Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. w "sieć i łączność" ani w "łącznyość i czujniki" nic o tym nie pisze, a nie sądzę, żeby to była pomyłka ze strony nokii. Poza tym wciśnij ctrl+F i wpisz "blu" - zero wyników
  2. ta nokia nie ma BT????
  3. a do którego urzędu obecnie należysz?? NH??
  4. czyli jesteś sąsiadem mojego szwagra z tego co widzę ze zdjęcia to chyba nawet całkiem bliskim sąsiadem
  5. Kerczi ty mieszkasz w masłomionce???
  6. podaj dokładny nr błędu ze sterownika airbag, ale wątpię, żeby to wszystko było powiązane. AIRBAG zaczął świecić niedawno, czy świeci odkąd posiadasz auto??
  7. A kable w przelocie miedzi drzwiami a budą sprawdzałeś - na 95% są połamane i dlatego takie cyrki. Co do modułów to parę cyferek robi sporą różnicę. Podaj swoje cyferki i cyferki z modułów które kupiłeś. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  8. uzupełnij profil, na pewno znajdzie się ktoś w twojej okolicy i podłączy vaga za free bądź jakieś małe piwo.
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na tomek096 temat w Audi A4 B6/B7
    jeśli po wsadzeniu kluczy "nie czujesz" blaszek, to pewnie są one pokrzywione. Myślę, że można by zdemontować schowek pasażera i spróbować wypchnąć radio od tyłu.
  10. z tymi paszportami to są jaja, ja chciałem złożyć wniosek koło marca i kolejki były takie same. Najgorsze w tym jest to, że wniosek można pobrać z internetu, ale złożyć go trzeba osobiście (nawet upoważnienie tu nic nie da) bo pobierają odcisk palca i można go tylko "złożyć" na miejscu w obecności pracownika
  11. a więc po rozładowaniu w biosie i ponownym ładowaniu, pojemność baterii jest taka jak była przy pierwszym pomiarze tzn. 5600mAh - co dalej z tym robić, jest sens się bawić w reklamacje??
  12. kolego jaki jest koszt takich mat na sporty??
  13. elektrykę i korbotronik koduje się w module komfortu, ale jak na moje małe doświadczenie to wszystkie opisane objawy wskazują na przelotkę między drzwiami, a budą - po prostu kable się tam przetarły. U mnie przy awarii krańcówki w zamku, drzwi się normalnie zamykały/otwierały (tzn. centralny działał) tylko nie było informacji o otwartych drzwiach na fisie.
  14. Dziś w nocy zostawiłem kompa do rozładowania w biosie i zobaczymy czy coś to dało. Ale tak sobie myślę, że jeżeli ta bateria jest rzeczywiście baterią litowo-jonową to jej to raczej nie pomoże, a raczej pogorszy to sprawę, że względu na to że tego typu baterii chyba nie wolno rozładowywać do zera. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  15. no to muszę to przetestować
  16. w bios?? a co to ma do baterii??
  17. pokazuje mi 5603mAh, miało być 6600mAh Reklamować baterię???
  18. Jeśli chodzi o tą komendę: "powecercfg /batteryreport /output "C:\battery_report.html" to mam z nią problem bo po zmianie baterii na green cel w rubryce "pojemność" nie podaje nic tzn pokazuje pustą komórkę No chyba, że trzeba to sprawdzić dopiero po paru naładowaniach, bo ja sprawdzałem to prawie zaraz po kupnie (góra 2 ładowania)
  19. Możesz napisać czym sprawdzałeś pojemność baterii??
  20. Ja w końcu zdecydowałem się na green cel 6600mah, póki co trzyma koło 2,5h Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  21. u mnie nie mam z tym problemów, gorzej jest za to z wifi - po zainstalowania andka 6 mam straszny problem z połączeniem internetowym przez wifi. Niby z routerem się łączy, a po chwili wyskakuje krótka informacja "Internet niedostępny dla "...." i tu pojawia się nazwa sieci. Walczę z tym od dłuższego czasu i nie mogę sobie z tym poradzić - hard resety telefonu, routerów (próbowałem chyba na 5 różnych routerach i sieciach) nic nie dają. Raz na jakiś czas internet zadziała, ale nie ma na to żadnej reguły.
  22. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na nowy33 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego możesz przeczytać swój post i napisać go ponownie tak, by można było to zrozumieć. Napisz jeszcze jakie inne błędy wywala oprócz tego 01560, bo zapewne coś jeszcze gdzieś jest nie tak.
  23. a czemu miałby nie przyjeżdżać??
  24. edraven masz pojęcie o kodowaniach w oplach?? U ojca w vectrze zakładałem lusterka zew. składane + pamięć i składanie działa a pamięć nie. No forum vectry ludzie już nie mają pojęcia co może być nie tak i czemu to nie działa.
  25. zajefajny film, ja czasami dłużej szukam kluczyków w kieszeniach niż oni te audi odpalali mam nadzieje, że się znajdzie, a jak nie to że właściciel ma dobrą opcje AC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.