Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Manager auta online - narzędzie do zarządzania autem
tak, wiem. Przegląd rej. i olej mam do wymiany - przegląd już zrobiony, a olej w najbliższą środę ;)
-
Manager auta online - narzędzie do zarządzania autem
Fajnie by było i myślę, że nie tylko mi by się to przydało, jeśli dodalibyście osobną sekcję na termin przeglądu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia i aby to się gdzieś wyświetlało bez niepotrzebnego klikania w jakieś opcje, np tak jak na obrazku. Wiem, że można sobie to wszystko opisywać w przypomnieniach, ale tak było by o wiele prościej.
-
Manager auta online - narzędzie do zarządzania autem
Miło mi poznać autora super aplikacji. Korzystam z wersji PRO i jestem w 100% zadowolony - jest wszystko co potrzeba. Pozdrawiam, Łukasz
-
Fakturowanie
raportlab nie znam, ale jak tak mówisz to chyba warto się tym zainteresować i trochę poczytać Pozdrawiam, Łukasz
-
Fakturowanie
można by też zrobić np.: generować tabele widoków a potem to tylko wyświetlać i drukować przez zwykłe okno systemowe Pozdrawiam, Łukasz
-
1.8 T BFB - Odczyt błędów + obsługa VCDS
kolego pierw wykasuj wszystkie błędy i ponownie przeskanuj auto i przedstaw nam te błędy co pozostają. Większość błędów to błędy sporadyczne tzn. wystąpiły kiedyś i niekoniecznie muszą wystąpić ponownie, a wynikły pewnie z odpięcia akumulatora w przeszłości.
-
Manager auta online - narzędzie do zarządzania autem
Polecam aplikację Fuelio. Ma wszystko co potrzeba, przypomina o przeglądach, liczy spalanie itp. Pozdrawiam, Łukasz
-
Fakturowanie
express czy coś wyżej??
-
Fakturowanie
na jakiej wersji MS pracujecie w pracy??
-
Fakturowanie
można wiedzieć gdzie pracujesz??? Jesteś z Krakowa, wpadł byś na spota to byśmy pogadali
-
Fakturowanie
siedzisz zawodowo w bazach??? Ja swoją bazę robiłem w MS
-
Fakturowanie
na jakiej bazie to postawiłeś?? MySQL czy MS?? Swoją prace inżynierską pisałem z baz danych i stworzyłem system dla działu kadr-płac
-
[ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
Lusterka z "anglików" nie pasują do "europejczyków"
-
Pobur prądu na spoczynku
Radio jest oryginalne audi, czy niefabryczne?? Radia alpine oraz sony miały chyba taki problem, gdzieś na elektrodzie można poczytać o tym problemie. Pozdrawiam, Łukasz
-
Błedy po kodowaniu
nie ma różnicy gdzie podepniesz się do kabli CAN+, CAN-, czy będzie to licznik czy klimatronic, przez te przewody idzie sygnał w postaci 1,0 (sygnał cyfrowy) do centralnej magistrali. Więc najlepiej podłączyć się tam gdzie to będzie najbliżej. Pamiętać trzeba natomiast, że jak te kable będziesz kładł to muszą być one splecione w warkocz, zresztą jak znajdziesz gdzieś kable do których się będziesz wpinał to zrozumiesz o co chodzi. niektórzy pisali, że lepiej wpiąć się w kable przy liczniku, bo po podpięciu pod klimatronik nie wszystkim to chodziło, ale to już musisz sam zadecydować
-
[B6 AVF] Szarpanie na wolnych obrotach
kolego samuraj995 przeczytaj sobie ten temat: i sam odpowiedz sobie na pytanie czy twoje objawy są identyczne jak tam opisane
-
Schemat elektryki pod siedzeniem
Nie sądzę żeby ktoś miał też takie luźne kable, musisz sprawdzić u siebie gdzie jest ich drugi koniec. Do foteli w full opcji brakuje ci sterowania elektrycznego, ale te kable są za cienkie oraz brakuje pamięci, ale też wydaje mi się że to raczej nie te kolory. Po kolorach najbardziej pasują mi do poduchy, a że masz już ją podłączoną to obstawiam, że może ktoś zmieniał poduchy i miał problem z demontażem wiązki od starej poduchy i dlatego ją po prostu uciął, obstawiam, że drugi koniec tej wiązki nie jest do niczego podłączony, ale to już musisz sam do tego dojść. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Błedy po kodowaniu
Nie 3 tylko 2- can-bus H (+) oraz can-bus L (-) Pozdrawiam, Łukasz
-
Błedy po kodowaniu
Zapewne brakuje Ci kabli do szyny CAN, możesz pociągnąć je np z klimatronika, na forum jest opis co i jak, nawet chyba w dziale warsztat są zdjęcia. Pozdrawiam, Łukasz
-
Schemat elektryki pod siedzeniem
Kostka airbag też jest połączona tylko gniazdo wyszło z mocowania w podłodze. Pod fotelem kostki nie ma bo pewnie ktoś już ją wyciął i polutował kable. Jeżeli kiedyś nie było błędu a teraz jest, to ja bym szukał problemu w żółtej kostce może w niej coś nie styka. Co do luźnych kabli to trzeba zobaczyć gdzie jest ich drugi koniec. Pozdrawiam, Łukasz
-
[B6 AVF] Silnik gaśnie w trakcie jazdy
razdwatrzy123123 w swojej lokalizacji masz napisane "południe", więc może do Krakowa nie masz za daleko. Wpadnij do nas na spota we wtorek, na pewno ktoś coś doradzi.
