Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
koniec umowy i przedluzenie
jak nie zależy ci na nowym telefonie to nju mobile jest chyba teraz nie do przebicia, zwłaszcza, że umowę podpisujesz na miesiąc do przodu i zrywasz kiedy chcesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mierzone na dyno, ale powinno być teraz około 170/370 +-10 ee to i tak mi nieźle jedzie Oho to musimy sprawdzić z moim A Ty Łukasz nie miałeś 2,5 wcześniej? ja??? nie, ja zawsze miałem 1.9
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mierzone na dyno, ale powinno być teraz około 170/370 +-10 ee to i tak mi nieźle jedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli ile jest tego w stadzie? Pozdrawiam, Łukasz Gabriel następnym razem sprawdzamy co grają w kinie Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy napiszcie ile macie KM, bo ja się zmartwiłem jadąc za wami, że mój remont "psu w budę", ale ja mam serię, wiec mnie pocieszyliście że macie coś dubniętePozdrawiam, Łukasz
-
Przekładka instalacji LPG do innego silnika.
z tego co pamiętam to jak rejestrowałem auto z gazem to do rejestracji chcieli homologację oraz f-rę na montaż gazu, a na f-rze jest napisane w jakim aucie i w jakim silniku instalacja jest zamontowana, więc ewentualnie przy sprzedaży nowy nabywca może mieć problem przy rejestracji. Najlepiej to by było znaleźć jakiegoś gazownika co wystawi f-re za przekładkę instalacji do nowego silnika, ale to tak tylko gdybam.
-
Przekładka instalacji LPG do innego silnika.
silnik jest częścią zamienną, ale chyba tylko w przypadku jak zmieniasz go na taki sam jaki masz, a jak zmieniasz na inną pojemność to trzeba to zgłosić i zrobić jakiś przegląd, aby w dowodzie rejestracyjnym zrobić zmiany. A co z ubezpieczeniem?? jak wiadomo OC płacisz od pojemności, w kolegi przypadku pojemność spada więc składki też pewnie by spadły, ale co będzie jak "odpukać" kolega będzie mieć jakąś przygodę na drodze i wyjdzie, że był silnik inny niż w ubezpieczeniu i ubezpieczyciel przeszuka sobie OWU i znajdzie w nim jakiś głupi punkt na którym to opierając się nie wypłaci odszkodowania i każe płacić z kieszeni??
-
Brak prądu ?
musisz chyba wyciągać każdy bezpiecznik po kolei i sprawdzać pobór prądu. Jak pobór spadnie po wyjęciu któregoś bezpiecznika to będziesz wiedział gdzie szukać dalej. PS. Radio masz ori czy inne??
-
Obudowa kierownicy
bez żadnych problemów dotniesz swoją po tempomat (ja docinałem u siebie i udało mi się to zrobić idealnie - trzeba tylko wyciąć sobie dobry szablon z tektury)
-
RNS E Bluetooth brak komunikacji po lini K
lista kontaktów jest niezależna od kodowania, wszystko zależy od wersji modułu BT i telefonu (jak masz moduł z początku produkcji i do tego nowy telefon np. z androidem to listy kontaktów raczej nie uda ci się zrobić, ja mam moduł z literką D na końcu oraz telefon galaxy S3 i też nie mam listy kontaktów)
-
Problem z wycieraczkami - zatrzymują się w połowie
wydaje mi się, że tutaj bardziej chodzi o to, że ten silnik został "przestawiony" i dlatego są takie błędy - pewnie ma działać w jakiś zakresach, a działa w innych i dlatego wychodzą takie bzdury. Myślę, że jeżeli wycieraczki chodzą to nie ma co zachodzić w głowę tylko to olać.
-
Problem z wycieraczkami - zatrzymują się w połowie
przetłumaczyć to nie problem: silniczek od wycieraczek, położenie 1, zwarcie do masy silniczek od wycieraczek, położenie 2, zwarcie do masy ale co dalej
-
Problem z wycieraczkami - zatrzymują się w połowie
znalazłem coś takiego: 01753 window wiper motor (v) stage 1, static short circuit to earth. 01754 window wiper motor (v) stage 2, static short circuit to earth. ale nie wiem jak to ugryźć ;(
-
Zacinający się wskaźnik temperatury silnika.
ja kiedyś miałem podobnie, wskazówka od temp. albo leżała albo pokazywała 90 stopni, wina była w czujniku, a nie w zegarach. Zrób test zegarów tak jak pisze kolega jacek70 i wszystko będzie jasne
-
Przy skręcie w prawo zapala się kontrolka ukł. hamulcowego
sprawdź co pokaże VAG, może problem leży po stronie czujnika skrętu, ale w tym wypadku by się chyba raczej zapalała trakcja, a nie (!)
-
Wymiana modułu komfortu - prośba o polecenie serwisu małopolska.
a jaki jest problem z wymianą komfortu?? Przeczytaj ten wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy/i zrobisz to sam bez problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Ja też bym się dziś zjawił, ale czy GK napewni jest otwarta? Pozdrawiam, Łukasz
-
Ruter 3g + modem LTE - co kupić
mogę poczekać, router i modem będę kupował dopiero po nowym roku, bo obecnie do końca stycznia mam net od dotychczasowego dostawcy.
-
Ruter 3g + modem LTE - co kupić
a wiesz może gdzie mogę poczytać jakie modemy będą wspierane przez router po wgraniu firmware'a tomato??
-
Ruter 3g + modem LTE - co kupić
kolego a możesz mi podać dokładny model modemu USB który ty posiadasz, bo na stronie netgear'a nic nie piszą o kompatybilności modemów USB z routerem, a podobno nie wszystkie modemy działają na routerach. No chyba, że aby działał w ogóle jakiś modem to trzeba wrzucić na ten router tomato??
-
Ruter 3g + modem LTE - co kupić
Witam, tak jak w temacie, potrzebuje zakupić router + do niego modem USB. Generalnie routery LTE są jeszcze drogie, więc chce kupić router 3g i do tego modem LTE, który w razie potrzeby "szybkości łącza" będę mógł włożyć bezpośrednio do komputera. I teraz pytanie co kupić? Ruter ma mieć wifi, które ma działać dobrze w mieszkaniu 64m2. Nie chciałbym przekroczyć kwoty 300zł. Może ktoś z was użytkuje coś takiego i może podzielić się własnym doświadczeniem. Pozdrawiam, Łukasz
-
Kino domowe YAMAHA - porada
moi rodzice mają identyczny zestaw, dyskotek w domu nie organizują, ale ogólnie ojciec jest zadowolony (bo mamie to wszystko jedno )
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra temat załatwiony z Kerczim, a co z tym spotem????- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
420zł dopłaty do s3, s3 lte czy s3 neo???? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!