Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. możesz w dziale manuale jest wszystko opisane:
  2. Kolego o pytałeś o to w ASO?? Z tego co pokazują w "internetach" to te części kosztują 59 funtów GB
  3. wymieniony i co?? pomogło???
  4. co kupiłeś??
  5. jak chcą coś takiego wprowadzać to niech pierw "dostosują" miasto do tego, np. w Krakowie jest sporo urzędów/instytucji państwowych w centrum miasta. Pracuje w firmie, która współpracuje właśnie z instytucjami państwowymi, po centrum Krakowa jeżdżę (parkuje) co najmniej 3 razy w tygodniu (za parkowanie oczywiście płace) - jak będą chcieli to wprowadzić w Krakowie to niech pierw przeniosą wszystkie tego typu instytucje poza centrum. Niech mi tylko nikt nie mówi, że mogę się przesiąść do komunikacji miejskiej, bo jak bym to zrobił to bym chyba cały dzień w autobusie/tramwaju spędził. Sądzę, że w innych miastach wojewódzkich jest podobna sytuacja.
  6. bardzo dziękuję, ale już odgrzebałem nokie 1020 :)
  7. Miałem podobnie u siebie z żarówką h7. Wina była po stronie luźnych konektorów. Pozaginaj dobrze konektory przy gniazdach w które wkładasz żarówki.
  8. raczej sprzedaż już odpada bo dziś to już prawie w ogóle nic nie działa co do samsunga to raczej odpada - teraz będzie OnePlus 6 128gb i 8gb ram
  9. Dotyk działa, tylko wyświetlacz się czasem wyłącza lub zawiesza - na necie piszą coś o płycie głównej. Potrzebuje rozwiązać problem po "darmości", bo muszę z tym telefonem wytrzymać do końca sierpnia - może coś gdzieś nie łączy np ekran <-> płyta, ale nie chce rozbierać telefonu, bo zazwyczaj po takich akcjach zostają mi jakieś części i urządzenia przestają działać
  10. Panowie "komórkowcy" pomóżcie - mój LG G3 zaczął się dziś dziwnie zachowywać, a muszę z nim jeszcze przeżyć do końca sierpnia. Czasami telefon działa bez zarzutu, a czasami ekran zachowuje się dziwnie - dotyk działa, a ekran słabo. Wszystko widać na filmie:
  11. Ja swoim tanim kablem też kodowałem bt w a3 kumpla, a u mnie nie idzie
  12. Trzeba o tym poczytać - myślę że na pewno jest to do zrobienia vcdsem
  13. Opis błędu znajdziesz tu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01331 Mimo że wszystko działa ja bym się jednak przyjżał wiązce między drzwiami a budą. Co do kodowania to poszukaj kogoś z innym kablem. Niestety te tanie kable mają to do siebie że działają jak chcą. - miałem podobny problem z kodowaniem BT, mój kabel za parę złoty nie chciał się nawet połączyć z modułem BT, a inny lepszy (droższy) łączy się z nim bez problemów i z kodowanie też nie ma problemów.
  14. Kolego podaj numer błędu
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na hazu temat w Audi A4 B6/B7
    Takich rzeczy się nie koduje. Trzeba podłączyć vaga i odczytać błędy z licznika, jak to zrobisz to napisz dokładnie co pokazał vag i będziemy dalej radzić.
  16. Kolego możesz rozwinąć temat.
  17. Musisz zdemontować cały tunel. Aby to zrobić trzeba wyciągnąć radio i panel od klimy, dalej pójdzie z górki
  18. O takie rzeczy zapytaj na forum regionalnym. Montaż tempomatu to chwila moment, napewno na jakimś lokalnym spocie uda się to komuś ogarnąć. Co do rnsa i tv to poczytaj - na forum znajdziesz opis montażu tv.
  19. A co to za leon że 12.12 nie idzie??
  20. w pierwszej kolejności sprawdź kable między budą a klapą, być może są połamane. Jak kable będą ok, to trzeba by rozebrać zamek i sprawdzić mikrostyk.
  21. Ja mam to wszystko razem na wirtualnej maszynie i ją bym Ci całą zagrał. Jeśli chodzi o samą etykę to muszę poszukać instalki, ale tego i tak dziś przed spotem nie ogarne
  22. Być będę, ale przyjadę prosto z pracy, a nie mam że sobą komputera, więc dziś nic nie zgramy. Możesz ewentualnie przynieść jakiś dysk to zagram Ci na następnego spota wszystko zajmuje gdzieś koło 60gb
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na ckakme temat w Audi A4 B6
    nie są - mają inne przetłoczenia
  24. w 2001 jeszcze nie było tej kontrolki, dopiero chyba auta od 2003 lub 2004 miały takie cuda
  25. to chodzi o mnie???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.