Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. kolego VCDS prawde Ci powie. Ale na początku sprawdź czy nie pływa Ci ECU oraz MCE.
  2. może świeci tylko przód bo np. żarówka z tyłu się spaliła. Nich kolega Sieni sprawdzi, czy gdy światła są włączone to wszystkie żarówki działają. Może jakimś zbiegiem okoliczności prawy tył się spalił.
  3. koledze golfagn nie chodzi o to czy kierunek świeci, tylko czy podczas gdy auto jest zgaszone i kluczyków nie ma w stacyjce manetka kierunkowskazu nie jest ustawiona w pozycji, która włącza prawy kierunkowskaz.
  4. takich biletów nie odsprzedaż - co pewnie jest jasno i wyraźnie zapisane w ich regulaminie. A jest to właśnie po to by na nich nie zarabiać. Tzn. kupujesz kilka i odsprzedajesz z górką.
  5. u mnie też występował problem z jednym z zamków, styki w nim też były "ładne", ale po jego rozkręceniu było widać, że piny, które mają styczność z wtyczką, a w środku zamka łączą się z płytką miały zimne luty. Poprawiłem te luty i wszystko jest teraz OK. Może warto by było rozebrać twój zamek i zwrócić uwagę na styki pinów z płytką w środku zamka - na pewno już nic bardziej nie popsujesz, a może uda się to naprawić. Możesz też ściągnąć tapicerkę, dostać się do zamka i poruszać wtyczką jednocześnie wciskając klawisze otwórz/zamknij na pilocie - sprawdzisz w ten sposób brak styku.
  6. kasowałeś błędy?? Które wracają, a które pozostają??? błąd 01332 oraz 01802 są ze sobą powiązane, bo sterownik j387 to "sterownik do podnoszenia szyby", a przez niego idzie informacja do lampki ostrzegawczej. Błąd 00532 wyskoczył pewnie dlatego, że kiedyś był odłączany akumulator, choć nie wiem za bardzo czym skanowałeś auto (ja mam styczność tylko z angielską wersją VCDS'a, bo z polskich opisów nic nie wynika), w wersji angielskie vcds pod tym błędem podaje opis "Supply Voltage B+: Signal too Low", czyli po prostu spadek napięcia, który występuje podczas odpinania klem. Najlepiej było by skasować błędy i sprawdzić które powracają i dopiero brać się za naprawy. Jesteś z Białegostoku - podjedź na lokalnego spota - na pewno któryś z chłopaków dysponuje vcds'em i pomoże odczytać błędy. Szkoda płacić za diagnozę, która sama w sobie nic nie daje, bo przyczyn usterki musisz szukać samemu.
  7. Wyświetlacz nadaje się do naprawy/wymiany. Miałem u siebie identyczną przypadłość. Próbowałem to sam naprawić, ale poległym. Wysłałem więc licznik do firmy którą się tym specjalizuje i odpukać już parę fajnych lat wszystko jest ok. Jak potrzebował byś namiary na firmę to daj znać na pw to podeśle. Pozdrawiam, Łukasz
  8. Jak mk jest suchy to na 99% masz problemy z kablami między drzwiami a budą i wymiana zamka nic nie da. Obym się mylił i kupno zamka nie było na darmo Pozdrawiam, Łukasz
  9. A moim zdaniem to wiązka między drzwiami a budą jest do lutowania, zwłaszcza że nie tylko nie działa szyba, ale i głośnik Pozdrawiam, Łukasz Ps. Nie macie problemu z forum? Na kompie nie mogę dodawać odpowiedzi do niektórych tematów, a przez tapatalka wszystko działa
  10. pierwsza z brzegu aukcja z all.. http://allegro.pl/audi-a4-b6-lusterko-prawe-europa-10-pinow-debica-i6720482247.html a tu jeszcze taka rozpiska: jeszcze taka jedna kwestia, bo mniemam, że lusterko nie składa się od samego początku odkąd jesteś w posiadaniu tego auta. Wypadało by jeszcze podłączyć auto pod VAG'a i odczytać numery silniczków od podnoszenia szyb. Być może poprzedniemu właścicielowi padł prawy silniczek i wymienił go na najtańszy (czyt. nie obsługujący el. składanych lusterek) i w tym będzie problem. Aby to sprawdzić na VAG'u wchodzisz w grupę 46-moduł komfortu i tam możesz odczytać numery silniczków. Odpowiednie numery to dla silniczka prawego 8E1 959 802+ końcówki: E, F, G lub bez literki na końcu
  11. kolego musisz szukać lusterek które w swojej wiązce mają 10 lub więcej pinów (samych silniczków nie kupisz). Na aukcjach często ludzie nie wiedzą co sprzedają - jak nikt nic nie pisze o funkcjach lusterka lub o ilości pinów w wiązce to po prostu zadzwoń do sprzedawcy i niech policzy piny. Kupując lusterka nie musisz też zwracać uwagi na kolor obudowy, gdyż bez problemu przełożysz swoją ze starego lusterka. Jak byś nie wiedział jak się wziąć za montaż/demontaż lusterka to daj na PW maila, to Ci wyśle instrukcję w PDF'ie.
