Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. MCE łatwo wykluczysz podłączając żarówkę bądź próbnik pod odpowiednie wyjście światła postojowego bezpośrednio z MCE. Tu masz rozpiskę pinów MCE:
  2. gdzie ty widziałeś MK za ponad 400zł?? Za około 250zł na pewno uda się coś kupić - nowy MK nie musi mieć takiej samej końcówki literowej jak ten obecny. Poczytaj:
  3. Z rurki która biegnie od pokrywy do dolotu jest dość sporo oleju Odma się zatkała (nie idzie w nią dmuchnąć). Jadę jeszcze do mechanika i spytam czy faktycznie nie lepiej jej na noc do ropy wsadzić z tego co tu wszyscy piszą, że nie ma się w niej co zepsuć. Z drugiej strony robię turbo (do tej pory zrobione 300tkm bez żadnej ingerencji) i nie chciałbym usłyszeć, że przez odmę turbo się popsuło i gwarancja na regeneracje nie zostanie uznana (na pewno jak przyjdzie co do czego to zakład będzie szukał dziury w całym). Dodatkowo moja pokrywa jest z 2001 czyli ta "gorsza" niż po 2003.
  4. Panowie co myślicie o czymś takim: POKRYWA ZAWORÓW 1.9 2.0 TDI 038103469R VW AUDI OŁAWA - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z OŁAWA - POKRYWA ZAWORÓW 1.9 2.0 TDI 038103469R VW AUDI, na Allegro.pl, za 229 zł w kategorii {Silniki i... Warto czy szkoda kasy?? Będę u sobie robił Turbo i mechanik mówi że warto wymienić pokrywę bo jest z 2001r. i odma jest już zapchana na amen.
  5. wydaje mi się że jednak najlepiej szukać używanej lampy
  6. z tego co kojarzę, a u siebie dokładałem podświetlenie pod nogami to za to odpowiada moduł komfortu (podaje masę na każdą lampkę). Sprawdź czy są jakieś błędy w MK (moduł komfortu) oraz czy twój moduł obsługują tą funkcję. Może poprzedni właściciel miał problem z MK i zmienił go na taki co nie obsługuje tego podświetlenia.
  7. wiesz już co było przyczyną twoich problemów???
  8. raczej zbieg okoliczności - rozrząd raczej nie ma nic do ładowania
  9. Ale mi bardziej chodzi o program z opisem napraw serwisowych. Typu "chcesz ściągnąć zderzak odkręcić tą śrubkę" itp. A w szczególności jak dołożyć czujniki martwego pola w toyocie chr rocznik modelowy 2021 Niestety toyota ma tylko pakiety dodatkowego wyposażenia i takie czujniki kosztują +15kzl, bo w pakiecie jest jeszcze mnóstwo rzeczy mi zbędnych
  10. Witam, panowie wiecie może jak nazywa się program w stylu Elsy dla marki Toyota??
  11. temat z licznikiem i stałą rezerwą już gdzie jest opisany - musisz poszukać. Jeszcze co do błędów klimy to wypadało by sprawdzić czy kable od CAN'a się przypadkiem przy/za panelem nie pourywały przy jakiejś robocie przy radiu (dwa cienkie kabelki skręcone w warkocz)
  12. co do tego włącznika to by trzeba zobaczyć co ten elektryk hobbysta zrobił z kablami: Instalacja włącznika z B7 (C lub D) w nadwoziu B6: Wystarczy przepiąć żółty kabelek podłączony fabrycznie do pinu 11 w pin 13 (rozwiąże to problem z nie działającymi światłami mijania)
  13. błąd czujnika skrętu wynika pewnie przez brak kalibracji tegoż czujnika po wymianie kierownicy. Co do radia to tylne głośniki grają przez wzmacniacz, więc jak ktoś zmienił radio z jakiegoś niefabrycznego to trzeba dokładnie sprawdzić kable ze schematem i to poprawnie połączyć jak w fabryce. Klima chodzi??
