Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Centralny zamek
jaki był dokładny numer błędu?? Na tej stronie: Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM po numerze błędu znajdziesz ewentualne rozwiązanie problemu.
-
Chwilowo nie działajacy licznik, ciągły komunikat o service
sprawdzałeś czy ECU nie pływa w wodzie - od tego bym zaczął, zwłaszcza, że problem zatkanych odpływów powraca na form dość często
-
Centralny zamek
Kolego nie zadawaj tego samego pytania w dwóch tematach. Co do problemu, to pierwszą rzeczą jaką należy zrobić to podłączyć auto pod VCDS'a i odczytać błędy ze wszystkich sterowników - niestety nikt na forum nie ma szklanej kuli i na podstawie takiego opisu nic nie da się wywróżyć
-
Problem z licznikiem
najlepiej podłączyć VCDS'a i odczytać błędy z grupy 17-Instuments oraz wykonać test licznika. Jak dzieją się takie dziwne rzeczy na raz to może jakaś błahostka i np. wtyczka z licznika się poluzowała i jest problem z stykiem poszczególnych pinów we wtyczkach
-
Centralny zamek
Sprawdź czy moduł komfortu nie pływa w wodzie
-
Komunikat na FIS "Rear left lamp" na FIS. Zarowki sprawne.
Co do pokrywy bagażnika to pewnie jest problem w mikrostyku w zamku - musisz wyjąć zamek i go dokładnie sprawdzić i poczyścić
-
A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
No to teraz musisz tylko dokończyć dzieła i będzie git ?
-
Kontrolka poduszki powietrznej...
Brawo ty ?
-
A4 b7 Kabel Gala, K-line, Can-High, Can-Low
- Kontrolka poduszki powietrznej...
znając życie to pewnie chodzi o poduszkę foteli - pod fotelami( kierowcy i pasażera) znajdziesz żółtą kostkę, która pewnie podczas przesuwania foteli "traci styk" - naprawę można przeprowadzić w dwojaki sposób: 1. usunąć kostki i polutować wiązkę foteli z wiązką w podłodze 2. psiknąć w kostki (w podłodze i z fotela) jakimś "kontakt" spreyem oraz po doginać konektorki w kostkach- A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
tak, 4R5 - to korby z tyłu. Więc można sądzić, że sprawa ma się tak, że pewnie w twoim aucie były połamane wiązki (norma w a4 b6/b7) i po prostu ktoś wymienił wiązki na "całe", ale od wersji z elektryką szyb. W drzwiach masz silniczki od szyb czy mechanizm ręczny?? Teraz wypadałoby zbadać jaki masz moduł komfortu (czy obsługuje elektrykę z tyłu) i rozglądać się brakującymi częściami i rezać elektrykę z tyłu - przechodziłem to u siebie i uwierz nie jest to strasznie skomplikowane - na forum znajdziesz dokładny opis jak to zrobić, a w razie czego pisz to ja, czy inni pomogą na ile będziemy w stanie.- A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
a masz książkę serwisową?? na jej okładce od wewnętrznej strony też powinna być wlepka z kodami wyposażenia.- A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
pod kołem zapasowym znajdziesz wlepkę z kodami wyposażenia, wypadało by sprawdzić czy twoje auto z fabryki wychodziło z elektryką z tyłu. Z drugiej strony to jak kupowałeś auto nie zwróciłeś uwagi, że szyby z tyłu nie działał??- A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
faktycznie bezpiecznik nr 23 odpowiada za elektrykę szyb z tyłu. Auto kupiłeś niedawno??? Szyby kiedyś działały??? Bo jeśli kiedyś działały, to wychodzi na to, że ktoś je podłączył w jakiś dziwny sposób (nie tak jak w fabryce) i teraz będzie trzeba to jakoś rozgryźć, ale tu tylko można wziąć miernik w rękę i szukać drugiego końca kabla czerwono-żółtego, bo masa czyli kabel brązowo-żółty jest wspólny na całe drzwi więc pewnie jest dobrze podłączony. Jeszcze tak dla pewności mógłbyś sprawdzić z jaką końcówką masz moduł komfortu (jaki jest jego dokładny numer 8E0 959 433 ...) można to zrobić w dwojaki sposób, albo fizycznie się do niego dobrać, ale to byś musiał fotel wyciągać bo moduł jest pod fotelem, pod wykładziną. Albo w prostszy sposób tzn. podłączyć auto pod kompa i odczytać numer modułu łącząc się z grupą 46 więcej o modułach komfortu znajdziesz tu:- A4 B6 brak prądu w tylnych drzwiach
Gruby czerwono-żółty to "+" a brązowo-żółty to "masa" - jak miernik nic nie pokazuje to szukał bym w kostkach przy słupku B- A4 b7 Kabel Gala, K-line, Can-High, Can-Low
Can'y masz w zielonej kostce poznasz je po tym że są skręcone w warkocz - na zdjęciu je widać Biało-brązowy to chyba can-l a drugi to can-h - ale niech to ktoś jeszcze potwierdzi- Stłuczka A4 B6 - naprawa
@Homiczek mam takie błotniki jeszcze nie założone, jak chcesz je obadać to zadzwoń to się jakoś umówimy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, brat ma do sprzedania coś takiego: Audi A4 B5 Lift 1.9tdi 110km - bogate wyposażenie Kraków Bieńczyce • OLX.pl WWW.OLX.PL Sprzedam Audi A4 AVANT 1,9TDI 110KM. Przebieg 24600km ubezpieczenie ważne do 19,11,2019r, przegląd do 27,11,2019r. Auto jest u nas od końca 2015r. wszystkie eksploatacyjne części wymieniałem na bieżąco, olej... Jak byłby ktoś zainteresowany lub znał kogoś co czegoś podobnego szuka to polecam - odda w dobrej cenie- Opadająca szyba, nie działające podnoszenie
Samą linkę możesz kupić jak znajdziesz gdzieś speca co takie linki zarabia tzn. zakłada odpowiednie końcówki. Ale z doświadczenia mogę powiedzieć żebym to odpuścił, bo będziesz miał spory problem by ją odpowiednio założyć, jak podczas zakładania linka się lekko skręci to za chwilę ją szlag trafi i będziesz miał powtórkę z rozrywki. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno całego mechanizmu. Co do silniczka to może prostu linka się już na tyle zblokowała, że czujnik przeciążeniowy, który znajduje się w silniczku, a który odpowiada za to by silnik się nie spalił po prostu rozłącza prąd by do tego nie dopuścić.- Opadająca szyba, nie działające podnoszenie
trzeba rozebrać drzwi, bo pewnie linka strzeliła- Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
poczytaj, tu jest wszystko opisane:- Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
wkładasz piny do kostki radia 2 i 5 i kable od nich idące skręcasz w warkocz i podpinasz do klimatronica- Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
cel jest magiczny - jak skręcisz działa, jak nie skręcisz to nie działa- Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
skręcone mniej więcej tak (w warkocz):- Wykaz pinów wtyczek i modułów w audi A4 b6/b7
kolego coś takiego znajdziesz w programie o nazwie: ELSA - przeszukaj internety to go znajdziesz (jest ciężki i waży ładne parę GB) - Kontrolka poduszki powietrznej...