Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
FIS brak informacji o otwartych drzwiach
jak kable wyglądają dobrze to problem raczej leży w mikrostyku w zamku - przeszukaj forum - jest gdzieś opis jak się należy do tego zabrać.
-
[B6 AVF] Znowu zima, znowu nie pali
Jest to oznaka tego że przy rozruchu spada napięcie do tego stopnia, że radio się wyłącza. Ja bym raczej zaczął od rozrusznika - tak jak koledzy radzą. Co do ładowania to ładowanie na poziomie 14,1V jest OK.
-
Moduł komfortu A4 B6 kod AMB
swój MK możesz wymienić na inny przy czym: twój to: 8E0 959 433 BB – fabryczny alarm, 315MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu. więc możesz go wymienić na BC i BD, przy czym ze względu na inną częstotliwość konieczne będzie wymiana pilotów 8E0 959 433 BC - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 BD - fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby)
-
kierownica z audi a4 b7 do b6
Kolego na forum w dziale "zrób to sam" masz dokładny opis czego potrzebujesz do zmiany kierownicy B6 na B7
-
Dziwne zachowanie elektryki
odczytywałeś błędy VCDS'em?? - to podstawa
-
A4 B7 - 17-instruments - nie przyjmuje kodowania
widzisz o tym nie wiedziałem, będę musiał spróbować użyć vcds z prawami admina, dzięki za odpowiedź
-
A4 B7 - 17-instruments - nie przyjmuje kodowania
kabel klon, ale prób było chyba z 10, prosił bym jeszcze o potwierdzenie mojego myślenia i podania prawidłowej wartości kodowania
-
A4 B7 - 17-instruments - nie przyjmuje kodowania
Witam, W aucie (A4 B7 2.0 ALT bez quarto) nie miałem sygnalizacji zapięcia pasów więc przestawiłem przedostatni bit z 0 na 1, ale okazało się że włącznik w zapięciu pasa jest zepsuty i aby zniknął komunikat o zapięciu pasa należy mocniej "wdusić" pas do "zapięcia", więc chciałem przywrócić poprzednie kodowanie które wyglądało tak: 0006101. Niestety przy próbie powrotu do poprzedniego kodowania wyskakuje mi informacja, że niby kodowanie przebiegło poprawnie, po czym po ponownym sprawdzeniu kodowania jego wartość wynosi 0006143. Co z tym zrobić??? Inną sprawą jest, że wg mojego "wyliczenia" prawidłowe kodowanie powinno wyglądać tak: 0002101, ale tego kodowania w ogóle nie przyjmuje. Natomiast przyjmuje kodowanie 0007101, ale że w aucie nie ma quarto to jest problem z kontrolką rezerwy i wskaźnikiem poziomu paliwa
-
Napięcie na układzie oświetlenia wnętrza
Kolego pobór prądu mierzy się w A (amper) a nie V (volt). To normalna sprawa, że występuje tam napięcie - jak wyjmiesz żarówkę to w gnieździe też będzie napięcie, ale że nie ma odbiornika, czyli żarówki to poboru nie będzie żadnego. Do sprawdzenia poboru prądu w spoczynku używa się amperomierza, nie woltomierza. Na youtube jest pełno filmów obrazujących pomiar poboru prądu w spoczynku. W A4 B6 po zamknięciu auta pobór wynosi mniej więcej 0,15A, a po uśpieniu modułów (około 15min po zamknięciu) pobór powinien spaść mniej więcej do 0,02 - 0,01A W profilu piszesz, że jesteś z Krakowa - wpadnij dziś na spota do galerii Kazimierz godz. 20.00 to sprawdzę Ci ten pobór
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ok
-
Wymiana klapy bagażnika avant
Jeśli chodzi Ci o ten obrazek z pierwszego postu, to obrazek ten pochodzi z programu ELSA - poszperaj trochę po necie, na pewno go znajdziesz, jedyny problem że "waży" ładne kilka GB
-
Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
- Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
a jaka jest sytuacja jak odłączysz całkiem włącznik świateł? Generalnie powinno być tak, że jak odłączysz włącznik to światła powinny się palić z automatu po włączeniu zapłonu (takie zabezpieczenie w przypadku awarii włącznika) i gasnąć po wyjęciu kluczyka.- Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych
