Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Małe autko dla Kobiety.
moja żona jeździ skodą fabią II z silnikiem 1.4 86KM, mamy ją od nowości czyli od 2008r. i jeszcze nas nie zawiodła, a przebieg obecny to 140kkm. Sądzę, że z twoim budżetem spokojnie kupił byś ją w rocznikach 2010+
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
jak chcesz mieć dostęp do kamery na "zewnątrz" to na ruterze musisz zrobić przekierowanie portów Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa centralny z pilota
Pozostaje Ci chyba tylko zdjęcie tapicerek i łatanie porządne kabli, najlepiej nie izolacją tylko lutownicą. Możliwe że jak ruszyłeś kable to gdzieś je zawarło. Sprawdzę jeszcze raz bezpieczniki. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
diody ambiente
a dochodzi do nich napięcie??? Dokładnie nie wiem jak jest przy oświetleniu ambient, ale wydaje mi się że diody połączone są szeregowo i pewnie jak jedna zdechła to nie świecą obie. należało by zdemontować "moduł" (moduł to chyba trochę za mocne słowo) i sprawdzić czy jest przejście przez diody. Jak przez którąś nie będzie przejścia tzn że się spaliła.
-
Nie działa centralny z pilota
nr sterowników drzwi przednich to: strona lewa (kierowcy)nr 8E1 959 801 + literka np E, F, G lub bez literki strona prawa (pasażer)nr 8E1 959 802 + literka np E, F, G lub bez literki Ale jest to mało prawdopodobne by po rozładowaniu aku przestały nagle działaś silniczki (sterowniki) szyb. Nie działa na pewno działanie szyb z pilota, ale z przycisków powinno działać. Aby działały szyby z pilota należy każdą szybę z osobna maksymalnie opuścić po czym podnieść max do góry, przy czym w skrajnych jej położeniach należy przytrzymać wciśnięty/podniesiony przycisk szyby do momentu "piknięcia" przekaźnika w silniczku.
-
Drony
możesz udostępnić choć część tego nagrania??
-
Drony
fajna sprawa
-
Drony
przy takiej prędkości jest się w stanie nad nim zapanować, czy raczej tylko latanie do przodu i tyłu?? Brat jeździ autkami RC, które rozpędzają się do ok 80km/h i ja jak to oglądam to oczopląsu dostaje.
-
Drony
te ujęcia kręcone w momencie jak auto było w ruchu, wykonywane były "z drona", czy z samochodu jadącego obok?? Jeśli z drona to jak szybko taki dron może lecieć??
-
diody ambiente
a wcześniej świeciły?? czy je dopiero zamontowałeś??
-
elektryka szyb
zajrzyj w przelotkę między budą a drzwiami kierowcy - 95% takich cudów spowodowane jest łamaniem/przetarciem przewodów w tej przelotce
-
Drony
A jak sprawa ze zdawalnością?? Na egzaminie czepiają się ostro wszystkiego, czy podchodzą do Ciebie po ludzku? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Drony
Możesz napisać jak wyglądał ten egzamin oraz czy teorii było sporo do ogarnięcia? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś na pewno będzie
-
Podtopienie komory silnika
kolego a czytałeś OWU AC?? Nie jest tam przypadkiem napisane, że AC działa tylko w przypadkach uszkodzenia auta w ruchu ulicznym?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest veto bo w ustawach było pełno babli prawnych typu złe odnośniki do paragrafów itp. Poprawią to wszystko i znowu pójdzie do podpisu i wtedy będzie podpis i tyle. Jakby to podpisał to by było, że w ogóle tego nie przeczytał, a tak to jest jak jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to szacun
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to za skuter??
-
Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6
no to kazik87 utwierdził mnie w przekonaniu że podłączyłeś się w piny które odpowiadają za oświetlenie w drzwiach - jak działa to spoko
-
Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6
a przód i tył działa Ci niezależnie?? czy otwierając np lewe przednie drzwi świecą się lampki wew. z lewej strony zarówno z przodu jak i z tyłu??
-
Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6
możesz podać dokładny nr pinów MK do których się podłączyłeś?? T16(II)1 oraz T16(II)2??
-
Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6
w jakie puste miejsca?? w MK??? z tego co wiem to oświetlenie podłogi (nie chodzi o lampki w drzwiach tylko o lampki wew. auta) sterowane jest poprzez MK przez "-", a nie "+", ale niech ktoś bardziej doświadczony to potwierdzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6
a od kiedy to wszystkie moduły komfortu obsługują podświetlenie nóg?? źródło: - Podłączenie podświetlenia nóg w Audi A4 B6