Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Ok. umowy nie miałeś, ale wszelkie formalności załatwiłeś tzn. zmiana wpisu w DR. Zastanawiam się tylko jak dokonałeś zmian w DR bez umowy K-S silnika - byłeś może na jakimś dodatkowym przeglądzie, na którym diagnosta wypisał jakiś papier z którym mogłeś iść do UM??
  2. nie wiem jak Ci pomóc, ale w firmie mieliśmy prawie identyczną sytuację. Potrąciliśmy autem rowerzystę, przyjechała policja - uznała jego winę, w dodatku okazało się że chłop był lekko pod wpływem. Auto naprawiliśmy z AC z ewentualnym regresem na rzecz sprawcy. Mimo tego, że policja miała dane sprawcy, po pewnym czasie dostaliśmy pismo z policji, w którym nas poinformowali, że nie można ustalić miejsca pobytu sprawcy w związku z tym sprawa została umorzona Reasumując, zapłaciliśmy za wszystko z własnej kieszeni (na szczęście było AC, ale zniżki chyba polecą - nie minął jeszcze rok więc nie mamy kalkulacji nowego ubezpieczenia)
  3. a miałeś tym autem jakieś zdarzenie drogowe, za które szkodę miał wypłacić ubezpieczyciel?? Ani czepiają się wszystkiego, aby tylko nic nie wypłacić. A tu jest ewidentna sprawa niezgodności silnika z danymi w polisie.
  4. A to niby dlaczego nie ma can'a?? BT idzie po can'ie, licznik + radio idzie po can'ie i pewnie jeszcze wiele innych modułów. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  5. a czemu pytasz?? Masz z nią jakiś problem??
  6. tzn jak by nie odpalał syn tylko córka i nie 2 razy w miesiącu tylko 3 to by było ok??? Kolego pierw zdiagnozuj problem, a potem zwiększaj moc, zaraz pewnie będziesz pisał o jakiś problemach, że auto nie jedzie albo jeszcze bóg wie co.
  7. jak chcesz szlifować i kleić to możesz spróbować, ale normalnie (bez rzeźby)to się tego nie da zrobić.
  8. jak podaje wiki.rosstech to problem jest w kablach: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01316 Być może któryś z pinów w kostce jest luźny i raz styka, a raz nie, albo gdzieś wiązka jest przetarta. Musisz sprawdzić dokładnie okablowanie.
  9. sprawdzałeś może jak ma się rzeczywista pojemność baterii do cyferek napisanych na baterii?? Bo z tego co czytam to, że akumulator na obudowie ma napisane np 6600mah, to w rzeczywistości ma np. 3200mah
  10. możesz napisać gdzie go dokładnie wysłałeś??
  11. Witam, Panowie mam pytanie, miał ktoś z was do czynienia z zamiennikami baterii do laptopów?? Posiadam Asusa X57Vn, który po wymianie dysku na SSD chodzi dość żwawo, ale niestety jego bateria to już dramat i chciał bym ją wymienić , niestety nie mam pojęcia jaką baterię wybrać. Od razu mówię, że oryginalna nie wchodzi w grę bo jej cena to połowa wartości laptopa.
  12. też polecam frosti
  13. miałem podobną sytuację jak ojciec siedział we Frankfurcie nad Menem za naszą zachodnią granicą. Jak zapisywałem jego numer ręcznie to nic to nie dawało - zawsze wyświetlał się numer a nie nazwa kontaktu, ale znalazłem na to sposób, mianowicie - nie zapisuj numerów w książce ręcznie tylko dodawaj numery jak ktoś do ciebie zadzwoni wybierając jego numer z połączeń odebranych.
  14. Shadow jak byś potrzebował jeszcze jakąś pomoc to możemy coś podziałać, generalnie temat jest prosty jak drut
  15. Witam, Panowie nie wala wam się gdzieś po garażu jakaś wiązką elektryczna VW/Audi. Obecnie przymierzam się do montażu foteli elektrycznych z pamięcią i podgrzewaniem w Oplu Vectra C mojego Ojca. Mam już z grubsza wszystko prócz pinów (piny żeńskie). Na forum Vectry jest fajny opis montażu, tyle że nikt nic modrego nie pisze na temat rodzaju pinów jakie są potrzebne, a jak ktoś już coś napisze to zaraz inni negują nie podając nic konkretnego. Na elektrodzie piszą, że piny te występują także w VAG'u, konkretnie chodzi mi o wypełnienie miejsc zaznaczonych na czerwono na załączonej fotce. Aha nawet się nie spodziewałem, ale vectra C posiada w opcjach pamięć ustawień fotela kierowcy, lusterek zewnętrznych oraz lusterka wewnętrznego - w audi chyba tego jeszcze nie było
  16. a co to był za a mecz???
  17. dziś frekwencja na spocie była iście kosmiczna
  18. kolego podaj lepiej z którego pinu wychodzi ten kabel z wtyczki od licznika, będzie można coś po schematach znaleźć.
  19. Kolego pierw skasuj te błędy i pokaż, które zostaną po ponownym zeskanowaniu auta. Większość błędów pochodzi od odłączenia akumulatora lub jego słabej kondycji. rób ponowny skan i wrzuć to ponownie a tak na przyszłość to tu znajdziesz opisy błędów wraz z możliwościami ich wystąpienia: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes
  20. Kolego serwis oraz klocki nie mają nic do średniego spalania przedstawianego na fisie. Proszę przeczytaj to co napisałeś, bo tego się nie da czytać.
  21. jeszcze tak mi przyszło do głowy, że trzeba by sprawdzić błędy w module komfortu, bo to on odpowiada za światełka w drzwiach. Być może ktoś zmieniał ten moduł i nie zakodował tego odpowiednio albo włożył moduł który tego nie obsługuje (bo był np. tańszy)
  22. obecnie drukarka pdf jest chyba dostępna we wszystkich systemach operacyjnych bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji, ale reportlab jest spoko
  23. to nie pozostaje nic innego jak ściągnąć tapicerki i sprawdzić połączenia
  24. otwarcie poszczególnych drzwi jest sygnalizowanie na fisie??
  25. poczytaj o nastawach podstawowych klimatronika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.