Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. to wtyczka wygląda tak: i piny do niej wg etki pasują takie: 000 979 407 - przewód 6,0mm 000 979 306 - przewód 4,0mm 000 979 253 - przewód 1,5mm 000 979 227 - przewód 2,5mm 000 979 135 - przewód 1,0mm 000 979 131 - przewód 1,0mm 000 979 038 - przewód 0,5mm 000 979 023 - przewód 0,5mm 000 979 019 - przewód 0,5mm tylko czemu "na oko" widać że w tej wtyczce są dwa rodzaje pinów, a w etce jest ich aż 9? Rozumiem, że powiedzmy z uwagi na grubość przewodu piny mogą być różne, ale tu widać, że mimo tego że przewód ma taki sam przekrój to występuje parę takich samych pinów o różnych numerach
  2. jeśli dobrze udało mi się to sprawdzić to do wtyczki T10e, f pasują piny o numerach 000 979 018, ale proszę jeszcze ewentualnie o weryfikacje moich domysłów. Jeśli faktycznie mam rację to nie mogę tych pinów nigdzie znaleźć do kupienia (pewnie w ASO by były, ale w chorych cenach)
  3. Panowie będę montował podświetlenie blend w lusterkach zewnętrznych i chciał bym przy okazji poprowadzić kable do lusterek pod fotochrom zew. i mam pytanie jakie są numery pinów do poszczególnych kostek?? Podłączenie fotochromu zew.: T17f = Pomarańczowa kostka w złączach na słupku A. T20 = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi kierowcy T20a = Czarne złącze 20PIN na słupku drzwi pasażera T10e = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona kierowcy T10f = Czarne złącze 10PIN moduł drzwi strona pasażera L6 - złącze lusterka wew. 6PIN Strona kierowcy L6(4) -> T17f (7) ——> T20 (19) ——> T10e (7) L6(5) -> T17f (8) ——> T20 (9) ——> T10e (8) Strona pasażera L6(4) -> T17f (7) ——> T20a (19) ——> T10f (7) L6(5) -> T17f (8) ——> T20a (9) ——> T10f (8) Numery pinów dla: kostka T20/T20a - pin żeński 000 979 009E, pin męski 000 979 012E Potrzebuje numerów: kostka L6 - pin żeński (męski chyba wychodzi z lusterka) Kostka T17 - pin żeński i męski kostka T10e/T10f - pin żeński (męski wychodzi z modułu drzwi)
  4. To umieść tu kosztorys (zakrywając dane osobowe) i np. kolega @hak64, który robi w temacie napisze co i jak - ale bez konkretów to raczej ciężko coś pomóc.
  5. Opisz może sprawę od początku. Odszkodowanie z OC czy AC? Co chcieli wypłacić, a co zakwestionowali??
  6. I pewnie dlatego razem z nią dostałem dwie lampki ?. Ale po kolorach kabli doszedłem do wniosku że lampka która była wypięta we wtyczce z kablami brązowym i brązowo-białym jest zbędna i jej wtyczkę podłączyłem do siłownika schowka i zadziałało?
  7. Panowie udało mi się założyć airbag off i był to najprostszy mod jaki dotej pory wykonałem w swojej a4. Lampkę w podsufitce zastąpiłem lampką z kontrolką z airbag off do tego zamontowałem przełącznik wraz z wiązką schowka i tyle - pół godziny roboty ? Jednak mam jedno pytanie, we wiązce którą kupiłem jest jakaś tajemnicza mała wtyczka i zastanawiam się od czego ona może być.
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Lukasz_mk2 temat w Audi A4 B6
    Wielkie dzięki!
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Lukasz_mk2 temat w Audi A4 B6
    Super, z góry dziękuję. Możesz mi jeszcze napisać czym się różnią piny z końcówką E i bez E
  10. Lukasz_mk2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Bardzo proszę o podanie numerów pinów męskich i żeńskich wchodzących do kostki w słupku A (kostka między drzwiami a budą) oraz pinów żeńskich wchodzących w kostki od modułu komfortu. Z tego co udało mi się sprawdzić to małe piny w kostce w słupku A to chyba: pin męski (strona drzwi): 000 979 012E pin żeńskim (strona słupka) 000 979 009E ale proszę o potwierdzenie.
