Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moja jest ok???
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Zrób pierw logi tak jak kolega wyżej radził. Pozdrawiam, Łukasz
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Mechanik po dźwięku silnika stwierdził gdzie leży problem podczas odpalania auta gdy jest rozgrzane? Jeśli tak to go zmień bo wymieni Ci pół auta, a problem dalej pozostanie. Pozdrawiam, Łukasz
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
kolego dwumas nie ma nic wspólnego z paleniem auta.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie i Panie wybiera się ktoś dziś na koncert Kultu???
-
Rns-e Brak satelit
podłączałeś to to pod vaga?? Są jakieś błędy?? Coś powinno pokazać w stylu błąd podłączenia anteny. Jak zobaczysz błąd to będziesz wiedział co dalej robić.
-
Diagnoza ASO .... Zawirusowane MCE a4 b6 ?! --zagadka--
teraz należy MCE podłączyć do netu zainstalować avasta i po problemie A tak na poważnie to pewnie do MCE dostała się woda i go szlag trafił. Na forum jest trochę napisane o MCE.
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
to chyba jakaś nowość, bo brat budował dom na swojej działce
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
mój brat ma taki kredyt na dom z MdM, ale czy przypadkiem program MdM nie został wstrzymany??
-
Uchwyt na telefon pokładowy
jaki uchwyt?? taki pod telefon?? jak tak to mam cały tunel z tym uchwytem i oddam go za grosze bo mi miejsce zajmuje. Jak by co to PW
-
Model matematyczny i wykres mocy silnika czterosuwowego
Można wiedzieć w jakim programie robicie modele 3d?Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatnio coś Gabriel mówił o padach, mam je dziś brać ze sobą, czy nie będzie chętnych na mecz? Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to fajnie bo u mnie lipa z telefonem na androidzie 6, a telefon z androidem 4.2.2 działa. Muszę jeszcze znaleźć telefony z androidem 4.4 i 5.0 i to sprawdzić najwyżej z 'downgraduje' swój telefon do odpowiedniej wersji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jak kolego masz już tą książkę? Bo ja właśnie założyłem MF kierownicę i na fisie też widzę tylko "please wait" i nie mam kontaktówPozdrawiam, Łukasz
-
pobór pradu
jak wymienisz moduł komfortu to będziesz musiał dopasować klucze, znajdziesz opis w dziale warsztat.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie masz ten garaż podziemny?? Może będziesz miał szczęście jak Piotrek, któremu też ukradli A3 z garażu podziemnego na ul. Obozowej i nasza wspaniała policja go znalazła.Trzymam za tym.
-
kierownica z multifunkcja w B6
w b6 występuje tylko jeden rodzaj kierownic multifunkcyjnych, jest to kierownica 4-ramienna z przyciskami w poduszce. Jej zdjęcie możesz zobaczyć w pierwszym poście tego wątku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/(w spojlerze na samym dole)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli chodzi o kabel to nie masz za co dziękować, lepiej podziękuj galerii kazimierz za prąd do laptopa, z tego co jeszcze czytam to wszyscy piszą, że kontakty mogą się ładować ładne kilkanaście minut, więc może jest szansa, że się uda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skotyman załadowały Ci się te kontakty z telefonu do rnse'a??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie posiadam obecnie moduł kierownicy B7 Q (8E0 953 549 Q), pod tempomat, multi kierownice i zakupiłem sobie kierownicę multi z b6 i mi to nie działa, wywala błąd: Czy ten moduł nie będzie działał z tą kierownicą? Jeśli tak to chętnie bym się zamienił z kimś kto chce sobie założyć do b6 kierownicę z b7 na taki moduł z b6 ( końcówką L lub N) Pozdrawiam, Łukasz
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie czy moduł kierownicy z końcówką Q obsłuży mi kierownicę multi z B6? Bo mam taki błąd: Pozdrawiam, Łukasz
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Istnieje, najlepiej zapytaj w Aso, bo jest to tanie - z tego co pamiętam ok.100 zł Pozdrawiam, Łukasz
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie i Panie, czy posiada ktoś instrukcję, która jest zamieszczona w spojlerze w pierwszym poście w formacie pdf?? Chodzi mi o to, że zdjęcia już wygasły, a były by bardzo pomocne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Boseron co to masz za autka?? Brat się bawi czymś takim i ma ładowarkę, więc jak chcesz to mogę ci sprawdzić czy ten pakiet się do czegoś jeszcze nadaje i ewentualnie go naładować. Z pożyczeniem ładowarki raczej będzie ciężko bo brat jej non stop używa.
-
System operacyjny Android
wczoraj w domu próbowałem to zrobić z poziomu LG Suite i wyskakiwał jakiś głupi błąd, natomiast dziś w biurze aktualizacja się powiodła