Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. lutowałem gdzieś koło 15cm powyżej wtyczki, na zalutowane przewody nakładałem jeszcze koszulki termokurczliwe, a potem wszystko owinąłem izolacją parcianą
  2. kupiłem dwie i jedna mi leży w domu - mogę porobić dokładne fotki
  3. szczerze mówiąc to chyba lepiej byłoby zamontować nową wtyczkę i polutować kabelki gdzieś dalej od wyczki, nigdy nie zaizolujesz tego idealnie przy samej wtyczce. np: Webasto Thermo Top C Wtyczka wtyk złącze 6P k3543 Wrzosowa - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz Webasto Thermo Top C Wtyczka wtyk złącze 6P k3543 z Wrzosowa na Allegro.pl, za 20 zł w kategorii Układ elektryczny, zapłon - Materiały instalacyjne. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:...
  4. Generalnie to te mocowanie powinno się swobodnie obracać na tym "nicie" ale pewnie z uwagi na rdzę "zamarzło" i się urwało. Jak będziesz miał już drugi czujnik to przed założeniem ostro potraktuj wszystko jakimś odrdzewiaczem a następnie dobrze nasmaruj
  5. @petrosdbz20 kupiłeś już "nowy" czujnik? Bo chyba ciężko ci będzie teraz coś z tym obecnym zrobić
  6. jaki filtr oleju założyłeś?? Miałem taki sam problem po założeniu filtru filtrona - po wymianie na filtr manna problem zniknął i nikt nie wie czemu
  7. u mnie po zmianie czujnika wyskoczył błąd: 01539 - Headlight not adjusted oprócz powyższego błędu miałem jeszcze jeden, choć w ogóle nie wiem co to za bzdurę pokazało:
  8. kupowałem od @andrzej104513 z tego co wiem to miał tych czujników więcej
  9. trzeba grzebać VCDS'em, bo błąd nie zniknął sam - trzeba przeprowadzić adaptacje
  10. Wystarczy zdjąć lewe przednie koło i czujnik jest jak na widelcu. Zapewne masz w nim wodę. Kup drugi i go wymień. Robiłem to u siebie dwa dni temu (też przód) filozofii większej w tym nie ma.
  11. Ja swojego kupowałem już ładnych parę lat temu od kolegi, ale na aliexpres jest tego mnóstwo. Poczytaj komentarze i kupuj
  12. Bixy porażka w stosunku do ksenonu?? Nie miałem biksów bo odrazy założyłem soczewki b8fl, ale wydaje mi się że jednak bixy lepiej świecą niż ksenon
  13. Ja mam chińskiego vcds
  14. generalnie chodzi o to, aby podłączyć VCDS i odczytać wartości czujników poziomowania
  15. sory mój błąd - lewy tylny wahacz
  16. pewnie w czujnikach poziomowania (lewy przedni wahacz, prawy tylny wahacz). Jak masz możliwość odczytania błędów vcde'sem to byłoby łatwiej - nr błędu który podałeś pochodzi chyba z jakiegoś innego "narzędzia diagnostycznego"
  17. Ok, czyli teraz czekam, aż czujnik w aucie padnie i ewentualnie sprawdzę czy zepsuty czujnik udało się zreanimować ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.