Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. zamierzasz tą lampę kupić nową czy używaną?? jeśli używaną to wejdź na znany portal aukcyjny i wpisz po prostu czego szukasz i po wyglądzie dobierz, zwracając tylko uwagę czy lampa jest na żarówki czy xenon/bi-xenon - żadnej filozofii w tym nie ma, mocowania wszystkie lampy mają takie same.
  2. jak kupowałeś oryginalne lampki to do jednej z nich wymagana jest zmiana biegunów w listwie - weź tą lampkę która nie świeci i dla próby podłącz pod akumulator - zobaczysz że się zapali - wielokrotnie było to już opisywane na forum. Ja osobiście też miałem taki problem jak ty i po zmianie biegunów problem się rozwiązał.
  3. przeczytaj temat do którego podałem link, jak podłączysz prawidłowo przełącznik auto, a co za tym idzie czujnik zmierzchu, to CLH też będzie działać. Nie da się założyć przełącznika auto tylko "w części"
  4. https://a4-klub.pl/topic/100858-mce-09-moduł-centralnej-elektryki-lusterko-włącznik-świateł-czujnik-światła-coming-leaving-home/#comments
  5. jeśli faktycznie zamiast odblasków będziesz miał lampki to problem pewnie leży w kablach w przelotkach między drzwiami a budą. Jak otwierasz drzwi to masz informacje na FIS'ie, że drzwi zostały otwarte???
  6. @Langista i @Muskel1 poprawcie mnie jeśli się mylę, ale jak nie ma bezpiecznika to raczej VCDS z modułem regulacji świateł się nie połączy, bo ten nie ma zasilania. Teraz nie zostaje nic innego niż tylko iść od bezpieczników do modułu oraz od modułu do czujników przy wahaczach (przód i tył) i szukać zwarcia. Być może do wtyczki bądź samego czujnika dostała się woda i to właśnie powoduje zwarcie
  7. W dziale "zrób to sam" jest wszystko opisane o pakiecie "światło" - przeglądnij ten temat
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Audi v8 temat w Audi A4 B5
    na forum nikt nie pracuje jak na etacie - jak znajdą się osoby co mają jakiś pomysł na twoją usterkę to na pewno się odezwą. Druga sprawa, że takie rzeczy ciężko diagnozuje się na odległość. Rozbierałeś w ogóle alternator? Nie widać nic na pierwszy rzut oka, że zostało upalone?
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na jarko85 temat w Audi A4 B6/B7
    dziwne, że nie ma zapisanych żadnych błędów - pewnie @Langista ma rację, że to pada procesor
  10. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na jarko85 temat w Audi A4 B6/B7
    to że kontrolkę od tempomatu masz to nie znaczy, że musisz mieć tempomat, ale dołożenie manetki to koszt koło 100zł + kodowanie - w dziale warsztat masz wszystko ładnie opisane. Co do licznika to VCDS pokazuje jakieś błędy?? Najlepiej zrób scan wszystkich sterowników i wrzuć tutaj, np. w pliku txt. Dodatkowo uzupełnij profil - będzie łatwiej coś pomóc.
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po wyrwaniu tej metalowej listwy przyklejałeś tą plastikową na jakiś podkładkach?? Chodzi mi o to, że ta metalowa ma jakąś grubość i po jej wywaleniu listwa plastikowa wpada głębiej w listwę
  12. piny możesz kupić na wtyczkolandia.pl, wtyczki też tam jakieś do audi mają - są też na allegro, ale ceny mają wyższe pewnie z uwagi na prowizję allegro
  13. Jak mruga cały czas to napewno prąd z akumulatora musi brać, ale z tego co widać na zdjęciu to jest chyba dioda LED, więc akumulator raczej od niej nie padnie. A co to jest, to trzeba iść "od nitki do kłębka" inaczej raczej się nie dowiesz co to może być i gdzie to jest podłączone.
  14. takie lampy to ktoś na forum sobie robił, ale nie pamiętam nicka. Poza tym zdajesz sobie sprawę z tego, że te lampy stracą homologację i jak źle trafisz to dowód może polecieć przy kontroli drogowej.
  15. to się uda jakoś założyć, aby to wyglądało?? Chodzi mi głównie o miejsca styku zderzaka z karoserią? Pod lampami a nad dziurą pod spryski widać, że coś to takie jakieś krzywe. Jakie kratki masz do tego zderzaka?
  16. @Patryks25 możesz napisać z czego jest Twój zderzak, że lakiernik miał z nim taki problem. Ze zdjęcia to zwykły s-line.
  17. W b6 nie było lamp ledowych. Wiec napisz konkretnie na co chcesz zamienić stare lampy.
  18. Jakich ledów użyłeś?? Podaj linka jak możesz. Podłączyłeś je do podświetlenia klamek, czy w inny sposób??
  19. A czy gniazdo żarówki jest czyste, czy może okopcone, co by wskazywało na słaby styk. Zajrzyj w rozpiskę mce i w momencie kiedy wystąpi problem sprawdź odpowiednie "wyjście" z modułu.
  20. https://a4-klub.pl/topic/140966-all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-z-b7/ - tu znajdziesz rozpiskę pinów MCE
  21. Jeżeli fis wyświetla informacje o żarówce, choć nie spotkałem się nigdy z komunikatem o nowej żarówce, to mce jest w wersji high
  22. Na początek odczytaj błędy. Tempomat działa jak chce, bo pewnie ma problem z odczytem wartości z czujnika prędkości lub z czujnika sprzęgła lub hamulca. Vag prawdę ci powie ?
  23. Z tego co mi wiadomo to poszczególnych modułów drzwi się nie koduje. Ja bym raczej sprawdził błędy w MK
  24. Na forum jest tego pełno, wystarczy zaglądnąć w odpowiedni dział https://a4-klub.pl/forum/73-a4-s4-b6/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.