Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Problem będzie pewnie w przerwanych kablach między drzwiami a słupkiem.
  2. A próbowałeś robić adaptacje silniczków?? Choć nie wiem czy jak występują błędy da się ją wykonać.
  3. Zderzak S-Line już mam kupiony pod spryskiwacze i będę go malował więc myślę że uda mi się jakoś te otwory zrobić, zwłaszcza że koszyczki też już mam
  4. Moduł mam kupiony z b7 z końcówką E - dopiero co kompletuje graty do tego moda. Brakuje mi jeszcze tylnego zderzaka s-line i w przednim muszę zrobić dziury, bo kupić S-Line pod ksenon i czujniki graniczy z cudem,a jak już się znajdzie to ceny są chore
  5. kolejne pytanie. Czy wiązka zderzaka tylnego z b7 pasuje do b6?? Kupiłem taką wiązkę z czterema czujnikami w moim kolorze za dobre pieniądze i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Wiązka zderzaka z b6 ma numer 8E0 971 085, a z b7 8E0 971 085A - w etce nic nie piszą żeby one były zamienne - wie ktoś czym one mogą się różnić ?? długością???
  6. raczej nie - prędzej nie usypia radia. Po jakim czasie od zamknięcia auta sprawdzałeś pobór prądu??
  7. Z tego co wiem to kierownica multi z b6 nie dogada się z radiem z b7, ale poczekaj niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie
  8. Kolego jaki masz silnik w yarisie?? Kupiłem ostatnio właśnie toyotę, z tym że model chr z silnikiem 2.0 hybryda (184KM) i spalanie mam podobne jak u ciebie, tzn w mieście (Krakowie) poniżej 4 litery, a w trasie poniżej 6 litrów
  9. napisz w dziale spotów krakowskich - ktoś się może odezwie
  10. ja bym Ci to ogarnął, ale obecnie z uwagi na całą sytuację z covid pracuje zdalnie, z nikim się nie spotykam, bo mam żonę w ciąży i trochę się boję. Zwłaszcza, że parę osób z mojego najbliższego otoczenia zmarło na Covid.
  11. teraz akumulatory robią strasznie ..ujowe, podjedź gdzieś do jakiegoś warsztatu, aby Ci go zmierzyli czy trzyma jeszcze prąd. Mimo że ma tylko 3 lata mógł już paść
  12. sprawdź najpierw kable w przelotkach drzwi. Kiedy wymieniałeś akumulator - przygasanie zegarów może być spowodowane dużym spadkiem napięcia (aku już chyba nie trzyma prądu)
  13. @jaras99 nie będzie przypadkiem zmieniał zderzaka na wersję z 1.8T na dwa proste wydechy?? Chętnie odkupił bym od Ciebie zderzak, który masz obecnie na aucie.
  14. Częsty tak było że instalacja w aucie była a szkła są nie podgrzewane. Zmień szkła na podgrzewane i będzie git.
  15. Jakieś błędy po podpięciu vcds'a?? Takie skoki na wyświetlaczu nie są normalne - nie powinny występować
  16. Wg tego co piszą tu: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/02233 To raczej tak
  17. zmierz ich grubość suwmiarką, bo nikt nie jest wstanie zmierzyć ich grubości po zdjęciach
  18. VCDS pokazuje jakieś błędy? zrobiłeś test zegarów (VCDS, VAG-COM), aby wykluczyć awarie licznika??
  19. zmieniałem u siebie heble z tyłu na 288 i linki zostały stare
  20. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na NeQri temat w 2.0TDI
    wypadało by podłączyć auto pod komputer. Temperatura 90*C to normalna temp. silnika i taką też temperaturę silnik powinien mieć po nagrzaniu. Jeżeli w większości czasu podczas jazdy masz temp. w okolicach 70*C to znaczy, że albo termostat trzeba wymienić, albo czujnik temp. szwankuje - trzeba odczytać temperaturę z czujnika przy pomocy komputera (VCDS bądź VAG-COM) i porównać ją z temp. wskazywaną przez zegary. Jeżeli auto osiąga 90*C i po takim nagrzaniu ma problem z rozruchem stawiał bym na czujnik temp. - ale w pierwszej kolejności diagnoza później ew. wymiana
  21. chyba prostszą sprawą by było kupić używany kluczyk i dopisać go do MK i imo, a grot dorobić w warsztacie gdzie dorabiają kluczyki - wyciągnąć wkładkę z zamka bądź stacyjkę i dorobić do niej kluczyk
  22. Panowie czy ramka z przyciskami od seata exeo pasuje do B6 (wiem, że nie ma tu przycisku od PDC ale cena jest taka jak za samą ramkę bez zaślepek w ASO)??e
  23. Trzeba zdemontować cały tunel
  24. Przede wszystkim to napisz czy masz full fis czy tylko pół fis, ale sądząc że jak pytasz o takie rzeczy to pewnie masz tylko pół fis i trzeba zakładać manetkę do full fisa - w dziale warsztat jest opisane co i jak
  25. Zdjęcie kostki kupionej na aukcji, która podałem wyżej. Jak widać w środku jest uszczelka gumowa+ uszczelka na każdym przewodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.