  14. możesz spróbować, ale z tego co można poczytać na forum to te wszystkie wynalazki różnie działają, czasem się ostro grzeją - na forum chyba użytkownik @tomik sprzedaje jakieś moduły led, które się sprawdzają, ale też nie kosztują 10zł/szt tylko więcej
  15. Kolego nie strasz ludzi - wprawdzie nie robiłem u siebie testu na co2, ale auto mam już ponad 8 lat i od zawsze jak jest zimno to auto kopci na biało. W miedzy czasie robiłem remont silnika po nieudanej operacji wymiana wałka rozrządu (opisywałem już ten temat na forum) i po tej operacji jak i przed auto na zimnym kopci na biało - płynu chłodniczego nie dolewałem nigdy, więc myślę, że takie opowieści to tylko wróżenie ze szklanej kuli.
  16. ja u siebie montowałem DRL na włączniku z B7 i wszystko działa jak należy - montowałem zgodnie ze schematem pokazanym wyżej
  17. Trzeba by podłączyć vcds i sprawdzić czy MK widzi pilota
  18. zaglądałeś już w gumową przelotkę znajdując się między drzwiami a budą?? 99% problemów powodują przerwane kable w tych przelotkach, a to że nie działają przednie i tylne drzwi to pewnie dlatego, że problem występuje i w jednych i w drugich drzwiach.
  19. Radził bym jednak kupić oryginalne podświetlenie rejestracji, te zamienniki często się psują - po pewnym czasie będą migać jak stroboskop, aż w końcu padną. Dodatkowo strasznie się grzeją. Ja u siebie mam oryginał i działa już ponad 2 lata i wszystko jest ok (mam kontrole żarówek i nie wyskakuje żaden błąd na FIS'ie). Tu masz moją propozycję: ORYGINALNE LAMPKI LED TABLICY AUDI A3 A4 A6 Q7 A8 Krosno - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Krosno - ORYGINALNE LAMPKI LED TABLICY AUDI A3 A4 A6 Q7 A8, na Allegro.pl, za 169 zł w kategorii {Części samochodowe} - {Oświetlenie}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id:... Jest to moja pierwsza lepsza propozycja z allegro, więc warto poszukać i może uda Ci się znaleźć coś trochę taniej.
  20. jak chcesz zakładać ledy to radził bym założyć tylko oryginał, bo z innymi będą same problemy. Masz u siebie kontrole spalonych żarówek?? Jeśli tak to z ledami może być problem.
  21. jakie masz błędy w MK?? Jak na mój gust to jednak będą kable w przelotce - wypadało by je zmierzyć miernikiem, a nie tylko organoleptycznie
  22. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na rogi temat w Audi A4 B6
    @rogi wiem że temat stary, ale udało Ci się znaleźć te punkty wiercenia, a jeśli tak to czym je nawiercałeś i jak to ogólnie wyszło. Przymierzam się do zakładania zderzaka sline do przodu, który też muszę malować i pomyślałem, że może warto też pomyśleć o PDC. Koszyczki pod czujniku kupowałeś, czy miałeś ze swojego starego zderzaka? czy takie koszyki będą ok na przód i na tył: Czujnik parkowania PDC wspornik do uchwytu dla VW EOS Passat Polo Touran E53 E60 E38 E39 E46 X3 X5 E64 Peugeot 307 Benz W245 CITROEN C4|Czujniki parkowania| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  23. jest to bezpiecznik prawdopodobnie od wzmacniacza audio - pewnie przed sprzedażą auta sprzedający wyjął wzmacniacz, a kabel został po prostu odpięty - poszukaj drugiego końca tego kabla. Lepiej go nie podłączaj do akumulatora bo jak jego drugi koniec dotyka gdzieś do blachy to zrobisz zwarcie.
  24. Na 99,9% problemem były złamane kable w przelotce miedzi budą a drzwiami
  25. fajnie jak bys kupił np taki: VAG COM 20.4.1 VAGCOM 19.6.2 hex Can interfejs USB dla VW AUDI Skoda Seat VAG 19.6.2 czeski angielski ATMEGA162 + 16V8 + FT232RL|Przewody i złącza do diagnostyki samochodowej| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com ale on jest do podłączenia od kompa. Może ktoś coś jeszcze doradzi innego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.