Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
A4 B7 dołożenie tempomatu
możesz w dziale manuale jest wszystko opisane:
-
"Wzmocnienie pałąka dachu"
Kolego o pytałeś o to w ASO?? Z tego co pokazują w "internetach" to te części kosztują 59 funtów GB
-
Nowy akumulator się rozładował
wymieniony i co?? pomogło???
-
Jaki telewizor 65 cali kupić?
co kupiłeś??
-
Płatny wjazd do centrum miast - PL
jak chcą coś takiego wprowadzać to niech pierw "dostosują" miasto do tego, np. w Krakowie jest sporo urzędów/instytucji państwowych w centrum miasta. Pracuje w firmie, która współpracuje właśnie z instytucjami państwowymi, po centrum Krakowa jeżdżę (parkuje) co najmniej 3 razy w tygodniu (za parkowanie oczywiście płace) - jak będą chcieli to wprowadzić w Krakowie to niech pierw przeniosą wszystkie tego typu instytucje poza centrum. Niech mi tylko nikt nie mówi, że mogę się przesiąść do komunikacji miejskiej, bo jak bym to zrobił to bym chyba cały dzień w autobusie/tramwaju spędził. Sądzę, że w innych miastach wojewódzkich jest podobna sytuacja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bardzo dziękuję, ale już odgrzebałem nokie 1020 :)
-
Co chwila przepalają się żarówki.
Miałem podobnie u siebie z żarówką h7. Wina była po stronie luźnych konektorów. Pozaginaj dobrze konektory przy gniazdach w które wkładasz żarówki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej sprzedaż już odpada bo dziś to już prawie w ogóle nic nie działa co do samsunga to raczej odpada - teraz będzie OnePlus 6 128gb i 8gb ram
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dotyk działa, tylko wyświetlacz się czasem wyłącza lub zawiesza - na necie piszą coś o płycie głównej. Potrzebuje rozwiązać problem po "darmości", bo muszę z tym telefonem wytrzymać do końca sierpnia - może coś gdzieś nie łączy np ekran <-> płyta, ale nie chce rozbierać telefonu, bo zazwyczaj po takich akcjach zostają mi jakieś części i urządzenia przestają działać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie "komórkowcy" pomóżcie - mój LG G3 zaczął się dziś dziwnie zachowywać, a muszę z nim jeszcze przeżyć do końca sierpnia. Czasami telefon działa bez zarzutu, a czasami ekran zachowuje się dziwnie - dotyk działa, a ekran słabo. Wszystko widać na filmie:
-
Problem z zakodowaniem modułu komfortu
Ja swoim tanim kablem też kodowałem bt w a3 kumpla, a u mnie nie idzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba o tym poczytać - myślę że na pewno jest to do zrobienia vcdsem
-
Problem z zakodowaniem modułu komfortu
Opis błędu znajdziesz tu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01331 Mimo że wszystko działa ja bym się jednak przyjżał wiązce między drzwiami a budą. Co do kodowania to poszukaj kogoś z innym kablem. Niestety te tanie kable mają to do siebie że działają jak chcą. - miałem podobny problem z kodowaniem BT, mój kabel za parę złoty nie chciał się nawet połączyć z modułem BT, a inny lepszy (droższy) łączy się z nim bez problemów i z kodowanie też nie ma problemów.
-
Problem z zakodowaniem modułu komfortu
Kolego podaj numer błędu
-
Licznik zwariował
Takich rzeczy się nie koduje. Trzeba podłączyć vaga i odczytać błędy z licznika, jak to zrobisz to napisz dokładnie co pokazał vag i będziemy dalej radzić.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kolego możesz rozwinąć temat.
-
Skasowanie uchwytu na telefon
Musisz zdemontować cały tunel. Aby to zrobić trzeba wyciągnąć radio i panel od klimy, dalej pójdzie z górki
-
tempomad modyfikacje rns e
O takie rzeczy zapytaj na forum regionalnym. Montaż tempomatu to chwila moment, napewno na jakimś lokalnym spocie uda się to komuś ogarnąć. Co do rnsa i tv to poczytaj - na forum znajdziesz opis montażu tv.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co to za leon że 12.12 nie idzie??
-
Błąd zamknięcia/otwarcia klapy bagażnika A4B6
w pierwszej kolejności sprawdź kable między budą a klapą, być może są połamane. Jak kable będą ok, to trzeba by rozebrać zamek i sprawdzić mikrostyk.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam to wszystko razem na wirtualnej maszynie i ją bym Ci całą zagrał. Jeśli chodzi o samą etykę to muszę poszukać instalki, ale tego i tak dziś przed spotem nie ogarne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Być będę, ale przyjadę prosto z pracy, a nie mam że sobą komputera, więc dziś nic nie zgramy. Możesz ewentualnie przynieść jakiś dysk to zagram Ci na następnego spota wszystko zajmuje gdzieś koło 60gb
-
drzwi b6
nie są - mają inne przetłoczenia
-
Ikonka i dzwięk zapięcia pasów
w 2001 jeszcze nie było tej kontrolki, dopiero chyba auta od 2003 lub 2004 miały takie cuda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chodzi o mnie???