Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Cały czas świecą swiatla
kolego w profilu masz napisane, że jesteś z małopolski, więc wpadnij na naszego spota i Ci to ogarniemy w 2 minuty. Jak nie masz czasu wpaść na spota to daj znać kiedy będziesz mógł być w Krakowie to jakoś to ogarniemy (może być PW).
-
Lusterka elektrycznie składane
nie wiedziałem o tym, że te silniki są inne w cabrio ;(.
-
Lusterka elektrycznie składane
Kolego można wiedzieć za ile wyrwałeś moduły od anglika, bo ja za wersję EU zapłaciłem po 80zł (moduły obsługujące składanie lusterek) i raczej przeróbka angielskich modułów jest raczej nie opłacalna, no chyba, że dostałeś je za darmo.
-
Rozładowywanie akumulatora
kolego Luis1918, kolega Robero321 ma świętą rację, zwłaszcza, że "układ komfortu" nie ma nic wspólnego z tempomatem. Problem z tempomatem zapewne wynika z uszkodzonego czujnika sprzęgła lub hamulca (chodzi o czujniki przy pedałach), aby je sprawdzić należy podpiąć auto pod kompa i wszystko będziesz wiedział - tzn. ogarnięty mechanik będzie wiedział gdzie w vag-com'ie bądź w VCDS'ie można je sprawdzić. Jak dysponujesz komputerem z interfejsem i programem to daj znać, na pewno znajdzie się ktoś i podpowie jak to wszystko sprawdzić. Uzupełnij profil, bo nie wiadomo o jakie dokładnie auto chodzi.
-
Cały czas świecą swiatla
kolego Hasir123, aby sprawdzić czy masz włączony tryb skandynawski musisz podpiąć się pod kompa, inaczej tego nie sprawdzisz. Możesz jeszcze ewentualnie podać nr włącznika, jak włącznik jest nie odpowiedni to światła włączają się automatem.
-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
a więc doczytałem, że te cany to trzeba połączyć przez CAN BUS DEKODER, ale jak to zrobić to już niech się ktoś inny wypowie
-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
z tego co widzę to, żeby radio odpaliło to musisz podłączyć + do ACC, ILLUMI, - do GND, SW-GND oraz cany CAN-TX, CAN-RX, tylko nie mam pojęcia który z nich to CAN-L (CAN-), a który to CAN-H(CAM+). Poczekaj jeszcze może ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie w tym temacie
-
Cały czas świecą swiatla
jak podepniesz się pod kompa to nie będziesz się musiał dokopywać do MCE bo na kompie zobaczysz jego numery
-
linka maski
uzupełnij poprawnie swój profil
-
linka maski
-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
masz gdzieś opis wyjść z radia?? Jeśli masz to je pokaż, może uda się coś wymyślić.
-
Chińskie radio na ANDROIDZIE (rsne)
jak gdzieś czytałeś o tych can'ach, to może podłącz radio podpinając tylko prąd i masę. Jak się uruchomi to będziesz wiedział co w trawie piszczy.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Kolego kupiłeś już ten błotnik?? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o pomoc w kupnie drzwi
Witam kolegów z woj. opolskiego. Mam wielką prośbę do kogoś z okolic Kędzierzyn-Koźla, a dokładniej z okolic miejscowości Krasowa. Potrzebuje kupić drzwi do a4 b6 lewy przód (drzwi kierowcy) w kolorze LY7W. Wczoraj spędziłem pół soboty objeżdżając super sprzedawców z allegro w mojej okolicy, rzekomo posiadających interesujące mnie drzwi w super stanie i jak to bywa wszystkie SUPER DRZWI można było wywalić na śmietnik, a nie założyć bez malowania jak to sprzedawcy mówili przez telefon przed przyjazdem. Do sedna, znalazłem na allegro kolejne SUPER DRZWI w miejscowości Krasowa tylko niestety mam tam ponad 150km, a nie chce szargać sobie nerwów kolejną bez owocną wycieczką: http://allegro.pl/audi-a4-b6-drzwi-lewy-przod-ly7w-komplet-i6901201460.html Czy byłby ktoś z was w stanie przyglądnąć się tym drzwiom osobiście, oczywiście odwdzięczył bym się jakąś dużą flachą. Być może ktoś z was zna tego handlarza i ma z nim jakieś doświadczenie. Bardzo proszę o info na PW. Pozdrawiam, Łukasz z Krakowa.
-
Kod Bledu 16955
czujnik stopu znajduje się przy pedale hamulca. Najlepiej to sprawdź czy działają Ci światła stop. Masz tempomat?? Jak czujnik stopu jest uszkodzony to tempomat nie działa.
-
[A4 B6] Door Control Module - Single Wire Operation
jak będziesz sprawdzał kable to radze wyjąć je od strony drzwi (do wewnątrz drzwi) bo często się zdarza, że w przelotce jest niby ok, a kable łamią się przy samych drzwiach, czego nie jesteś wstanie sprawdzić patrząc na kable pod harmonijką
-
Moduł bluetooth (BT) a kontakty na fis oraz książka
to który będzie lepszy??? S/AA???
-
Naprawa odprysków
a czy ta twoja klapa to nie była przypadkiem szpachlowana i malowana ponownie? Bo to co widać na załączonym zdjęciu to chyba szpachla (to białe coś pod lakierem) Specem nie jestem, więc nie bierz mojej wypowiedzi za pewnik i poczekaj niech się ktoś jeszcze wypowie.
-
Listwy drzwi Pomocy
o które listwy Ci dokładnie chodzi - o te na dole drzwi, czy te wyżej mniej więcej na 1/3 wysokości drzwi?? Bo jeśli chodzi Ci o te dolne, to jak masz je nielakierowane tylko szare to lepiej kupić oryginał używany bo są tanie. Nie wiem z którego roku masz auto, ale ja mam 2001 i moje listwy są w jak najlepszym porządku, więc chyba te "rozejście" to raczej nie jest nagminny przypadek.
-
Moduł bluetooth (BT) a kontakty na fis oraz książka
znalazłem na aledrogo BT, ale nie wiem jak mam "go interpretować", tzn. na naklejce na obudowie jest napisane: HW: 8P0862335S SW: 8P0862335AA oraz inny, który ma dwie naklejki i na jednej z nich nr części to 8P0...NX, a na drugiej 8P0..N http://allegro.pl/audi-a4-b7-a3-modul-bluetooth-8p0862335nx-i6781950534.html#imglayer
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
z tego co czytałem to te wszystkie błotniki są jakieś chińsko-podobne, ale Ci co zakładali je ze dwa lata temu dalej je chwalą, podobno nie rdzewieją, więc chyba cena nie jest wygórowana i towar wart polecenia
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
też musze wymienić błotniki i się zastanawiam gdzie najlepiej kupić. Ludzie też coś pozytywnego piszą o http://www.zderzakwkolorze.pl/ - ceny mają podobne
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
robisz eksperyment i zamawiasz???
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
ale to nie są oryginalne błotniki i na pewno cena też jest inna więc nie ma co wymagać cudów.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
ile chcą za błotnik bo na stronie nie ma żadnych cen??