Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Swap silnika a polskie prawo
Ok. umowy nie miałeś, ale wszelkie formalności załatwiłeś tzn. zmiana wpisu w DR. Zastanawiam się tylko jak dokonałeś zmian w DR bez umowy K-S silnika - byłeś może na jakimś dodatkowym przeglądzie, na którym diagnosta wypisał jakiś papier z którym mogłeś iść do UM??
-
Potrącenie pieszego z winy pieszego (odszkodowanie).
nie wiem jak Ci pomóc, ale w firmie mieliśmy prawie identyczną sytuację. Potrąciliśmy autem rowerzystę, przyjechała policja - uznała jego winę, w dodatku okazało się że chłop był lekko pod wpływem. Auto naprawiliśmy z AC z ewentualnym regresem na rzecz sprawcy. Mimo tego, że policja miała dane sprawcy, po pewnym czasie dostaliśmy pismo z policji, w którym nas poinformowali, że nie można ustalić miejsca pobytu sprawcy w związku z tym sprawa została umorzona Reasumując, zapłaciliśmy za wszystko z własnej kieszeni (na szczęście było AC, ale zniżki chyba polecą - nie minął jeszcze rok więc nie mamy kalkulacji nowego ubezpieczenia)
-
Swap silnika a polskie prawo
a miałeś tym autem jakieś zdarzenie drogowe, za które szkodę miał wypłacić ubezpieczyciel?? Ani czepiają się wszystkiego, aby tylko nic nie wypłacić. A tu jest ewidentna sprawa niezgodności silnika z danymi w polisie.
-
Czy moje A4 b6 ma CAN
A to niby dlaczego nie ma can'a?? BT idzie po can'ie, licznik + radio idzie po can'ie i pewnie jeszcze wiele innych modułów. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd 01316 pomocy
a czemu pytasz?? Masz z nią jakiś problem??
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
tzn jak by nie odpalał syn tylko córka i nie 2 razy w miesiącu tylko 3 to by było ok??? Kolego pierw zdiagnozuj problem, a potem zwiększaj moc, zaraz pewnie będziesz pisał o jakiś problemach, że auto nie jedzie albo jeszcze bóg wie co.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
jak chcesz szlifować i kleić to możesz spróbować, ale normalnie (bez rzeźby)to się tego nie da zrobić.
-
Błąd 01316 pomocy
jak podaje wiki.rosstech to problem jest w kablach: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01316 Być może któryś z pinów w kostce jest luźny i raz styka, a raz nie, albo gdzieś wiązka jest przetarta. Musisz sprawdzić dokładnie okablowanie.
-
bateria do laptopa
sprawdzałeś może jak ma się rzeczywista pojemność baterii do cyferek napisanych na baterii?? Bo z tego co czytam to, że akumulator na obudowie ma napisane np 6600mah, to w rzeczywistości ma np. 3200mah
-
bateria do laptopa
możesz napisać gdzie go dokładnie wysłałeś??
-
bateria do laptopa
Witam, Panowie mam pytanie, miał ktoś z was do czynienia z zamiennikami baterii do laptopów?? Posiadam Asusa X57Vn, który po wymianie dysku na SSD chodzi dość żwawo, ale niestety jego bateria to już dramat i chciał bym ją wymienić , niestety nie mam pojęcia jaką baterię wybrać. Od razu mówię, że oryginalna nie wchodzi w grę bo jej cena to połowa wartości laptopa.
-
Serwis klimy krakow
też polecam frosti
-
Szwedzki numer telefonu, usuwanie zer
miałem podobną sytuację jak ojciec siedział we Frankfurcie nad Menem za naszą zachodnią granicą. Jak zapisywałem jego numer ręcznie to nic to nie dawało - zawsze wyświetlał się numer a nie nazwa kontaktu, ale znalazłem na to sposób, mianowicie - nie zapisuj numerów w książce ręcznie tylko dodawaj numery jak ktoś do ciebie zadzwoni wybierając jego numer z połączeń odebranych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Shadow jak byś potrzebował jeszcze jakąś pomoc to możemy coś podziałać, generalnie temat jest prosty jak drut
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie nie wala wam się gdzieś po garażu jakaś wiązką elektryczna VW/Audi. Obecnie przymierzam się do montażu foteli elektrycznych z pamięcią i podgrzewaniem w Oplu Vectra C mojego Ojca. Mam już z grubsza wszystko prócz pinów (piny żeńskie). Na forum Vectry jest fajny opis montażu, tyle że nikt nic modrego nie pisze na temat rodzaju pinów jakie są potrzebne, a jak ktoś już coś napisze to zaraz inni negują nie podając nic konkretnego. Na elektrodzie piszą, że piny te występują także w VAG'u, konkretnie chodzi mi o wypełnienie miejsc zaznaczonych na czerwono na załączonej fotce. Aha nawet się nie spodziewałem, ale vectra C posiada w opcjach pamięć ustawień fotela kierowcy, lusterek zewnętrznych oraz lusterka wewnętrznego - w audi chyba tego jeszcze nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to był za a mecz???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś frekwencja na spocie była iście kosmiczna
-
Wiązka kabli od licznika
kolego podaj lepiej z którego pinu wychodzi ten kabel z wtyczki od licznika, będzie można coś po schematach znaleźć.
-
1.9 TDI AWX - Weryfikacja błędów VAG
Kolego pierw skasuj te błędy i pokaż, które zostaną po ponownym zeskanowaniu auta. Większość błędów pochodzi od odłączenia akumulatora lub jego słabej kondycji. rób ponowny skan i wrzuć to ponownie a tak na przyszłość to tu znajdziesz opisy błędów wraz z możliwościami ich wystąpienia: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes
-
zablokowane średnie spalanie 6,7
Kolego serwis oraz klocki nie mają nic do średniego spalania przedstawianego na fisie. Proszę przeczytaj to co napisałeś, bo tego się nie da czytać.
-
Światełka w drzwiach nie działają
jeszcze tak mi przyszło do głowy, że trzeba by sprawdzić błędy w module komfortu, bo to on odpowiada za światełka w drzwiach. Być może ktoś zmieniał ten moduł i nie zakodował tego odpowiednio albo włożył moduł który tego nie obsługuje (bo był np. tańszy)
-
Fakturowanie
obecnie drukarka pdf jest chyba dostępna we wszystkich systemach operacyjnych bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, ale reportlab jest spoko
-
Światełka w drzwiach nie działają
to nie pozostaje nic innego jak ściągnąć tapicerki i sprawdzić połączenia
-
Światełka w drzwiach nie działają
otwarcie poszczególnych drzwi jest sygnalizowanie na fisie??
-
[B7] Przelewanie za kierownicą...
poczytaj o nastawach podstawowych klimatronika