Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. kolego a jak ty włączasz te długie światła?? Po co chcesz wymieniać przełącznik świateł (OEM 8E0941531A ) - długie światła włączasz pchając manetkę przy kierownicy do przodu (pociągając manetkę mrugasz, pchając ją do przodu włączasz długie na stałe), przy jednoczesnym przełączeniu włącznika świateł na światła krótkie/mijania (przekręcasz go na maksa w prawo)
  2. Nie ma na to żadnego kodowania, sprawdź błędy w MK
  3. Kolego nic nie musisz ściągać, guma schodzi po otwarciu drzwi - można powiedzieć że siedzi na wcisk, ściągnij ją od strony karoserii, a nie od strony drzwi
  4. Problem leży w taśmie łączącej ekran z płytą licznika - musisz znaleźć speców od naprawy liczników, bo w domowych warunkach raczej tego nie naprawisz
  5. Co się podziało że nikogo nie ma w galerii?? Już się wszyscy rozjechali??
  6. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Trewro temat w 1.9TDI
    Czy to nie jest raczej coś w rodzaju "szurania" a nie szumu?? Jeśli jest to raczej "szuranie" to podobno kończy się turbo, pisze podobno bo u mnie te turbo kończy się od ponad dwóch lat, turbo ma bardzo znikomy luz i "szuranie" nie jest słyszalne zawsze tylko od czasu do czasu (raczej jak silnik się rozgrzeje). Radzę zbadać luzy w turbo i jak nie ma wyczuwalnych luzów to znaleźć sobie inny problem w życiu ?
  7. a jakie błędy wywala VCDS?? Problem z szybami może być spowodowane przerwanymi kablami w przelotkach między drzwiami a budą - jak u siebie zakładałem elektryke szyb z tyłu i podłączyłem tylko jedne drzwi tylne to też nie działały żadne szyby (ani przód ani tył) dopiero jak wszystko złożyłem (kompletny tył L+P) zaczęło działać, więc u ciebie może być podobnie - jak któryś z kabli w drzwiach jest przerwany to nie działają żadne szyby (ani przód ani tył)
  8. Wymieniałeś może ostatnio szybę?, bo to ewidentnie widać że leci przez górną krawędź szyby. W b6 nie ma żadnej uszczelki do szyby tylko klej na jakim jest montowana szyba tamuje wlewanie się wody do wnętrza. W twoim przypadku raczej wymagane jest ponowne wklejenie szyby przy wcześniejszym dokładnym usunięciu starego kleju.
  9. podłączałeś auto pod komputer?? za szyby odpowiada moduł komfortu, więc może w nim trzeba szukać przyczyn awarii oraz można by jednak podmienić panel z przyciskami
  10. kupić błotnik ori i to jeszcze w kolor graniczy z cudem - no chyba, że koledze odpowiada błotnik pordzewiały. Co do zamienników to jest sporo opinii na forum, w których ludzie piszą, że po porządnej konserwacji od wew. strony taki zamiennik wytrzyma dłużej niż 2 lata. Jeśli chodzi zaś o maskę i zderzak to używkami w kolor raczej nie powinno być problemu.
  11. Shadow wczoraj oglądnąłem film, którego fragment oglądaliśmy na zlocie - generalnie film nie ma nic wspólnego z naszym "Tylko nie mów nikomu". Choć ogólnie film całkiem spoko, ale kiedy myślisz, że coś się jeszcze musi wydarzyć to film się kończy
  12. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Łukasz1983 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego lepiej oddaj stary rozrusznik do regeneracji, a nie kupuj używanego który kosztuje tyle co regeneracja, a pochodzi nie wiadomo jak długo
  13. Jak byśmy byli w USA to gościa by już dawno podziurawili bądź staranowali , a u nas boją się uszkodzić radiowozów, bo im każą zwracać kasę za ich naprawę
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6
    co do belek na dach to radze poszukać aluminiowych bo te stalowe mimo, że są powleczone pcv to w krótkim czasie zardzewieją od środka. Co do uchwytów na rower to w tym budżecie są ok - choć na pewno będą głośne (będzie szumieć przy szybszej jeździe) - sam u siebie mam zwykłe uchwyty na rower, które zakupił mój ojciec sto lat temu jeszcze do poloneza i jakoś dają radę. Kiedyś pożyczyłem od kumpla uchwyty na rower thule i są zdecydowanie cichsze od tych za parę złotych, ale za jeden uchwyt thule masz 6 tańszych niefirmowych.
  15. Tomku wracając do wczorajszej rozmowy o wymianie dysku w macu to tak jak przypuszczałem istnieją tanie przejściówki do zwykłych dysków SSD np.: https://www.morele.net/delock-konwerter-blade-ssd-macbook-air-ssd-sata-62644-767667/?gclid=CjwKCAjw_MnmBRAoEiwAPRRWW75tNNkgsguI_qR2zrWwZcf-naiGwBHWnYS2lJsO0yB5L7zplh43SxoC770QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
  16. winne takiej sytuacji są poprzecierane kable pomiędzy budą a drzwiami (w harmonijkach) - radził bym sprawdzić wszystkie drzwi, bo jak tam nigdy nie zaglądałeś to masz parę ładnych godzin z głowy, aby doprowadzić to do ładu i składu
  17. Albo blaszki przy żarówce do odgięcie, albo piny we wtyczce do lampy luźne
  18. problem może być spowodowany włącznikiem świateł (najlepiej podmienić na taki który jest 100% dobry) lub zalanym modułem MCE
  19. kable w przelotce gumowej sprawdzone - 99% problemów z niedziałającymi szybami spowodowane jest połamanymi kablami w przelotkach między drzwiami a budą
  20. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na magdyj5 temat w 1.9TDI
    jak będziesz kupować czujnik to tylko w ASO - kiedyś wymieniałem go u siebie i zamienniki słabo się sprawdziły - ostatecznie kupiłem w ASO i działa już od ponad roku
  21. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Bursztyn201 temat w Audi A4 B6
    Sprawdź kable między klapą a karoserią, lampki podświetlenia tablicy świecą??
  22. Kolego masz jakieś zdjęcie tej rdzy?? Może wystarczy jakąś wstawkę zrobić.
  23. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Liskop temat w 1.9TDI
    Kolego, a możesz napisać ile Ci wcześniej palił?? Ja spisuje sobie każde tankowanie przez ostatnie 45tys km i wychodzi mi 8,5l/100km - uważam to za normę zwłaszcza że 85% mojej jazdy to zakorkowany Kraków.
  24. Tak, jak towar jest niezgodny z umową to po opisaniu sytuacji oraz wysłaniu korespondencji między mną a sprzedawcą (ja opisałem co jest nie tak z towarem, sprzedawca od razu zaproponował zwrot połowy kwoty - ja się nie zgodziłem i żądałem pełny zwrot kwoty wpłaconej, po czym kontakt się urwał), bank oddał mi całą kasę. Jak chcesz wiedzieć jak to działa to zadzwoń na infolinię swojego banku - na początku nic nie chcą powiedzieć (pani na infolinii się strasznie motała), ale jak powiesz, że chodzi Ci o "cash back" to wszystko Ci ładnie wyjaśnią. Z tego co się jeszcze dowiedziałem na infolinii banku to przed zwrotem kasy podobno bank skonfrontował mój opis zdarzeń ze sprzedającym (mój opis był spójny - bez jakiegokolwiek krętactwa).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.