Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Wakacje w Chorwacji
tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie. czyli od początku października można śmigać i pogoda będzie żeby sie poopalać?Z tym opalaniem może być różnie, ale ja niewiedzę przeciwwskazań żeby jechać do cro w październiku Pozdrawiam, Łukasz
-
Wakacje w Chorwacji
tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie.
-
Radio AUDI CONCERT A3 - A4
nie podejdzie, bo różni się rozmiarem panela
-
Wakacje w Chorwacji
jak wracaliśmy przez Węgry to przed granicą węgiersko-austriacką trochę ich widzielśmy, naszczęście skręcaliśmy na słowację pare km przed przejściem granicznym , ale generalnie do granicy węgiersko-austriackiej był straszny korek i było widać emigrantów.
-
Wakacje w Chorwacji
tak, zbierało się na deszcz
-
Wakacje w Chorwacji
poniżej obiecane zdjęcia z pitvickich jezior (kliknij, aby powiększyć): zdjęcia robione kalkulatorem, więc jakość taka sobie
-
Wakacje w Chorwacji
jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kunWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka Moglbys porobic fotki okolicy i plazy ? Bo tak myslimy czy za rok by nie jechac w miejsce gdzie bedzie blisko do wiekszosci atrakcji , ale zeby sama miejscowosc tez byla ladna ( Wlasnie do Zadaru, Jezior Plitwickich, Krk, Puli- chociaz do Puli to i tak pewnie daleko bedzie) )właśnie wróciliśmy z pitvickich jezior - naprawdę warto to zobaczyć, co do zdjęć to jutro wracamy do polski i wtedy coś powklejamWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
-
Wakacje w Chorwacji
jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kunWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowie panowie Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fis "umie" pokazywać wartości ponad 1000km, zalej pod korek i przejdź się na trasie z równą prędkością 90km/h pare ładnych km a zobaczysz te magiczne 1000kmPozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]Pozdrawiam, Łukasz Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO...ABG Tranzit spokojnie, jak Lukasz komus klime zakoduje to Ci gwarantuje, ze ten gosc juz nie przyjedzie [emoji14]Spoko zrobimy to tak żeby chłop przyjechał następny raz A tak poza tym to ja tylko napisałem że ktoś się znajdzie kto podepnie, a co będzie z tego podpinania to się nie wypowiadam [emoji14] Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6] Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podaj e-maila
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co potrzebujesz?? Nie mam w sumie znajomego jubilera, ale jak robiłem obrączki oraz pierścionek zaręczynowy to znalazłem sobie jubilera, który mi to wszystko zrobił w dobrej kasie (oczywiście na złoto i kamienie wystawia certyfikaty autentyczności), więc jak by co to mogę dać namiary.
-
Oświetlenie rejestracji
jakie ledy zastososwałeś?? radze kupić ori z ASO (ok. 50zł/szt - kupujesz całą lampkę) i będzie święty spokój
-
Kostka podgrzania fotela
coś takiego można kupić, ale cena trochę wysoka. Zwłaszcza, że będzie się tego używać raz na ruski rok http://allegro.pl/yt-08430-zestaw-do-zlaczy-konektorowych-12cz-yato-i5560063739.html
-
Kostka podgrzania fotela
teraz musisz wziąć igłę i podusić nią "wąsiki" które widać od zew strony wtyczki (tzn nie tu gdzie wchodzą kable tylko od drugiej) ogólnie wszystkie piny cholernie trudno wychodzą, są do tego odpowiednie przyrządy, ale dla domowego mechanika sprawa nieopłacalna
-
Kostka podgrzania fotela