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Kemysz79 temat w Audi A4 B6
    nie wiem czy do sedana jest podobnie jak do avanta, ale do avanta polecają siłowniki z "Krosna" nawet na zagranicznych forach czy to anglojęzycznych czy niemieckojęzycznych polecają nasze rodzime produkty - sam do avanta montowałem siłowniki z krosna jakieś 3 lata temu i póki co nic im nie dolega, a kosztowały mnie niecałe 90zł za 2szt.
  12. Można by wkręcić Isofix'y stosując coś takiego (rozmiar trzeba dobrać): Nitonakrętka M8 x 17 mm, stal nierdzewna AISI 304 WWW.BALUSS.PL Nitonakrętka M8 x 17 mm, stal nierdzewna AISI 304 Gwint: M8 Rozmiar L: 17 mm Średnica otworu... Ale z uwagi na to że to ISOFIX to trzeba dokładnie sprawdzić normy wytrzymałościowe jakie taka nitonakrętka ma spełnić - i w ogóle czy znajdzie się coś takiego o odpowiednich normach
  13. przeglądałeś w ogóle forum??? jest tego pełno np. tu:
  14. w jaki sposób osadziłeś tą diodę tak "głęboko" w blendzie skoro dioda nie wystaje prawie wcale ze swojej obudowy?
  15. @Ivanek w lusterku i tak po deszczu jest woda, która spływa po szkle do środka, tam nie ma co zamoknąć
  16. @jaras99 pokaż jak to świeci z tym reduktorem i napisz konkretnie co za reduktor zastosowałeś
  17. jaką wersją VCDS próbowałeś łączyć się z rns?? Kabel oryginalny czy klon?? Ja tu bardziej widzę problem z VCDS, jakby nie było podłączonych przewodów K/Can to by wyskoczył błąd "brak komunikacji" a nie "zbyt wiele błędów łączenia". Miałem podobne problemy podczas łączenia się z modułem BT - zmiana kabla VCDS załatwiła sprawę.
  18. @Dbaluchdodatkowo dodam od siebie że wiązki do samopoziomu możesz zamówić tu na forum np. od Kolegi @kaju - dostajesz wszystko jak na tacy każdy kabel opisany + wtyczki. Mi założenie samopoziomu zajęło jedno popołudnie z przerwą na browara
  19. miało być "kołkach" - słownik T9 w telefonie robi swoje
  20. Schowek prócz śrub trzyma się jeszcze na dodatkowych mocowaniach, bólach - nie wiem jak to nazwać - jest na tyle dobrze trzymany przez śruby że nic nie będzie trzeszczeć
  21. mam oryginalnie schowek ze zmieniarką i ściągałem go już milion razy i po raz pierwszy słyszę, aby za zmieniarką była jakaś śruba - u mnie są tylko dwie śruby pod schowkiem (w nogach) + 3 za klapą schowka + 1 z prawej strony. Tak, więc niczym się nie przejmuj schowek na pewno nie odpadnie bez tej śruby.
  22. Koszty malowania drzwi pewnie będzie wyższy niż kupno samych drzwi. Póki co do środka ci się woda nie wlewa, więc ja bym cierpliwie szukał drzwi w kolorze
  23. Tych drzwi nie ma co reanimować, bo się nie opłaci, szukaj drzwi w kolorze - Twój kolor to chyba LY7W, znajdziesz takie drzwi w dobrym stanie za 200zł/szt. - ja przynajmniej nie miałem z tym problemu. Gorzej tylko z wysyłką, bo ja dostałem ładne drzwi, tylko w transporcie się lekko zagięły na dolnym rogu, na szczęście udało się je uratować bez większej szkody
  24. też polecam ori lampki led - mam je u siebie już chyba ze 4 lata i wszystko jest git - zero błędów na fis'ie i ładnie świecą
  25. miałem podobny przypadek u siebie, pewnie przez wtyczkę dostała się woda do środka i powoli koroduje płytka - trzeba wymienić czujnik i dokładnie uszczelnić wtyczkę w miejscu gdzie wchodzą przewody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.