Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Navigator pytanie


dinex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam Audi a4 b7 1.9tdi. Kombinuje jak uruchomić dodatkowa płytę CD. W bagażniku siedzi u mnie Audi Navigator z miejscem na płytę CD. W aucie mam radio symphony 2. Mam też przyciski od navi przy siedzeniu kierowcy. Wydaje mi się że siedzialo tu wcześniej radio rnse chodź te symphony jest 1din. Jak wkładam płytę do tego Navigatora to tej płyty nie czyta na radiu. Niby wszystko podłączone płyta w środku chodzi słychać laser. Czy możliwe że ta navigacja/zmieniarka jest od nie tego radia i nie będzie mi działać na tym symphony 2? Po co to jest w ogóle? Szukam odpowiedzi bo nie wiem czy to auto nie było jakieś kombinowane albo czy po prostu ktoś przed sprzedażą w Niemczech po prostu nie sprzedał radia rnse. Dodam jeszcze że na kierownicy nie mam żadnych przycisków. Przy okazji da się przerobić ta kostkę po telefonie na jakieś USB aby było tylko zasilanie? IMG_20201109_135521.jpg

IMG_20201109_135511.jpg

IMG_20201109_142615.jpg

IMG_20201109_142621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz u sobie nawigacje w fis, radio nie ma z nią nic wspólnego. Jak wciśniesz przycisk 'navi' na panelu między fotelami to powinna się włączyć nawigacja na wyświetlaczu fis. Nawigacja w radiu rnse ma swój czytnik na mapy, więc Niemiec raczej niczego nie demontował przed sprzedażą. Brak kierownicy z MF też nie ma z nawigacja nic wspólnego.

Wiem to wszystko z własnego doświadczenia - też mam taką nawigacje u siebie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała navi na fis ,a czytnik w bagażniku jest tylko na mapy nie czyta muzyki. Wszystko jest w ori , rnse to 2 din a ty masz 1 din

Edytowane przez Tom A4
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dinex napisał:

W aucie mam radio symphony 2.

Przecie jak byk pisze na radiu CONCERT a nie Symphony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania, że wszystko jest oryginał. Z podmianą z RNS-E na DIN 1 za dużo zachodu by było, po to by tylko RNS-E sobie zostawić czy sprzedać. Wymiana tunelu, panelu klimy, dołożenie małej navi okoblowanie...gra nie warta świeczki. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 09:54, Fido napisał:

Przecie jak byk pisze na radiu CONCERT a nie Symphony. 

A tak masz rację :) dziękuję wam

Edytowane przez dinex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , panowie jak wyciągnąć sam panel małej nawi ?  Chodzi mi o sam panel a nie o panel z całym koszem i  z zapalniczką  ktoś pomoże ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz klapkę zapalniczki, wkładasz palca jak na rysunku i podważasz w pokazanym kierunku.

20220204_150126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki ,  dopytam , ta szczałka  jest do przodu czy do góry  bo różnie można  to rozumieć , wstyd mi ale wolę dopytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...