Treść opublikowana przez mojeA4
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Apple id i hasło znam Problemu nie rozwiązałem Uzupełniłem sobie konto i tyle za każdym razem wyskakuje takie okno jak wyżej ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Co nie wpisze jest zle ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- No to w takim razie nie ustawialem tych pytań a zadają odpowiedzi Mam telefon dwa lata, wiec zanim wymyślili te pytania
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Spójrzcie na zdjęcie, od początku kupiłem kartę iTunes, udało mi sie załadować konto za 15 euro, klikam na coś co kosztuje, każą mi wpisać hasło, potem dziwne, ale znowu (za pierwszym razem dobrze wpisuje) i pózniej wyskakują te pytania, gdzie mogę wejść i sprawdzić jakie odpowiedzi ustawiłem na te pytania, choć nie przypominam sobie gdzie one były podczas rejestracji? Proszę o pomoc ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 15:51 ---------- Nikt nie wie jak mi pomoc? Gdzie znaleźć odpowiedzi ma te pytania? Nie pamietam, jeśli one były przy rejestracji, co na nie odpowiedziałem.
-
Piłka nożna
Najlepsze to są komentarze teraz po meczu, co by było gdyby... Znawcy Przecież Lewandowski ma więcej za siedzenie na ławce w Dortmuncie niż tu za grę przez cały mecz, wiec po co ma biegać skoro i tak dalej nie przechodzimy z grupy
-
Piłka nożna
Jakby grali, nie jak drewno, to nie byłoby 1:0 dla Anglii Panowie
-
Piłka nożna
To co śpiewamy? Nic sie nie stało...
-
Piłka nożna
Ale chyba nie ma sensu oglądać, Ja zawsze na końcu żałuje Nie ma opcji na ipla żeby obejrzeć?
-
Kupujemy XBOXA 360 na co zwrócic uwagę, czym się sugerować..?
Bez kinecta?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Może masz tą wersję iPhone'a? Dobre
-
Kupujemy XBOXA 360 na co zwrócic uwagę, czym się sugerować..?
W media markt i chyba w Saturnie
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
To bedziemy sie licytować, mi przycina
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Na 4s tez przycina
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
To był żart z tym starym dla nieogarnietych
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Cieżko odpowiedzieć?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Koledzy jak sie ściąga z itunes? Mam hasło, gdzie wpisuje jak coś darmowego ściągam, jednak kupiłem sobie kartę doladowujaca iTunes za 15 euro i co? Gdzie to wprowadzić, jak aktywować? Jak juz klikne w coś co jakieś tam centy kosztuje to za chwile wpisuje to swoje hasło, i za chwile wskakuje kolejne okno i dwa pytania np jaki był twój pierwszy samochód albo gdzie poznali sie twoi rodzice I co mam do starego zadzwonic sie zapytać czy co?
-
Przesyłka z Polski do Niemiec
Hannover Nadawca jest z okolic Otwocka
-
Przesyłka z Polski do Niemiec
Koledzy moze ktos zna kogos kto jeździ busem z ludźmi lub kogos z kurierki kto zna temat. Mam na oku 4 koła 17" z okolic Warszawy, na terenie Polski z wysyłka nie ma problemu, Jednak za granice juz problem. Macie jakieś pomysły? Potrzebuje kogos sprawdzonego, bo za felgi muszę zapłacić z góry.
-
Truckerzy
Wygląda na auto z OLKOPu Bo to było auto olkopu
-
Truckerzy
Kolejny as, na urzędzie celnym pochlali w trzech. Jeden wsiadł w auto i nie wiadomo gdzie wyruszył, bo w kierunku domu nie jechał. 2 promila mówią same za siebie Niech sie cieszy ze go wyciągnęli, bo by sie spalił, bo kabina sie zaczęła jarac delikatnie Na szczęście beczki sie nie rozszczelnily i przeladowali towar Uff... Oto link Cysterna wyciągnięta z rowu | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap
-
Truckerzy
Juz raz pisałem w tym wątku, teraz kolejny przypadek Wypadek na A2. Zderzyły się dwa tiry i samochód osobowy - Naszemiasto.pl Facet wracał do domu na urlop, z godzinę do domu mu zabrakło A jego syn był w tym czasie drugim autem na załadunku na Wilnie, współczucia Uważajcie koledzy na siebie
-
trasa śląsk --> łeba
Dalej w ambtozji kradną? Z dwa lata ponad tamtędy jeździłem i zawsze słyszałem ze dobre Jasło, al nie jednemu poprosili bak
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
3zl? Ja słyszałem, ze usunięcie jednego wgniecenia kosztuje 50 zł Za pierwsze 150zl a za kolejne po 50zl To niech wskażą warsztat, który to robi za takie pieniądze Mniej-wiecej mam 60 wgniecen X 3 złote 180 złotych )) No na pewno tyle zapłacę
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
Ile liczą za jedno wgniecenie? Ktoś wie?
-
co potrzebne do pompowania opon?
Moze kiedyś kupie audi... Q7 mi sie podoba;)
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
Jak ostatecznie z wycena auta? Tak sie zdążyło, ze moje e61 tez trochę dostało i jestem ciekawy jak z wycena, bo póki co maja tyle roboty, ze czekam na termin. Mi sie to stało w Niemczech, nie mam pojęcia jak wycenia a bardzo mnie to ciekawi a póki co chciałbym sie dowiedzieć jak w Waszym przypadku w Polsce wycenili Szkoda naszych autek jednak całe szczęście, ze to wyciągają bez lakierowania Hm i ilośc moich wgniecen nie przekracza 60 sztuk- chyba Większość dach, potem maska, jedna wgniotka na blotniku i klapie Oraz na słupach nad drzwiami
-
co potrzebne do pompowania opon?
Trzeba zacząć od tego, ze tam sie zarejestrować nie idzie Druga sprawa to nie wiem, ale nie spotkałem forum, które jest tak aktywne jak to A tam posty z tamtego roku. Dzięki za odpowiedzi Poszukam sobie zapasu albo juz zimowek i jedna będę woził Pozdrawiam