  12. Musisz ściągnąć schowek i na to zerknąć, wydaje mi się, że po ściągnięciu samego schowka dasz radę dostać się do dmuchawy
  13. sprawdzałeś kable między drzwiami a budą - być może są poprzecierane i robi się zwarcie i wychodzą takie cuda. Zwłaszcza, że fis wskazuje ci na otwarte drzwi mimo tego, że są zamknięte.
  14. Spróbuj może wyciągąnć filtr kabinowy znajdujący się w podszybiu i tam "zaciągnij nosa" oraz od strony kabiny zdemontuj schowek pasażera - za nim znajdziesz dmuchawę.
  15. Temat nie umarł, przez ten cały okres po którym była prezentacja szwagier ostro prze do przodu. Można wiedzieć gdzie o nim słyszałeś? Pozdrawiam, Łukasz
  16. Generalnie to nie planują wchodzić z tym na Polski rynek tylko raczej zachód, Anglia i usa. Obecnie tworzą linię produkcyjną w jakiejś fabryce i lada moment będzie to dostępne na rynku. Jednak jak by Cię to interesowało to napewno da się to załatwić. Pozdrawiam, Łukasz
  17. Witam, mój szwagier próbuje stworzyć coś fajnego, ale potrzebuje waszego wsparcia: Cześć! Wraz z ponad 50 partnerami z całego świata została uruchomiona międzynarodowa kampania #closertopeople w celu promowania najzdolniejszych umysłów oraz zmieniających świat inicjatyw, nad którymi pracują”. W kampanii biorą udział dwa Startupy z grupy Aktywatora Innowacji, na które chcę zwrócić Twoją szczególną uwagę (NOA oraz SMARTOOK). Do 28 lutego trwa głosowanie mające na celu wyłonienie odrębnych zwycięzców dla każdej kategorii. Potrzebujemy Twoich głosów ponieważ nasze zespoły mają szansę pokazania swojej pracy na PIONEERS Festival, Hannover Messe oraz IMPACT CEE. Obecność tam jest bardzo ważna dla naszego rozwoju i bardzo nam na tym zależy więc teraz każdy głos się liczy! projekt #1 napęd NOA Kategoria projektu: Transport & Mobility www.noa-marine.com Nowa niezwykle wydajna technologia napędowa pojazdów wodnych wykorzystuje nasz rewolucyjny wynalazek "napędu falowego NOA". Opis projektu NOA DRIVE https://interne.st/closertopeople/project/noa-drive-joint-effort-for-planetary-advancement/ Link bezpośredni do krótkiego filmu o NOA: https://youtu.be/KSYSG6HUFKU projekt #2 SMARTCOOK Kategoria projektu: IoT/IoE www.smartcook.com „To Ty jesteś najlepszym kucharzem tylko jeszcze o tym nie wiesz”. Opis projektu SMARTCOOK: https://interne.st/closertopeople/project/smartcook/ Link bezpośredni do krótkiego filmu o SMARTCOOK: https://youtu.be/IN2oWzu8zAI Na każdą kategorię można oddać osobny głos. Aby zagłosować należy odwiedzić https://closertopeople.com/ i użyć przycisku „VOTE NOW’. Następnie po zarejestrowaniu się można oddać głos Dzięki!!!!! Michał Zawartość dodana 30 minutes later Oczywiście jeśli macie pytania na temat projektów to śmiało pytajcie.
