Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić coś takiego??? odbiegając od tematu, czy ktoś przed jazdą do CRO sprawdzał prognozę pogody na interi?? sprawdza się??? bo wyjeżdżam jutro a interia "mówi", że ma padać do wtorku???
  2. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B6/B7
    To że kabel łączy się z innymi "modułami" nie oznacza że jest dobry. Jaki masz kabel oraz jakiego programy używasz (vag-com czy vcds), gdzie i za ile go kupiłeś? Ja miałem wcześniej kabel od viakena z programem vag-com 3.12 i też był problem z połączeniem się z bt, a z innymi modułami się łączył. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  3. Sprawdź błędy za pomocą vcds'a. Jeśli jakieś będą, ale uda się je usunąć i nie powrócą to wypada zrobić nastawy podstawowe klap też za pomocą vcds'a. Jeśli błędów nie uda się usunąć to będzie trzeba pierw naprawić usterkę która je powoduje, a następnie zrobić nastawy podstawowe. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  4. od razu napisze, że komunikat o zużytych klockach włącza się stosunkowo szybko, tak więc nie zdziw się, że klocka jeszcze będzie dość sporo, a komunikat będzie się już wyświetlał
  5. na pewno zbieg okoliczności. Klocki z czujnikami są tylko z przodu (wewnętrzny klocek ma czujnik)
  6. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na slimaczek89rz temat w Audi A4 B6/B7
    nie możesz się połączyć z BT VCDS'em bo masz za "słaby" kabel, też miałem tak u siebie - kupiłem inny kabel i teraz łącze się z nim bez problemów
  7. Nie trzeba nic kasować, jeśli wszystko jest ok Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  8. Teść po pokazaniu mu lamy po regeneracji podjął męską decyzję i kupuje nowe lampy w ASO. Jeździ tą hondą 13 lat i nie dołożył do niej jeszcze ani grosza (wymienia tylko płyny i części eksploatacyjne), więc te lampy jakoś przeżyje
  9. Jak już tak nie mogła wytrzymać to mogła to zrobić pod żywopłotem a nie w windzie [emoji12] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka A co do tych lamp z hondy to zrobię zdjęcia i pokaże jak to wygląda
  10. żarnik możesz przełożyć do drugiej sprawnej lampy i go sprawdzić czy działa
  11. Co do hologramu to nie mam pojęcia co to może być, przydało by się zdjęcie. A co do tego by działał centralny z guzika na pilocie to wsadź kluczyk do stacyjki włącz zapłon( bez odpylania auta) i wciśnij przycisk na pilocie "zamknij" a potem "otwórz" i powinno wszystko działać Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  12. Podłącz vcds'a i zczytaj błędy z MK Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  13. Co to znaczy nie działa? Co nie działa konkretnie? Sam u siebie zmieniłem MK na inny niż miałem i po zakodowaniu wszystko działa. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  14. no w sumie o ramce to nie pomyślałem, a w sumie to całkiem fajne rozwiązanie. Jak już coś wdrożysz to daj znać co z tego wyszło.
  15. generalnie kwota do przyjęcia za porządnie zregenerowana lampę to ok 400zł (cena zamiennika). Myśle, że w tej cenie można to zrobić porządnie??
  16. dzwoniłem właśnie do tej firmy do której link podał Cuber - chcą 250zł za lampę. Kerczi czemu uważasz, że to pieniądze wyrzucone w błoto??
  17. wujek google pomaga, ale może ktoś ma jakiś namiar na firmę, którą może z czystym sumieniem polecić. Na necie jest sporo negatywnych opinii na temat firm tego typu.
  18. Witam, Panowie gdzie w Krakowie bądź okolicach zregenerują mi lampy (nie ksenon)?? Teściu ma hondę accord i światła mu świecą jakby ze świeczkami jeździł, ostatnio miał przegląd rejestracyjny i chłop mu powiedział, że jak lamp nie zmieni to mu za rok nikt przeglądu nie podbije. Rozglądaliśmy się, za nowymi lampami, ale zamienniki które są w cenach 400 - 500zł są nic nie warte, a za oryginał chcą 1200zł/sztukę.
  19. jak dla mnie to taki monitorek jest zbędny. Zawsze jak będziesz chciał coś podglądnąć to możesz zrobić to przez phona bądź kompa, a monitor będzie tylko gracił
  20. Na forum znajdziesz rozpiske jakie moduły jeszcze będą pasować zamiast AR. Niestety pisze z komórki i nie podkreślę konkretnego linka. Masz elektrykę szyb z tyłu czy korby? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka https://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-Lista-Modułów-Komfortu-46-z-Opisem-Funkcji-wymiana-kodowanie#entry1296992
  21. Ominięcie kostki i lutowanie przewodów Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  22. Całkiem spoko sprzęt, szkoda by było z niej nie skorzystać "na zewnątrz" . Jaką masz do niej nagrywarką? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  23. jaką kamerę kupiłeś???
  24. w "sieci domowej" będzie działać, należy tylko pamiętać by ustawić jej adres IP "na sztywno" w routerze bądź w kamerze. Bo gdy adres będzie nadawany dynamicznie to za każdym razem gdy np. braknie prądu będziesz musiał "szukać kamery" po sieci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.