Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Vag widzi w ogóle kluczyk?? Jakiej wersji vag'a używasz - może kabel jest za słaby? Nie wiem jak jest w B5, ale w B6 można sprawdzić reakcję na wciskanie przycisków na pilocie w module komfortu.
  2. RNS chyba nie czyta płyt DVD DL
  3. próbowałeś włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon i na włączonym zapłonie wcisnąć na pilocie zamykanie a potem otwieranie??
  4. ja to się nie znam na naprawach blacharskich, ale jeśli jest pęknięcie lakieru to po wyciągnięciu tej wgniotki pęknięcie lakieru będzie jeszcze większe i raczej element powinno się wymalować. A co do wyceny to niech wskaże zakład gdzie wyciągną wgniotki za 60zł/szt. - przyda się na przyszłość
  5. ja za silniczki (2szt.) zapłaciłem 80zł + KW, mechanizmów żadnych nie wymieniasz, boczki jak dobrze poszukasz też kupisz za 50zł/sztuka do tego dochodzą wiązki i "guziczki", Nie wiem gdzie ty znalazłeś silniczki po 200zł tu pierwszy z brzegu który znalazłem po wpisaniu numeru silniczka na allegro: allegro.pl ALLEGRO.PL ale lepiej kupować komplety o jednego sprzedawcy, bo wychodzi taniej
  6. @scorpionsmanskoro obecnie nowy moduł masz za darmo to lepiej teraz zapłać za części potrzebie do dołożenia elektryki z tyłu. - jak dobrze trafisz to wszystko co potrzebne kupisz za ok. 200zł. Za Mk odpowiednie pod twoje wyposażenie pewnie będziesz musiał wydać koło 250zł
  7. poduszki silnika tylko ORI - inne się do niczego nie nadają
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Pieterb temat w Audi A4 B6/B7
    ja wiele lat temu naprawiałem kolorowego fisa tu: naprawa | Audi moją pasją AUDI.PACULA.EU gościu daje gwarancje na 1 rok, u mnie po niecałych dwóch latach wystąpiły znowu problemy i zadzwoniłem do niego opisując sytuację i ku mojemu zaskoczeniu kazał przysłać licznik i naprawił mi go jeszcze raz za free, mówiąc, że jeszcze nie zdarzyła mu się nigdy taka sytuacja, aby po jego naprawie FIS ponownie padł. Nie wiem tylko czemu od paru miesięcy nie działa mu już www, ale zadzwonić zawsze można
  9. Kolego z twojego opisu wynika że masz alternator do regeneracji (świeci kontrolka od ładowania po odpaleniu) oraz coś Ci "kradnie" prąd, ale jak nie masz żadnej wiedzy w temacie elektryki to czeka Cię wizyta u elektromechanika, niestety jestem z południa i nie pomogę z wyborem fachowca na północy
  10. Moduł mce znajdziesz po lewej stronie (strona kierowcy) jak zdejmiesz półkę, on zawiaduje całą elektryką i najlepiej się tam wpiąć z kablami - mam tak u siebie i jest git. Po prostu znajdujesz odpowiedni kabel i przed kostką która wchodzi do modułu dołączasz kabel od be-smart. Musisz tylko sprawdzić czy masz mce w wersji low czy high bo różnią się one kabelologią - sprawdzisz to po numerze na module - w wątku o mce masz wszystko fajnie rozpisane
  11. Dzięki za info
  12. Czyli nie ma co kombinować, czy lepiej kupić klej i samemu nałożyć go na śruby??
  13. Panowie czy przy montażu ISOFIX'ów należy zastosować nowe śruby montażowe - z tego co mi się wydaje to oryginalnie na gwincie takiej śruby jest klej i raczej nie powinno się ich wkręcać po raz kolejny. No chyba że się mylę??
  14. nie da się przekodować - występowały dwie wersje "od 18" i "od 16"
  15. Listwy tylko Ori - zamienniki nie nadają się do niczego
  16. Mam nadzieję, że w środę zobaczę już efekt końcowy na aucie ?
  17. nie teraz, za tydzień. wpadam do Ciebie jak będę wracał z nad morza - jest to jakiś problem, mam nadzieję, że nie??
  18. masz teraz dwie górne części pod PDC?? - pisałeś, że będziesz przekładał dolną dokładkę bo górną kupiłeś bez PDC?? I jeszcze wiadomość do wszystkich dolna dokładka s-line JEST JUŻ MOJA, piszę to dla tego, żeby przypadkiem nikt się na nią nie czaił - wyjeżdżam po nią jutro z KRK, a że droga długa to do Kędzierzyna dojadę dopiero za tydzień w środę
  19. jedynym sensownym rozwiązaniem jest wywalenie tych ledów i wsadzenie zwykłych H7. Testowałeś te ledy w deszczową noc??? - zapewne nic nie widać - światło jest tak "rzadkie", że lepiej świeczkę zapalić. Nie chce już nic pisać o oślepianiu innych kierowców, mimo tego, że lampy masz dobrze ustawione
  20. Przycisk jest tylko do aktywacji/dezaktywacji PDC z przodu - nie masz czujników z przodu to nie masz przycisku. PDC tył Ci nie działa po wrzuceniu wstecznego??? Jest jakikolwiek sygnał dźwiękowy gdy wrzucisz wsteczny??? Jeśli PDC z tyłu byłoby niesprawne to powinieneś usłyszeć ciągły pisk - jeśli PDC nie działa i nie ma żadnego dźwięku to znaczy, że pewnie ktoś wymieniał zderzak, a że pewnie trafił się zderzak w kolor z PDC to założył to co było. Jak kupowałeś auto to nie zwracałeś na takie rzeczy uwagi??
  21. wymieniłeś akumulator i wyskoczył ten błąd, tak?? Po zainstalowaniu nowego aku skasowałeś go i wykonałeś ponownie skan?? Bo jeśli nie, to ten błąd to norma - mówi o spadku napięcia, co jest oczywiste jeśli odpiąłeś akumulator i za chwile podłączyłeś nowy.
  22. Kable w przelotce miedzi drzwiami a słupkiem sprawdzone??
  23. Skąd mechanik wie, że jest jakiś błąd jak nie może połączyć się ze sterownikiem??? Zmień mechanika na takiego, który odczyta błąd, a nie będzie kazał wymienić pół auta na "a może się uda"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.