Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Błąd 00457
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00457
-
Zmiana włącznika świateł a4 b7
3 sekundy szukania: pin 11 do 13
-
Problem z kontaktami na fis'ie
Panowie po aktualizacji telefonu do Androida 11 mam mały problem z wyświetlaniem kontaktów na fis'ie, a mianowicie w telefonie wyświetlają się najpierw imię a potem nazwisko a fis pokazuje nazwisko i po przecinku imię. Można to jakoś zmienić (w telefonie mam zmienione ok)??
-
Błąd żarówki - Abblendlicht Links
Wywal to co masz i wsadź żarówki H7 zanim całkiem nie spali odblaśników
-
Błąd żarówki - Abblendlicht Links
najpierw zaglądnij do świateł i sprawdź co tam masz. Może po prostu siedzi tam chiński HID i dlatego takie cuda się dzieją. Masz w ogóle samopoziomowanie??
-
Czujniki parkowania A4 B6 2002 r.
najlepiej to założyć ORI czujniki, w razie awarii któregoś z czujników zawsze będziesz mogła go wymienić. Jak kupisz jakiś uniwersalny zestaw to w razie awarii będziesz musiała wymienić cały zestaw
-
Problem ze światłami i elektryka
patrzyłeś na MCE?? Po takich objawach można przypuszczać, że zalała go woda np. przez niedrożność odpływów. A co do tego kompa to uważam tak jak kolega @Muskel1 - nie ma siły, żeby nie było żadnych błędów, choćby "sporadycznych" - które moduły skanowaliście??
-
Audi a4 b6 błędy Pomocy
pierwsze co trzeba sprawdzić to kable w przelotkach drzwi
-
audi a4 b6 2.0 alt manual licznik się zawiesza od Prędkościomierza
Szukaj lepiej kabel który obsługuje najnowsze vcds'y - na aledrogo można takie kupić za ok 150zl (chińskie klony), nie znam się na kablach - swój kupiłem tu na forum, ale podobno najlepsze są na chipach ATmega czy jakoś tak. Poczekaj chwilę to może się ktoś tu jeszcze wypowie na temat kabla.
-
Brak check engine w a4 b6
A4 B6 z początków lat produkcji nie mają kontrolki "check engine", ja u siebie też tej kontrolki nie posiadam. Temat był już wałkowany wielokrotnie na forum.
-
audi a4 b6 2.0 alt manual licznik się zawiesza od Prędkościomierza
kup ten kabel VCDS i oszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy na mechaników - czujnik ABS łatwo sprawdzisz w blokach pomiarowych. Jeszcze jedną przyczyną zapalania się kontrolek ABS i trakcji może być taśma kierownicy (czujnik kąta skrętu), ale to też można sprawdzić VCDS. Sądzę że zakup kabla zwróci Ci się po samodzielnej naprawie obecnej usterki.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To chyba wydałeś na niego majątek, ale i tak gratuluję bo na pewno było warto
-
audi a4 b6 2.0 alt manual licznik się zawiesza od Prędkościomierza
Jak silnik został wymieniony na taki jak był pierwotnie to licznik ma nic do tego, czujnik położenia wału raczej też. Najlepiej podłączyć vcds. A co do sprawdzenia wtyczek to licznik trzeba zdemontować - opuszczasz kierownice maksymalnie w dół, demontujesz zaślepkę z dołu licznika, odkręcasz dwa torxy i wyjmujesz licznik
-
Kontrolka na desce rozdzielczej
dla porządku dodam, że czujniki samopoziomowania są dwa, a nie jeden (jest jeden z przodu, drugi z tyłu). Na próbę możesz odłączyć od nich wtyczki i sprawdzić czy czasem problem nie leży w pinach czujników. Często przez nieszczelność wtyczek gniją piny i nic z tym nie zrobisz poza wymiana całego czujnika samopoziomu lub wtyczki, bądź czujnika i wtyczki
-
Tempomat a wielofunkcyjna kierwonica
nie - jedno i drugie nie ma nic ze sobą wspólnego
-
audi a4 b6 2.0 alt manual licznik się zawiesza od Prędkościomierza
podpinałeś auto pod VCDS?? Robiłeś test zegarów, odczytywałeś błędy?? Na początku sprawdź czy czasem wtyczka od zegarów się nie wypięła - choć powinna mieć zabezpieczenia przed wypięciem to "często gęsto" jak ktoś tam zaglądał, a nie miał pojęcia jak wyciągnąć wtyczki to rwał je na siłę wyłamując zabezpieczenie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
montowałeś ten zderzak do B6 czy B7?? Jeśli do B6 to czy udało Ci się go kupić oryginalnego, czy wierciłeś dziury pod PDC??
-
Nie działa zamykanie drzwi z pilota
Aby wyciągnąć moduł musisz wykręcić fotel oraz zdemontować próg, następnie podnosisz wykładzinę i wyciągasz moduł
-
1.9 TDI AWX błędy - sporadycznie
podłącz auto pod komputer i pokaż konkretne błędy - palące się ikonki na liczniku mogą wskazywać na milion rzeczy
-
Programowanie pilota - jest tylko jeden kluczyk
A czegoś takiego próbowałeś: 1.wkladamy nasz nowy kluczyk do stacyjki przekrecamy na zaplon 2. wkladamy dobry kluczyk w drzwi kierowcy 3.przekrecamy kluczyk w drzwiach w prawo i trzymamy 4. jednoczesnie gdy kluczyk jest przekrecony w prawo w drzwiach naciskamy guzik odblokowywania drzwi kluyczyka w stacyjce na 2 sekundy... powinno mrugnac swiatlami 5. puszcamy po 2 sek i ponownie naciskamy ten sam guzik na 2 sekundy 6. mozemy juz puscic kluczyk w drzwiach i sprawdzic czy dziala pilot Źródło: https://www.google.com/amp/s/www.elektroda.pl/amp/rtvforum/topic2938065.html Hmmm - masz tylko jeden kluczyk ? Ale można zrobić to tak: Jednym włącz zapłon, drugim przekręcasz w drzwiach na zamknij i przytrzymaj przycisk aż mrugnie kierunkami. Jeżeli masz jeden klucz, to samym grotem włącz zapłon, wyjmij wkładkę w drzwiach kierowcy, i wkrętakiem płaskim w zamku przekręć w pozycję zamknij i jednocześnie naciśnij guzik na pilocie. A jak nie możesz wyjąć wkładki bo .... to rozbierz tapicerkę w bagażniku i tam na wkładce zamka musisz wywołać zamknięcie centralnego zamka. Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3149123.html
-
Kodowania i jak zmienić numer VIN w klimatroniku 08 ?
zapewne w VCDS
-
A4 B5 regulacja tylnego zderzaka
pokaż jakieś zdjęcie. Z tego co się orientuje to przy zderzaku nie ma żadnej szczególnej regulacji.
-
Przeróbka radia fabrycznego na BT - A4 B6
Panowie a orientujecie się może, czy jak obecnie w aucie jest zamontowany fabryczny moduł BT to czy jak podepnę "zmieniarkę" WEFA 602 to będę mógł łączyć się jednocześnie do fabrycznego modułu BT - rozmowy telefoniczne, oraz do WEFA'y - odtwarzanie muzyki przez BT??
-
Radio Android
ta wtyczka przypomina wtyczkę do podłączenia lampki w schowku
-
Problem z Aux
jeżeli problem występuje na dziurach to na pewno problem masz ze słabym stykiem. Jeśli poprawiłeś już styk przy gnieździe i dalej nie słyszysz poprawy, to problem musi leżeć po drugiej stronie czyli przy radiu.