trzeba podnieść/ wyjąć te różowe coś do góry i piny wyjdą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a docierałeś je prawidłowo ? czy od razu hamowanie na maxa ? a to nie tobie wczoraj na spocie z tym grzebaliśmy ? qrde nie znam jeszcze wszystkich ksywek ;p tak tylko nie wiem dlaczego nie włączyliśmy VAGa żeby błędy sprawdzić ;/Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić i zczytać błędy. Wyślę Ci tel kom na Pw - zadzwoń do mnie to się zgadamy gdzieś.Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
windowsa 10 najlepiej postaw tak jak ja to zrobiłem i opisałem w poście w tym temacie. Tzn zrób w chwili obecnej upgrade do windows 10 (klucz przy upgrade windows 10 "sam się wpisze"). Nagraj windowsa 10 na DVD (za pomocą media-creation-tool) i zainstaluj go po wcześniejszym formacie dysku. Podczas instalacji windows 10 zostaniesz poproszony o wpisanie klucza, pomiń tą operację przyciskiem pomiń/skip, a po pierwszym uruchomieniu windowsa 10 i połączeniu się z netem windows się sam aktywuje i będzie git
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będę , bo muszę zrehabilitować się jedźdzciowy na konu za ostatnią kole którą mi postawił
-
Assistance na wyjazd
150km? To chyba muszę dopytać ojca w jakiej ubezpieczalnu kupił swoje ubezpieczenie, bo jego ściągał z pod granicy do Krakowa i nic nie dopłacał, a jest to sporo więcej niż 150km Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Napisze coś co może komuś się przyda. Mianowicie w W8 nie działał mi app store (włączał się i momentalnie wyłączał), ale sobie tym nie zawracałem gitary bo nie używałem żadnych aplikacji z niego. Po wymianie dysku i zainstalowaniu W10 sytuacja się powtórzyła tzn. udało mi się zainstalować tylko skype i sytuacja ze sklepem się powtórzyła, ale tym razem postanowiłem coś z tym zrobić i trafiłem na taki artykuł: http://pcmob.pl/windows-store-nie-dziala/ i wszystko wróciło do normy (w W10 sklep znajduje się w innym katalogu niż w W8, ale w komentarzach jest rozwiązanie tego problemu) co do porówniania W7 w stosunku do W8 czy też W10 to mam podobne zdanie co nitroo, W8 i W10 biją W7 pod każdym względem
-
Assistance na wyjazd
Pzu też ma coś podobnego, nawet w zeszłym roku ojciec musiał z tego skorzystać, niestety nie przeczytał dokładnie warunków i holowanie miał tylko do 500km a był 1000km od domu, ale skontaktował się z jakimś gościem co mu przewiózł auto 500km, a pozostałą trasę auto pojechało już na lawecie pzu. Najlepsze w tym jest to że od telefonu na infolinię pzu do wypakowania auta na lawetę nie minęło więcej niż pół godziny, wiec polecam. Trzeba tylko czytać OWU - pzu ma różne warianty tego ubezpieczenia z podziałem na odległości i jest to naprawdę stosunkowo tanie ubezpieczenie. Pozdrawiam, Łukasz
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Ja Windowsa 7 miałem z MSDN AA odkąd się tam tylko pojawił. ale mniejsza z tym, wczoraj zrobiłem update do windows 10 i się wszystko ładnie udało. Na stronie M$ znalazłem informacje, że jak ktoś ma windowsa 7 bądź 8 z MSDN AA to nie może zrobić czystej instalacji windowsa 10 bo klucz z 7 czy 8 będzie nie aktualny i będzie trzeba się zgłosić na uczelnie, ale po przeszukaniu neta znalazłem informację, że: 1. wykonaj updatewindowsa 7 lub 8 do windowsa 10 2. aktywuj go 3. zformatuj dysk 4 zainstaluj ponownie windowsa 10 z DVD 5. pomiń wpisywanie serial key podczas instalacji 6. po wykonaniu instalacji i połączeniu się z netem system sam się aktywuje i pobierze sobie serial (serial przypisany jest do hardware'a) I to faktycznie działa Co do samego systemu to jest git zwłaszcza, że przy okazji zakupiłem dysk SSD i postawiłem na nim win 10