Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Gniazdo OBD. Gdzie jaki przewod ...
Kolego a nie możesz po prostu przełożyć odwrotnie kable od Can'ów: 14 Can High, pin 6 Can Low
-
Przednie drzwi nie zamykają się z pilota Audi A4 B6
jakie błędy zgłasza moduł komfortu na vagu?? Kable między drzwiami a budą sprawdziłeś dokładnie?? Mimo tego że przy kostce kable wyglądają ok to głębiej w przelotce (tuż przy wejściu w drzwi) możesz mieć sieczkę i stąd ten problem - takie problemy to w 99% przerwane kable między drzwiami a budą i nie ma co patrzyć, że głośniki grają czy lampki świecą, bo w tej wiązce jest multum kabli i każdy z nich odpowiada za co innego.
-
co to za przewód?
na 99,9% jest od kratki. Jak nie masz instalacji do podświetlanych kratek to kostka ta ma swoje miejsce(uchwyt) na obudowie kratki
-
Nie działają przyciski od zmiany biegów na kierownicy oraz nie wyswietla stacji radiowych na fisie.
jak nie masz informacji z radia na fis'ie to pewnie nie masz podłączonych kabli CAN z radia do licznika - jest opis gdzieś na forum jak to wykonać w prosty sposób. Co do zmiany biegów, to podświetlenie w kierownicy działa?? U mnie jak nie działały przyciski na kierze to wymieniłem moduł J527 - z uwagi że używany udało mi się kupić za cenę browara to stary rzuciłem w kąt, a po jakimś czasie go rozebrałem i okazało się, że miał zimne luty, ale nie chciało mi się z nim bawić i poszedł na śmietnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy ktoś dziś się pojawi w galerii??
-
Gniazdo OBD. Gdzie jaki przewod ...
po zapytaniu wujka google wychodzi coś takiego:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szymek o tym na filmie coś wspomina, że podczas powrotu z Bukowiny (ze zlotu audi) ktoś się porozbijał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O co chodzi z tą kolizją po Bukowinie, bo nikt nic nie mówił??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się pojawię
-
Elektryczne szyby - problem
Jak raz chodzi dobrze a raz tylko "pyka" to na 99% kable między drzwiami a budą są przerwane - temat powtarza się na forum średnio raz w tygodniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też będę
-
Kotnrolka abs esp oraz ręczny
tempomat może nie działać z powodu niedziałającego czujnika przy pedale sprzęgła (czujnik sprawdzisz VAG'iem) lub hamulca (światła stop działają OK??)
-
Nie działający czujnik?
w zamku drzwi jest mikrostyk który odpowiada za lampkę i "obrazek" na FIS'ie - może być uszkodzony. Można wymienić sam mikrostyk bądź cały zamek, na forum jest to gdzieś opisane - sam to u siebie robiłem zgodnie z opisem na forum. Być może też kable w przelotce między drzwiami a budą są poprzerywane i stąd ten problem - sprawdzenie tego to 1min roboty - od tego bym zaczął. Co do maski to po jej otwarciu FIS też to pokazuje.
-
Brak długich świateł wycieraczek opuszczania szyb kierunków itd..
Jak dla mnie to za tym wszystkim stoi MCE. Albo gdzieś coś nie styka albo moduł do wymiany, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją aby nagle pojawiło się tyle błędów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też się pojawię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to już wiemy kto będzie w najbliższy wtorek stawiał KFC Marcin gratulacje
-
Problem z zamkiem i lusterkiem
tak to taki "ficzer", że można zamykać okna zamykając kluczykiem drzwi oraz je otwierać otwierając drzwi. To samo można robić przytrzymując przyciski otwierania/zamykania na pilocie/kluczyku
-
Problem z zamkiem i lusterkiem
Kolego znając życie to pod tym całym "syfem" masz pourywane kable i stąd takie problemy. Problem z połamanymi kablami między drzwiami a budą pojawia się na forum średnio dwa razy w tygodniu i w 99% jest powodem niedziałającego czy to zamka, czy głośników
-
Problem elektryka
Kolego udało się odczytać jakieś błędy przez BT, bo jestem ciekaw co pokazało.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pojawi się ktoś dzisiaj na spocie, bo mam zamiar wpaść, a nie wiem czy kogoś zastane na miejscu.
-
Problem elektryka
MK - to moduł komfortu (w programie VCDS - 46-Central Conv.), co do interfejsu na BT to nie pomogę, bo nie miałem z nim styczności, ale raczej wybrał bym coś na kablu i pod komputer, a nie telefon. Radził bym podjechać na jakiegoś lokalnego spota: Chłopaki na pewno bez problemu podłączą Ci auto pod kompa i doradzą co z tym dalej zrobić
-
Problem z elektroniką
kolego uzupełnij profil, bo nie wiadomo o jakie auto/silnik chodzi. Pierwsze słyszę, że szczotki w alternatorze muszą się docierać - w wielu autach które miałem wymieniłam szczotki i nigdy po ich wymianie nie miałem problemu z ładowaniem, tym bardziej nikt mi nie mówił, że mają się dotrzeć. Sprawdziłeś jak obecnie wygląda stan akumulatora - ma on jeszcze jakiś prąd??
-
Tylne elektryczne szyby A4 B6 nie działają
jak porady kolegi lewiatan1989 nie pomogą, to wypadałoby też ewentualnie przelecieć instalacje tylnych drzwi wg. schematu na forum (1 post):
-
Problem elektryka
Kolego a vag coś pokazuje?? Za dużo tego wszystkiego - musisz mieć zapisane jakieś błędy w sterownikach (jeśli chodzi np. o zamek to w MK coś na pewno będzie). Spryski świateł sprawdzasz na włączonych światłach mijania?
-
Szyba pasażera - problem z zamykaniem
przy montażu szyby musiałeś ją nierówno osadzić w mocowaniach - szyba pewnie jest lekko przekoszona. Uwierz mi, wystarczy "się pomylić" na mikrony i już jest klops. Możesz w tej chwili spróbować odkręcić delikatnie szybę z mocowań, tak aby było lekko luźna, następnie zamknąć ją przesuwając ją o kilka milimetrów do góry(delikatnie ruszając włącznik w stronę zamykania), tak aby się cała zamknęła i sama się ułożyła i wtedy ją dokręcić