Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić coś takiego??? odbiegając od tematu, czy ktoś przed jazdą do CRO sprawdzał prognozę pogody na interi?? sprawdza się??? bo wyjeżdżam jutro a interia "mówi", że ma padać do wtorku???
-
Problem z BT
To że kabel łączy się z innymi "modułami" nie oznacza że jest dobry. Jaki masz kabel oraz jakiego programy używasz (vag-com czy vcds), gdzie i za ile go kupiłeś? Ja miałem wcześniej kabel od viakena z programem vag-com 3.12 i też był problem z połączeniem się z bt, a z innymi modułami się łączył. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Zepsute klapy nawiewu
Sprawdź błędy za pomocą vcds'a. Jeśli jakieś będą, ale uda się je usunąć i nie powrócą to wypada zrobić nastawy podstawowe klap też za pomocą vcds'a. Jeśli błędów nie uda się usunąć to będzie trzeba pierw naprawić usterkę która je powoduje, a następnie zrobić nastawy podstawowe. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Drugi oryginalny pilot - problem
od razu napisze, że komunikat o zużytych klockach włącza się stosunkowo szybko, tak więc nie zdziw się, że klocka jeszcze będzie dość sporo, a komunikat będzie się już wyświetlał
-
Drugi oryginalny pilot - problem
na pewno zbieg okoliczności. Klocki z czujnikami są tylko z przodu (wewnętrzny klocek ma czujnik)
-
Problem z BT
nie możesz się połączyć z BT VCDS'em bo masz za "słaby" kabel, też miałem tak u siebie - kupiłem inny kabel i teraz łącze się z nim bez problemów
-
Drugi oryginalny pilot - problem
Nie trzeba nic kasować, jeśli wszystko jest ok Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
accord VII '04
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teść po pokazaniu mu lamy po regeneracji podjął męską decyzję i kupuje nowe lampy w ASO. Jeździ tą hondą 13 lat i nie dołożył do niej jeszcze ani grosza (wymienia tylko płyny i części eksploatacyjne), więc te lampy jakoś przeżyje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak już tak nie mogła wytrzymać to mogła to zrobić pod żywopłotem a nie w windzie [emoji12] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka A co do tych lamp z hondy to zrobię zdjęcia i pokaże jak to wygląda
-
Problem ze światłem mijania
żarnik możesz przełożyć do drugiej sprawnej lampy i go sprawdzić czy działa
-
Drugi oryginalny pilot - problem
Co do hologramu to nie mam pojęcia co to może być, przydało by się zdjęcie. A co do tego by działał centralny z guzika na pilocie to wsadź kluczyk do stacyjki włącz zapłon( bez odpylania auta) i wciśnij przycisk na pilocie "zamknij" a potem "otwórz" i powinno wszystko działać Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Centralny-dziwne zachowanie!
Podłącz vcds'a i zczytaj błędy z MK Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
prosze o pomoc moduł komfortu 8E0959433AR
Co to znaczy nie działa? Co nie działa konkretnie? Sam u siebie zmieniłem MK na inny niż miałem i po zakodowaniu wszystko działa. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
no w sumie o ramce to nie pomyślałem, a w sumie to całkiem fajne rozwiązanie. Jak już coś wdrożysz to daj znać co z tego wyszło.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
generalnie kwota do przyjęcia za porządnie zregenerowana lampę to ok 400zł (cena zamiennika). Myśle, że w tej cenie można to zrobić porządnie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzwoniłem właśnie do tej firmy do której link podał Cuber - chcą 250zł za lampę. Kerczi czemu uważasz, że to pieniądze wyrzucone w błoto??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wujek google pomaga, ale może ktoś ma jakiś namiar na firmę, którą może z czystym sumieniem polecić. Na necie jest sporo negatywnych opinii na temat firm tego typu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie gdzie w Krakowie bądź okolicach zregenerują mi lampy (nie ksenon)?? Teściu ma hondę accord i światła mu świecą jakby ze świeczkami jeździł, ostatnio miał przegląd rejestracyjny i chłop mu powiedział, że jak lamp nie zmieni to mu za rok nikt przeglądu nie podbije. Rozglądaliśmy się, za nowymi lampami, ale zamienniki które są w cenach 400 - 500zł są nic nie warte, a za oryginał chcą 1200zł/sztukę.
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
jak dla mnie to taki monitorek jest zbędny. Zawsze jak będziesz chciał coś podglądnąć to możesz zrobić to przez phona bądź kompa, a monitor będzie tylko gracił
-
prosze o pomoc moduł komfortu 8E0959433AR
Na forum znajdziesz rozpiske jakie moduły jeszcze będą pasować zamiast AR. Niestety pisze z komórki i nie podkreślę konkretnego linka. Masz elektrykę szyb z tyłu czy korby? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka https://a4-klub.pl/index.php?/topic/79296-Lista-Modułów-Komfortu-46-z-Opisem-Funkcji-wymiana-kodowanie#entry1296992
-
Kostka air bag pod fotelem
Ominięcie kostki i lutowanie przewodów Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
Całkiem spoko sprzęt, szkoda by było z niej nie skorzystać "na zewnątrz" . Jaką masz do niej nagrywarką? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
jaką kamerę kupiłeś???
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
w "sieci domowej" będzie działać, należy tylko pamiętać by ustawić jej adres IP "na sztywno" w routerze bądź w kamerze. Bo gdy adres będzie nadawany dynamicznie to za każdym razem gdy np. braknie prądu będziesz musiał "szukać kamery" po sieci