Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. masz włączony tryb skandynawski. Można to wyłączyć VCDS'em (trzeba porostu podłączyć auto pod kompa). Podjedź na lokalnego spota to chłopaki to ogarną w 1 min.
  2. Panowie, nie potrzebuje ktoś takich uchwytów na głośniki: https://www.morele.net/b-tech-loudspeaker-para-bt77-b-1085516/ kupiłem je dla siebie, ale jednak będę montował głośniki na uchwytach sufitowych. Sprzedał bym je za 100zł - uchwyty są nowe nigdy nie montowane.
  3. 2005 to nie są raczej ostatnie lata, żona obecnie jeździ Skodą fabią 2 salonową z 2007 i już była wymieniana tylna klapa, bo zgniła gdzieś koło 2012r.
  4. a z którego roku ma tą 6??
  5. Dzięki za odpowiedź. Tak właśnie zrobiłem kupiłem 10m płaski za niecałe 50zł i póki co sprawdzałem z TV i komputerem i jest git. W sklepie którym go kupowałem sprzedawca mówił podobnie jak ty, że te drogie kable nie są warte tego by płacić za nie chorą kasę.
  6. Witam, potrzebuje kupić kabel HDMI o długości ok. 7m. Zna się ktoś na tym? Będąc w sklepie sprzedawca chwali droższe kable, a w internetowych piszą, że jak się nie planuje oglądać 4K to nie ma co przepłacać i lepiej kupić tani kabel za paredziesiąt zł. W sklepie sprzedawca zachwalał coś takiego: https://www.koris.pl/in-akustik-premium-blue-hdmi.html (Link do przypadkowego sklepu, ale wszędzie kosztuje on ok. 330zł)
  7. nie wiem jak mazdy 6 pierwszej generacji, ale w firmie użytkujemy cx-3 (kupiona w 2017r.). Jak szukaliśmy auta do firmy to przekopałem sporo internetu w poszukiwaniu opinii o mazdzie i jej problemów z rdzą. Podobne te nowsze mazdy już pozbyły się tej bolączki (nie wiem dokładnie od którego roku jest już ok, bo interesowałem się tylko nowymi). Po roku użytkowania cx-3, rozważamy z żoną kupno (w przyszłym roku jak wyjdzie lift 3) nowej mazdy 3 dla niej - muszę powiedzieć, że za cenę mazdy 3 nie kupi się nic sensownego z takim wyposażeniem - ceny audi a3 zaczynają się tam gdzie kończy się cennik mazdy 3, a coś nie jestem przekonany, że a3 oferują, aż tak dużo za tą cenę. Z resztą nawet na forum można poczytać jak ruda zjada a4 b8 i to nie po dzwonach tylko salonowych, więc zabezpieczenie antykorozyjne audi to już niestety przeszłość.
  8. w pierwszej kolejności sprawdź przelotkę między klapą a budą. Co do zamka to jest to przypadłość naszych aut. Ja sobie z tym poradziłem psikając w zamek WD40 - mordowałem się z tym dość długą chwile, ale w końcu puściło i działa - niestety jak się nie używa zamka to w kontakcie z aluminiowa blendą, która się utlenia takie cuda się dzieją. Psikaj WD40 w zamek i małym śrubokręcikiem "szturchaj" wkładkę w miejscu gdzie wkłada się kluczyk, w końcu puści. Jak już będziesz mógł włożyć kluczyk to powtarzaj czynność z WD40, aż do momentu kiedy będziesz go mógł przekręcić.
  9. Mam podświetlenie nóg podłączone jak w oryginale i jakoś nie zauważyłem żeby się ściemniało. Gaśnie odrazy po zamknięciu drzwi.
  10. a co pokazuje VCDS?? jakie błędy??
  11. Kolego 600zł za MK to chora cena. Do 250zł można coś spokojnie znaleźć. Nie mówiąc już o tym, że twój moduł można zamienić innym, nie koniecznie z końcówką AR, musisz tylko znaleźć odpowiedni dla Siebie wg rozpiski na forum: Centralny zamek (wersja II* – od lipca 2002, od VIN 8E*3*100001)8E0 959 433 AR - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).8E0 959 433 AS - 433MHz, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 AT - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 BA - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).8E0 959 433 BB – fabryczny alarm, 315MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).
  12. Panowie gdzie w Krakowie można znaleźć jakiś sensowny sklep z rzutnikami/projektorami, gdzie są ludzie co coś doradzą? Nie znam się na tym kompletnie, a chciałbym coś kupić.
