Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Ikonka akumulatora
Jak pasek się nie ślizga podczas spadku napięcia to pewnie alternator się kończy i wypadało by do niego zajrzeć i pewnie wymienić szczotki
-
Problem z elelrtyką
paląca się kontrolka ESP po zaniku prądu (rozładowaniu akumulatora) to norma - jak zgasła sama to jest OK Co do grzania fotela to pewnie źle założyłeś potencjometr od grzania fotela musisz jeszcze raz rozebrać klimatronika i ustawić potencjometr w odpowiedniej pozycji
-
Audi A4B7 brak wtyczek od radia
w audi tylne głośniki "grają" przez wzmacniacz. Na forum znajdziesz co i jak podłączyć, żeby tył grał, ale teraz największy twój problem to odnaleźć się po kolorach kabli co gdzie i jak. W tym Ci niestety nie pomogę, ale napewno zaraz znajdzie się tu jakaś mądra głowa i opisze co i jak. Możesz porobić zdjęcie wiązki jaka w tej chwili jest w aucie - będzie prościej.
-
ELSA problemy z wyszukaniem Audi
Nie wiem skąd masz tą else, ale zmień język z polskiego na angielski i spróbuj otworzyć schemat
-
Brak kierunkowskazów z lewej strony
Napisz na grupie regionalnej, napewno ktoś pomoże z podłączeniem pod vcds
-
Brak kierunkowskazów z lewej strony
a vcds pokazuje jakieś błędy???
-
Proszę o analizę błędów.
a baterie w pilocie wymieniałeś??
-
Pomoc fotel kierowcy
Złamał ci się drut od regulacji lędźwi, na forum jest multum tematów z opisem tego problemu, chyba nawet w dziale warsztat znajdziesz instrukcje jak to samodzielnie naprawić Ostatni temat jest nawet z 20 marca br.
-
Counter-Strike Global Offensive - zwiększenie liczby graczy
a jest jakaś możliwość zagrać w 6 - w jakimś innym trybie??
-
Counter-Strike Global Offensive - zwiększenie liczby graczy
Witam, Panowie z uwagi na COVID19 gram z kumplami w CS:GO ale jest nas 6 osób a jednocześnie w drużynie może grać tylko 5 osób + 1 BOT, czy znacie jakąś możliwość, aby to zmienić, żeby drużyna składała się z 6 graczy???
-
Proszę o analizę błędów.
czy oprócz zapisanych błędów coś jest nie tak z autem, odpala??? Po ich wykasowaniu błędy powracają??? Mniemam, że błąd dotyczący radia raczej nie wymaga tłumaczenia.
-
Przerobienie z xenon na h7 - regulacja wysokości świateł.
jak dostał przód to i tak musisz kupić zderzak - zderzak ze spryskami w komplecie kupisz w podobnej cenie co bez sprysków (nowe spryski kupowałem coś poniżej 100zł/szt, za sam zderzak w moim kolorze (do założenia bez malowania) zapłaciłem 600zł ze spryskami), ze starych lamp pewnie przetwornice się jeszcze nadają więc musisz kupić tylko same gołe lampy bez przetwornic - są w podobnej cenie co kompletne lampy na H7. Chłopie przemyśl to dwa razy!!
-
Przerobienie z xenon na h7 - regulacja wysokości świateł.
Kolego nie zmieniaj xenonów na H7 - uwierz mi to będzie najgorsza rzecz jaką możesz zrobić w B6. Co Ci się dzieje z tymi xenonami, że je chcesz usunąć. Jak do zwykłych lamp wsadzisz świeczkę to tak będą świecić lampy na żarówkach H7 - obecnie jestem na etapie zmiany H7 <> bi-xenon i na próbę (bo jeszcze nie mam samopoziomu) zamontowałem lampę biksenonową zamiast lampy H7 i nawet się nie spodziewałem, że może być taka różnica.
-
spalony pin lampa tył
No to raczej na 100% masz słaby styk
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Funkcja auto też działa - mam zamontowane lusterko z czujnikiem zmierzchu
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Przełącznik z B7 siedzi już w aucie - trzeba było tylko pin 11 przepiąć do 13
-
spalony pin lampa tył
Kolego co to znaczy że pali styk?? Robi się gdzieś zwarcie w lampie?? Pokaż zdjęcie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ja kupiłem używkę z B7 w super stanie za 40zł + KW, ale z uwagi że mam teraz trochę czasu to chciał bym naprawić "stary" włącznik - jak się uda to będzie ok, a jak nie to trudno.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Napewno prościej, ale u mnie właśnie dwie diody nie świecą i chciał bym je naprawić, po czym sprawdzić czy wszystko jest ok jeszcze w domu
-
[ALL B7] Klakson nie działa
MK czyli moduł komfortu
-
[ALL B7] Klakson nie działa
to chyba nie widzę wyjścia tylko podmiana MK, nawet na byle jaki, byle tylko sprawdzić ten klakson, a później ewentualnie szukać odpowiedniego MK do wyposażenia auta
-
[ALL B7] Klakson nie działa
a gdzie w tym schemacie jest K11?? bo jestem ślepy i widzę tylko K14
-
[ALL B7] Klakson nie działa
pewnie najlepiej byłoby podmienić moduł komfortu, ale z tego co pisze w temacie o modułach komfortu to nic tam Bart-s nie pisał o tym że moduł ma coś wspólnego z "trąbką"
-
[ALL B7] Klakson nie działa
spróbuj wyjąć radio i zobaczysz co się będzie działo. Dodatkowo podaj informacje jaką masz "podkowę" (moduł kierownicy) z B6 czy z B7??
-
[ALL B7] Klakson nie działa
Kolego uzupełnił profil. Zapewnie masz B7 i kierownice multi z B7, a radio z B6 i dlatego kierownica nie działa, ale raczej nie ma to nic wspólnego z klaksonem.