Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
od siebie mogę dodać że mam BT z końcówką D - czyli podstawowa funkcjonalność i mi zrywa połączenie z telefonem po wyciągnięciu kluczyka, po wyłączeniu samego zapłonu BT nadal działa.
-
naprawa concerta - czy jest wykonalna/opłacalna
czy lepiej chyba sobie to odpuszczę
-
naprawa concerta - czy jest wykonalna/opłacalna
Panowie mam pytanie, znalazłem taką aukcję: RADIO AUDI CONCERT 2DIN A4 B7 - BCM (3168695135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ktoś się może orientuje czy idzie takie radio naprawić i czy będzie to opłacalne. Nie znam się w ogóle na naprawach, więc na pewno oddał bym te radio do serwisu, ale mam pytanie, może ktoś się spotkał z taką usterką i ją naprawił.
-
Problem z netem UPC
to super, że pomogło - polecam się na przyszłość
-
Audi Navigation Plus safe code
możesz też próbować je wyjąć 4 pilniczkami do paznokci - jest to trochę trudniejsze ale da radę.
-
Oświetlenie przestrzeni nóg, a moduł komfortu
mogę dodać, że u siebie też zmieniałem moduł MK, aby wyrezać podświetlenie nóg, zrobiłem wszystko jak w fabryce i wcale dużo roboty z tym nie ma. Jesteś z Krakowa więc myślę, że możemy to jakoś ogarnąć. Generalnie z MK ciągniesz masy(-) do poszczególnych lampek i podłączasz do nich prąd (+), następnie kodowanie MK i działa. W dziale FAQ jest wszystko opisane.
-
Domykanie szyb z pilota
a próbowałeś na nowo "zakodować" silniczki szyb?? Odpalasz auto (bądź tylko przekręcasz na zapłon) jak szyba jest w pozycji zamkniętej to wciskasz przycisk od szyby i trzymasz, aż szyba zejdzie na sam dół i usłyszysz delikatny "pyk" z silniczka, następnie podnosisz szybę do góry, aż znowu usłyszysz "pyk" przy zamkniętej szybie. Czynność powtarzasz dla wszystkich szyb.
-
Windows 8 a vag
zależy jaki masz kabel i jakiego vaga chcesz odpalić. Jak masz kabel od viakena obsługujący vag-com 3.11 to wystarczy zainstalować sterowniki do kabla (sterowniki pasują od windows 7 - jak byś ich nie miał to daj znać na pw to prześle) i vag hula - przynajmniej u mnie. Jak masz inny kabel to nie pomogę
-
Problem z netem UPC
Od siebie tylko mogę dodać, że mam identyczny router u rodziców w domu i przyłączonych jest do niego chyba z 5 urządzeń (TV po kablu, komp stacjonarny po kablu, dwa laptopy po wifi, tablet po wifi) i ja czasem łącze się z nim telefonem i nie ma żadnych problemów. Sądzę, że problem leży w twoim routerze. Sądze, że będziesz musiał udać się do BOK po nowy router. ps. spróbuj jeszcze w zakładce z okna powyżej ustawić MAC restric mode: Deny
-
Radio Chorus a mp3 oraz zmiana na Concert
z tego co piszą tu to chyba chorus w b8 czyta mp3 Audi A4 B8 Radio Chorus / MP3 / Farbiges MMI : Audi A4 8K
-
Utopiony kluczyk
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
dowód poleci tak się właśnie domyślałem Miałem coś podobnego zamontowane w poprzednim aucie, z tą różnicą, że z automatu zapalały mi się światła z przodu oraz z tyłu (bez podświetlenia tablicy rejestracyjnej) i jak byłem na przeglądzie to mi się pan diagnosta do tego doczepił i kazał zdemontować na miejscu, albo nie podbije dowodu
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie a ja mam pytanie, wiadomo światła do jazdy dziennej led, które można zakupić np. na allegro mają oznaczenia na szkłach o homologacji RL, jak wiadomo lampy w naszych autach nie mają tej homologacji, więc jak to jest np. przy kontroli policji lub przeglądach okresowych??
-
Rejestrator Trasy
a czy kamera, do której podałem link nada się do tego do czego ją chce użyć?? na aukcjach piszą że filmy zajmują 1gb/30min tylko nie piszą o parametrach tych filmów, ale pewnie taki rozmiar pliku to najgorsza jakość jaka ta kamerka obsługuje? Ja potrzebuję minimum 8h nagrań bo tyle moja żona siedzi w pracy.
