Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w "sieć i łączność" ani w "łącznyość i czujniki" nic o tym nie pisze, a nie sądzę, żeby to była pomyłka ze strony nokii. Poza tym wciśnij ctrl+F i wpisz "blu" - zero wyników
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta nokia nie ma BT????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a do którego urzędu obecnie należysz?? NH??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli jesteś sąsiadem mojego szwagra z tego co widzę ze zdjęcia to chyba nawet całkiem bliskim sąsiadem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi ty mieszkasz w masłomionce???
-
Problem z otwieraniem szyby
podaj dokładny nr błędu ze sterownika airbag, ale wątpię, żeby to wszystko było powiązane. AIRBAG zaczął świecić niedawno, czy świeci odkąd posiadasz auto??
-
Problem z otwieraniem szyby
A kable w przelocie miedzi drzwiami a budą sprawdzałeś - na 95% są połamane i dlatego takie cyrki. Co do modułów to parę cyferek robi sporą różnicę. Podaj swoje cyferki i cyferki z modułów które kupiłeś. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Komunikat bremse po utracie przyczepnosci
uzupełnij profil, na pewno znajdzie się ktoś w twojej okolicy i podłączy vaga za free bądź jakieś małe piwo.
-
Demontaż radia
jeśli po wsadzeniu kluczy "nie czujesz" blaszek, to pewnie są one pokrzywione. Myślę, że można by zdemontować schowek pasażera i spróbować wypchnąć radio od tyłu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tymi paszportami to są jaja, ja chciałem złożyć wniosek koło marca i kolejki były takie same. Najgorsze w tym jest to, że wniosek można pobrać z internetu, ale złożyć go trzeba osobiście (nawet upoważnienie tu nic nie da) bo pobierają odcisk palca i można go tylko "złożyć" na miejscu w obecności pracownika
-
bateria do laptopa
a więc po rozładowaniu w biosie i ponownym ładowaniu, pojemność baterii jest taka jak była przy pierwszym pomiarze tzn. 5600mAh - co dalej z tym robić, jest sens się bawić w reklamacje??
-
Wykonuje maty grzewcze do naszych b6
kolego jaki jest koszt takich mat na sporty??
-
Niedziałające zamykanie tylnych drzwi
elektrykę i korbotronik koduje się w module komfortu, ale jak na moje małe doświadczenie to wszystkie opisane objawy wskazują na przelotkę między drzwiami, a budą - po prostu kable się tam przetarły. U mnie przy awarii krańcówki w zamku, drzwi się normalnie zamykały/otwierały (tzn. centralny działał) tylko nie było informacji o otwartych drzwiach na fisie.
-
bateria do laptopa
Dziś w nocy zostawiłem kompa do rozładowania w biosie i zobaczymy czy coś to dało. Ale tak sobie myślę, że jeżeli ta bateria jest rzeczywiście baterią litowo-jonową to jej to raczej nie pomoże, a raczej pogorszy to sprawę, że względu na to że tego typu baterii chyba nie wolno rozładowywać do zera. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
bateria do laptopa
no to muszę to przetestować
-
bateria do laptopa
w bios?? a co to ma do baterii??
-
bateria do laptopa
pokazuje mi 5603mAh, miało być 6600mAh Reklamować baterię???
-
bateria do laptopa
Jeśli chodzi o tą komendę: "powecercfg /batteryreport /output "C:\battery_report.html" to mam z nią problem bo po zmianie baterii na green cel w rubryce "pojemność" nie podaje nic tzn pokazuje pustą komórkę No chyba, że trzeba to sprawdzić dopiero po paru naładowaniach, bo ja sprawdzałem to prawie zaraz po kupnie (góra 2 ładowania)
-
bateria do laptopa
Możesz napisać czym sprawdzałeś pojemność baterii??
-
bateria do laptopa
Ja w końcu zdecydowałem się na green cel 6600mah, póki co trzyma koło 2,5h Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
u mnie nie mam z tym problemów, gorzej jest za to z wifi - po zainstalowania andka 6 mam straszny problem z połączeniem internetowym przez wifi. Niby z routerem się łączy, a po chwili wyskakuje krótka informacja "Internet niedostępny dla "...." i tu pojawia się nazwa sieci. Walczę z tym od dłuższego czasu i nie mogę sobie z tym poradzić - hard resety telefonu, routerów (próbowałem chyba na 5 różnych routerach i sieciach) nic nie dają. Raz na jakiś czas internet zadziała, ale nie ma na to żadnej reguły.
-
pilot +moduł
Kolego możesz przeczytać swój post i napisać go ponownie tak, by można było to zrozumieć. Napisz jeszcze jakie inne błędy wywala oprócz tego 01560, bo zapewne coś jeszcze gdzieś jest nie tak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu miałby nie przyjeżdżać??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
edraven masz pojęcie o kodowaniach w oplach?? U ojca w vectrze zakładałem lusterka zew. składane + pamięć i składanie działa a pamięć nie. No forum vectry ludzie już nie mają pojęcia co może być nie tak i czemu to nie działa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zajefajny film, ja czasami dłużej szukam kluczyków w kieszeniach niż oni te audi odpalali mam nadzieje, że się znajdzie, a jak nie to że właściciel ma dobrą opcje AC