Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Tomiaudi2002 temat w Audi A4 B6/B7
    vag coś pokazuje?? Temat pojawił się nagle, czy dopiero co nowy zakup??
  2. całkiem brzydkie te zagięcie, zwłaszcza rant. Raczej nic oprócz spawania tu nie pomoże, no chyba, że znajdziesz jakiegoś artystę-rzeźbiarza, ale sądzę, że jak to wyklepie to zaraz będzie rdza wychodzić.
  3. tylko spawanie Cię ratuje. Pokaż zdjęcie jak mocno się blacha pogięła.
  4. za postojówki odpowiada MCE - przeglądnij dokładnie temat dotyczący MCE i może tam znajdziesz odpowiedź. Możesz też podłączyć vaga - może on coś podpowie(może jakiś błąd wyskoczy na temat MCE). Sprawdź też jeszcze może wtyczki od tylnych lamp, czy przypadkiem nie masz zaśniedziałych styków.hh Może to Ci pomoże (nie wiem jakie masz MCE- low, czy high):
  5. kolego uzupełnij profil, a co do czujnika to ja u siebie nie zauważyłem takich anomalii nawet stojąc w krakowskich korkach, które czasami naprawdę są dość spore.
  6. Witam, widzę że robota idzie całkiem sprawnie i w dobrym kierunku. Tylko jak na mój gust to te kołpaki to mogłeś odpuścić, na stalówkach auto dużo ładniej wygląda , ale o gustach się nie dyskutuje - ma się Tobie podobać. Możesz napisać (może być PW) gdzie i za ile kupiłeś dokładkę sline do przedniego zderzaka, a jeśli to zamiennik to jak wyszło Ci jej dopasowanie. Pozdrawiam, Łukasz
  7. masz el. szyby??? Jak masz to podłącz się pod przyciski el. szyb (pin od podświetlenia)
  8. jest coś takiego jak "moja kawa", ale to też do pełnego kubka trochę brakuje (maks chyba 180ml)
  9. jedyny minus (może taki na wyrost minus) w tych wszystkich ekspresach jest taki, że jak pijesz kawę w kubkach, a nie w filiżankach (my raczej pijemy w kubkach) to do każdego kubka wchodzą "2 duże kawy", a nie ma opcji na "kubek" - co za tym idzie to trzeba go dość często odkamieniać - średnio raz na miesiąc (ekspres liczy liczbę kaw i po pewnej jej ilości na wyświetlaczu przewija się napis "odkamień ekspres" czy jakoś tak.)
  10. w domu mamy taki ekspres: http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowy-delonghi-ecam-23-460s-kawa-i7092206556.html mamy go już 2 lata i nic się z nim nie dzieje (a jest nas 4 osoby i pijemy sporo kawy - po dwie na głowę na dzień to min.), więc chyba nie jest zły. I z tego co widzę to z ekspresami jak autami - tanieją dość szybko - dwa lata temu podobno na jakiejść super promocji kosztował nas 3200zł
  11. Bo 90% mechaników słysząc o wibracjach w TDI twierdzi, że to od dwumasa, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że są tego pewni i potrafią zdiagnozowac taką usterkę na odległość np. podczas rozmowy przez telefon ;), a potem się tworzą mity typu: Panie coś Pan kupił przecież to ma dwumasa, który się sypie na potęgę
  12. napisz jeszcze jakie poduszki kupiłeś. O ile pod skrzynie spokojnie Lamforder daje radę to pod silnik tylko ORi - jest o tym cały temat na forum
  13. Co pokazuje vag?? I zasadnicza sprawa to sprawdź kable między drzwiami a budą ( gumowa harmonijka), bo pewnie kable się tam połamały i robią takie cyrki. Pozdrawiam, Łukasz
  14. Kolego a powiedz mi jeszcze czy przed wymianą, jak jeszcze stare poduszki były na aucie to było widać że były jakoś nadmierne zużyte? Bo u mnie dwóch mechaników je oglądało i mówili że są ok, przy czym jeden z nich powiedział, że żeby je zdiagnozować na 100% to musiałby je zdemontować. Na forum też czytałem że u niektórych poduszki "z wierzchu" były ok, a po demontażu rozpadły się w rękach. Pozdrawiam, Łukasz
  15. Można wiedzieć ile zapłaciłeś za dwie poduszki?? Pozdrawiam, Łukasz
  16. jakie kupowałeś poduszki - z ASO czy zamienniki np Lamforder??
  17. Dało by się. Musisz ściągnąć tapicerkę z klapy i ukażą co się nakrętki, które musisz odkręcić i listwa wyjdzie, tylko na pewno będzie spory problem żeby je odkręcić, no chyba że masz plastikową listwę, wtedy pójdzie w miarę bez problemu. Pozdrawiam, Łukasz
  18. ile ma trwać umowa?? Te xiami kosztują w sumie koło 1500zł czyli po 10miesiącach są spłacone w byle mediamarkt czy temu podobnych, a jak umowę masz podpisać na 24 czy 36m-cy to to całkiem słabo wychodzi. Ja obecnie mam w nju 2 numery i płace za nie w sumie 48zł - rozmowy, sms, mms bez limitu, 40gb netu na te dwa numery + 2gb netu w reamingu
  19. Kontrolki od pasów może nie być. Co do lampek w drzwiach i komunikatu o ich otwarciu to pewnie krańcówki w zamkach padły. W dziale warsztat znajdziesz na to rozwiązanie lub jak nie chcesz się bawić to trzeba kupić nowe zamki. Pozdrawiam, Łukasz
  20. A sprawdzałaś działanie czujników hamulca i sprzęgła? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  21. oryginalny BT działa na 100% z concertem 1 DIN, a nawet z kaseciakiem Chorus II - wiem bo u siebie miałem najpierw radio chorus II (kaseciak), a teraz mam radio concert 1 din i też wszystko działa
  22. strasznie drogie masz te ubezpieczenie. W firmie w której pracuję ostatnio kupiliśmy nowe auto o wartości 87tys (leasing w Pekao) i za ubezpieczenie płaciliśmy ~3500zł (OC+AC+NNW ) w PZU, a w zeszłym roku mieliśmy jedną kolizję innym autem zarejestrowanym na firmę, więc na pewno nie mamy pełnych zniżek. Polisa wykupiona przez Pekao Leasing, nie szukaliśmy ubezpieczenia na własną rękę.
  23. chętnie to zobaczę. Możesz podać link do tego konwertera co kupiłeś??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.