  13. Marcin pochwal się coś kupił.
  14. Witam, ostatnio dwa razy przytrafia mi się sytuacja w której nie mogłem odpalić auta. Przekręciłem kluczyk na zapłon - zapaliły się kontrolki, po czym przekręcając kluczyk dalej samochód w ogóle nie reagował. Tak jak bym w ogóle nie przekręcił kluczyka - kompletne zero reakcji. Parę razy przekręciłem kluczyk w tą i z powrotem i auto zapaliło od strzała. Sytuacja powtórzyła mi się dwa razy w tym tygodniu. Czy winna może być Kostka stacyjki, czy szukać przyczyny gdzie indziej??
  15. Chyba same porty AUX czy USB to trochę za mało aby to działało z oryginalnym radiem. Ja mam u siebie emulator zmieniarki z portem AUX, USB i czytnikiem kart sdhc i w nim oprócz samych portòw jest jeszcze trochę elektroniki.
  16. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Gressieq temat w Audi A4 B6/B7
    Jak licznik jeszcze nigdy nie był wyciągany to może iść strasznie ciężko, ale prosty trzeba zaprzeć nogi o podłogę i szarpnąć ?
  17. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Gressieq temat w Audi A4 B6/B7
    demontaż licznika polega na odkręceniu dwóch śrubek które znajdują się pod maskownicą na dole licznika między przyciskami "Mode" a "check" - trzeba ten plastik po prostu ciągnąc do siebie i wyjdzie. Co do wyświetlacza to jak jest on do liczników a4 B6 to możesz go kupić i wymienić, ale nie jest to takie proste, bo musisz rozebrać licznik prawie na części pierwsze - opis gdzieś jest na forum. Są też firmy które wymieniają lub naprawiają te wyświetlacze - na wymianę dostaniesz gwarancję i masz spokój, że ci nic nie nawali. Ja u siebie w takiej firmie naprawiałem licznik z kolorowym wyświetlaczem i odpukać już mam parę ładnych lat spokój (jak chcesz to mogę podać na PW namiary na firmę w której to naprawiałem) Co do pytania kolegi @Damianq to nie ma możliwości wymiany samego wyświetlacza czerwonego na kolorowy - trzeba zmienić cały licznik.
  18. raczej nie - to ma po prostu działać jak podświetlenie wszystkich innych ikonek w aucie - włączasz światła i świeci Gdzieś na forum już był opisywany ten problem - z tego co kojarzę, ale nie jestem pewien na 100% to winna była taśma. Wszystkie numery części zgadzają Ci się z rozpiską części z forum??
  19. @lipmar1789 jak masz już czerwone światełko w drzwiach to białe podłączasz pod niego. Poza tym w pierwszym poście tego tematu masz wszystko ładnie rozrysowane - lepiej się tego nie da wytłumaczyć.
  20. Kup oryginalne lampki LED i będą świecić długo, u mnie świecą już drugi rok i jest git. Ja kupowałem te: http://www.getem.pl/towar.1557.lampki.oswietlenia.tablicy.rejestracyjnej.led.audi.a3.a4.a6.a8.4h0943021._022.html
  21. Co to są zmierzchòwki?? Może koledze chodzi o światła do jazdy dziennej, które nie zawsze występowały w B7 ( trzeba je kodować bagien)
  22. W tej kierownicy przyciski powinny świecić po włączenie świateł - u mnie świecą ?
  23. Kolego @Awra nie daj się wpuścić w maliny. Niedawno zakończyłem sprawę sądową związaną z autem. Generalnie to co Ci ten jego rzeczoznawca napisał to wsadzić można sobie i tak w buty, bo jakby doszło do sprawy sądowej to sąd i tak powoła swojego biegłego i jego opinia może być całkowicie rozbieżna z tą co dostałeś od kupującego. Jedna rada ode mnie - jak jesteś 100% pewny swego to idź do sądu, bo po sprawie będziesz spał spokojniej. Jedyna wada naszego systemu to to, że np. u mnie cała historia ciągła się ponad 3,5 roku, a mając jeszcze na uwadze to co obecnie dzieje się w naszych sądach to rychłego zakończenia sprawy nie widzę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  24. Będzie trzeba go kodować, ale wystarczy jak odczytasz kodowanie z obecnego modułu i takie same przepiszesz do nowego. W nowym module będzie trzeba jeszcze przypisać twoje piloty, ale jest to ładne opisane na forum (chyba w temacie o zmianie modułu komfortu). Generalnie temat jest prosty i nie zdarzysz wypić drugiego browara i będzie po robocie.
  25. a po co się chcesz do niej dobierać?? Sądzę, że jeżeli poduszka Ci wystrzeliła to najprostrzym i najtańszym rozwiązaniem było by wymiana fotela na "nowy" - używany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.