Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
ile warte naglosnienie , wzmacnia radio tuba?? prosze o wycene
te radio to raczej wielkiej wartości nie przedstawia, bo można je kupić nowe za 400zł : https://www.audiosklep.pl/alpine-cde-111r-p2986 a wzmacniacz tez nie był jakiś drogi jak był nowy (260zł) : https://www.audiosklep.pl/blaupunkt-gta-260-p2027
-
Szukam dobrego serwisu komputerowego Wrocław okolice
Tak jak pisze przedmówca, jeśli Windows 10 był już zainstalowany na komputerze i został aktywowany to wystarczy tylko ściągnąć (ze strony M$) Windowsa w odpowiedniej wersji (home, pro itp.) i go instalować. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Szukam dobrego serwisu komputerowego Wrocław okolice
szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo mógłbym Ci to w wolnej chwili ogarnąć. Ale wracając do tematu to jak będziesz gdzieś oddawać laptopa to nie daj się nikomu naciągnąć na więcej niż 150zł brutto za czyszczenie. Co do reinstalacji systemu to naprawdę zrobisz to sam, jak w twoim laptopie jest dysk ssd to zajmie Ci to nie więcej niż 15min, jak zwykły talerzowy HDD to maks. 30-40min
-
Szukam dobrego serwisu komputerowego Wrocław okolice
Czyszczenie laptopa - nawet rocznego to żadna filozofia - to nie jest prom kosmiczny, żeby zwykła średnio ogarnięta osobą sobie z tym nie prowadziła. Na YT na pewno znajdziesz film jak to się robi w przypadku Twojego modelu. Co do systemu to jak jest ostro zaśmiecony to najlepiej postawić go na nowo. Twój laptop ma napewno partycję recovery, więc załatwienie tego to kilka kliknięć. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z otwieraniem auta z przycisku
generalnie temat różnorakich problemów z drzwiami pojawia się na forum średnio co 2 dni. Powodem tych usterek są przetarte kable w "gumowej harmonijce" znajdującej się pomiędzy drzwiami a budą.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok to będę gadał z Wojtkiem, dzięki to jest dobre porównanie
-
Błąd 01330
z tego co pisze to jest to błąd sporadyczny, więc go po prostu skasuj i zobaczy, czy się będzie pojawiać ponownie. Jak się znowu pojawi to dopiero wtedy będziesz mógł się tym martwić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytałem i też pisze: ten chłop z twojego linku też nie odbiera telefonów - spróbuję później
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodzi o tą firmę?? https://panoramafirm.pl/małopolskie,,kraków,prądnik_czerwony,al._29_listopada,81/firma_zabezpieczen_specjalnych_tadeusz_bizon_zaprzysiezony_rzeczoznawca-tnpbs_lgf.html puki co nie mogę się tam dodzwonić - nikt nie odbiera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niestety tu mi nie pomogą ;( Mogą dorobić tylko nowe kluczyki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.
-
Roleta bagaznika problem
szczerze mówiąc, to chyba szkoda się bawić pistoletem jeśli cześć kosztuje 60zł - zwłaszcza, że można bardziej zepsuć niż naprawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczywiście, że jest spot
-
Problem po wymianie foteli;/
co do napinaczy to się nie wypowiem, bo się nie znam. Co do wtyczki do airbag'a to można ją nabyć w ASO, bądź na jakimś autozłomie. Nie wiem w jakim stopniu twoja wtyczka jest uszkodzona, choć sądzę, że pewnie chodzi o zatrzask - najłatwiej i najtaniej radził bym po prostu wsadzić wtyczkę w gniazdo w podłodze i spiąć razem trytytką - zastosowałem taki patent chwilowo u siebie, gdy nie mogłem dostać nigdzie takiej wtyczki - działa na 100%. Te zatrzaski łamią się na potęgę.
-
sterowanie z kierownicy z niefabrycznego radia
kolego napisz może dokładnie o jakie radio chodzi, choć z tego co mi wiadomo to ciężko będzie to uruchomić.
-
A4 b7 tyle lewe drzwi
Koledze chodzi o gumową harmonijkę znajdującą się między drzwiami, a słupkiem. Wewnątrz tej harmonijki znajdują się kable, które często ulegają przetarciu, bądź przerwaniu - 95% awarii związanych z "niedowładem" drzwi leży właśnie po stronie tych kabli.
-
Wakacje w Chorwacji
Obecnie też przebywam na cro ( jutro rano powrót), jestem tu już 8 raz i takiej pogody jak na obecnym urlopie nie miałem nigdy, a byłem w cro nawet w drugiej połowie października ;( Na obecnym urlopie słońce mieliśmy przez niecałe 3 dni (7 dni pobytu), obecnie leje jak fiks i wali piorunami. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Brak sygnalizacji otwarcia drzwi i iluminacji
Problem leży w zamku drzwi, w dziale warsztat jest o tym temat Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Roleta bagaznika problem
podobno pomaga zestaw naprawczy. np. https://czesciaso.pl/pl/p/Zestaw-naprawczy-samoczynnie-zwijajacej-sie-rolety-AUDI-A4-B6-B7/589
-
Problem z BT
może coś z przewodami od cana się podziało - może są gdzieś naderwane albo coś w tym stylu. można by spróbować podłączyć się "na krótko pod BT tzn cany podłączyć bezpośrednio pod interfejs (pin 6 can-h i 14 - can-l w interfejsie do pinów can-l i can-h w BT)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsadzcie sobie te prognozy pogody z acu i pozostałych portali w cztery litery. Mam 25 stopni i widoki jak na zdjęciu ;p Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I tak właśnie zrobię Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak accu mówi, że ma być 23 to będzie koło 30???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu też pisze, że leje ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
qr** accuweather też pokazuje, że ma padać ;(