Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
dodam jeszcze, że montaż rozłożyłem na dwa dni. W pierwszej kolejności założyłem czujniki na wahaczach i podpiąłem wiązki w środku auta (bez podłączenia lamp) i po tym etapie po włączeniu zapłonu (bez żadnego kodowania) zapaliła mi się na fisie kontrolka mówiąca o błędzie poziomowania. W kolejnym etapie na drugi dzień podłączyłem lampy i po tej operacji komunikat z fis'a znikł.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
hmm, co to jest pin 17 modułu?? Miałem gotową wiązkę od @kaju - w zasadzie wszystkie połączenia wykonywałem w MCE + dwa piny w liczniku(niebieska kostka)+3piny (pin nr 2,4,6) w lampach oraz 1 dodatkowy pin w lampach + dodatkowy bezpiecznik + podłączenie dodatkowe do już istniejącego bezpiecznika + masy Włącznik mam auto, też go dokładałem ale jeszcze przy okazji montażu fotochromu oraz CLH i czujnika zmierzchu - wszystko na wiązkach od @kaju Dodatkowo spryski też dokładałem, ale też już jakiś czas temu i też działają jak fabryczne (tylko przy załączonych światłach) W module na początku był błąd o braku adaptacji ale wykasowałem go, zrobiłem adaptacje i niby wszystko przebiegło ok - teraz nie ma żadnych błędów. Tak jeszcze wczoraj przeglądnąłem cały wątek i @kaju w którymś miejscu pisał, że silniczki lamp w zależności od adaptacji działają zaraz po zapłonie (mimo wyłączonych świateł) lub dopiero po załączeniu świateł. Być może właśnie u mnie działają zaraz po zapłonie i dlatego nie zauważyłem tego bo światła włączam po chwili, a nie od razu.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ok, po doginam te piny ile będę w stanie
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
to zakładam moduł od Be-smart
-
Centralny zamek z przycisku
radził bym się przyjrzeć kablami między drzwiami a budą (harmonijka), pewnie kable się poprzerywały i stąd problem. Możesz tez odczytać błędy VCDS'em z modułu komfortu
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
taki moduł już mam zakupiony i kurzy się w szafce ponad dwa lata, ale biorąc pod uwagę to co ludzie piszą o modułach od Be-smart trochę obawiam się jego montażu
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Panowie po ponad roku od skompletowaniu gratów do samopoziomu i bixów udało mi się wszystko ogarnąć przez weekend W żadnym ze sterowników (MCE, 55-xenon range, liczniku) nie mam błędów, światła działają (długie też), ale podczas włączania świateł nie wykonywany jest test poziomowania (jak zwał tak zwał), czy ma ktoś jakiś pomysł?? Kończyłem zabawę w dniu wczorajszym przy latarce z telefonu i nie sprawdziłem, być może można gdzieś VCDS'em wykonać jakieś testy silniczków?? Od razu dodam, że skorzystałem z wiązek wykonanych przez @kaju, więc raczej wszystko podłączone jest jak należy. Byłbym jeszcze wdzięczny za informacje, w których sterownikach należy kodować ksenony, poradnik zakłada tylko przekodowanie sterownika samopoziomu, ale np. w MCE też jest opcja zmiany ze świateł ze zwykłymi żarówkami na xenon.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Może ktoś podać jakiś link do sprawdzonego modułu DRL, bo strona leopard.eu przestała działać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, za Seata Leona kombi w wersji FR wyliczyli 117kzł w benzynie i 126kzł w dieslu z tym że diesel miał coś jeszcze z dodatkowego wyposażenia czego nie miała benzyna, ogólnie diesel jest 6kzł droższy, więc chyba nie ma się co zastanawiać?? Obie wersje z dsg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A 1.5 + miękka hybryda ma ten sam problem co zwykle 1.5???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli raczej nie brać go pod uwagę?? Lepszy będzie 2.0 diesel??
-
Przewód klimatyzacji
jak miałem kiedyś golfa 3 to miałem podobny przypadkiem. Pojechałem do zakładu gdzie naprawiają klimy i gość dorobił nowego węża łącznie z nowymi zakuwanymi końcówkami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajomy chce kupić seata leona kombi (nowy model 2020) i zastanawia się nad silnikiem 1.5 150KM - z uwagi, że to nowy silnik mało jest opinii na jego temat, słyszał ktoś coś o tym silniku?? bierze olej??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
silnik 1.5??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co ty Radku samochód zmieniłeś???
-
Czy radio w a4 b7 jest kodowane, czy po rozłączeniu akumulatora trzeba wpisać kod odblokowujący?
Przypisałeś Vin, a nie wszyscy to robią po zmianie radia i jak u kolegi radio było zmienione bez przypisania vinu to zawsze będzie prosić o pin
-
Czy radio w a4 b7 jest kodowane, czy po rozłączeniu akumulatora trzeba wpisać kod odblokowujący?
jeżeli radio siedziało w twoim samochodzie od wyjścia z fabryki to nie potrzebujesz kodu, jeżeli ktoś je zamienił z innym radiem to potrzebujesz kod
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dziś byłem w galerii, nie było nikogo do 20:35
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No to mnie zaskoczyłeś, z tym że ty masz Seata więc może on jest bardziej "zbajerowany" niż b7
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Czujnik deszczu nie włącza świateł
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
wiązki pod samopoziom mam już zakupione, więc pewnie nie ma co teraz grzebać w instalacji tylko brać się za zakładanie samopoziomu i biksenonów, a póki co nie używać opcji "AUTO"
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
MCE F, wiązka od @Kaju, podpięte wg jego opisów - wszystko zadziałało za pierwszym razem
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam ręczną regulację, przymierzam się dopiero do ksenonów (obecnie zwykłe żarówki), ale póki co mam: MCE z obsługą sprysków (wcześniej miałem bez obsługi sprysków, ale instalacja zawsze była w wersji high - kontrola spalonych żarówek itp.) włącznik z obsługa AUTO (dokładany) + lusterko fotochrom (dokładany) manualną regulacje świateł oraz CLH (CLH dokładany) To co sam dokładałem wykonywałem zgodnie ze schematami na forum oraz poprzez całe gotowe wiązki
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
toś mnie zabił ;( nawet nie wiem jak tego szukać ;(
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Zawsze miałem mce high, nie miałem w nim tylko obsługi sprysków świateł i dlatego go wymieniałem. Światła mi nie przygasają tylko silniczki od lamp w pozycji auto włącznika schodzą w dół