Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Kolego a nie możesz po prostu przełożyć odwrotnie kable od Can'ów: 14 Can High, pin 6 Can Low
  2. jakie błędy zgłasza moduł komfortu na vagu?? Kable między drzwiami a budą sprawdziłeś dokładnie?? Mimo tego że przy kostce kable wyglądają ok to głębiej w przelotce (tuż przy wejściu w drzwi) możesz mieć sieczkę i stąd ten problem - takie problemy to w 99% przerwane kable między drzwiami a budą i nie ma co patrzyć, że głośniki grają czy lampki świecą, bo w tej wiązce jest multum kabli i każdy z nich odpowiada za co innego.
  3. na 99,9% jest od kratki. Jak nie masz instalacji do podświetlanych kratek to kostka ta ma swoje miejsce(uchwyt) na obudowie kratki
  4. jak nie masz informacji z radia na fis'ie to pewnie nie masz podłączonych kabli CAN z radia do licznika - jest opis gdzieś na forum jak to wykonać w prosty sposób. Co do zmiany biegów, to podświetlenie w kierownicy działa?? U mnie jak nie działały przyciski na kierze to wymieniłem moduł J527 - z uwagi że używany udało mi się kupić za cenę browara to stary rzuciłem w kąt, a po jakimś czasie go rozebrałem i okazało się, że miał zimne luty, ale nie chciało mi się z nim bawić i poszedł na śmietnik
  5. Czy ktoś dziś się pojawi w galerii??
  6. po zapytaniu wujka google wychodzi coś takiego:
  7. Szymek o tym na filmie coś wspomina, że podczas powrotu z Bukowiny (ze zlotu audi) ktoś się porozbijał
  8. O co chodzi z tą kolizją po Bukowinie, bo nikt nic nie mówił??
  9. Jak raz chodzi dobrze a raz tylko "pyka" to na 99% kable między drzwiami a budą są przerwane - temat powtarza się na forum średnio raz w tygodniu
  10. tempomat może nie działać z powodu niedziałającego czujnika przy pedale sprzęgła (czujnik sprawdzisz VAG'iem) lub hamulca (światła stop działają OK??)
  11. w zamku drzwi jest mikrostyk który odpowiada za lampkę i "obrazek" na FIS'ie - może być uszkodzony. Można wymienić sam mikrostyk bądź cały zamek, na forum jest to gdzieś opisane - sam to u siebie robiłem zgodnie z opisem na forum. Być może też kable w przelotce między drzwiami a budą są poprzerywane i stąd ten problem - sprawdzenie tego to 1min roboty - od tego bym zaczął. Co do maski to po jej otwarciu FIS też to pokazuje.
  12. Jak dla mnie to za tym wszystkim stoi MCE. Albo gdzieś coś nie styka albo moduł do wymiany, nie spotkałem się jeszcze z sytuacją aby nagle pojawiło się tyle błędów.
  13. to już wiemy kto będzie w najbliższy wtorek stawiał KFC Marcin gratulacje
  14. tak to taki "ficzer", że można zamykać okna zamykając kluczykiem drzwi oraz je otwierać otwierając drzwi. To samo można robić przytrzymując przyciski otwierania/zamykania na pilocie/kluczyku
  15. Kolego znając życie to pod tym całym "syfem" masz pourywane kable i stąd takie problemy. Problem z połamanymi kablami między drzwiami a budą pojawia się na forum średnio dwa razy w tygodniu i w 99% jest powodem niedziałającego czy to zamka, czy głośników
  16. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Greg666 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego udało się odczytać jakieś błędy przez BT, bo jestem ciekaw co pokazało.
  17. Panowie pojawi się ktoś dzisiaj na spocie, bo mam zamiar wpaść, a nie wiem czy kogoś zastane na miejscu.
  18. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Greg666 temat w Audi A4 B6/B7
    MK - to moduł komfortu (w programie VCDS - 46-Central Conv.), co do interfejsu na BT to nie pomogę, bo nie miałem z nim styczności, ale raczej wybrał bym coś na kablu i pod komputer, a nie telefon. Radził bym podjechać na jakiegoś lokalnego spota: Chłopaki na pewno bez problemu podłączą Ci auto pod kompa i doradzą co z tym dalej zrobić
  19. kolego uzupełnij profil, bo nie wiadomo o jakie auto/silnik chodzi. Pierwsze słyszę, że szczotki w alternatorze muszą się docierać - w wielu autach które miałem wymieniłam szczotki i nigdy po ich wymianie nie miałem problemu z ładowaniem, tym bardziej nikt mi nie mówił, że mają się dotrzeć. Sprawdziłeś jak obecnie wygląda stan akumulatora - ma on jeszcze jakiś prąd??
  20. jak porady kolegi lewiatan1989 nie pomogą, to wypadałoby też ewentualnie przelecieć instalacje tylnych drzwi wg. schematu na forum (1 post):
  21. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Greg666 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego a vag coś pokazuje?? Za dużo tego wszystkiego - musisz mieć zapisane jakieś błędy w sterownikach (jeśli chodzi np. o zamek to w MK coś na pewno będzie). Spryski świateł sprawdzasz na włączonych światłach mijania?
  22. przy montażu szyby musiałeś ją nierówno osadzić w mocowaniach - szyba pewnie jest lekko przekoszona. Uwierz mi, wystarczy "się pomylić" na mikrony i już jest klops. Możesz w tej chwili spróbować odkręcić delikatnie szybę z mocowań, tak aby było lekko luźna, następnie zamknąć ją przesuwając ją o kilka milimetrów do góry(delikatnie ruszając włącznik w stronę zamykania), tak aby się cała zamknęła i sama się ułożyła i wtedy ją dokręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.