Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Sprawdź wyjście na długie w m-ce. Jaki masz m-ce low czy high?? W temacie o zmianie m-ce z low na high masz rozpiskę wszystkich pinów.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Be-smart musisz podłączyć inaczej i będzie działał. W tej chwili pewnie ma ci go wzbudzać zwiększenie napięcia, musisz go podłączyć do plusa po zapłonie. Miałem ten sam problem u siebie.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Sprawdź czy nie zatykały ci się odpływy po prawej i lewej stronie oraz pod akumulatorem (musisz odwiedzić maskę i ściągnąć plastik przy podszybiu)
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jednak patrząc na ten schemat drugi raz to faktycznie coś jest nie halo. Niby pisze do jakich lamp trzeba podpiąć przewody, ale nie pisze czy do ich przewodów zasilających czy do masy. Dodatkowo jeśli chodzi o przewód pomarańczowy to radziłbym podpiąć go pod (+) po zapłonie, bo sądzę (mogę się mylić), że jeśli podepniesz go do stałego plusa (jak przewód czerwony) to moduł nie będzie się w ogóle usypiał, co będzie skutkowało większym poborem prądu (mimo tego, że światła nie będą się świecić to moduł jednak coś pobierze). Czy w pudełku nie ma jakiegoś obszerniejszego opisu prócz tego schematu??
-
[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt
To zrób zdjęcie jak ją założysz (nawet jak będziesz ją chciał od razu wyrzucić? )
-
[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt
czyli pewnie kratka z A6 C5. Dobra rada - kup sobie od razu gril od zderzaka z golfa 6 GTI i go dotnij, przykręcając później na dwóch małych wkręcikach (po jednym na stronę) - ta kratka z A6 w ogóle nie pasuje do zderzaka s-line - są szpary po bokach, których na zdjęciach w ogóle nie widać, a w rzeczywistości paskudnie to wygląda
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
po jakim czasie padł CI moduł od Proeltec?? Co do podłączenia to pin 87a w przekaźniku zostaje pusty, pin 85 i 30 podpinasz do (+) od świateł halogenowych (przeciwmgielnych)
-
[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt
sprzedałem mu mój zwykły zderzak, gdy zamieniłem go na s-line Jak kratka środkowa jest dopasowana do zderzaka??? - jak możesz to wrzuć zdjęcie to jest dokładnie mój zderzak przerobiony pod s-line (zdjęcie 1-4) - poznaje po otarciu z prawej strony Zderzak Audi A4 B6 S-Line sline LY7W spryskiwacze xenon ksenon Stoczek Łukowski • OLX.pl WWW.OLX.PL 1700 zł: 1 700 zł: Witam, sprzedam zderzak do Audi A4 B6 w wersji S-Line, ze spryskiwaczami lamp. (Ogłoszenie dotyczy zderzaka ze zdjęć 1-4) Zaczepy są wszystkie i nieuszkodzone. Mała obcierka od strony...
-
[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt
@peter22gdzie kupiłeś środkową kratkę do dokładki s-line?? Co to za kratka, po naklejce na foli mniemam, że nie jest to oryginał???
-
Zmiana lampki podsufitki na "ambiente"
Mają świecić
-
Problem z hamulcami
czujnik zamiennik czy ORi (zamienniki lubią być zepsute już w pudełku, a ori nie kosztuje majątku)?? Założony zgodnie ze sztuką?? - łatwo go zepsuć przy montażu. Błąd 00287 dotyczy problemu z czujnikiem abs (prawe tylne koło), który jest w piaście - tu raczej cała piasta do wymiany - radził bym zakładać ORI - nawet używka będzie lepsza od zamiennika
-
Brak oświetlenia przy otwartych drzwiach
a "masa" jest?? Od razu napiszę, że te lampki sterowane są masa z MK i pewni z tym może być problem. Co do tak niskiego napięcia to przeczytaj temat o dokładaniu tych lampek - tam znajdziesz miejsce z którego dochodzi zasilanie do tych lampek.
-
Szum we wnętrzu Audi A4 B6 sedan
Nie opadły ci przypadkiem któreś drzwi?? Zabierz kolegę na wycieczkę i niech usiądzie z tyłu i podczas jazdy niech uniesie drzwi do góry za ramę okna, czynność ta powtórzcie dla wszystkich drzwi.
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Te silniczki z exeo są jakoś poprawione, czy tylko nowsze??