09-moduł centralnej elektryki (09-Cent. Elect.)- Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
MK przyjmują kodowanie tylko takie jakie obsługują - nie wiem co byś chciał osiągnąć wpisując 00000- Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
Niestety nie, szkoda, że przed zakupem modułu komfortu nie zagłębiłeś się w ten temat: wszystko byłoby dla Ciebie jasne- Po wymianie komfortu nie mogę ustawić tylnych szyb w korbie
czyli wszystko jest OK, moduł AF obsługuje tylko szyby w prądzie, więc nie ustawisz korb. rozpiska z forum: 8E0 959 433 AF - 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu.8E0 959 433 AL – fabryczny alarm, 433MHz, korby do tego masz jeszcze fabryczny alarm, który też obecnie nie działa. Najlepszym zamiennikiem w twojej sytuacji (korby z tyłu) byłby: 8E0 959 433 AJ – fabryczny alarm, 433MHz, pakiet oświetlenie przestrzeni nóg, elektryczne szyby z tyłu (lub korby).- Prostownik automatyczny z Lidla
też mam taki prostownik z lidla i uważam, że na sporadyczne podładowanie aku 2 razy w roku jest ok. Na pewno nie jest to profesjonalny sprzęt, bo za taki trzeba by pewnie wyłożyć koło 500zł, ale lepiej mieć prostownik z lidla niż nie mieć żadnego- Zegar/rocznik auta
takiego czegoś nie słyszałem jeszcze nigdy. Prawdą jest natomiast, że "zdrowe" auto może mieć więcej KM niż wpisane w dowodzie, ale to raczej zależy od konkretnej sztuki a nie rocznika.- Zegar/rocznik auta
Od nikogo nie słyszałem, żeby to była typowa usterka. Mam audi z 2001r. i raz miałem z tym problem - wymieniłem czujnik już parę lat temu i nie mam z tym już żadnych problemów - na spotach na które jeżdżę w miarę regularnie (w Krakowie odbywają się one raz w tygodniu) też nigdy nikt nie skarżył się na taką usterkę. Najważniejsze to kupić oryginalny czujnik a nie zamiennik, bo zamienniki często padają - oryginał kosztuje około 100zł w ASO Tak w ogóle to nie wiem po co wymieniałeś zegary - wystarczyłoby zrobić ich test VCDS'em i pewnie by wyszło, że zegary są w porządku, a wina leży w czujniku. Zwłaszcza, że czujnik też można łatwo zdiagnozować VCDS'em odczytując z niego temperaturę. VCDS'em można odczytać dwie temperatury - 1 rzeczywista temperatura, 2 temperatura podawana na zegary - i pewnie odczyty tej "drugiej" temperatury były nieprawidłowe i na liczniku wskazówka latała jak chciała.- Centralny zamek
A próbowałeś zamknąć auto "kluczykiem 1" - tzn drugim, który pewnie masz jako zapasowy??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przejdzie bo mam wersję OEM - próbowałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie się możemy umówić na ewentualny odbiór (zgranie ISO)??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, czy jest w stanie mnie poratować oryginalnym obrazem płyty Windows 7 w wersji home 64bit SP1 - mam laptopa na którym po wymianie padniętego dysku straciłem partycje recovery. Niestety nie mogę pobrać obrazu ze strony MS bo mój serial key pochodzi z wersji OEM, a takiej nie ściągnę ze strony MS, ale znalazłem metodę jak zainstalować zwykłą wersję z kluczem OEM.- a4 b6 bex 2004 - nie moge otworzyc drzwi kluczykiem
nie możesz otworzyć drzwi kluczykiem, bo pewnie ostatni raz zamek w drzwiach był używany 10 lat temu - miałem podobnie z zamkiem w klapie. Musisz uzbroić się w WD-40 lub coś podobnego i na przemian pryskać we wkładkę i wpychać kluczyk w zamek. Mi udało się "uruchomić" zamek w klapie chyba po 40 minutach + dzień wcześniej spryskałem go ostro WD-40 - Nie da się wyłączyć swiatel zewnetrznych