Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. moja żona jeździ skodą fabią II z silnikiem 1.4 86KM, mamy ją od nowości czyli od 2008r. i jeszcze nas nie zawiodła, a przebieg obecny to 140kkm. Sądzę, że z twoim budżetem spokojnie kupił byś ją w rocznikach 2010+
  2. takie zjawisko dziś pod biurem:
  3. jak chcesz mieć dostęp do kamery na "zewnątrz" to na ruterze musisz zrobić przekierowanie portów Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
  4. Pozostaje Ci chyba tylko zdjęcie tapicerek i łatanie porządne kabli, najlepiej nie izolacją tylko lutownicą. Możliwe że jak ruszyłeś kable to gdzieś je zawarło. Sprawdzę jeszcze raz bezpieczniki. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    a dochodzi do nich napięcie??? Dokładnie nie wiem jak jest przy oświetleniu ambient, ale wydaje mi się że diody połączone są szeregowo i pewnie jak jedna zdechła to nie świecą obie. należało by zdemontować "moduł" (moduł to chyba trochę za mocne słowo) i sprawdzić czy jest przejście przez diody. Jak przez którąś nie będzie przejścia tzn że się spaliła.
  6. nr sterowników drzwi przednich to: strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 + literka np E, F, G lub bez literki strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 + literka np E, F, G lub bez literki Ale jest to mało prawdopodobne by po rozładowaniu aku przestały nagle działaś silniczki (sterowniki) szyb. Nie działa na pewno działanie szyb z pilota, ale z przycisków powinno działać. Aby działały szyby z pilota należy każdą szybę z osobna maksymalnie opuścić po czym podnieść max do góry, przy czym w skrajnych jej położeniach należy przytrzymać wciśnięty/podniesiony przycisk szyby do momentu "piknięcia" przekaźnika w silniczku.
  7. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    możesz udostępnić choć część tego nagrania??
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    fajna sprawa
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    przy takiej prędkości jest się w stanie nad nim zapanować, czy raczej tylko latanie do przodu i tyłu?? Brat jeździ autkami RC, które rozpędzają się do ok 80km/h i ja jak to oglądam to oczopląsu dostaje.
  10. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    te ujęcia kręcone w momencie jak auto było w ruchu, wykonywane były "z drona", czy z samochodu jadącego obok?? Jeśli z drona to jak szybko taki dron może lecieć??
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na mario.mario temat w Audi A4 B6
    a wcześniej świeciły?? czy je dopiero zamontowałeś??
  12. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na kanadajs temat w Audi A4 B6/B7
    zajrzyj w przelotkę między budą a drzwiami kierowcy - 95% takich cudów spowodowane jest łamaniem/przetarciem przewodów w tej przelotce
  13. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    A jak sprawa ze zdawalnością?? Na egzaminie czepiają się ostro wszystkiego, czy podchodzą do Ciebie po ludzku? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Możesz napisać jak wyglądał ten egzamin oraz czy teorii było sporo do ogarnięcia? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  15. ktoś na pewno będzie
  16. kolego a czytałeś OWU AC?? Nie jest tam przypadkiem napisane, że AC działa tylko w przypadkach uszkodzenia auta w ruchu ulicznym?
  17. jest veto bo w ustawach było pełno babli prawnych typu złe odnośniki do paragrafów itp. Poprawią to wszystko i znowu pójdzie do podpisu i wtedy będzie podpis i tyle. Jakby to podpisał to by było, że w ogóle tego nie przeczytał, a tak to jest jak jest
  18. no to kazik87 utwierdził mnie w przekonaniu że podłączyłeś się w piny które odpowiadają za oświetlenie w drzwiach - jak działa to spoko
  19. a przód i tył działa Ci niezależnie?? czy otwierając np lewe przednie drzwi świecą się lampki wew. z lewej strony zarówno z przodu jak i z tyłu??
  20. możesz podać dokładny nr pinów MK do których się podłączyłeś?? T16(II)1 oraz T16(II)2??
  21. w jakie puste miejsca?? w MK??? z tego co wiem to oświetlenie podłogi (nie chodzi o lampki w drzwiach tylko o lampki wew. auta) sterowane jest poprzez MK przez "-", a nie "+", ale niech ktoś bardziej doświadczony to potwierdzi
  22. a od kiedy to wszystkie moduły komfortu obsługują podświetlenie nóg?? źródło:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.