Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na LifeStyl temat w Audi A4 B6/B7
    jaki był dokładny numer błędu?? Na tej stronie: Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM po numerze błędu znajdziesz ewentualne rozwiązanie problemu.
  2. sprawdzałeś czy ECU nie pływa w wodzie - od tego bym zaczął, zwłaszcza, że problem zatkanych odpływów powraca na form dość często
  3. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na LifeStyl temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego nie zadawaj tego samego pytania w dwóch tematach. Co do problemu, to pierwszą rzeczą jaką należy zrobić to podłączyć auto pod VCDS'a i odczytać błędy ze wszystkich sterowników - niestety nikt na forum nie ma szklanej kuli i na podstawie takiego opisu nic nie da się wywróżyć
  4. najlepiej podłączyć VCDS'a i odczytać błędy z grupy 17-Instuments oraz wykonać test licznika. Jak dzieją się takie dziwne rzeczy na raz to może jakaś błahostka i np. wtyczka z licznika się poluzowała i jest problem z stykiem poszczególnych pinów we wtyczkach
  5. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na LifeStyl temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź czy moduł komfortu nie pływa w wodzie
  6. Co do pokrywy bagażnika to pewnie jest problem w mikrostyku w zamku - musisz wyjąć zamek i go dokładnie sprawdzić i poczyścić
  7. No to teraz musisz tylko dokończyć dzieła i będzie git ?
  8. znając życie to pewnie chodzi o poduszkę foteli - pod fotelami( kierowcy i pasażera) znajdziesz żółtą kostkę, która pewnie podczas przesuwania foteli "traci styk" - naprawę można przeprowadzić w dwojaki sposób: 1. usunąć kostki i polutować wiązkę foteli z wiązką w podłodze 2. psiknąć w kostki (w podłodze i z fotela) jakimś "kontakt" spreyem oraz po doginać konektorki w kostkach
  9. tak, 4R5 - to korby z tyłu. Więc można sądzić, że sprawa ma się tak, że pewnie w twoim aucie były połamane wiązki (norma w a4 b6/b7) i po prostu ktoś wymienił wiązki na "całe", ale od wersji z elektryką szyb. W drzwiach masz silniczki od szyb czy mechanizm ręczny?? Teraz wypadałoby zbadać jaki masz moduł komfortu (czy obsługuje elektrykę z tyłu) i rozglądać się brakującymi częściami i rezać elektrykę z tyłu - przechodziłem to u siebie i uwierz nie jest to strasznie skomplikowane - na forum znajdziesz dokładny opis jak to zrobić, a w razie czego pisz to ja, czy inni pomogą na ile będziemy w stanie.
  10. a masz książkę serwisową?? na jej okładce od wewnętrznej strony też powinna być wlepka z kodami wyposażenia.
  11. pod kołem zapasowym znajdziesz wlepkę z kodami wyposażenia, wypadało by sprawdzić czy twoje auto z fabryki wychodziło z elektryką z tyłu. Z drugiej strony to jak kupowałeś auto nie zwróciłeś uwagi, że szyby z tyłu nie działał??
  12. faktycznie bezpiecznik nr 23 odpowiada za elektrykę szyb z tyłu. Auto kupiłeś niedawno??? Szyby kiedyś działały??? Bo jeśli kiedyś działały, to wychodzi na to, że ktoś je podłączył w jakiś dziwny sposób (nie tak jak w fabryce) i teraz będzie trzeba to jakoś rozgryźć, ale tu tylko można wziąć miernik w rękę i szukać drugiego końca kabla czerwono-żółtego, bo masa czyli kabel brązowo-żółty jest wspólny na całe drzwi więc pewnie jest dobrze podłączony. Jeszcze tak dla pewności mógłbyś sprawdzić z jaką końcówką masz moduł komfortu (jaki jest jego dokładny numer 8E0 959 433 ...) można to zrobić w dwojaki sposób, albo fizycznie się do niego dobrać, ale to byś musiał fotel wyciągać bo moduł jest pod fotelem, pod wykładziną. Albo w prostszy sposób tzn. podłączyć auto pod kompa i odczytać numer modułu łącząc się z grupą 46 więcej o modułach komfortu znajdziesz tu:
  13. Gruby czerwono-żółty to "+" a brązowo-żółty to "masa" - jak miernik nic nie pokazuje to szukał bym w kostkach przy słupku B
  14. Can'y masz w zielonej kostce poznasz je po tym że są skręcone w warkocz - na zdjęciu je widać Biało-brązowy to chyba can-l a drugi to can-h - ale niech to ktoś jeszcze potwierdzi
  15. @Homiczek mam takie błotniki jeszcze nie założone, jak chcesz je obadać to zadzwoń to się jakoś umówimy
  16. Witam, brat ma do sprzedania coś takiego: Audi A4 B5 Lift 1.9tdi 110km - bogate wyposażenie Kraków Bieńczyce • OLX.pl WWW.OLX.PL Sprzedam Audi A4 AVANT 1,9TDI 110KM. Przebieg 24600km ubezpieczenie ważne do 19,11,2019r, przegląd do 27,11,2019r. Auto jest u nas od końca 2015r. wszystkie eksploatacyjne części wymieniałem na bieżąco, olej... Jak byłby ktoś zainteresowany lub znał kogoś co czegoś podobnego szuka to polecam - odda w dobrej cenie
  17. Samą linkę możesz kupić jak znajdziesz gdzieś speca co takie linki zarabia tzn. zakłada odpowiednie końcówki. Ale z doświadczenia mogę powiedzieć żebym to odpuścił, bo będziesz miał spory problem by ją odpowiednio założyć, jak podczas zakładania linka się lekko skręci to za chwilę ją szlag trafi i będziesz miał powtórkę z rozrywki. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest kupno całego mechanizmu. Co do silniczka to może prostu linka się już na tyle zblokowała, że czujnik przeciążeniowy, który znajduje się w silniczku, a który odpowiada za to by silnik się nie spalił po prostu rozłącza prąd by do tego nie dopuścić.
  18. trzeba rozebrać drzwi, bo pewnie linka strzeliła
  19. wkładasz piny do kostki radia 2 i 5 i kable od nich idące skręcasz w warkocz i podpinasz do klimatronica
  20. cel jest magiczny - jak skręcisz działa, jak nie skręcisz to nie działa
  21. kolego coś takiego znajdziesz w programie o nazwie: ELSA - przeszukaj internety to go znajdziesz (jest ciężki i waży ładne parę GB)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.