawiam, Łukasz
-
Podlaczenie odcinka lendzwiowego ele.
podłączasz tylko "+" i "-" i działa. Generalnie ma to chodzić non-stop, nawet przy wyłączonym zapłonie, więc masę bierzesz z punktu zbiorczego z przednich słupków, a plus podpinasz pod jakiś wolny bezpiecznik (najlepiej zobacz na opis bezpieczników i podepnij to w odpowiednie miejsce).
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj Na Dobrego Pasterza coś takiego uszczeliłem: Pozdrawiam kierownika Był bym wdzięczny jakby odezwał się właściciel i napisał coś na temat felg i zawieszenia (rozmiar, szerokość, ET felg, rozmiaru opon oraz rodzaju zawieszenia). Obecnie szukam czegoś do siebie, a te mi całkiem pasują.
-
Czy gałka z B8 podejdzie do B6/B7
Może ktoś zmierzyć średnicę tego dekla z gałki b8, był bym wdzięczny [emoji6] Kolejne pytanie czy jest on okrągły czy owalny i czy ktoś go kiedyś demontował i wie w jaki sposób jest zamontowany? Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
Czy gałka z B8 podejdzie do B6/B7
mam pytanie, czy da się przełożyć sam kapsel z oznaczeniem biegów ze starej gałki a4 b6 - 5 biegów do tej z b8??
-
RENOWACJA FOTELI
co do skóry to są specjalne farby do malowania skór i to by załatwiło twój problem (oczywiście nie mówię tu o dziurze po fajce) - każdy tapicer samochodowy Ci to ogarnie za pare zł. Co do lampki pod fotelem to wchodzi tam z tego co pamiętam zwykła żarówka rurkowa - w każdym motoryzacyjnym ją kupisz za kilka groszy. Pytanie czy po otwarciu drzwi zapalają ci się wszystkie światła (które powinny) od podświetlenia tzn. lampka w podsufitce, lampki biała i czerwona w drzwiach?? Obawiam się, że nie i wtedy problem nie jest w żarówce a raczej w zamku w drzwiach - jest tam mikrostyk który często sprawia problemy (w dziale warsztat masz opisane co z tym zrobić)
-
Bujanie się silnika po uruchomieniu
Z tego co kojarzę to czujnik jest tylko na jednej poduszce i komputer pokładowy (masz chyba na myśli FIS) nie pokaże takich rzeczy. Musiał byś podłączyć vcds'a i zczytać błędy. Wystarczy ze tylko jedna poduszka będzie w słabej kondycji i juz cały silnik będzie gonił. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Edraven udało Ci się coś załatwić w auto specialu z tym mce? Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty to potrafisz oczarowac kobiete no proste a co do mojego wałka, o który wczoraj pytałeś to przejechałem już na nim ponad 6000km i jest git- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spróbuj - 12 639 20 36- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zadzwoń do auto speciala do działu części, jak trafisz na miłą Panią (czasem siedzi tam pan, któremu się mało chce) to przez telefon Ci wszystko powie, kiedyś wisiałem na telefonie ze 20min, a miła Pani szukała mi nr pinów do jednej z wtyczek. Szukała nr mimo tego, że jej powiedziałem, że i tak ich u nich nie kupie bo są drogie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeba było się przypomnieć na spocie, bo miałem vaga i można było wszystko odczytać- Ubezpiecznie w leasingu - prosba o pomoc
jak masz ubezpieczenie od kwoty netto to TU nic ci nie udowadnia, poprostu wypłacają kwotę netto a ty musisz dopłacasz VAT i dostajesz na to f-rę którą w całości (w twoim przypadku w 50%) rozliczasz jako VAT. U mnie w firmie mamy auto z pekao leasing i obecnie przedłużaliśmy ubezpieczenie na kolejny rok i bank przysłał nam propozycję ubezpieczenie z 3 firm w trzech wariantach: netto, netto + 50%VAT, brutto. W naszym przypadku wybraliśmy drugą opcję (netto+50%VAT) bo samochód też używany jest w celach prywatnych. Jak będziesz wybierał leasingodawcę to warto zapoznać się z ich cennikiem "usług dodatkowych", my tego nie zrobiliśmy i np. ostatnio za mandat za parkowanie w strefie płatnego parkowania dostaliśmy rachunek 50zł od miasta + bank za "udzielenie informacji o użytkowniku auta" zainkasował 70zł netto. Podobna sprawa ma się z ubezpieczeniem, leasingodawca ma swoją "pulę" ubezpieczycieli" u których możesz zawrzeć umowę ubezpieczenia, jak chcieliśmy przejść do innego ubezpieczyciela to za taką zgodę od banku musielibyśmy zapłacić 150zł netto, a różnica w składce wynosiła 130zł, więc znowu lipa Jeśli chodzi o leasingodawcę to nie polecam pekao leasing bo doją jak mogą, my się na nich zdecydowaliśmy po namowach naszego opiekuna (mamy u nich konto firmowe) i teraz tego żałujemy. Jedyny plus dla pekao, że dali nam leasing 102%- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczekaj jeszcze chwile, jak tyle przelewów na raz wyszło to pewnie się zrobił kocioł i będzie delikatne opóźnienie w realizacji- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rzadko się tu wypowiadam, ale po przeczytaniu paru wcześniejszych wypowiedzi nóż mi się w kieszeni otwiera, jak czytam że znajdują się jeszcze ludzie, którzy wierzą w to że Prezydent im n..sra do kieszeni jak go tylko wybiorą. W sprawie podwyższenia podatków dla najbogatszych to już się nie wypowiem, bo chyba szkoda klawiatury. Poza tym tak tu co niektórzy piszą, że Duda zrobi wielkie halo wypisując się z Pis'u, a na stronie www.prezydent.pl pisze: tak, więc łaski nie zrobi jak się wypisze z partii.- Wolny kabel w bagazniku
czy to nie jest przypadkiem kabel od lampki oświetlenia bagażnika?? sprawdź czy masz tam prąd na którymś z pinów. Wtyczka na pewno jest taka jak do lampki - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!