-
[B6 AVF] Silnik gaśnie w trakcie jazdy
Kolego dziwna sprawa ( raczej jest to niemożliwe), żeby przy takiej choince na liczniku i tylu innych problemach komputer nie pokazał żadnych znaczących błędów. Czym on był skanowany? Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota. Tak jak rozmawiałem z niektórymi - proszę o wsparcie polskiej myśli technicznej, poniżej opis: Cześć! Wraz z ponad 50 partnerami z całego świata została uruchomiona międzynarodowa kampania #closertopeople w celu promowania najzdolniejszych umysłów oraz zmieniających świat inicjatyw, nad którymi pracują”. W kampanii biorą udział dwa Startupy z grupy Aktywatora Innowacji, na które chcę zwrócić Twoją szczególną uwagę (NOA oraz SMARTOOK). Do 28 lutego trwa głosowanie mające na celu wyłonienie odrębnych zwycięzców dla każdej kategorii. Potrzebujemy Twoich głosów ponieważ nasze zespoły mają szansę pokazania swojej pracy na PIONEERS Festival, Hannover Messe oraz IMPACT CEE. Obecność tam jest bardzo ważna dla naszego rozwoju i bardzo nam na tym zależy więc teraz każdy głos się liczy! projekt #1 napęd NOA Kategoria projektu: Transport & Mobility www.noa-marine.com Nowa niezwykle wydajna technologia napędowa pojazdów wodnych wykorzystuje nasz rewolucyjny wynalazek "napędu falowego NOA". Opis projektu NOA DRIVE https://interne.st/closertopeople/project/noa-drive-joint-effort-for-planetary-advancement/ Link bezpośredni do krótkiego filmu o NOA: https://youtu.be/KSYSG6HUFKU projekt #2 SMARTCOOK Kategoria projektu: IoT/IoE www.smartcook.com „To Ty jesteś najlepszym kucharzem tylko jeszcze o tym nie wiesz”. Opis projektu SMARTCOOK: https://interne.st/closertopeople/project/smartcook/ Link bezpośredni do krótkiego filmu o SMARTCOOK: https://youtu.be/IN2oWzu8zAI Na każdą kategorię można oddać osobny głos. Aby zagłosować należy odwiedzić https://closertopeople.com/ i użyć przycisku „VOTE NOW’. Następnie po zarejestrowaniu się można oddać głos Dzięki!!!!! Michał
-
Zapalająca się kontrolka od ESP ?
Pewnie wypadało by wymienić czujnik przy pedale hamulca, choć na początek można sprawdzić czy nie ma tam jakiegoś syfu i spryskać wtyczkę jakiś preparatem do styków elektrycznych. Jak byś się już zdecydował na wymianę czujnika to radzę kupić oryginalny w ASO - zamienniki często do niczego się nie nadają
-
A4 B6 Prawe Drzwi pasażera wariują
czemu nie pisałeś nic o braku sygnalizacji podczas zamykania/otwierania auta?? To jest bardzo ważna sprawa - jak byś przeglądnął forum pod tym kątem to od razu znalazł byś przyczynę. Druga sprawa to jak już wymieniłeś zamek to z ciekawości rozbierz stary i zobacz jak wygląda w środku - obstawiam, że poprawienie lutów załatwiło by sprawę.