Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. 18711/P2279/008825 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
  2. Byliście na filmie?? Warto go zobaczyć??
  3. to znaczy, że gdzieś może być zwarcie - zjedzony kabel przez gryzonia, zwarcie w samym silniku. Ale jak mówisz, że nie masz prądu we wtyczce to pewnie się gdzieś kabel przetarł lub pin we wtyczce jest zardzewiały
  4. Pany czy ktoś się dzisiaj wybiera na spota??
  5. tak więc kolego Mordeliuss
  6. przyciąć możesz, ale taki adapter kosztuje tyle co paczka fajek, więc nie wiem czy to ma sens
  7. nie przyglądnąłem się dokładnie tej przejściówce którą zaproponował kolega - ona będzie odpowiednia, myślałem, że w gnieździe ISO są zwykłe piny nie mini. Więc ją możesz kupić śmiało Zwracam honor koledze wesz82
  8. to ten adapter Ci i tak nic nie da, poczekaj znajdę to czego potrzebujesz i dam znać
  9. no to pozostaje Ci tylko podłączenie yatour i sprawdzenie czy zadziała
  10. jak w schowku nie masz żadnych dodatkowych "półek" to pewnie zmieniarki nie było - pod zmieniarkę był inny rodzaj schowka z dodatkową "półką" na jej montaż. Zrób zdjęcie schowka i będzie wszystko jasne
  11. jeżeli radio siedzi w aucie od wyjechania z fabryki to radio nie potrzebuje kodu, dopiero po przełożeniu do innego A4 potrzebny jest pin
  12. jak pojedziesz na jakiegoś lokalnego zlota A4klubu, a w lubuskim na pewno takie są organizowane to ktoś Ci to powinień zrobić za przysłowiowe "dziękuje"
  13. jak nie miałeś wcześniej zadniej zmieniarki to pamiętaj o przekodowaniu radia
  14. schemat który wkleiłem dotyczy radia Audi (2004-2008) Symphony II oraz Concert II, a twoje to właśnie Concert II
  15. schemat dotyczy Audi (2004-2008) Symphony II , Concert II Head Units
  16. nic nie potrzebujesz wpinasz się do radia niebieską kostką - tu jest pinout audi concert II: Audi (2004-2008) Symphony II , Concert II Head Units pinout diagram @ pinoutguide.com PINOUTGUIDE.COM wpinasz się w gniazdo opisane jako A na schemacie
  17. a po co ten adapter jak kolega SzymekA4 ma oryginalne radio Audi Concert??
  18. jak masz zwykłą zmieniarkę to odpinasz ją od radia i w jej miejsce wpinasz niebieską wtyczkę yatour, a do czarnego gniazda wpinasz zmieniarkę. Jak nie masz obecnie zwykłej zmieniarki to masz puste miejsce w radiu do wpięcia niebieskiej wtyczki. Dodatkowo jak nie miałeś zwykłej zmieniarki to jeszcze musisz podłączyć VCDS'a i przekodować radio.
  19. Mój błąd, pomyliłem moduł parktronika z modułem samopoziomowania świateł. Ale vcds prawdę ci powie ?
  20. Kontroler jest jeden pod schowkiem pasażera. Ale problem masz raczej z którymś z czujników, a nie z kontrolerem. Podłącz auto pod vcds i będziesz wiedział trochę więcej.
  21. Na wlepce nie znajdziesz takich informacji musisz podłączyć vcds'a i odczytać numer swojego modułu komfortu. Jeśli nie posiadasz vcds'a to podjedź na spota w swojej okolicy - chłopaki napewno pomogą, zwłaszcza że odczytanie numeru zajmie 30sek.
  22. Ktoś może wziąć ?
  23. Kolego niestety ja z twojego opisu nic nie wywnioskuje, nie mam pojęcia co to jest :
  24. Kolego Iptables nie nadawaj tak na ten "gówniany portal", bo jak byś poszukał to byś na pewno znalazł informacje gdzie jest "ten drugi akumulator" od alarmu a co do sposobu szukania "złodzieja prądu" to na forum też jest sporo wątków na ten temat. Najprostszy sposób znalezienia winowajcy to podłączenie miernika i wyciąganie pojedynczo bezpieczników i obserwowanie wskaźnika (oczywiście wszystko robisz na zamkniętym aucie - tzn. otwierasz drzwi kierowcy, zamykasz zamek śrubokrętem następnie zamykasz auto z pilota i po kolei wyjmujesz bezpieczniki)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.