Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie jak "na stole" we włącznik świateł 8E0 941 531 D do pinu 10 podłącze masę, a do pinu 17 podłącze 12v to uda mi się sprawdzić czy działają diody we włączniki??
-
Wyatający pręt obok fotela
zapewne pękło Ci cięgno od regulacji lędźwi - ściągnij tylny plastik i będziesz wszystko wiedział. A co do bujania to wyrobiły się dziury w których siedzą nity w prowadnicach - żeby coś temu zaradzić to można np. rozwiercić stare nity i zanitować na nowo nitami o większej średnicy
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
dałem radę
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
a jak tego szukać?? jak to nazwać?? ................................ znalazłem już na allegro
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
a nie zostały Ci dwie na sprzedaż
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
a z czego zrobiłeś takie fajne zaślepki??
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Dziś z uwagi na piękne okoliczności przyrody i ogólne ciepło, postanowiłem wyregulować sobie bixy i ku mojemu zaskoczeniu okazało się że nie mam otworów w błotnikach, które pozwoliłyby wsadzić imbusa i wyregulować światła góra/dół - czy jak auto nie miało fabrycznych bixów to zakładali inne błotniki?? A jeśli to norma to dysponuje ktoś jakimś szablonem, który pozwoliłby wywiercić dziury w odpowiednich miejscach?
-
Mechanizm opuszczania szyby
przed złożeniem drzwi wszystko było dobrze?? dalej obstawiam, że szyba jest źle ustawiona - tam naprawdę nie trzeba się bardzo pomylić, żeby zadziałała "ochrona przeciążeniowa". Co do panelu od sterowania szybami to warto było by go rozebrać i poczyścić styki - trzeba tylko uważać podczas jego rozbierania, bo jest w nim dużo malutkich blaszek, które zazwyczaj wypadają przy rozbieraniu panela
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tak wyglądają długie: VID_20200317_184803 (1).mp4
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tak właśnie mam zamiar zrobić, do puki nie założę samopoziomu to na stację diagnostyczną z tym nie pojadę
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
obecnie mam założone palniki, które dostałem razem z lampami, na razie poustawiam wszystko na nich, a jak już będzie wszystko git to wsadzę nowe, które kupiłem już z rok temu w ASO
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
jestem już po testach nocnych - generalnie muszę przyznać, że stare H7 to świeciły jak lampy naftowe. Z tego co widać to ustawienie chyba uda się skorygować samą regulacją - ale może jestem w błędzie.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
jednak nie ogarnąłem tego zasilacza i założyłem lampy na auto - teraz czekam do wieczora i zobaczę co z tego wyszło
-
Mechanizm opuszczania szyby
jak wciskasz opuszczanie i szyba po chwili idzie sama do góry tzn. że natrafia na opór - pewnie krzywo osadziłeś szybę w prowadnicach, niestety, ale ustawienie szyby w dobrej pozycji wymaga sporo cierpliwości. Do potwierdzenia mojej tezy użyj przycisków góra/dół bez zamontowanej szyby - jak się okaże że wszystko działa OK tzn. że tu będzie leżał twój problem.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
zrobiłem coś takiego jak na zdjęciu - myślisz, że będzie ok?? nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tymi dwoma liniami - czy +12V i -12V to dwie osobne linie?? W opisie który zalinkowałeś autor pisze o rezystorach, jak dobrze rozumiem jak nie robię żadnych diod to mnie one nie dotyczą?? Sory za głupie pytania, ale elektronik ze mnie żaden ;(
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
mam coś takiego jak na zdjęciu. Tylko jak to uruchomić?? które piny muszę zewrzeć w złączu ATX, aby się włączył?? i z których pinów wyprowadzić zasilanie do lamp??
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
no to raczej d..pa, nie znajdę takiego zasilacza - będę musiał podłączyć to pod auto i się mordować z odłączaniem i regulacją
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
jakie parametry musi mieć taki zasilacz, domniemywam, że 12V, a co jeśli chodzi o ampery??? Można by np podłączyć lampę pod zwykły prostownik??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Panowie w związku z obecną sytuacją jutrzejszy zlot raczej stoi pod dużym znakiem zapytania, czy się mylę?? Mnie raczej z domu żona nie wypuści. Dziś jest póki co godzina 11, a ja już jestem po pracy - wszystkie spotkania nam odwołali
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
a możesz napisać w które piny w lampie się wpinasz i jakiego zasilacza używasz?? Też o tym myślałem, ale nie miałem pomysłu jak wykonać takie połączenie.
-
Czujniki cofania
Kurcze ciężko temat, głośnik jak głośnik raczej zamiennik czy oryginał to nie ma znaczenia, ważne by miały takie same parametry. Poczytaj może tu:
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Na oko to chyba będzie to ciężko ustawić, muszę je chyba założyć na auto i zrobić test
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Co nieco poprawiłem i obecnie sprawa wygląda tak jak na zdjęciach. Co do podłączenia przysłony to porobiłem sobie połączenia na kostkach, za co ten kondensator odpada bo go nie wywaliłem??
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
witam, Panowie jestem w trakcie zakładania soczewek do B6 i mam dwa pytania. 1. jak podłączyć kable przysłony - w oryginalnym bixie zaraz przy wtyczce jest "jakieś coś elektryczne(pastylka)" przy soczewce od B8 tego nie ma - co z tym zrobić i jak podpiąć przewody jeśli chodzi o kolory?? 2. wyciąłem dziurkę w lampie aby dobrze siadła soczewka od B8 i w sumie jest na tyle luzu że osiada swobodnie, ale nie mogę jej dokładnie wycentrować - coś z tym zrobić czy jest ok?? Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Obecnie mam zwykłe lampy na H7 i póki co brak samopoziomu - czy jak złoże bixy do kupy to mogę je podłączyć do auta i spróbować wyregulować, czy raczej niewskazana jest regulacja bez włączenia "tryby regulacji" VCDS'em??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie tak czytam co tu piszecie i mam zagwozdkę, 2 lata temu zakupiłem moduł dziennych od be-smart i powoli zabieram się za jego montaż Kupić lepiej coś innego, czy awarie tego modułu to tylko jednostkowe przypadki???