-
Zmiana lampki podsufitki na "ambiente"
@Langista @FishBB kolega napisał, że kupił lampkę z diodami ambient, więc diody ma pewnie podpięte jak to w Ori lampce w fabryce wymyślono. Kolego @damianw123 tu: https://a4-klub.pl/topic/105958-montaż-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach/#comments jest opis "licht pakiet'u" i tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Niestety u niektórych wystarczy zamienić tylko lampki i wszystko działa, a u niektórych jest konieczność dołożenia okablowania - najlepsze w tym jest to, że nie ma na to żadnej reguły. Ja mam auto z początku lat produkcji (2001r.) i wymieniłem tylko lampkę i wszystko działa, a w podanym prze ze mnie temacie można znaleźć info że niektórzy mając auta z 2004 roku musieli grzebać w instalacji.
-
Powrót do świetności - Audi A4 B6 TDI
Ładne auto, ale jest co robić. Co to za guziki przy ESP?? Jeśli można wiedzieć to ile kosztowały Cię wahacze z REGUM??
-
Lusterko nie grzeje
Sprawdź kable w przelotkach między drzwiami a budą - pewnie są przerwane
-
Listwa progowa a4 b6
Panowie czy te listwy są takie same na lewą i prawą stronę??
-
Swap manetek z A3 8V do B6/B7
Fajnie to sobie wymyśliłeś. Z niecierpliwością poczekam aż zamontujesz to na auto. Będziesz też działał z manetkami w wersji z fis oraz z tempomatem??
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
@Muskel1miałeś rację dziś wziąłem się za wymianę czujnika i przy odłączaniu wtyczki od rzekomo uszkodzonego czujnika jeden z przewodów został mi w ręce Poprawiłem przewody (dałem nowy pin) i jest teraz git, wszystko działa! Na przyszłość zostały mi jeszcze czujniki, które zakupiłem myśląc, że to właśnie wina czujnika.
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Po długiej i nierównej walce w końcu udało się założyć zewnętrzny pakiet s-line (zostały jeszcze listwy, które leżą w garażu i czekają na lepszy moment), PDC przód + tył oraz wymienić pognite przednie błotniki. Niestety, nie udało się umyć auta.
-
Pobieranie prądu A4 b6 1.8T
Błąd 18010 świadczy o za niskim napięciem na akumulatorze i występuje zawsze jak akumulator jest na wyczerpaniu. Pobór na poziomie 0,12a to stanowczo za dużo, w spoczynku winno być koło 0,03A. Moje auto traktuje jako hobby i jeżdżę nim naprawdę rzadko (do codziennej jazdy mam inne auto), w okresie od 03.2021 do 03.2022 (okres między przeglądami) moje audi przejechało 800km, od 03.2022 do teraz zrobiłem może koło 400km (wyjeździłem pół baku) i jak dotychczas akumulator ładowałem raz (mój Aku ma 3lata), auto stoi na zewnątrz - nie mam garażu - wczoraj odpalił "od kopa" Więc myślę że jeżeli ty robisz dziennie 20km to Aku przy prawidłowym napięciu ładowania i normalnym poborze prądu na postoju powinien być w super kondycji. Poza tym możesz podejść do pierwszego lepszego elektryka lub nawet sklepu motoryzacyjnego i poprosić o sprawdzenie kondycji swojego akumulatora jakimś testerem.
-
Jak to zrobić żeby wyglądało przynajmniej przyzwoicie?
O jakim zdzieraniu piszesz?? Folie samochodowe są raczej odporne na zarysowania, ale nie są tanie.
-
Jak to zrobić żeby wyglądało przynajmniej przyzwoicie?
myślę, że może oklejenie by dało radę. Zwłaszcza, że i tak nie dobierzesz idealnie farby, aby to pomalować - na folii nie wyjdą ci przynajmniej zacieki. Co to w ogóle za szpej?
-
B6 DIVISION
sprawa nie dotyczy tylko przetargów na roboty budowlane, ale ogólnie przetargów we wszystkich innych branżach. Denerwują mnie osoby, które mi mówią, że w ..uj zarabiam nie mając o tym pojęcia. Ostatnio np. zakończyliśmy nadzór nad robotą za ponad 40mln i byliśmy na niej sporo do tyłu (musieliśmy do niej dołożyć), ale Ci patrzącym z boku pytali gdzie ja mam tych w ..uj pieniędzy, a mnie aż telepało. Koniec tematu