-
Rejestrator Trasy
Panowie mam pytanie, u mojej żony w pracy notorycznie ktoś rysuje samochody i zastanawiam się na założeniem dwóch kamer po przekątnej tak, aby obserwowane było otoczenie samochodu. Mam zagwostkę, ile takie kamery pożerają prądu, bo działały by tylko gdy auto stoi na parkingu. Co do samych kamer to myślałem o czymś takim: KAMERA SAMOCHODOWA Goclever DVR LITE karta 32gb (3080067434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie potrzebuje tej kamery używać podczas jazdy tylko na postoju, więc proszę nie pisać, że te kamery to lipa, bo zdaje sobie sprawę, że te kamery do nagrań trasy raczej się słabo nadają.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też lece w kimono pozdrawiam:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron dzięki w wolnej chwili możesz rzucić okiem czemu ten mój BT sprecha, a nie mówi normalnym językiem (czyt. angielskim)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:podziękował! Frekwencja dziś była wyjątkowa - oby tak dalej PS. Dexter zajrzyj tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-regeneracja-tylnego-spryskiwacza-mechanizmem-napedu-wycieraczki-158785/ może ten temat coś Ci pomoże w rozwiązaniu twojego problemu
-
czy to modol bluetooth
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/ - tu masz wszytko opisane:decayed: 8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność tylko Jeśli nie masz nowego samsunga z którymi są problemy to działa ze wszystkimi bez problemu. Także A czy D - podstawowa funkcjonalność - jest OK. nieprawda, ja mam z końcówką D i łączę się z nim samsungiem galaxy S3 i działa bez problemu
-
Walnięty termostat jak rozpoznać?
ja też walczyłem długo ze wskaźnikiem i u mnie pomogła wymiana czujnika. Najlepiej podpiąć vag'a. U mnie na vag'u przy podpięciu auta rano przy temp. zewn. -5*C (auto stało całą noc) pokazywało temp. +30*C stąd też miałem problem z porannym rozruchem, a podczas jazdy na wskaźniku temperatury maksymalny poziom wychylenia był na poziomie około 80*C. Tak więc to że wskazówka nie stoi w pionie nie zawsze musi oznaczać zepsuty termostat.
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
Podpinam się pod zapytanie kolegi powyżej. Czy jest możliwość podłączenia obrysówek czerwonych i podświetleń białych bez konieczności ciągnięcia kabli od lampek na suficie? Bo ja mam tylko zaślepki czerwone w bokach drzwi. BTW normalnie LIPA! Przedtem miałem Golfa IV i we wszystkich drzwiach obrysówki były i podświetlenia ,np. lusterek w osłonach przeciwsłonecznych,a w AUDI...... LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!! Kolega wojthass podał linki gdzie szukać opisy montażu tych lampek - tam naprawdę wszystko jest opisane. Trzeba tylko przeczytać tych parę stron. Sam jestem po montażu białych lampek oraz podświetlenia pod fotelami wg opisu z forum.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie, jaka to frekwencja była, że aż o tym tyle piszecie?? Ja wczoraj miałem wpaść ale niestety się nie udało Za tydzień powinienem być
-
Graty pasujące z B7 do B6
z tego co się orientuje to deska z b7 nie podejdzie do b6 choć tak samo wygląda "z wierzchu", gdzieś o tym już była mowa na forum, tylko nie mogę tego w tej chwili odnaleźć - różni się chyba jakimś mocowaniem.
-
Tablet do oceny
mój Tata zakupił sobie ten tablet, w sumie się nim długo nie bawiłem, ale ogólnie ma wszystko co potrzebuje mało wymagający użytkownik. Tata używa go głównie do przeglądania netu. Jedyny jego mankament to, to że nie obsługuje kart sim Aero2, ale myśle że jak za takie pieniądze to jest wart tej ceny.
-
wyłączenie "auto zamykania" auta - VW SHARAN '03
wiem do czego zmierzasz, zresztą pisałem o tym w pierwszym poście - jest to sprawa krańcówki w drzwiach, ale ja bym chciał to poprostu wyłączyć - jest taka możliwość, czy nie??