Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. Apple id i hasło znam Problemu nie rozwiązałem Uzupełniłem sobie konto i tyle za każdym razem wyskakuje takie okno jak wyżej ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Co nie wpisze jest zle ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- No to w takim razie nie ustawialem tych pytań a zadają odpowiedzi Mam telefon dwa lata, wiec zanim wymyślili te pytania
  2. Spójrzcie na zdjęcie, od początku kupiłem kartę iTunes, udało mi sie załadować konto za 15 euro, klikam na coś co kosztuje, każą mi wpisać hasło, potem dziwne, ale znowu (za pierwszym razem dobrze wpisuje) i pózniej wyskakują te pytania, gdzie mogę wejść i sprawdzić jakie odpowiedzi ustawiłem na te pytania, choć nie przypominam sobie gdzie one były podczas rejestracji? Proszę o pomoc ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 15:51 ---------- Nikt nie wie jak mi pomoc? Gdzie znaleźć odpowiedzi ma te pytania? Nie pamietam, jeśli one były przy rejestracji, co na nie odpowiedziałem.
  3. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Najlepsze to są komentarze teraz po meczu, co by było gdyby... Znawcy Przecież Lewandowski ma więcej za siedzenie na ławce w Dortmuncie niż tu za grę przez cały mecz, wiec po co ma biegać skoro i tak dalej nie przechodzimy z grupy
  4. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby grali, nie jak drewno, to nie byłoby 1:0 dla Anglii Panowie
  5. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To co śpiewamy? Nic sie nie stało...
  6. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale chyba nie ma sensu oglądać, Ja zawsze na końcu żałuje Nie ma opcji na ipla żeby obejrzeć?
  7. Może masz tą wersję iPhone'a? Dobre
  8. To bedziemy sie licytować, mi przycina
  9. To był żart z tym starym dla nieogarnietych
  10. Koledzy jak sie ściąga z itunes? Mam hasło, gdzie wpisuje jak coś darmowego ściągam, jednak kupiłem sobie kartę doladowujaca iTunes za 15 euro i co? Gdzie to wprowadzić, jak aktywować? Jak juz klikne w coś co jakieś tam centy kosztuje to za chwile wpisuje to swoje hasło, i za chwile wskakuje kolejne okno i dwa pytania np jaki był twój pierwszy samochód albo gdzie poznali sie twoi rodzice I co mam do starego zadzwonic sie zapytać czy co?
  11. Hannover Nadawca jest z okolic Otwocka
  12. Koledzy moze ktos zna kogos kto jeździ busem z ludźmi lub kogos z kurierki kto zna temat. Mam na oku 4 koła 17" z okolic Warszawy, na terenie Polski z wysyłka nie ma problemu, Jednak za granice juz problem. Macie jakieś pomysły? Potrzebuje kogos sprawdzonego, bo za felgi muszę zapłacić z góry.
  13. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wygląda na auto z OLKOPu Bo to było auto olkopu
  14. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolejny as, na urzędzie celnym pochlali w trzech. Jeden wsiadł w auto i nie wiadomo gdzie wyruszył, bo w kierunku domu nie jechał. 2 promila mówią same za siebie Niech sie cieszy ze go wyciągnęli, bo by sie spalił, bo kabina sie zaczęła jarac delikatnie Na szczęście beczki sie nie rozszczelnily i przeladowali towar Uff... Oto link Cysterna wyciągnięta z rowu | Radio 5 - Suwałki, Ełk, Augustów, Sejny, Olecko, Gołdap
  15. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Juz raz pisałem w tym wątku, teraz kolejny przypadek Wypadek na A2. Zderzyły się dwa tiry i samochód osobowy - Naszemiasto.pl Facet wracał do domu na urlop, z godzinę do domu mu zabrakło A jego syn był w tym czasie drugim autem na załadunku na Wilnie, współczucia Uważajcie koledzy na siebie
  16. Dalej w ambtozji kradną? Z dwa lata ponad tamtędy jeździłem i zawsze słyszałem ze dobre Jasło, al nie jednemu poprosili bak
  17. 3zl? Ja słyszałem, ze usunięcie jednego wgniecenia kosztuje 50 zł Za pierwsze 150zl a za kolejne po 50zl To niech wskażą warsztat, który to robi za takie pieniądze Mniej-wiecej mam 60 wgniecen X 3 złote 180 złotych )) No na pewno tyle zapłacę
  18. Ile liczą za jedno wgniecenie? Ktoś wie?
  19. Moze kiedyś kupie audi... Q7 mi sie podoba;)
  20. Jak ostatecznie z wycena auta? Tak sie zdążyło, ze moje e61 tez trochę dostało i jestem ciekawy jak z wycena, bo póki co maja tyle roboty, ze czekam na termin. Mi sie to stało w Niemczech, nie mam pojęcia jak wycenia a bardzo mnie to ciekawi a póki co chciałbym sie dowiedzieć jak w Waszym przypadku w Polsce wycenili Szkoda naszych autek jednak całe szczęście, ze to wyciągają bez lakierowania Hm i ilośc moich wgniecen nie przekracza 60 sztuk- chyba Większość dach, potem maska, jedna wgniotka na blotniku i klapie Oraz na słupach nad drzwiami
  21. Trzeba zacząć od tego, ze tam sie zarejestrować nie idzie Druga sprawa to nie wiem, ale nie spotkałem forum, które jest tak aktywne jak to A tam posty z tamtego roku. Dzięki za odpowiedzi Poszukam sobie zapasu albo juz zimowek i jedna będę woził Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.