Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
lutowałem gdzieś koło 15cm powyżej wtyczki, na zalutowane przewody nakładałem jeszcze koszulki termokurczliwe, a potem wszystko owinąłem izolacją parcianą
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
kupiłem dwie i jedna mi leży w domu - mogę porobić dokładne fotki
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
ma izolację, ja taką właśnie kupiłem
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
szczerze mówiąc to chyba lepiej byłoby zamontować nową wtyczkę i polutować kabelki gdzieś dalej od wyczki, nigdy nie zaizolujesz tego idealnie przy samej wtyczce. np: Webasto Thermo Top C Wtyczka wtyk złącze 6P k3543 Wrzosowa - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz Webasto Thermo Top C Wtyczka wtyk złącze 6P k3543 z Wrzosowa na Allegro.pl, za 20 zł w kategorii Układ elektryczny, zapłon - Materiały instalacyjne. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
@Muskel1 ?
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
Generalnie to te mocowanie powinno się swobodnie obracać na tym "nicie" ale pewnie z uwagi na rdzę "zamarzło" i się urwało. Jak będziesz miał już drugi czujnik to przed założeniem ostro potraktuj wszystko jakimś odrdzewiaczem a następnie dobrze nasmaruj
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
@petrosdbz20 kupiłeś już "nowy" czujnik? Bo chyba ciężko ci będzie teraz coś z tym obecnym zrobić
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
Ta opaska jest tak jakby przynitowana
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
-
[B6 AWX] Oldruck mimo wymiany oleju i czujnika
jaki filtr oleju założyłeś?? Miałem taki sam problem po założeniu filtru filtrona - po wymianie na filtr manna problem zniknął i nikt nie wie czemu
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
to skąd taki głupi błąd?? wina "ryżowego" vcds'a??
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
u mnie po zmianie czujnika wyskoczył błąd: 01539 - Headlight not adjusted oprócz powyższego błędu miałem jeszcze jeden, choć w ogóle nie wiem co to za bzdurę pokazało:
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
kupowałem od @andrzej104513 z tego co wiem to miał tych czujników więcej
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
trzeba grzebać VCDS'em, bo błąd nie zniknął sam - trzeba przeprowadzić adaptacje
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
Koszty to 90zl z kw
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
-
Błąd poziomowania świateł - 00496 - Sensor for Vehicle Leveling; Front
Wystarczy zdjąć lewe przednie koło i czujnik jest jak na widelcu. Zapewne masz w nim wodę. Kup drugi i go wymień. Robiłem to u siebie dwa dni temu (też przód) filozofii większej w tym nie ma.
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
Ja swojego kupowałem już ładnych parę lat temu od kolegi, ale na aliexpres jest tego mnóstwo. Poczytaj komentarze i kupuj
-
PRORETROFIT - regeneracja lamp
Bixy porażka w stosunku do ksenonu?? Nie miałem biksów bo odrazy założyłem soczewki b8fl, ale wydaje mi się że jednak bixy lepiej świecą niż ksenon
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
Ja mam chińskiego vcds
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
generalnie chodzi o to, aby podłączyć VCDS i odczytać wartości czujników poziomowania
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
poczytaj:
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
sory mój błąd - lewy tylny wahacz
-
Audi a4 b6 żółta kontrolka od poziomowania świateł
pewnie w czujnikach poziomowania (lewy przedni wahacz, prawy tylny wahacz). Jak masz możliwość odczytania błędów vcde'sem to byłoby łatwiej - nr błędu który podałeś pochodzi chyba z jakiegoś innego "narzędzia diagnostycznego"
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Ok, czyli teraz czekam, aż czujnik w aucie padnie i ewentualnie sprawdzę czy zepsuty czujnik udało się zreanimować ?