  18. no fajnie to wymyślili, tylko pewnie jak coś przy takim silniku klęknie to cena wałka do "normalnego silnika" to pikuś w stosunku do naprawy takiego wynalazku Zawartość dodana 11 minutes later a tak poza tym jak już będę zarobiony w ..uj to kupie sobie tesle s, a nie jakieś śmierdzące wynalazki. Mój szwagier miał okazje pojeździć chwile taką teslą, mówił że wrażenia z jazdy są kosmiczne, a przyśpieszenie to jest dopiero masakra, zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę ok. 2 ton. Taki mały przykład:
  19. Co do tej szyby, to ten błąd, który wywaliło na VAG'u to pewnie brak komunikacji ze sterownikiem drzwi. Związane to jest pewnie z przerwanymi kablami, które jak piszesz polutowałeś. Niestety problem jest z tym taki, że lutowałeś je w miejscu gdzie były przerwane, czyli w miejscu w którym się najczęściej zginają. Lut ma to do tego, że jest sztywny i pewnie za jakiś czas będziesz musiał ponownie to lutować. Najlepiej jest przedłużyć kabel od samej wtyczki i lutować go dopiero gdzieś w środku drzwi. Natomiast piszesz, że te lutowanie nic nie pomogło, więc wypadało by przyjrzeć się przyciskom otwierania szyby, musisz je rozebrać i zobaczyć jak się mają styki w środku lub po prostu podmienić od kogoś takie przyciski i upewnić się, że tam leży problem.
  20. tu jest też film naszego kolegi z forum o nicku domjenick: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T_c9ZqVvvg4 a tu link do całego tematu związanego z pilotami:
  21. te błędy mogą mieć coś wspólnego z twoją usterką, a zwłaszcza ten pierwszy 01331 - być może gdzieś robi się zwarcie i dlatego przygasa oświetlenie. Musisz zabrać się za kable między drzwiami a budą - zapewne gruby czerwony będzie przerwany - musisz go "posklejać" i zobaczysz czy coś pomogło. A co do błędu 00526 - to zapewne masz problem ze światłami stopu i też wypadałoby to naprawić zanim ktoś Ci zaparkuje w bagażniku - z czujnikiem stopu czasem są różne jaja i możesz mieć taki przypadek, że np. światła stop będą działały przez 10 raz, a potem np. przestaną działać i tak w kółko.
  22. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Bercik2899 temat w Audi A4 B6
    kolego, widzę, że lenistwo nie zna granic. W wątku do którego link podał Rumaq, w pierwszym poście masz dokładnie wszystko opisane łącznie z przybliżonymi cenami za poszczególne graty wymagane do założenia el. lusterek. Jak podasz e-mail'a na pw to podeśle Ci pdf'a z instrukcją zawierającą obrazki
  23. To był bym bardzo wdzięczny Pozdrawiam, Łukasz
  24. Witam, Panowie nie wala się komuś w garażu pokrywka akumulatora. Chętnie bym coś takiego przygarnął za jakiegoś czteropaka. W ASO nowa kosztuje niecałe 40zł, ale niestety ASO mam z drugiej strony miasta.
  25. moduł komfortu znajduje się pod nogami kierowcy, ale żeby się do niego dobrać należało by zdemontować osłone progu oraz fotel. W załączniku masz opis jak się do niego dostać (str. 2 od punktu 1) Montaż el lusterek A4 B6.pdf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.