Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
to wtyczka wygląda tak: i piny do niej wg etki pasują takie: 000 979 407 - przewód 6,0mm 000 979 306 - przewód 4,0mm 000 979 253 - przewód 1,5mm 000 979 227 - przewód 2,5mm 000 979 135 - przewód 1,0mm 000 979 131 - przewód 1,0mm 000 979 038 - przewód 0,5mm 000 979 023 - przewód 0,5mm 000 979 019 - przewód 0,5mm tylko czemu "na oko" widać że w tej wtyczce są dwa rodzaje pinów, a w etce jest ich aż 9? Rozumiem, że powiedzmy z uwagi na grubość przewodu piny mogą być różne, ale tu widać, że mimo tego że przewód ma taki sam przekrój to występuje parę takich samych pinów o różnych numerach
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
jeśli dobrze udało mi się to sprawdzić to do wtyczki T10e, f pasują piny o numerach 000 979 018, ale proszę jeszcze ewentualnie o weryfikacje moich domysłów. Jeśli faktycznie mam rację to nie mogę tych pinów nigdzie znaleźć do kupienia (pewnie w ASO by były, ale w chorych cenach)
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Panowie będę montował podświetlenie blend w lusterkach zewnętrznych i chciał bym przy okazji poprowadzić kable do lusterek pod fotochrom zew. i mam pytanie jakie są numery pinów do poszczególnych kostek?? Podłączenie fotochromu zew.: T17f = Pomarańczowa kostka w złączach na słupku A. T20 = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi kierowcy T20a = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi pasażera T10e = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona kierowcy T10f = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona pasażera L6 - złącze lusterka wew. 6PIN Strona kierowcy L6(4) -> T17f (7) ——> T20 (19) ——> T10e (7) L6(5) -> T17f (8) ——> T20 (9) ——> T10e (8) Strona pasażera L6(4) -> T17f (7) ——> T20a (19) ——> T10f (7) L6(5) -> T17f (8) ——> T20a (9) ——> T10f (8) Numery pinów dla: kostka T20/T20a - pin żeński 000 979 009E, pin męski 000 979 012E Potrzebuje numerów: kostka L6 - pin żeński (męski chyba wychodzi z lusterka) Kostka T17 - pin żeński i męski kostka T10e/T10f - pin żeński (męski wychodzi z modułu drzwi)
-
Pozew/sąd
To umieść tu kosztorys (zakrywając dane osobowe) i np. kolega @hak64, który robi w temacie napisze co i jak - ale bez konkretów to raczej ciężko coś pomóc.
-
Pozew/sąd
Opisz może sprawę od początku. Odszkodowanie z OC czy AC? Co chcieli wypłacić, a co zakwestionowali??
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
I pewnie dlatego razem z nią dostałem dwie lampki ?. Ale po kolorach kabli doszedłem do wniosku że lampka która była wypięta we wtyczce z kablami brązowym i brązowo-białym jest zbędna i jej wtyczkę podłączyłem do siłownika schowka i zadziałało?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Panowie udało mi się założyć airbag off i był to najprostszy mod jaki dotej pory wykonałem w swojej a4. Lampkę w podsufitce zastąpiłem lampką z kontrolką z airbag off do tego zamontowałem przełącznik wraz z wiązką schowka i tyle - pół godziny roboty ? Jednak mam jedno pytanie, we wiązce którą kupiłem jest jakaś tajemnicza mała wtyczka i zastanawiam się od czego ona może być.
-
numery pinów
Wielkie dzięki!
-
numery pinów
Super, z góry dziękuję. Możesz mi jeszcze napisać czym się różnią piny z końcówką E i bez E
-
numery pinów
Bardzo proszę o podanie numerów pinów męskich i żeńskich wchodzących do kostki w słupku A (kostka między drzwiami a budą) oraz pinów żeńskich wchodzących w kostki od modułu komfortu. Z tego co udało mi się sprawdzić to małe piny w kostce w słupku A to chyba: pin męski (strona drzwi): 000 979 012E pin żeńskim (strona słupka) 000 979 009E ale proszę o potwierdzenie.
