Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Kolego radze kupić kabel do diagnostyki za 50zł - zwróci się po jednej wizycie u elektryka i zacząć badać konkretne przyczyny, tak jak to opisuje Kolega @Fido, albo przynajmniej wydobyć od elektryka jaki konkretnie błąd wyskakuje. Tak naprawdę to nie słyszałem o czymś takim jak "kodowanie czujnika airbag", czujnik po prostu albo działa albo nie.
  2. Masz u sobie nawigacje w fis, radio nie ma z nią nic wspólnego. Jak wciśniesz przycisk 'navi' na panelu między fotelami to powinna się włączyć nawigacja na wyświetlaczu fis. Nawigacja w radiu rnse ma swój czytnik na mapy, więc Niemiec raczej niczego nie demontował przed sprzedażą. Brak kierownicy z MF też nie ma z nawigacja nic wspólnego. Wiem to wszystko z własnego doświadczenia - też mam taką nawigacje u siebie.
  3. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Legion44 temat w Audi A4 B6
    kolego do swojej B6 sam osobiście montowałem bi-xenon, nie wiem jak u ciebie wyglądała to przeróbka, że postanowiłeś wszystko wywalić, ale u siebie wszystko mam zrobione zgodnie ze schematami i w razie awarii nic nikt nie będzie musiał szukać, bo zajrzy w schematy i wszystko będzie wiedział. Nie wiem jak w B7, ale w B6 to kwestia dołożenia jednej wiązki samopoziomu + wiązka od sprysków i pospinanie wszystkiego w MCE. Jeśli chodzi o koszty to ja zamknąłem się w 2k zł (zderzak udało mi się kupić w kolor, więc odpadł dodatkowy koszt)
  4. kolego a co się dzieje z oryginalnym, że chcesz zakładać uniwersalny??
  5. z tego co się orientuje to jak będziesz chciał zmienić fis na kolor to i tak będziesz zmieniał całe zegary - nie ma możliwości zmiany samego fisa z czerwonego na kolor
  6. musisz to zrobić VCDS'em
  7. K kolego to że kierownicą się lekko obraca to jest problem?? Może masz servtronic??
  8. ja do póki się to wszystko nie unormuje to odpuszczam spoty i wszelkie inne spotkania w większym gronie( większym niż 2 osoby). Na początku myślałem, że nie będzie źle. A wyszło tak, że u mnie dwie osoby chorowały dość mocno na koronę, a od strony mojej żony zmarła ciotka, która nigdy na nic nie chorowała, a korona ją wykończyła.
  9. do przodu zderzak sline/s4, do tyłu zderzak sline/S4 - zero kombinowania ściągasz obecny i zakładasz nowy. Nic inne bym nie zakładał
  10. ja kupiłem tu: CHARMS PODKŁADKI SILIKONOWE STOPERY MURANO 28 szt 8378911467 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 21,99 zł - CHARMS PODKŁADKI SILIKONOWE STOPERY MURANO 28 szt (8378911467). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! tylko nie wiem jeszcze czy są ok, czy nie. Jeszcze nie zabierałem się za ustawianie soczewki - "na oko" wyglądają ok.
  11. udało Ci się "zgrać" soczewkę z długimi światłami, czy też nie zwróciłeś na to uwagi i będziesz musiał tak jak ja ponownie demontować lampy ??
  12. Wg mnie te dwa problemy nie mają nic że sobą wspólnego. Nie wiem jaki masz opis błędu 283, ale tu możesz coś o tym poczytać: 00283 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM A masz jakieś błędy w PDC??
  13. Panowie macie może zdjęcie zderzaka od wewnętrznej strony, na którym widać jak przymocowana jest kratka od A6?? Właśnie przyszła do mnie dokładka sline - faktycznie kratka od a6 ładnie pasuje, ale nie ma jej do czego "przyczepić"
  14. poczytaj i wszystkiego się dowiesz:
  15. ja nie dam rady - mam dziś rocznice ślubu, więc
  16. wyrabiają się na nitach przy prowadnicy - jak się schylisz pod fotel to zobaczysz co i jak
  17. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na hemglas temat w Audi A4 B6/B7
  18. a co jest nie tak z efektem?? działa jak trzeba.
  19. Jak pali bezpiecznik to raczej problem z podłączeniem kabli od alarmu
  20. źle złożyłeś włącznik - przerabiałem to u siebie i w sumie rozbierałem włącznik 3 razy, aż w końcu zadziałał. Światła mijania się świecą dlatego, że "nie został wykryty włącznik świateł" - jak odłączysz całkiem włącznik to światła mijania też będą świecić
  21. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie, błędy mam po angielsku - ich nie spolszczysz
  22. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, musisz mieć mapy+spolszczenie. Mam u siebie bns i tak naprawdę użyłem go może ze dwa razy odkąd mam auto, a mam je już 9 lat- ta nawigacja naprawdę jest słaba i nie ma co się nią interesować i zawracać sobie nią głowy
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B6/B7
    Fis nie da się spolszczyć, co najwyżej bns

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.