-
Siłowniki gazowe
nie wiem czy do sedana jest podobnie jak do avanta, ale do avanta polecają siłowniki z "Krosna" nawet na zagranicznych forach czy to anglojęzycznych czy niemieckojęzycznych polecają nasze rodzime produkty - sam do avanta montowałem siłowniki z krosna jakieś 3 lata temu i póki co nic im nie dolega, a kosztowały mnie niecałe 90zł za 2szt.
-
Uszkodzone otwory montażowe Isofix
Można by wkręcić Isofix'y stosując coś takiego (rozmiar trzeba dobrać): Nitonakrętka M8 x 17 mm, stal nierdzewna AISI 304 WWW.BALUSS.PL Nitonakrętka M8 x 17 mm, stal nierdzewna AISI 304 Gwint: M8 Rozmiar L: 17 mm Średnica otworu... Ale z uwagi na to że to ISOFIX to trzeba dokładnie sprawdzić normy wytrzymałościowe jakie taka nitonakrętka ma spełnić - i w ogóle czy znajdzie się coś takiego o odpowiednich normach
-
Kamera cofania do RNS-E
przeglądałeś w ogóle forum??? jest tego pełno np. tu:
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
w jaki sposób osadziłeś tą diodę tak "głęboko" w blendzie skoro dioda nie wystaje prawie wcale ze swojej obudowy?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
@Ivanek w lusterku i tak po deszczu jest woda, która spływa po szkle do środka, tam nie ma co zamoknąć
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
@jaras99 pokaż jak to świeci z tym reduktorem i napisz konkretnie co za reduktor zastosowałeś
-
Bluetooth w RNS-E
jaką wersją VCDS próbowałeś łączyć się z rns?? Kabel oryginalny czy klon?? Ja tu bardziej widzę problem z VCDS, jakby nie było podłączonych przewodów K/Can to by wyskoczył błąd "brak komunikacji" a nie "zbyt wiele błędów łączenia". Miałem podobne problemy podczas łączenia się z modułem BT - zmiana kabla VCDS załatwiła sprawę.
-
Wymiana lamp soczewka h7 na xenon ds1
@Dbaluchdodatkowo dodam od siebie że wiązki do samopoziomu możesz zamówić tu na forum np. od Kolegi @kaju - dostajesz wszystko jak na tacy każdy kabel opisany + wtyczki. Mi założenie samopoziomu zajęło jedno popołudnie z przerwą na browara
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
miało być "kołkach" - słownik T9 w telefonie robi swoje
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
Schowek prócz śrub trzyma się jeszcze na dodatkowych mocowaniach, bólach - nie wiem jak to nazwać - jest na tyle dobrze trzymany przez śruby że nic nie będzie trzeszczeć
-
Montaż Schowka pasażera z zmieniarką
mam oryginalnie schowek ze zmieniarką i ściągałem go już milion razy i po raz pierwszy słyszę, aby za zmieniarką była jakaś śruba - u mnie są tylko dwie śruby pod schowkiem (w nogach) + 3 za klapą schowka + 1 z prawej strony. Tak, więc niczym się nie przejmuj schowek na pewno nie odpadnie bez tej śruby.
-
Czy warto naprawiać?
Koszty malowania drzwi pewnie będzie wyższy niż kupno samych drzwi. Póki co do środka ci się woda nie wlewa, więc ja bym cierpliwie szukał drzwi w kolorze
-
Czy warto naprawiać?
Tych drzwi nie ma co reanimować, bo się nie opłaci, szukaj drzwi w kolorze - Twój kolor to chyba LY7W, znajdziesz takie drzwi w dobrym stanie za 200zł/szt. - ja przynajmniej nie miałem z tym problemu. Gorzej tylko z wysyłką, bo ja dostałem ładne drzwi, tylko w transporcie się lekko zagięły na dolnym rogu, na szczęście udało się je uratować bez większej szkody
-
Brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej
też polecam ori lampki led - mam je u siebie już chyba ze 4 lata i wszystko jest git - zero błędów na fis'ie i ładnie świecą
-
Układ poziomowania pojazdu G78
miałem podobny przypadek u siebie, pewnie przez wtyczkę dostała się woda do środka i powoli koroduje płytka - trzeba wymienić czujnik i dokładnie uszczelnić wtyczkę w miejscu gdzie wchodzą przewody